Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PGS mistrzem Polski po raz kolejny!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 29 czerwca 2008, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gg PGS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 czerwca 2008, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
wy w ogole nie gracie, nawet nie znacie nawet poziomu , który jest w "3 lidze ESL".

ale znamy wasz poziom w prownaniu np z naszym (np na eswc widzielismy).
dalej się tylko tlumaczycie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 29 czerwca 2008, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chcialbym bardzo podziekowac wszystkim ludziom ktorzy przylozyli palec do tego aby to wszystko mialo rece i nogi :

Wixowi - który trzymał piecze nad wszystkim aby to się dobrze odbywalo gg biacz :*

Jurek i Cobham - za świetnie wyselekcjonowane trasy z posrod wielu wielu nadeslanych, mimo ze wobec konstruktywnej krytyki nie olaliscie sprawy tylko jak zawodowcy daliscie rade do konca, dziekuje Smile

wszystkim mapperom ! trasy ? swietne poziom z każda liga wzrasta swietnie !

Vipkowi ze jest tam i czuwa nad serwerami ;d

jakubowi za to ze jest zasranym alkoholikiem i trzeba go dobudzac na kwalifikacje, ale lepszego kapitana pgs nie mogl sobie wybrac dzięki biacz :*Smile

wszystkim druzynom naprawdę super liga na poziomie bardzo bardzo wysokim jak dotad dla XX za podjecie walki i ogranie FF ;] dla K&D za 4 miejsce :* heh chyba jakiś sentyment ;p swietnie chlopaki ;d dla peXg z wixem na czele za to ze pokazali charakter i pazur ogrywajac nas zasluzenie gg, dla TCW wielkie brawa jesteście swietni gracze ! takich trzeba nam na scenie zasluzyliscie przynajniej na 2 miejsce. Oraz moim piczom z klanu, dzięki chlopaki ze daliscie mi znowu trochę radoscie z tej gry oplacalo się siedziec jak czas pozwalal nad mapami jeśli efekt ma być wlasnie taki Smile Dla mnie sukcesem już było zalapanie się na kwali wsrod takich botow na jareckiego mape ;p a to ze dołożyłem tam jakas swoja cegielke do zwyciestwa satysfakcjonuje mnie podwojnie Smile

GG all i dzięki ! Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 29 czerwca 2008, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a i jeszcze małe sprostowanie ... nic nie mam do calego FF rozumiem mogli nie przyjść na mecz, czasami są ważniejsze sprawy (nawet jeśli to jest ESL)...
ale pretensje mam do Kamilosa i Maxera,

tamten temat pisałem trochę w emocjach... ale zdania nie zmieniam to było nie fair !

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 czerwca 2008, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GG PGS! GG peXG! GG TCW! GG ALL!

Idiotą jest ten kto powie, że pokonałby dzisiaj PGS. Taka prawda Wink . Chłopaki zagrali świetne zawody! Lokash, Lechu, Hack, Shadow - to według mnie DREAM TEAM PGS'u Wink i jestem dumny, że zmobilizowali taką armadę na mecz z TCW Wink .

Ja dziękuję Jarkowi, Gutsowi, Wandalowi, Chybe'owi i wszystkim z TCW tym, którzy tak bardzo się starali zagrać dobre zawody w PL6. W sumie pokonali nas tylko Mistrzowie Polski Wink ...

Thx Wix za organizację . Thx Cob i Jurek za pro podejście do mapek! Thx all którzy współorganizowali PL6! Świetne zawody, dobry poziom. GG All Wink !

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29 czerwca 2008, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
Cytat:
wy w ogole nie gracie, nawet nie znacie nawet poziomu , który jest w "3 lidze ESL".

ale znamy wasz poziom w prownaniu np z naszym (np na eswc widzielismy).
dalej się tylko tlumaczycie.


Hah jakub, tłumacząc się ESWC to była wielka loteria. Mieliście pod jednym względem ogromnego farta. W sobotnim półfinale robot i lech mieli tyle samo pkt jednak bez żadnej dogrywki przeszedł lech. W niedzielnym finale mor_olo miał tyle samo pkt co wally i tez przeszedł wasz zawodnik. Co do map to każdy gra inaczej na danej mapie. Sam widziałeś półfinał niedzielni przeszedłem bezproblemowo na 1miejsce jednak w finale kompletna kicha. Ciekawy był też finał sobotni, gdzie różnice punktowe przed ostatnim przejazdem wynosiły 4 pkt miedzy pierwszym a ostatnim zawodnikiem. Jedna wielka loteria. Ale cóż tu dużo mówić, PGS pokazaliście klasę grą(zachowaniem mniej - tu odsyłam do jakuba), jednakże nie masz prawa obrażać naszych zawodników którzy również śmigali wcale nie wolniej od was.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 29 czerwca 2008, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GG All; )


Diav nie ma sensu się kłócić Wink po co prowokować Wink

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Twist
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 286
Skąd: Mikołów

PostWysłany: 29 czerwca 2008, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gratuluje.
w sumie myslalem ze tcw wygra, a oni trzeci (pozdro Happy)

a ja liczyłem na polske (leo why?)

_________________


hyhy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 30 czerwca 2008, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

choć nie ogladalem meczu... szkoda mi tcw bo zaslugiwali na zwyciestwo Sad

GG iksiki Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 30 czerwca 2008, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav3l napisał:
Jakub napisał:
Cytat:
wy w ogole nie gracie, nawet nie znacie nawet poziomu , który jest w "3 lidze ESL".

ale znamy wasz poziom w prownaniu np z naszym (np na eswc widzielismy).
dalej się tylko tlumaczycie.


Hah jakub, tłumacząc się ESWC to była wielka loteria. Mieliście pod jednym względem ogromnego farta. W sobotnim półfinale robot i lech mieli tyle samo pkt jednak bez żadnej dogrywki przeszedł lech. W niedzielnym finale mor_olo miał tyle samo pkt co wally i tez przeszedł wasz zawodnik. Co do map to każdy gra inaczej na danej mapie. Sam widziałeś półfinał niedzielni przeszedłem bezproblemowo na 1miejsce jednak w finale kompletna kicha. Ciekawy był też finał sobotni, gdzie różnice punktowe przed ostatnim przejazdem wynosiły 4 pkt miedzy pierwszym a ostatnim zawodnikiem. Jedna wielka loteria. Ale cóż tu dużo mówić, PGS pokazaliście klasę grą(zachowaniem mniej - tu odsyłam do jakuba), jednakże nie masz prawa obrażać naszych zawodników którzy również śmigali wcale nie wolniej od was.


diavel, ty wiesz, ze ja Ciebie lubie, ale sam powinienes wiedzec, ze się trochę sam osmieszasz mowiac, ze jesteście najlepsi, kiedy nie wygraliscie jeszcze nic.
jakby to był przapadek, ze raz coś tam wygralismy, ok, ale chyba tak jednak nie jest.

a jak chodzi o zachowanie, proponuje przeczytac, co wyslal psikuta, a potem jeszcze trochę lepiej rozmyslec, co tu piszesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Guts
Jeździ konno


Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 31


PostWysłany: 30 czerwca 2008, 0:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawias napisał:
choć nie ogladalem meczu... szkoda mi tcw bo zaslugiwali na zwyciestwo Sad

GG iksiki Smile


Ja myślę, że nie szkoda mieliśmy trochę problemów technicznych co uniemożliwiło nawiązanie dobre rywalizacji miedzy TCW a PGS'em.
PGS zagrało naprawdę dobry mecz i to w jakim składzie Smile myślę, że nikt obecnie w polsce nie jest w stanie pokonać dobrze wytrenowanego PGS'u zwłaszcza tych 4 graczy.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 czerwca 2008, 1:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:


diavel, ty wiesz, ze ja Ciebie lubie, ale sam powinienes wiedzec, ze się trochę sam osmieszasz mowiac, ze jesteście najlepsi, kiedy nie wygraliscie jeszcze nic.
jakby to był przapadek, ze raz coś tam wygralismy, ok, ale chyba tak jednak nie jest.

a jak chodzi o zachowanie, proponuje przeczytac, co wyslal psikuta, a potem jeszcze trochę lepiej rozmyslec, co tu piszesz.


Jakub po pierwsze naucz się czytać ze zrozumieniem, bo widzę, że masz z tym problemy. Pokaż mi linijkę gdzie napisałem, że jesteśmy najlepsi.
Jak już pisałem dwuch waszych zawodników weszło do finału, chociaż nasi zawodnicy mieli tyle samo pkt w półfinale.
Mówisz mi o zachowaniu, heh. Po pierwsze, sam się dopiero później dowiedziałem o tej historii ze ,,złamaną ręką'' więc mnie w to nie mieszaj.
Po drugie przytoczę tu jakże typowy przykład waszego zachowania:
Gdy staliśmy na podium po sobotnim finale, i gdy Mor_olowi zakładali medal, cały pgs zaczął się śmiać. Czy tak się zachowują dorośli ludzie?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 30 czerwca 2008, 1:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie smiac tylko krzyczec buuu !! poza tym to był joke z czego morek się nie obrazil Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 30 czerwca 2008, 1:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

diavel tu chodzi o to, ze pisaniem jaki mega pro jest poziom w 3. lidze ESL obrazacie poslkie teamy, ktore bardzo się staraja, aby w PL wywalczyc jak najlepsze miejsca.

Cytat:
Pokaż mi linijkę gdzie napisałem, że jesteśmy najlepsi.

pisales, ze wygrywamy fartem.

Cytat:
Mówisz mi o zachowaniu, heh. Po pierwsze, sam się dopiero później dowiedziałem o tej historii ze ,,złamaną ręką'' więc mnie w to nie mieszaj.

teraz ty mi pokaz linijke, gdzie Ciebie w to mieszalem.
chodzilo mi o twoj team.

Cytat:
Gdy staliśmy na podium po sobotnim finale, i gdy Mor_olowi zakładali medal, cały pgs zaczął się śmiać. Czy tak się zachowują dorośli ludzie?

moznaby było powiedziec, ze na to zasluzyl dawno temu.
ale szczerze mowiac, jak nic nie mam do morola już dawno.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 30 czerwca 2008, 1:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub zastanow się czasem co piszesz;) bo ja nie chce cytatow dawac co wasi gracze piszą
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 30 czerwca 2008, 1:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

h0lus napisał:
Jakub zastanow się czasem co piszesz;) bo ja nie chce cytatow dawac co wasi gracze piszą


uuuu komus tu było strasznie glupio jak pamietam ...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 30 czerwca 2008, 1:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom było Wink ale raczej nie chcesz chyba tego wywlekac bo mogę przytoczyc kilka cytatow ; >
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 30 czerwca 2008, 1:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh co Ty mi grozisz ? nie bądź smieszny to Tobie powinno być glupio za to co zzrobiles ;] a nam to swoja droga, zreszta to było wyjasnione
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 30 czerwca 2008, 1:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom Wink wiec temat wyjebać etc Wink nie ma co się kłócić ; )


nie nie groze Wink zle to odebrales widze ; >

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 30 czerwca 2008, 1:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

h0lus napisał:
nom Wink wiec temat wyjebać etc Wink nie ma co się kłócić ; )


nie nie groze Wink zle to odebrales widze ; >


widzisz bo jasno tam masz Very Happy ide spac cya ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?