Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
TS dla całej sceny - łączmy się!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucas
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź

PostWysłany: 15 lipca 2008, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

że niby co na serio?!
Zgoda?!
Jaja to na rynku leża Very Happy Very Happy :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
eXiliado moZo
Jeździ konno


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 92
Skąd: Gda

PostWysłany: 15 lipca 2008, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://s006.wyslijto.pl/?file_id=08521436771386887418

sluchac. ;]

_________________


lan visit : 3
  • ESWC 2008 Poznan
  • gamefestival 2008 Elblag
  • PGA 2008 Poznan
  • next - Co?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 15 lipca 2008, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

moZo napisał:
http://s006.wyslijto.pl/?file_id=08521436771386887418

sluchac. ;]


eh. dobrze, że nie mogę wejść na TSa.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amerd
Jeździ konno


Dołączył: 16 Maj 2008
Posty: 79
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 15 lipca 2008, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hahaha "taki brzydki bałagan" nice :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 lipca 2008, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bardzo mila atmosfera;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 lipca 2008, 3:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie zrozumcie tego zle, bo jak każdy wie, chetnie i dużo się smieje i bzdur gadam wiecej na teamspeaku niz pewnie ktos inny, ale mnie ten teamspeak nowy już nie bawi.

mialo być tak fajnie i nawet super się zaczelo.
teamspeak dla calej sceny, a tu 200/doba kickow, robienie jakiś dzieciakow w chuja i inne pierdoly.

king wczoraj dostal 20 kickow, inni po 5, ja tez 2, po czym już mi się nawet nie chcialo wracac, bo to już drugi dzień wyglupiania się adminow, a nie jakieś poczatkowe male glupstwo na humor.
pytajac adminow o powod dostajesz odpowiedzi jak "bo mi się tak chcialo".

jakos niektorzy jednak nie wiedza co to znaczy adminowanie i zachowuja się jak dzieciaki (smiesze jest to, ze jeszcze z czata się smieja, który jako jedyny ma prawo się zachowac trochę niekumajacy, bo to tylko on naprawdę jest 12 letnim dzieckiem).

i taka zabawa, ale niestety tylko dla tej malej liczby adminow która kickuje albo dla tych, których akurat kaprys "odpowiedzialnych" adminow nie trafia, bo się nie odwazaja za wiele mowic.

ja tu wcale nie chce plakac, robta tam co chcecie panie adminy, ale mi się to niepodoba, bo zamiast "laczenia sceny" wyszla jakos pierdola gorojacych się nad innymi pseudoadminow.

ja rozumie, ze ma być smiesznie, ale mnie tu już przestalo bawic po dwoch dniach.

a co mnie najbradziej denerwuje, to te bezprzerwne nagrywanie.
wchodzac na ten teamspeak, mozesz być pewny, ze ktos cie nagra.
i kto wie, może już twoje gadki niedawno się pokaza na tym forum.
wiec przed smianiem się z czata, pomysl lepiej co piszesz, bo mozesz być nastepny.


dla interesujacych:
sprobuje zalatwic jakiś serwer teamspeaka od PGS, oni tam maja takich rzeczy sporo. będzie on tylko dla trackmaniakow i nie ma się co tam bac.
nagrywanie będzie absolutnie nie pozwolone, a kickow i banow tez nie będzie, jak tylko nie będziecie innych obrazac za mocno.
zabawa będzie dla kazdego, a nie tylko dla adminow.
jak już będę wiedzil, czy będzie to mozliwe dostac taki serwer od PGS wpisze IP i kazdego zapraszam.
oczywiście admini tego ts tez sa zaproszeni.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 16 lipca 2008, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kurcze już się bałem że to o mnie się rozchodzi, bo do 10 to takie wałki leciały że głowa boli.... Oops


btw. kolega czatowiec, chłopak miły co prawda jakoś szczególnie rozumem nie grzeszy, ale to do naprawy, to taki wiek, wszystkiego się po trochu uczy.

A jakubowi się chyba jakaś pochwała należy, sprowadza nas na ziemie, mnie to tam nie było już, ale ja też się szczególnie nie popisałem mądrością i wykorzystywałem naiwność dzieciaka, wielkie sorry jak coś,


....aha jakub gadałeś z "czatem"Co? chłopak cały czas czekał na Ciebie bo chciał sprawe załatwić :wink:

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cheetah
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Cze 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 200

Skąd: Lignition

PostWysłany: 16 lipca 2008, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:

sprobuje zalatwic jakiś serwer teamspeaka od PGS, oni tam maja takich rzeczy sporo. będzie on tylko dla trackmaniakow i nie ma się co tam bac.
nagrywanie będzie absolutnie nie pozwolone, a kickow i banow tez nie będzie, jak tylko nie będziecie innych obrazac za mocno.
zabawa będzie dla kazdego, a nie tylko dla adminow.
jak już będę wiedzil, czy będzie to mozliwe dostac taki serwer od PGS wpisze IP i kazdego zapraszam.
oczywiście admini tego ts tez sa zaproszeni.


Czy będą tam ograniczenia wiekowe?

_________________
Oh dear, jak długo mnie tu nie było D:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 lipca 2008, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cheetah napisał:
Czy będą tam ograniczenia wiekowe?


myślę, że raczej próg IQ Wink ... wiek o niczym nie świadczy

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cheetah
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Cze 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 200

Skąd: Lignition

PostWysłany: 16 lipca 2008, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
wiek o niczym nie świadczy


Też tak myślę

_________________
Oh dear, jak długo mnie tu nie było D:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 16 lipca 2008, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wniosek formalny w celu sprostowania:
Jakub, nie wiem czy wiesz, ale tego kicka nie dostales od tak... NIe będę tu pisal za co, ale jak jesteś ciekaw to napisz na pw do np. Diavel'a...

Co do czatowca to ja majac 12 lat na pewno bym w takie coś nie uwierzyl, a ja tam się w cale z niego nie smialem, tlyko z tej sytuacji...

Jak będą dwa "otwarte" TS'y to będzie się to mijac z celem, bo polowa będzie siedziec tu, a polowa tu... Wg. mnie admin nalezy się Amerdowi (który prawie ciagle tam jest) i Meg(nie rozdaje kickow na prawo i lewo) i to tyle :]

czil ałt gajs

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pierzchal
Jeździ konno


Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 18


PostWysłany: 16 lipca 2008, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na początku fajnie się zapowiadało, ale jak widać co niektórzy spsuli sprawe i opinie osobie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G balaganmen
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 310



PostWysłany: 16 lipca 2008, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub:]...może i racja ze troszku może z byt dużo rozrywki chcielismy czerpac z tych kickow i w ogóle..ale..Nie rób zaraz tkaiej krypto anty reklamy dla nas...bo wcale az tak zle nie jest jak ty to piszesz.. ze kicki lecą za darmo.. ( no może jeżeli chodiz o kinga to czasem tka bywa - ale to już się tak pryzjelo przecierz chyba sam dobrze o tym wiesz )
przykładowo..no mogł tego diavel nie robić wcozrja..no ale zrobil.. a uzasadnienie chya mial..bo obraziles FF wtedy...
wiesz co może i faktycznie... jest jak pisales jakub..aczkolwiek ..zauwazylem po czesci ostnio..ze..jak Tobie nie jest do smiechu to odrazu jest wszystko BEee źle..i każdy jest debilem.
No dobra..brzydko..ze tak brecxhtamy z czatowca..i w ogóle.. no ale sory.. nie powies zmi chyba ze jego "logo" robione w paincie nei było smieszne... A ze z innych spraw tez kpilismy..eh.. Jak to się mówi LajF is Lajf i daje ostro po d*pie... jak bylem maly to tez ze mnie strasi ostro zdzierali czasem...

Dobra ale dochodząc do p"ł"enty to ja jutro jadę..i nie będziesz mnie slyszal 3 tygodnie.. czatowiec i inni tez;]..także...nie rob sobie zartow ze zaraz bedizesz zakladal nowego tsa.. Bo jeden z tych zartownisie adminow spierdala..także będzie już spokojniej na tym ts... a jako ze ludzie zaczeli tam już wchodzic i zaczna się to krecic nie psuj tego jakubie. przeczekaj poprsotu..no mnie już wyczekales:P..

A tak btw... sory dla kazdego komu dawalem kicki bądź uprzykrzylem mu zycie na tym ts;]... pozdrawiam!!;] ..i pamiętajcie Have fun:]

[ Dodano 16 lipca 2008, 11:14 ]
Pierzchal napisał:
Na początku fajnie się zapowiadało, ale jak widać co niektórzy spsuli sprawe i opinie osobie

dalej fajnie się zapowiada..i nikt nie spsul sprawy:P.. tylko poprostu admini się az nazbyt dorbze bawili co się obroncy ucisnionych jakubowi nie spodobalo..nie mowie ze zle zrobil i robi.. ale akurat chyab lekko zbyt bardzo się spiął.. jeżeli chodiz o czatowca czy kinga..

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amerd
Jeździ konno


Dołączył: 16 Maj 2008
Posty: 79
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 16 lipca 2008, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chciał bym dodać małe sprostowanie do tego co napisał Jakub, że to nie wszyscy admini kickuja tylko Diav3l i balagan..... Sądzę że zgodzisz się z tym co powiedziałem ale diav3l miał powód do ostatniego kicka....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G balaganmen
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 310



PostWysłany: 16 lipca 2008, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sądze ze ja kickuje tez zawsze z powodem..ewentualnei glebszych powodow mozna by się doszukiwac tylko przy kickach. czatowca , predatora i czasem kinga..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16 lipca 2008, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No przepraszam bardzo, zabawę mieliśmy tylko 1 dnia. Zresztą i tak ode mnie tylko king dostawał kicki. Drugie dnia sprawa wyglądała inaczej. Nikt nikogo nie kickował. Dostałeś kicka tylko ty, i za to, że ciągle obrażasz FF. Czepiasz się każdego gracza, że jest fe, że głupi, że młody, i cały czas chwalisz PGS jaki to on boski i super. Wczoraj znów rzucałeś głupimi aluzjami na temat FF co zaowocowało jak najbardziej zasłużonym kickiem. Przykro mi, ale nie jesteś pępkiem świata i musisz czasami uważać co mówisz. Druga sprawa. Chcesz tu pokazać się jako poszkodowany, że my jesteśmy be, a ty jesteś super i załatwisz nowego ts`a bez ,,noobów adminów". A tak naprawdę coś innego byś tu na ten temat pisał, ale widać nie możesz się pogodzić z tym, że amerd nie chciał ci dać admina. Bo skoro ty nie jesteś adminem to ten ts już jest be.
Amerd chciałem zauważyć, że to ty się bardziej bawiłeś adminem Very Happy Ale tylko pierwszego dnia bo wczoraj już było spokojnie, oprócz zasłużonego kicka którego dałem jakubowi z czego robi wielką aferę.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pierzchal
Jeździ konno


Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 18


PostWysłany: 16 lipca 2008, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To ja już nie rozumiem. To inny gracze też przegieli z opinią??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 16 lipca 2008, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po pierwsze - idea otwartego TS'a dla wszystkich TrackManiaców jest imo nieco spaczona. Jesteśmy zjednoczoną sceną (jak zadna inna), ale to jest jednak przesadyzm w momencie, gdy wszyscy mają ciągle siedzieć razem i jak tam mają wchodzić zupełnie wszyscy. Od tego są jakieś publiczne serwy TSa i w ogóle. Tutaj to raczej mija się z celem.

Po drugie - Czy było wam źle w momencie, gdy te poważne team'y miały swoje serwery? TCW swój. PGS swój. P4G swój itp. Każdy miał swoje miejsce, swoją ostoję, a jak chcieliśmy razem się pośmiać i pogadać to zawsze można było się spotkać. Teraz widzę, że pojawiają się fochy i żale. Nie wiem jak to dokładnie wygląda, bo jestem zupełnie odcięty od TSa. Powodem jest to, że jestem chwilowo u brata, a tutaj mam internet tylko po to, żeby sprawdzić swoje stronki. I oczywiście pierwsza z nich to TMPL. Tu poznałem mnóstwo świetnych ludzi. Moich kolegów z zespołu POL(PGS), p~S(FF) czy tam tych GT, K&D itp. Wcześniej może trochę się na niektórych gniewałem, ale teraz wszyscy są dla mnie spoko. Krew mnie więc zalewa w momencie, gdy słyszę o takich gównianych sprawach jak tu.

Jakub, chyba przyzwyczaiłeś się do tego, że zawsze byłeś adminem na serwie, bo to POL miał pierwszy serw TS i tam było najwięcej ludzi. Mogłeś mówić co chciałeś, a zauważ, że czasem to było przykre. I nie chodzi mi o żarty, ale o to, że czasem faktycznie przeginałeś mówiąc o FF różne rzeczy. Wiadomo, że dali dupy okrutnie, ale możemy skończyć chyba ten temat już i spróbować zacząć to od nowa?

FF - widzę, że tylko h0lus potrafi przyznać się do winy. Wielkie uznanie dla tego pana, bo widać, że to człowiek, który ma honor. Bierzcie z niego przykład. Nie brońcie się już, bo to tylko was pogrąża.

Co do spraw kicków to ja tam proponuję (jeśli chcecie ten serwer ogólny dalej ciągnąć) żeby admin był tylko jeden i ten admin był tylko od takich spraw, kiedy ktoś robi coś bardzo złego, albo kiedy trzeba zmienić ustawienia serwera. Kickowanie jest fajne dla tego, kto kickuje. Ten kto kickowany jest, to już z pewnością czuje się bardzo źle. Przyzwyczailiśmy się do tego, że Mastera i Kinga można kopać milliardy razy, a oni wrócą. Ale tak nie jest ze wszystkimi. Gdyby mnie ktoś kopnął np. 3 razy pod rząd to bym dał sobie na luz. I to proponuję tym, którzy są kopani. Nie chcą was? To tam nie idźcie.

Jestem za obroną ludzi młodych. Wkurwia mnie to jak czytam o DZIECIACH, NASTOLATKACH itp. Czy post 12-latka jest tutaj mniej ważny od posta 50-latka? NIE! To jest właśnie internet! Tu każdy jest sobie równy. I 14-letnia, mała dziewczynka i 30-letni mega paker a'la Pudzianowski. Tu nie liczy się kto ile ma lat, ale kto co ma w głowie. Przestańcie się powoływać na ten k**wa wiek bo mi krew uszami się leje!!!!

Idea wspólnego TSa jest fajna tylko w ogólnym pomyśle. Tak na prawdę to rzecz nie do spełnienia. Gdy zamknie się w jednej klatce najlepszych przyjaciół, to kiedyś się pokłócą i będzie na tyle.

Niech będzie tak, jak było. Niech na TS'a będą zapraszani ludzie, których już trochę znamy z serwerów czy coś takiego. Są tu ludzie, którzy nie powinni wchodzić na TeamSpeaka i niech nie wchodzą. I tu nie chodzi o zrobienie bariery wiekowiej, tak jak powiedziałem. Z doświadczenia wiem, że 15 latek może mieć więcej w głowie niż 20 latek.


I tyle mojego żalenia się.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 lipca 2008, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

diavel,
dziwnie, ze na raz jesteś taki uczulony, kiedy dzień wczesniej dla kazdego teamu dales fajne nazwy pokojow.
czemu za to się sam nie kickowales?

Cytat:
To ja już nie rozumiem.

łatwo zrozumiec, ostatnie posty były wlasnie od tych adminow, o których mi chodzilo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G balaganmen
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 310



PostWysłany: 16 lipca 2008, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wszystko fajnie coof;]..bardzo dobry poscik.. tylko tkaie sprostowanie z racji ze nie byles na ts..
każdy Team ma tam zalozony swoj kanal..z haslem...ktore oni sami tylko znają... także... tu nie chodiz o to ze wszyscy maja caly czas seidziec na jednym kanale gdzie jest 20 osob.....każdy zawodnik z kazdego teamu ma tam swoj wlasny kat jezel nie ma zamiaru urzerac się z chołotą na kanale glownym..no i to tyle:)...A co do twoejj opini odnosnie jakuba to bardzo trafna...on dostaje jednego kicka..i to z POwodem.. i już nie wraca..bo czuje się obrazony;/ eh;/

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?