Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nowy nabór na moderatorów!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 16 czerwca 2008, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coof, spokojnie Wink Jeszcze czas, myśle, że scary wie kiedy to zakończyc Very Happy

Fala noobów.. może i dobrze, może źle. W każdym bądź razie zawsze się trafi jakiś noobek, co się wyszkoli na pr0 Wink Z jednej strony to trochę dziwne, bo niby promujemy grę, chcemy żeby więcej ludzi w nią grało, a potem narzekamy na noobków Happy Każdy kiedyś był noobkiem, zapamiętajmy to Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiadomo ze każdy zaczynal i tu już nie chodzi o samych noobkow w grze, tylko dokładnie o forum. w grze niech sobie będą, niech graja, ale tu powinien panowac porzadek. czesto nowe osoby tu zagladajace nie sa doswiadczone i trzeba ich troszke przytemperowac, pewnie czesc z nich dopiero zaczyna przygode z jakimkolwiek forum. tmpl jest oficjalna polska strona o serii TM wiec wypadaloby aby był tu lad i porzadek, zeby osoby wchodzace na tmpl chcac dowiedziec się coś o tej serii gier zobaczyla ze nie jest to jakieś bylejakie forum, a pozadna spolecznosc nawzajem sobie pomagajaca i wspierajaca się. jest tu teraz wiele osob ktore pisza posty typu "aha fajnie" ktore w ogóle nic nie maja wspolnego z tematem. trza tu zrobić porzadek Smile jeszcze raz zglaszam swoja chec do tego, poniewaz bardzo mi zalezy aby ta strona/forum prosperowalo porzadnie, a poza tym sledze forum kilka razy dziennie oraz wydaje mi się, ze jestem dosc ogarniety aby objac takie stanowisko Smile trzeba tu skończyć z glupim dogadywaniem jeśli ktos coś nie wie, jeśli nie znasz odpowiedzi lub nie mozesz się dokładnie wypowiedziec ani pomoc to nie pisz Smile to jest moje zdanie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

3 osoby na mnie zaglosowaly oO Very Happy wielkie dzięki Smile Scary biacz, czekamy na decyzje.

moja osobista lista:
Irred
Coof
Shadow
Wix
Nawias
Jakub- tylko repra
Xyx- tylko F1

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zdecydowanie jestem za:
- Irred
- Jarecki
- H0lus - newsy
- Maxer
- Coof - newsy
- Mroozio

no i jakub repra i xyx F1

Moim zdaniem byłaby to najlepsza ekipa i na bank wszyscy by się wywiązywali ze swoich obowiązków.
PS. Można jeszcze tam gdzieś Shadowa wrzucić Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam głosuję na Stara :]
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeszcze chciałem dopisac do mojej listy Suwaka: jest to człowiek bezstronny, ma doswiadczenie w pisaniach newsow, itp. moim zdaniem to odpowiedni człowiek :wink:
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

StaR napisał:
Ja tam głosuję na Stara :]

Ja też głosuję na Fana.

[żart ;P na nic się nie chcę pisać.]

Oprócz tego Jakuba można dać jako Ultimate Pred... Moderatora - do całego forum. I Shada do newsów (jeżeli ma się pojawić coś więcej niż tylko info o polskiej scenie Smile )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Scary
Jeździ konno


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 23
Skąd: Tychy

PostWysłany: 17 czerwca 2008, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to dobra narazie wrzucę tych co ja uważam że powinni być Smile

Moderatorzy:
- IrRed
- Jarecki

(?) R1p
(?) wiadp
(?) nawias

Newsy:
- Holus
- Coof

(?) Shadow - jeżeli będzie chciał

Cały dział Zawodów i konkursów:
- Wix

Liga F1:
- XyX

Repra:
- Jakub

Trasy, Mody, skiny:
- Trz3ci
- Sebik1992

Wszyscy którzy nie mają (?) przy nicku dostali już uprawnienia Smile

Jak narazie przeze mnie są nominowane 4 osoby z (?)
Więc proszę o wypowiedzi za i przeciw Smile

Oczywiście jest nadal szansa dołączenia do powyższego grona Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 17 czerwca 2008, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to ja powiem tak:

- Shadow - tak jak napisałeś, newsy bardzo fajne pisze, aż miło się je czyta Wink
- wiadp1 - niestety nie miałem okazji poznać go za bardzo, ale z 'historii' ;P polskiego TM widać, że to bardzo porządna i ważna dla sceny osoba
- nawias - nawiasa też nie znam zbyt dobrze, więc tutaj się nie wypowiem, wiem tylko, że to też człowiek ze 'starej gwardii' ;p
- R1p - jak chodzi o TMU to chyba najbardziej zorientowana osoba, długi staż, jak najbardziej popieram

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 17 czerwca 2008, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja swoim kolejnym już IMO skromnym zdaniem poleciłbym wam się zastanowić nad rozplanowaniem zadań. Wiadomo każdy ma swoją działkę, ale dobrze by było gdyby została wydzielona jedna, konkretna, do bólu bezstronna osoba która rozstrzygała by "naginane" refleksje dwóch stron które przedstawiają swe poglądy dosyć często w postaci kilku stron topicu. Nad tym szczerze winniśmy ubolewać, bo jak dotąd to w ostatnich miesiącach takiej osoby nie było, a kiedyś takie sprawy rozstrzygał Yard.

[ Dodano 17 Cze 2008, 9:33 ]
PITMaN napisał:
Ja swoim kolejnym już IMO skromnym zdaniem poleciłbym wam się zastanowić nad rozplanowaniem zadań. Wiadomo każdy ma swoją działkę, ale dobrze by było gdyby została wydzielona jedna, konkretna, do bólu bezstronna osoba która rozstrzygała by "naginane" refleksje dwóch stron które przedstawiają swe poglądy dosyć często w postaci kilku stron topicu. Nad tym szczerze winniśmy ubolewać, bo jak dotąd to w ostatnich miesiącach takiej osoby nie było, a kiedyś takie sprawy rozstrzygał Yard.




sorki za błędy - za dużo tu wyrazu "strona"

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 17 czerwca 2008, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam z tych pytajników dałbym Shadowowi tylko, jeśli by chciał.

wiadp już raczej nie wchodzi na te forum, ale jak ma zamiar to ofc.
Tyle ode mnie, dzięki wszystkim za nominacje Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 17 czerwca 2008, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiadp1 - ze się nadaje to pewna rzecz, tylko coś rzadko nas odwiedza ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 17 czerwca 2008, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Popieram IrReda - R1pcia przydałby się w dziale TMUF, więc go proponuje, aby nadać mu tam moda.
BTW. Wpadłem na pomysł "zmodernizowania" działu "Trasy, Skiny, Mody", kiedyś przedstawiłem go Scary'emu. Całość ma zapobiec spamowaniu o każdej kolejnej trasie. Każdy mapmaker, twórca skinów czy modów miałby TYLKO jeden topic, w którym reklamowałby swoje trasy. Aby go założyć, musiałby poprosić o to moda. Jednak, że taki plan byłby dosyć ciężki do zrealizowania (już widzę 100 PM o utworzenie odpowiedniego topicu Confused ) proponuje, aby moderatorowie tylko kontrolowali, czy userzy nie spamują kolejnym nowym topiciem z powodu kolejnej nowej trasy. Proponuję w takim wypadku dać warna oraz przenieść posty do jednego tematu. Na razie póki co taki nakaz nie istnieje, że nie mogę dać warnów lub scalać tematów. Pytam się społeczności TMPL (czyli was Razz )oraz modów czy byłoby to dobrym pomysłem. Jeśli pomysł by się przyjął dział "Trasy, Skiny, Mody" byłby o wiele lepiej zorganizowany.
BTW. Teamty typu: PCT4 i inne, nie związane z twórczością danego gracza, mogłby by zostać jako osobne teamty.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 17 czerwca 2008, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I tak jeśli chodzi o tmpl, trasy tylko turniejowe tutaj widujemy. Rzadko kto się "chwali" zrobioną przez siebie trasą, dlatego ja uważam pomysł od siebie za trochę bzdurny Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 17 czerwca 2008, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sebik często się chwali ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 17 czerwca 2008, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sebik dobrze kombinuje, to by wykluczyło zapych w dziale.

Ja tak się zastanawiałem [wiem, nie moje podwórko, nie panosze się] co zrobić z bajzlem w dziale "drużyny". No wyczyścić nieistniejące drużyny ofkors. Ale co zrobić żeby zapobiegać tworzeniu się tego syfu. Tam też ktoś musiałby tego pilnować, i to moderator tylko by dodawał nowe drużyny, ale żeby dodać drużynę to taki CL zespołu musiałby na PW napisać pismo do moda z prośbą rozpatrzenia zapewniając o spełnieniu wymogów wcześniej ustalonych tj. istnienie więcej niż 7 tygodni, strona www, minimum 6 graczy, a co najważniejsze, bezdyskusyjne przystąpienie do zawodów Polish League, a przynajmniej do kwali.


Tyle ode mnie....

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 17 czerwca 2008, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli jest to możliwe to dać jakiś przycisk dla lidera, w który musi kliknąć co np. 2 miesiące jeżeli tego nie zrobi drużyna jest automatycznie usuwana z powodu braku aktywności.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 17 czerwca 2008, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To już lepiej zostawić rozwijającym się programistom, ale ciekawe rozwiązanie, zautomatyzować usuwanie drużyn, to by odciązyło kogoś kto ma co robić z innymi działami, jeśliby w ogóle miał co robić :wink:
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 17 czerwca 2008, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja chętnie mogę zająć się burdelem w dziale drużyny, oczywiście jeśli dostanę odpowiednie uprawnienia Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 17 czerwca 2008, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Właśnie, żeby nie było takich głupot w dziale drużyń jak "Huj wam w dupe hehe" to najlepiej będzie się z tym zająć moderator np: Xyx Smile

Niepokoi mi to, jeśli będzie jak to mówił Scary nowa edycja TMPL, to czy takie drużyny jak PGS nie mieliby jeszcze w tym dziale tworzyć jeszcze raz?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?