Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PGS i FF faworytami? Wolne żarty!
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 15 czerwca 2008, 20:43    Temat postu: PGS i FF faworytami? Wolne żarty! Odpowiedz z cytatem  

Gdybym wczoraj zapytał graczy o ich stosunek do dzisiejszych meczów, na 100% większosc z nich odpowiedziałaby, że PGS i FF wyjdą ze spotkań zwycięsko, a prawdziwa walka nawiązana zostanie między TCW i peXg.

Nic bardziej mylnego!

Już ok. godziny 19 wyszedł na jaw zaskakujący wynik pojedynku XX i FF, w którym FF nie(!) wygrało żadnej mapy. Bardzo zaskakuje nas zła postawa jednego z najlepszych polskich multigaminów, który obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli PL6.

Jeszcze większym pewniakiem wydawał się PGS w meczu z K&D. Na GameBite stosunek postawionych pieniędzy był kolosalny na korzysc D-Link PGS. Wielkim zaskoczeniem było więc wygranie przez K&D mapy A i bardzo wyrównana walka na B. Dopiero na C, PGS rozwinął skrzydła. Czy PGS "olał" przeciwników? Nie wydaje mi się, bo sam w tym meczu grałem. Oba team'y miały wielkie problemy techniczne i wydaje się, że K&D potrafiło je pokonac o wiele prosciej. Atmosfera na naszym TeamSpeaku sięgała zenitu, gdy którys z nas uderzał. Wielkie słowa uznania należą się więc team'owi K&D!

Co z hitem kolejki? Wygrało TCW stosunkiem map 2 do 1 i wciąż piastuje on zaszczytną pozycję lidera Mistrzostw Polski. Gratulacje i powodzenia dalej!

Czego można się więc spodziewac po multigamingach w następnych kolejkach? FF już straciło szanse na podium w PL6 i nawet najlepsi teoretycy nie są w stanie opracowac im planu powrotu do najlepszej trójki. Powinni oni jednak pokazac, że potrafią walczyc i wygrywac. Przed nimi bowiem mecze z TCW i K&D, w których mogą nam pokazac, że nie od parady mają przed nickami taki tag, jaki mają.

A co z legendarnym PGS'em? W żadnym meczu PL6 nie wystawili jeszcze swojego pełnego składu, a przed nimi dwa arcytrudne starcia. Czy podołają? Po tym, co zobaczylismy dzisiaj pozostaje stwierdzic, że nic nie jest pewne i że PGS wcale tej edycji Mistrzostw Polski nie musi wygrac.

jeśli ktos dalej uważa, że PL6 jest nudne i przewidywalne, powinien zdjąc klapki z oczu. Czas pokaże jak kształtuje się sytuacja na polskiej scenie TrackManii.

_________________


Ostatnio zmieniony przez [POL] Coof dnia 15 czerwca 2008, 20:47, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 czerwca 2008, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gg coof, super news!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 czerwca 2008, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niezły tekst, ale: "mają przed nickiem tag jaki mają"?;D ogólnie gj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
*тсω* Flagg
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 369
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 15 czerwca 2008, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ładny news coof ;]
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 15 czerwca 2008, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Super artykuł, bardzo miło się czyta co wiecej chciałoby się dalej, a tu koniec Sad
_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 15 czerwca 2008, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no dzisiaj pokazalismy klase z XX ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 15 czerwca 2008, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Świetny news Coof Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 15 czerwca 2008, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jarecki napisał:
Super artykuł, bardzo miło się czyta co wiecej chciałoby się dalej, a tu koniec Sad


Hehe no wiesz Jarek mogłem napisac felieton o sytuacji na scenie, ale musze nagrac koleżance zdjęcia i nie chce mi się nic robić Very Happy To napisałem w 5 minut i w sumie dzięki ludzie za słowa uznania. Miło mi, że ktos docenia moją robote^^

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 15 czerwca 2008, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powiem krotko i na temat: od przyszlego tygodnia niech TCW się bardzo boi, bo zagra mor_olo, prezes , oraz daiv3l . będą za***iscie wytrenowani. chcemy wam pokazac ze nasze przegrane 3 mecze były wypadkami przy pracy. mamy jeszcze ESL, ktore jest również bardzo wazne. poprostu nie wyrabiamy z treningiem ( mowie sam o sobie Smile ) 6 map na tydzien, to 2 razy tyle, co reszta. poza tym, ludzie z FF nie chca trenic, bo maja niektorzy myslenie ze wygramy spokojnie, nie ma się czego bac. przeciez to teoretycznie slabszy rywal od nas. jest ciężko w pl6, nie ma co ukrywac. dzisiaj zaskoczyla mnie postawa XX w meczu. widac ze ciężko trenowali do meczu, a my ? wrecz odwrotnie, nikt nie trenil, olewal sprawe, poprostu mial wszystko w d*pie. na mojej mapie prubowalem coś jeszcze osiagnac. ale na nic się to zdalo. mam nadzieje ze teraz pokazemy ze jesteśmy w stanie wytrenowac mapy pl6 oraz ESL Smile także nie ma co gadac, na celowniku w tym tygodniu sa : TCW <- pl6 oraz EXN <- ESL. szczegolnie od tego 2 spotkania zalezy czy awansujemy do 2 ligi ESL, jest to najmocniejszy nasz rywal w grupie, i nalezy się po nich spodziewac dobrego zespolu. ale nie zapominajmy o TCW. tez jesteście na nszym celowniku Cool do zobacznia pewnie w niedziele...
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 15 czerwca 2008, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wow ... muszę powiedzieć, że K&D zaskoczyło mnie bardzo , nie mówiąc już o wygranej XX ... PL6 zaczyna się robić cholernie ciekawe Very Happy .

@Maxerq : my też się przygotujemy Wink , więc myślę, że będzie kolejny świetny mecz.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 15 czerwca 2008, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przegralismy mapke bo nasz mecz sedziowal howard webb
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 15 czerwca 2008, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mnie tez tak pochwalcie Very Happy
http://esports.pl/?id=post&post_id=1879607120 Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 15 czerwca 2008, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Noo naprawdę coof ty masz łeb do pismadeł dziennikarskich i umiesz nakręcić czytelnika. Good Job.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Flagg
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 369
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 15 czerwca 2008, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

shadow tez ładny nius ale nie tak wciagajacy jak coofa ^^
jednak i tak GJ!!

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 15 czerwca 2008, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

maxer nikt wam nie każe grać ESL ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 16 czerwca 2008, 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Właśnie zobaczyłem wasz profil w ESL. I jakoś macie tam do tej pory, aż 2 mecze rozegrane, jeden wczoraj, a pierwszy chyba 24 maja. Moglibyście się jednak nie tłumaczyć grą w ESL i brakiem czasu na PL 6.
_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@khorinis http://www.esl.eu/eu/tmnf/teams/premiership/thirdleague/results/

admini ESL coś zjebali i nie uzupelnili spotkan i to nei rozegralismy 2ch meczów tylko teraz będzie 5 kolejka wiec co tydzien mecz gralismy a do tego jeszcze kwalifikacje w esl to jeszcze przed eswc.

Ale dobrze szopek napisal ,że nikt nam nie każe i takie tlumaczenie ,że gramy w esl jest nie na miejscu , moglismy się nie zapisywac do PL6 ale to zrobilismy. choć muszę powiedziec że podziwiam Grona , Maxera , kamilosa etc którzy potrafia wytrenowac 6 map i na esl i na pl6.


Coof piknie :*

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 16 czerwca 2008, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tyle tego pisania Coof Very Happy Good Job

Zaskakujący news, TCW ma duża przewagę, ale to jeszcze nie koniec. Teraz nadchooodzii ruuuundaaa !4!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szkoda ze wyszlo jak wyszlo i niestety nie moglem zagrac chociaż multi na ktorym dużo bym mogl zdzialac :/ bo szlo mi za***iscie. jeszcze raz sory TCW i good JOB!!!!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* tuner12
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Paź 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 137

Skąd: Poznań, no prawie :D

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nikt chyba nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji, Trackmania zaskakuje, widać że te 6 teamów to bardzo wyrównana stawka, no i GJ Coof Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?