Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
BIĆ NIEMCA, BIĆ :) :) :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dziekuje, chociaż jeden.

żyje w berlinie od 24 lat i naprawdę staram się utrzymac polszczyzne.
scrapp (prawdziwy polak) mnie mocno motywuje :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kurna Jakub, zakończ to żenua!!! nie polemizuj z narodem, który tak bardzo wycierpiał od niemców dlaczego nie nienawidzi Hiszpanów, bo to nie ma sensu. to taka rada. NIE ATAKUJ też innych ludzi na forum (z mojego powodu) jeśli masz coś do mnie. widzę, że kompletnie nie masz dystansu do tego co robisz Sad szkop to krzyżak, szkop to esesman, szkop to prusak, szkop to ...itd, nie kumasz?Co? nie uczyli cię historii, prawdziwej historii??? więc nie wiesz pewnie że mamy za co nie pałać sympatią do szkopów i tyle. Wróciłem z italii 2 dni temu i jechałem z POLSKĄ FLAGĄ przez całe niemcy Laughing Laughing i miałem tyle różnych ataków wrogości??? czy ja za to mam winić GOBISA, może ELVISA, czy kogo??? winię szkopów i buda..... a ty gadałeś że jesteś POLAKIEM wiec co się unosisz, że gadamy na szkopówCo??? Cool Cool

btw: BIĆ NIEMCA BIĆ Smile Smile Smile nie oznacza NIENAWIDZIĆ KAŻDEGO KTO MYŚLI INACZEJ NIŻ MY, to sportowe wezwanie dyplomatołku.

AHA, i nie mów że kupuje wszystkich bo mówię ci że zrazisz sobie tych wszystkich, którzy się bawią w typowanie czy lany.


STOP już. miałem i tego nie pisać ale jak już k**wa GOBISÓW wciągasz w brudne gry to mnie szarpnęło. Co on ma do tego?Co? Nie znam go osobiście Sad (a szkoda) ale pewnie jak przeczyta w co tu go wciągasz nie będzie zachwycony. aha i nie pierdziel o swoim dziadku, bo jak ci oddam o nim coś to powiesz że WCIĄGAM TWOJĄ RODZINĘ i takie tam bzdety, więc nie chrzań o dziadkach, biblii w kontekście wygranej sportowej - POLSKA BIAŁOCZERWONI Smile Smile Smile
STOP. STOP. STOP.


POLSKAAAAAAAAAAAAA BIAŁOOOOCZERWONIIIIIIIIIIIII Smile Smile Smile

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Austria vs. Chorwacja - 18:00 ;] Bardzo interesuje mnie forma Chorwacji bo mecz z nimi pewnie będzie o być albo nie być ;D
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

XyX napisał:


czemu gracze K&D nie maja zp za wyzwiska i obrazanie, a king i Jakub maja ostrzezenia za to, że gobis ich lubi?

EDIT: To nie jest absolutnie zaden atak w strone kd, po prostu jestem ciekaw bo za zadne skarby nie mogę tego pojac Wink

Za co dostal Jakub warny to wiesz a jak już zapomniales to ci przypomne.Za teksty do mnie gobis ty chuju sram na Ciebie itd.Nalezalo się ? Nalezalo Razz Co do Kinga to jak nie wiesz kto dal mu zakaz pisania to się nie udzielaj ok? Bo na pewno nie zrobilem tego ja.Wchodz dalej Jakubowi w dupe to może jak raz zwerbuje cie do siebie bo o to ci caly czas chodzi Wink No ale tam trzeba dobrze jeździć chyba ze Jakub się ulituje.
A tak w ogóle nie wiem czemu się do mnie przypierdalacie Surprised To ze Jakub czy ja mieszkamy za granica nie znaczy ze nie jesteśmy polakami.Ja nawet nie mam obywatelstwa hiszpanskiego ani nie mam zamiaru starac się o niego.Kibicuje naszym a hiszpanow mam daleko gdzies.Wiec przestancie tu pierdzielic bzdety tylko browar w reke oczywiście ten kto może i zasiadac przed tv Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scrap mala uwaga, nie wypowiadaj się za caly narod. :wink:

polska 0:2 niemcy
polska 1:1 austria
polska 0:1 chorwacja

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seque napisał:
co do gobisa to proste, nie mozemy miec "urazy" do hiszpanow bo nic nigdy nam w historii nie zrobili a z niemcami mielismy dużo utarczek


do tej pory myslalem, ze jesteś tylko dziwny.
teraz wiem, ze także jesteś glupi.

polecam poczytac o franco i np jego pozycji do komunizmu.
dziwie się niektorym ludzia.

naprawdę fajna reklame robisz twoiej "ukochanej" polsce.
mam nadzieje, ze mi nigdy nie bedzeisz robil "reklamy".


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 08 czerwca 2008, 16:28, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

)____________________
||,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,|
||,,,,,,,P,O,L,S,K,A,,,,,,,,,,,|
||,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,|
|¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
|¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
|¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
|P|
|O|
|L|
|S|
|K|
|A|
|___G
|______O
|________L
|___________A
|......-''''''-.........-''''''-
|.....C ' -').......C ' -')
|...O( ¯`♥´¯)oO( ¯`♥´¯)o
|...(")`• . •´(")..(")`• . •´(")
(_!|!_)♥ B I A Ł O ♥(_!|!_)
|____C Z E R W O N I___

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
Wchodz dalej Jakubowi w dupe to może jak raz zwerbuje cie do siebie bo o to ci caly czas chodzi Wink No ale tam trzeba dobrze jeździć chyba ze Jakub się ulituje.


Po prostu padłem, jak to przeczytałem. Very Happy Stoje po prostu po tej stronie, która ma rację.
A jeśli Ty uważasz, że niedość, że wchodzę w dupę Jakuba - czego nie robię, tylko po prostu jestem z nim w normalnych, dobrych relacjach, lub uważasz, że ja tutaj stawiam się za Kingiem i Jakubem, bo chce do PGS, to niestety gobisku jesteś w duuuzym, ale to bardzo duzym bledzie.

Cytat:
Za co dostal Jakub warny to wiesz a jak już zapomniales to ci przypomne.Za teksty do mnie gobis ty chuju sram na Ciebie itd.Nalezalo się ? Nalezalo Razz


a dlaczego gracze kd nie dostali warnow za obrazanie mnie podczas kwali GRC? nalezalo się? nalezalo. ale oczywiście nie dostali, no coz..

skoncz gobis proszę pokazywac wszedzie, ze tys tu jest wladca, i ty jesteś super sprawiedliwy, bo uswiadamiam cie, ze niestety tak nie jest.

[/OFFTOP]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oj chłopcy, chłopcy. Co za różnica skąd ktoś jest. Lubi się kogoś za to JAKI ktoś jest, a nie za to SKĄD pochodzi, co nie? Bycie wartościowym nie ma obywatelstwa. Są fajni Niemcy i fajni Polacy, są głupi Niemcy i głupi Polacy, nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, bo każdy jest inny, co nie?

Nie ulegajcie stereotypom i myślcie o przyszłości, a nie o przeszłości (nie prowadźcie krucjat, bo tylko czas zmarnujecie).

Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TRZ3CI
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 824
Skąd: WUWUA

PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Polska 1 : 1 Niemcy
Polska 3 : 0 Austria
Polska 3 : 1 Chorwacja
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________

upload

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 113


PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  



żal chłopaki żal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miałem nic tu nie pisać wiecej ale trudno... Mam tylko jedno pytanie... Czemu zawsze wokół Ciebie, Jakub sa różne konflikty?? Bo chcesz ludziom wypomiec ich bledy?? może wszyscy się przeciw Tobie sprzysiegli?? Odpowiedz SOBIE na te pytania, i może zrobi się spokojniej ;f
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darek_
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 133
Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

POLSKA POLSKA POLSKA POLSKA!!!! Do boju!!!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gobis, ty nic nie masz do roboty ze scena tmn, nic nie wygrales, nic dla POLSKIEJ sceny nie zrobiłeś.
podobnie do scrappa dzialasz forsa, serwery itp. to jest twoja rola w tmn i nic wiecej.

dawaj se te bany, tak dlugo jak mozesz, niech ci stoi ch**.
masz szczescie, ze cie lubie scary, z tad twoja "moc" na tej stronie.

ja jestem w sercu polak, nie musze jakieś dziecinskie pierdoly wysylac.
nawet nie potrzebuje twojego wsparcia, jak chodzi o moja polszczyzne w obcym kraju. wiem kim jestem.

a do xyxa gadajcie, co chcecie.
dzialacie jak jakieś dzieci. "bądź na mojej stronie, albo bądź spamer", zal!
on nigdy mnie nie pytal o grze w PGS.

chetnie, kiedy będzie NC, wysle adminom wasze posty.
jestem pewny, ze już mamy pewnego bana miedzybarodowo.
dziekujemy wam!

siedzcie cicho i miejcie nadzije, ze nikt się o waszych bzdorach nie dowie, bo inaczej mamy przesrane na miedzynarodowych turniejach prez was SUPERPOLAKOW.

EDIT: idiota jesteś a nie admin, pozwalac na takie nazwy topikow, wal się, dalej sram na Ciebie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majk, w tym problem, że to Jakuba się "uczepiono" ze wzgędu na Jego zamieszkanie co jest takim idotyzmem... brak mi słów.

Miałam nic piać ale napisze. W pełni zgadzam się z Martą, nie ważne kto skąd jest tylko kim jest. Wg mnie Jakub nie wykazuje żadnych anty polskich zachowań więc co to za głupota się Jego czepiać?
Co to za kretynizm odkopywać II wojnę światową i inne bitwy? Ludzie opamiętajcie się, zmieniły się czasy, zmienili się ludzie i też przecież nie każdy Niemiec jest winien temu wszystkiemu... zresztą to już było więc po co to okopywać? Pielęgnowanie jedynie w sobie dziwnych uprzedzeń... Dla mnie chore i niestety ciągle aktualne...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| MISI
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.wrzuta.pl/audio/za64X93INZ/do_boju_polsko
3 godziny tylko! OGIEŃ

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
Miałem nic tu nie pisać wiecej ale trudno... Mam tylko jedno pytanie... Czemu zawsze wokół Ciebie, Jakub sa różne konflikty?? Bo chcesz ludziom wypomiec ich bledy?? może wszyscy się przeciw Tobie sprzysiegli?? Odpowiedz SOBIE na te pytania, i może zrobi się spokojniej ;f


bo jestem jeden z malej liczby ludzi, ktorzy sraja na jakiś "image" i gadam jak mi się chce.
ciesz się, ze mnie macie.

i nie pierdol , jak "coś" jest, ale powiedz konretnie co zle robię.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakubie a co Ty zrobiłeś dla sceny Question Zorganizowales jakiś Lan ? może masz na samochodzie reklame tego forum lub ogolnie trackmani? Chuja calego robisz czlowieku a jak już to tylko pod siebie.Oprocz pisania glupich topickow nie ma tu zadnego twojego wkladu w rozwoj sceny.Nawet na forum szkoda było ci dac coś wiecej tylko zaledwie 15 eu :E Zaled jak cholera wiesz?Uwazasz się za bozyszcza a w rzeczywistosci jesteś pusty jak stodola na wiosne.Ja się nie chwale ani nie uwazam ze mam w rozwoj sceny jakiś wklad ale ty natomiast uwazasz ze zrobiłeś niewiadomo co.Zorganizuj jakiś lan turniej lub zareklamuj scene tam gdzie trzeba to mozemy pogadac.Wez przyklad ze sclaplera czy scarego czy wixa.Oni coś organizuja coś dla sceny robia a ty nic tylko robisz zamieszanie wokol swojej osoby a pozniej placzesz jak jakiś dzieciak co nie dostal cukierka i robisz z siebie pokrzywdzonego.Wez uporzadkuj sobie coś w teg glowie bo narazie masz tam najebbane jak cyganka w tobolku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 08 czerwca 2008, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
gobis, ty nic nie masz do roboty ze scena tmn, nic nie wygrales, nic dla POLSKIEJ sceny nie zrobiłeś.
podobnie do scrappa dzialasz forsa, serwery itp. to jest twoja rola w tmn i nic wiecej.

dawaj se te bany, tak dlugo jak mozesz, niech ci stoi ch**.
masz szczescie, ze cie lubie scary, z tad twoja "moc" na tej stronie.

ja jestem w sercu polak, nie musze jakieś dziecinskie pierdoly wysylac.
nawet nie potrzebuje twojego wsparcia, jak chodzi o moja polszczyzne w obcym kraju. wiem kim jestem.

a do xyxa gadajcie, co chcecie.
dzialacie jak jakieś dzieci. "bądź na mojej stronie, albo bądź spamer", zal!
on nigdy mnie nie pytal o grze w PGS.

chetnie, kiedy będzie NC, wysle adminom wasze posty.
jestem pewny, ze już mamy pewnego bana miedzybarodowo.
dziekujemy wam!


siedzcie cicho i miejcie nadzije, ze nikt się o waszych bzdorach nie dowie, bo inaczej mamy przesrane na miedzynarodowych turniejach prez was SUPERPOLAKOW.

EDIT: idiota jesteś a nie admin, pozwalac na takie nazwy topikow, wal się, dalej sram na Ciebie.


sry Jakub ale musze napisac ...

1. Przepraszam ale Scrappler nie dziala jak ty to mowisz forsą leć chęciami. Dzięki niemu dużo osob poznało się na żywo... Jakby dzialal samą kasą to by wszystkim sponsorowal noclegi etc etc by przekupic o taaak!!!!!! A jakos wszyscy musieli placic za siebie Wink A poza tym chyba samą forsą by tego nie zorganizował lecz muszą być tez chęci Smile

2. O TAK Polacy są tylko diablami i piszą takie rzeczy, Niemcy są aniołkami i na pewno nic zlego o nas nie piszą a bynajmniej nie życzą nam przegranej

a macie Razz
http://pl.youtube.com/watch?v=KBwwFsKTJGs

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08 czerwca 2008, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub twierdzisz, ze to, ze franco był przeciwko komunizmowi to znaczy, ze był przeciw polsce? jakub, nie pociagniesz mnie za historie, szczegolnie polski

ja jestem dziwny? a czy nie jest dziwny człowiek, który mianuje się wielkim polskim patriota, kiedy to mieszka, pracuje i "buduje dobrybyt" w niemczech?

w Tobie jest tez wiele innych sprzecznosci, ale nie będę ci ich wymienial bo będę "be" na tsie


Ostatnio zmieniony przez envy dnia 08 czerwca 2008, 17:04, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?