Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
F1 GP Hungary - 11 runda
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Liga F1 » Sezon 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 14 czerwca 2008, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pomysl fajny ale co z już stworzonymi trasami?? Mozna by tez zrobić bonus track taki jak na wembley w 2007 roku pojedynek mistrzow itp. Wink pomyslow jest dużo checi i czasu mało
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 14 czerwca 2008, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja powiem tylko tyle, ze ta liga ma za zadanie jak najbardziej odwzorowac f1 do tm jak się tylko da. W F1 nie jeżdżą na tych szerokich klockach, może kiedyś stworzę jakąś serię, albo wyścig gdzie se to przetestujemy. W każdym bądź razie, na chwilę obecną propozycja odrzucona Smile Co do bugów - ja nie złapałem ani jednego, foxy łapie zawsze, nie wiem od czego to jest zależne, ale wydaje mi się że po prostu foxy nie umiesz rozpoznac buga od normalnego zjawiska Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eXiliado Foxy
PITMC 2k9 Winner


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 370
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 czerwca 2008, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

XyX napisał:
Ja powiem tylko tyle, ze ta liga ma za zadanie jak najbardziej odwzorowac f1 do tm jak się tylko da. W F1 nie jeżdżą na tych szerokich klockach, może kiedyś stworzę jakąś serię, albo wyścig gdzie se to przetestujemy. W każdym bądź razie, na chwilę obecną propozycja odrzucona Smile Co do bugów - ja nie złapałem ani jednego, foxy łapie zawsze, nie wiem od czego to jest zależne, ale wydaje mi się że po prostu foxy nie umiesz rozpoznac buga od normalnego zjawiska Razz


Nie chce nic mówic ale gracz który jedzie szybciej na jakims torze ma wieksze prawdopodobienstwo złapania buga, to chyba zrozumiałem, pojedz sobei na hungaro każde okrazenie 38:80/39:10 i zobaczysz jak ciężko nien złapac buga. Nie wiem jak ty ale ja jadę dosc spokojnie, oczywiście wiezdzam ciasno w zakret, dlatego np robię sobei duza przewage, ale jak wytłumaczysz mi to ze jechałem 110km/h i na łuku mnie podbiło...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Liga F1 » Sezon 1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?