Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Zmiana składu track-selekcjonerów. +uwagi osobiste :P
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 12:24    Temat postu: Zmiana składu track-selekcjonerów. +uwagi osobiste :P Odpowiedz z cytatem  

Przystępując do zawodów Polish League 6 automatycznie zgodziliscie się na obowiązujące reguły i ustalenia. Regułą panującą od dawna jest wykorzystanie tras zrobionych przez samych graczy polskiej sceny TMN(F) - każdy wie co się z tym wiąże. Osobiście uważam, że jest to ważny filar NASZYCH zawodów, odróżnia on PL6 od pozostałych tego typu turniejów, wprowadza dodatkową płaszczyzne "rywalizacji", mowa tu o samych mapperach. W ten sposób poprawiają swoje umiejętnosci tworzenia tras. Duży plus serii PL!

Jednym z ustaleń było powierzenie preselekcji tras mi i Jurkowi. Postanowiliśmy, że będziemy współpracowac z mapperami i udzielać wskazowek co do poprawy ich (waszych) prac. Nie jesteśmy profesjonalistami. Na tyle ile bylismy w stanie - tyle pomagalismy!
Odnosze wrażenie, ze czesc z Was nie zdaje sobie sprawy z tego jak trudne jest to zadanie. Sami nie wiedzielismy dopoki się go nie podjelismy.

Co w tym trudnego?
Po otrzymaniu trasy umieszczam ją w folderze "nowe", testuje ją, jeśli trasa ma potencjał to szukam niewygodnych sekcji itd., wysylam mapke Jurkowi to wtórnych testów (dołączam swoje uwagi), nastepnie mapa jest odsylana do autora z uwagami i sugestiami, a sam plik umieszcza się w folderze "do poprawy". Czasem zdarza się, ze trzeba ponownie odeslac mapke.
W skrzynce mailowej mam utworzony dodatkowy folder, znajduje się w nim w sumie 91(!) wiadomości odnosnie tras PL6, sam pewnie wyslalem podobną liczbe! Nie jest proste zapanować nad wszystkim, bardzo łatwo się w tym pogubic. Najprosciej byloby wybierac trasy, bez ich poprawiania, wtedy byscie dopiero narzekali.

I co slyszymy w zamian? :? bez komentarza.

Dzisiejsze słowa Jurka:
Szkoda czasu i zdrowia na ciągłe użeranie się z malkontentami. Za dużo mnie to kosztuje. Zawsze traktowałem tą grę jako zabawę i miły sposób spędzenia czasu, ale od czasu jak podjąłem się pomocy w wyborze tras na PL6 dużo się zmieniło. Skończyła się zabawa. Niektórzy zbyt wiele oczekują, a na dodatek mnie obrażają. Nie podoba się im moja praca - w porządku - niech szukają innego frajera co będą na niego bluzgać. To tyle, ja zrywam z tym.

Przyznam się, ze ostatnio nie mam czasu na Trackmanie (informowalem o tym wczesniej, ze tak będzie). Poprosilem, wiec Jurka by sam się wszystkim zajął aż uporam się z własnymi sprawami. Stalo się jak się stalo.

Dosadnie mówiąc to mam w d**** wasze uwagi typu: "To do ich obowiązków należy wyeliminować te najgorsze mapy, a wybranie dobrych. A to, że w PL6 mapki odstają poziomem - już wiecie kogo obwiniać. Ja przepraszam, ale najpierw trzeba umieć grać - potem brać się za preselekcję tras
^^tak najprosciej napisac. mnie to śmieszy!

Rezygnuje ze swoich obowiązków. Jedynym powodem jest brak czasu. Na dodatek są ludzie bardziej zaangażowani, ktorzy bardziej rozumieją potrzeby zawodników PL6.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Malkontenci i 'narzekacze' zawsze są, zawsze byli i zawsze będą. Nie ma się co temu dziwić. W PL6 gra 6 zespołów, w każdym bez mała po około 10 graczy, plus jeszcze scenowcy z klanów które się nie dostały do PL6 ... lekko licząc jakieś 60-70 osób . Więc jeśli pośród nich pojawią się dwa lub trzy komentarze, w których ktoś niepochlebnie wyraża się o pracy adminów to serio nie ma się czym przejmować tylko robić swoje, bo takie rzeczy się zawsze zdarzą. Wiem, że znaczna większość z graczy oceniłaby Waszą pracę bardzo pozytywnie, bo moim zdaniem robicie kawał dobrej roboty. Nie poddawajcie się proszę. Została jedna kolejka do przygotowania.

Inną rzeczą jest to jak ludzie komentują same mapy. Ale tutaj zdania są podzielone i jednemu podoba się ta, drugiemu tamta. To bardzo dobrze ! O to chodziło chyba , nie ?! ... Moim zdaniem praca ludzi odpowiedzialnych za mapy (:* Cobham, Jurek) jest wykonywana perfect. Mappack jest zawsze podany szubko sprawnie, spakowany ładnie. To też się liczy.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tutaj się zgadzam z Wami.Narzekac każdy potrafi bo nie wie z czym wiaze się selekcja tras.Dostanie się 100 trackow i każdy trzeba przejechac kilkanascie razy a to pochlania mnostwo czasu.Jeszcze jeden mappack wiec nie rezygnujcie.Pozostali : macie tydzien czasu zeby wytrenic mapy wiec nie rozumiem skad te narzekania po kilku przejazdach ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to prawda chlopaki dzialaja szybko i sprawnie Smile nie macie się co zniechecac a jak wam trochę ciężko z tym wszystkim to mogę z checia pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 16 czerwca 2008, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak zobaczyłem początek postu i info, że odchodzicie, pomyślałem sobie - kurde, przecież nie było aż tak źle? O co w ogóle kaman?

Ale ja bardzo przepraszam, jeżeli podejmując się tego zadania, nie zdawaliście sobie sprawy, że czekają was słowa, czasami ostrej, krytyki - to coś tutaj jest nie tak. Piszesz, że nie jesteście profesjonalistami - prosta sprawa. Właśnie dlatego macie prawo się mylić - my mamy obowiązek o tym powiedzieć. W tym PL trasy nie są fajne. Nie boję się tego powiedzieć, bo takie jest moje zdanie. Nie mówię że są tragiczne, nie da się ich jechać etc. Po prostu mogą być lepsze, a wiem że jest taka możliwość. Ciężko określić, dlaczego w 100% mi się nie podobają. Może faktycznie 91 tras (liczba wiadomości = liczba tras?) jakie otrzymaliście są kompletnie zwalone i już nic się nie da uratować. Może. Czy może jednak cała otoczka jaka towarzyszy PL6 psuje nam nastrój jadąc trasy? Nie każdego bawi słuchanie wychwalań, że to PL jest najlepsze bla bla bla, trasy będą genialne bla bla. O tym się przekonamy w perspektywie czasu. Pozostaje opcja 3 - błędnie działający trasowybieracze. Bo proszę mi wytłumaczyć, dlaczego z 6 tras jakie wysłał Jarecki została wybrana tylko jedna - i to jak sam powiedział najgorsza (powtarzał to codziennie, aż się irytujące robiło ;P). Co z resztą? Sytuacja nr 2. Dowiedziałem się na tsie (nie powiem od kogo, bo nie wiem czy ta osoba sobie tego życzy), że po zrobieniu trasy otrzymała replaya, na której jeden z trasowybieraczy 'wlecze' się niby to testując mapę. g*wno prawda. Dlatego wszyscy narzekają na bugi. Te pojawiają się dopiero przy wyższych prędkościach. Trzeba najpierw umieć trasę przejechać zanim się osądzi co trzeba poprawić. Oczywiście, można się domyślać i poprawiać trasę na zasadzie 'tak zapewne będzie lepiej', ale trzeba pamiętać, że to bardzo mylny sposób.

Szkoda, że jednak cobham odchodzi, bo uważałem go za dobrego map makera, ale decyzja należy do was, nikogo przepraszał nie będę, bo nie czuję się winny - wyraziłem tylko swoją opinię, ta miała wam pomóc - co się stało każdy wie.

Pozdrawiam.

EDIT: po wysłaniu postów, zauważyłem kilka odpowiedzi i muszę im przyznać rację w jednej kwesti - organizacja jest na prawdę świetna i zasługuje na wielką pochwałę.

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless


Ostatnio zmieniony przez SykeS dnia 16 czerwca 2008, 12:50, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopek napisał:
to prawda chlopaki dzialaja szybko i sprawnie Smile nie macie się co zniechecac a jak wam trochę ciężko z tym wszystkim to mogę z checia pomoc Smile


o i to jest dobry pomysł ... jeśli nie macie za dużo czasu i potrzeba Wam kogoś jeszcze to Szopek nada się idealnie Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niestety najłatwiej jest krytykować, jeśli to was pociesza to wg. mnie jesteście najodpowiedniejszymi osobami co do wybierania map, myślę że wiele osób tak wam tu tak napisze i nabierzecie ochoty do co najmniej dokończenia podjętej pracy.

Ja się nie wypowiadałem co do map bo się "nie znam", dla mnie to są trasy które trzeba wytrenować jak najlepiej się potrafi, a to że ktoś nie potrafi opanować mapy to świadczy tylko o jego braku umiejętności. Śmieszą mnie te wszystkie wypowiedzi o bugach, ja jak trenuje to patrze po prostu gdzie mnie najczęściej "łapią" i staram się pojechać jakoś alternatywnie nie tracąc sekund a zyskując regular.

Zooz powiedział kiedyś coś w stylu: "tylko noob narzeka na bugi" i tym zakończę ten post Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 16 czerwca 2008, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coś czuję, że jeszcze dzisiaj TMPL mnie znienawidzi jak Webba Razz

Dlatego też w ramach sprostowania:

Ja też chcę, żebyście to wy nadal wybierali mapki! Organizacja jak już mówiłem była świetna, tylko brakuje tego polotu tras, jaki był w poprzednich ligach. Ale to przecież jest do poprawy Wink

Mówię to, bo jak już parę osób napisało, że wszystko jest idealnie, to nikt już się nie odezwie, że coś mu się nie podoba, mimo że wcześniej narzekał ino uszy bolały. Takie jest życie - nie ma to jak mieć swoje zdanie...

Jeszcze raz pozdrawiam.

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chłopaki odwalają kawał dobrej roboty, nie dość, że wybierają trasy to jeszcze sami robią je dla PL. Nie ich wina, że trasy które mają do wyboru nie są olśniewające i idealnie pasujące dla każdego gracza, jedna jest gorsza, druga lepsza, a inna które dla wszystkich jest do dupy komuś pasuje wyjątkowo. Więc nie oskarżajmy Cobhama i Jurka za to, że robią co mogą bo z pustego to i Salomon nie naleje. To co zrobili do tej pory to świetna robota i oddanie PL6. I tutaj należy im podziękować, a nie obarczać winą, za to, że jakaś mapa komuś nie pasuje. GJ Cob i Jurek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 16 czerwca 2008, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Organizacja świetne itp. jak reszta mowila, ale...
Jak już się coś zaczyna to fajnie by było to skończyć. NIe mówcie mi ze krytyka wam odbiera checi do testowania tych trackow, bo WIEDZIELISCIE ze te tracki będą krytykowane itp. Najbardziej mnie zastanawia co będzie z ostatnia runda... Ja na przyklad dzisiaj zrobilem traske i chciałem ja wyslac do was, bo wydaje mi się ze się nadaje, a tu co?? g*wno... Nie wiem do kogo wyslac i czy jest w ogole sens... Mam nadizeje ze zmienicie zdanie i powrocicie na ten 1 tydzien do sowich zajec...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
<ALEKS>
Jeździ konno


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 45
Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Do kogo więc zgłaszać trasy?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

natomiast ja też się dopisze bo moje krytyki mogą być różnie odbierane.

nigdy nie napisałem "Cobham i jurek - mają bipe i olewają sobie , mapki z dupy dają , a przeciwnie przed PL6 nawet pisałęm "Fajnie ze cob wybiera mapki bo bedą fajne " można sobie zobaczyć w arhivum . Jak dotąd wszystkie mapki mi się podobały (jedne bardziej , druga mniej )ale zawsze podobały, poza ostatnim multi Very Happy (ale itak słowa kierowałem do twórcy a nie wybierającego)

Ponadto chciałem was pochwalić bo mapki są podawane terminowo ,i pomijając upodobania poszczególnych ludzi (np moje) są to dobre mapy.

naprawdę GJ COBHAM i JUREK

[ Dodano 16 czerwca 2008, 14:44 ]
<ALEKS> napisał:
Do kogo więc zgłaszać trasy?


a poco przecież pisali ze mają w ch** mapek tylko na wybieranie i correcty niema czasu.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Milo przeczytac, ze są osoby, które rozumieją pewne sprawy Wink

trochę jestem niedoinformowany, nie wiedzialem, ze zostala tylko 1 runda. oczywiście ten 1 mappack jesteśmy jeszcze w stanie przygotować. Apeluje jednak o nie przysylanie już tras. Wybierzemy z tego co zostalo. Równiez nie będziemy już wspolpracowac z mapperami (brak czasu).
Przy okazji chcialbym podziekowac Jurkowi Smile Stanął na wysokosci zadania i rzetelnie sprawdzal trasy, zawsze mial dużo konkretnych uwag. Bez niego nie dalbym rady.

To musze skomentowac:
SykeS napisał:
Sytuacja nr 2. Dowiedziałem się na tsie (nie powiem od kogo, bo nie wiem czy ta osoba sobie tego życzy), że po zrobieniu trasy otrzymała replaya, na której jeden z trasowybieraczy 'wlecze' się niby to testując mapę. g*wno prawda. Dlatego wszyscy narzekają na bugi. Te pojawiają się dopiero przy wyższych prędkościach. Trzeba najpierw umieć trasę przejechać zanim się osądzi co trzeba poprawić. Oczywiście, można się domyślać i poprawiać trasę na zasadzie 'tak zapewne będzie lepiej', ale trzeba pamiętać, że to bardzo mylny sposób.

i tak się tworzą niedomówienia i plotki. Pomyśl zanim coś napiszesz, a nie bezmyslnie powtarzasz czyjes slowa. Nie wiem nawet o kim mowa, załóżmy, ze o mnie. Nie przypominam sobie bym wysylal replaye, natomiast wiem, ze wysylalem poprawione trasy i był tam mój author time. było kilka takich przypadkow. Polegalo to tylko na tym by dojechac do mety po uprzedniej zmianie czesci mapy.

jeśli już tak bardzo chcesz wiedziec, to informuje Cie, ze zanim dana trasa pojawila się w mappacku to staralem się na niej zrobić co najmniej zloty medal, a jeśli mapka przypadla mi do gustu to pobijalem author time.

proszę byś nastepnym razem opieral się na faktach, a nie swoich przypuszczeniach. Nie jestem pro-graczem, ale zapewniam Cie, ze jeździć potrafie Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 16 czerwca 2008, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cobham napisał:
jeśli już tak bardzo chcesz wiedziec, to informuje Cie, ze zanim dana trasa pojawila się w mappacku to staralem się na niej zrobić co najmniej zloty medal, a jeśli mapka przypadla mi do gustu to pobijalem author time.


No i bardzo mnie to cieszy Wink

Nie chce z nikim prowadzić wojny (no, może poza Masterem Happy), wyraziłem tylko swoją opinię i zdziwiło mnie, że z tego powodu wynikła aż taka afera.

Cob, jesteś zajebisty i obyście tak dalej z Jurkiem pracowali jak pracujecie, to wtedy pogadam z jakubem i załatwi wam Brzerza na noc ;P

Pozdro.

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 16 czerwca 2008, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam powtórzę swoje słowa, które pisałem nie dalej jak dwa tygodnie temu:

Każdy narzeka na mapki, że są takie i owakie, że bugi nie bugi i inne chuje muje. Prawdą jest jednak, że zdecydowana większość po 1-2 dniach całkowicie zmienia zdanie i każda mapa z biegiem czasu staje się równie fajna jak inne. Wiem, że sam tez lubię ponarzekać, ale nie robię tego jakoś z premedytacją tylko ustalam sobie kolejność, w której będę trenował mapki(jakoś mi prościej...).

Podsumowująć: skończcie pierdzielić, zacznijcie po prostu grać, bo panowie dobrą robotę robią. Jeśli uważacie, że tak nie jest, to ciekawy jestem czy jeden z drugim poradziłby z nią sobie? Nie sądzę, bo wiąże się z nią jak widać również ogromna odpowiedzialność i fala krytyki.

Make peace, not war.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 16 czerwca 2008, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki za dobre słowa. Już mi złość po porannym przeczytaniu krytyki Sykesa przeszła, ale chyba każdy by się zdenerwował na moim miejscu.
Wiem, chciałes dobrze, a wyszło jak wyszło.
W kolejnym poście piszesz, że słyszałes na TSie żale, że jakiś nobek przesyła replaya do autora trasy z kiepskim przejazdem. Tak - to prawda - to byłem ja. Zapisałem replaya i wysłałem go jego autorowi, aby pokazać mu, gdzie jest na jego trasie skrót. Były to dwie jego trasy ze skrótami i dwa replaye, i wcale nie chodziło mi o to, aby pokazać mu mojego skilla, ale to aby zwrócić mu uwagę na błędy. Przykro mi, że tak skomentował moją pomoc. W przyszłości nie będę dyskutował z takimi osobami.
Z drugiej strony jednak patrząc, nigdy nie mówiłem, że jestem super, extra, pro. Nikt mnie nie zmusi do kręcenia co najmniej złotego medalu na mapie, która mi się nie podoba, lub zawiera ewidentne błędy.

Padło wcześniej pytanie: Dlaczego nie ma tras Jareckiego, bo dużo ich wysłał, a wybrana była tylko jedna i to nie ta najciekawsza? Owszem, ale chciałem dać innym szansę "zaistnieć". A propos tras Jareckiego to są świetne, ale dziwi mnie, że nawet w nadesłanych poprawkach nadał im nazwy: A,B,C,D,E,F - gdzie C, to nie jest multi, a pozostałe powinny mieć oznaczenia: A, A1, B, B2 itd. - i było to już nie raz mówione.

To tyle ode mnie, w kwestii sprostowania.
Dziękuję wszystkim autorom nadesłanych prac. Szkoda, że nie wszyscy będą zadowoleni. Za tydzień znów coś się wybierze: może Jarecki, a może Shadow, a może znów namieszać i dać coś z innej beczki, żeby nie mówili, że po znajomości, a na pewno tacy się znajdą. Czas pokaże.


Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 16 czerwca 2008, 16:53, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

żeby nie było, że pi***olę smuty (czyt. krytykuje) a nic nie robię
jak trzeba od razu mogę pomagac przy wybieraniu tras

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 16 czerwca 2008, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No rzeczywiście nazwałem te trasy trochę dziwnie, ale myslałem ze poprostu zmienicie na literkę jaka Wam pasuje Smile Raczej nie powinno się przywiazywac wagi do nazwy bo przeciez sami ja mozecie zmienic.. Przykładowa podobaja Wam się 2 trasy ale obie nazwane sa A, wiec nie byłoby grzechem zminic jednej nazwe na B Smile
przepraszam ze namieszałem ale głównie mi o takie coś chodziło Smile

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tylko powiem tyle, niech ci co krytykuja sprobuja coś takiego zrobić zorganizowac, wtedy jak da im to w dupe będą wiedziec jak to jest. ja się ciesze ze wlasnie te osoby (Cobham i Jurek) wybieraja te trasy bo oni się znaja, podziwiam Jurka za jego trasy i nie chodzi mi jedynie o mini, a Cobhama za jego techy, wiem ze się na tym znaja i krytyka w stylu, ta trasa jest do dupy jest w ogóle nie na miejscu, znaczy to ze albo brak ci skilla albo nie szanujesz czyjejs ciezkiej pracy. ciesze się ze znalazly się osoby ktore chcialy się tym zajac mimo ze nie biora udzialu w samym turnieju. naprawdę szacunek dla Jurka i Cobhama. pozdro
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 czerwca 2008, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jarecki, nazwy akurat nie stanowia problemu, bardziej tu chodzilo o to co Jurek napisal, zeby pokazac również trasy innych autorów. Z reszta sam mi napisales, ze masz inne plany co do swoich tras Cool
Chcielismy uszanowac wszystkich wysilki, wiadomo - nie da się Rolling Eyes Poza tym byloby to nie fair, gdybysmy dali za dużo tras jednego autora, który za rzem uczestniczy w zawodach. Nie jesteśmy w stanie stwierdzic czy mapy nie zostaly rozeslane wsrod klanowiczów. No i trochę za mało jest rund.

Sugeruje by w przyszlych zawodach PL ograniczyc liczbe wysylanych tras do 3 (A,B,C-multi). Zwiekszy to szanse na wykorzystanie wszystkich wyslanych map. W PL6 brakowalo tras typu multi, może zmieni się to w przyszlosci i takich problemow nie będzie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?