Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Rankig zespołów TM
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*pG. Emsi
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 96



PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:18    Temat postu: Rankig zespołów TM Odpowiedz z cytatem  

Wiemy wszyscy, że lista zespołów w dziale "Drużyny" jest zaśmiecona. W PL6 dowiadujemy się, jakie jest 6 najlepszych zespołów. A co z reszta? Może można byłoby zorganizować jakieś małe rozgrywki dla pozostałych teamów, na bazie których, byłoby można stworzyć ranking Polskich zespołów w TM???
Ranking pomógłby również zawodnikom bez zespołu, którzy mieliby możliwość zobaczenia jak dobry jest zespól do którego chcą się dostać itp

Co o tym sądzicie??

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Taka statystyka nie ma sensu, dlatego że poza topowymi zespołami rotacja zawodników jest zbyt duża by móc cokolwiek o nich powiedzieć, lub są zbyt młode by cokolwiek o nich powiedzieć. Do określenia rankingu zespołów służy właśnie PLS. Moim zdaniem pomysł takiego rankingu jaki zaproponowałeś nie ma sensu.
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*pG. Emsi
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 96



PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:30    Temat postu: .... Odpowiedz z cytatem  

Ok, ale jest parę drużyn, dość dobrych, ale nie aż tak dobrych, wy wygryźć kogoś z was z PL. I co wtedy? Prócz PL6 nie ma żadnej innej ligi Tm w Polsce.Pewnie napiszesz, ze mają trenować...

A może chociaż da się zwiększyć ilość drużyn w PLs? Czy to też głupi pomysł?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seboes
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 113


PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli wpadles na pomysl zoorganizowania ligi , to wyjdz z incjatywa, przemysl jak ma to wygladac i napisz coś konkretnego.
_________________
W SWIETOKRZYSKIM TYLKO KSZO!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z reszta i tak trudno zweryfikowac kto naprawdę jest najlepszy itp. np. na PL6 FF było ostatnim zespołem, a nie sadze zeby byli gorsi od XX jak i KD (bez obrazy :*). Każdy ma swoja już wyrobiona opinie o poziomie danego teamu i to powinno wystarczyc...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:34    Temat postu: Re: .... Odpowiedz z cytatem  

Emsi napisał:
Ok, ale jest parę drużyn, dość dobrych, ale nie aż tak dobrych, wy wygryźć kogoś z was z PL. I co wtedy? Prócz PL6 nie ma żadnej innej ligi Tm w Polsce.Pewnie napiszesz, ze mają trenować...

A może chociaż da się zwiększyć ilość drużyn w PLs? Czy to też głupi pomysł?


Tego nie wiem. O ilości lig i drużyn w nich decydują admini ligi. Ale czasem są też turnieje drużynowe poza PL. Z tym, że takie organizuje się raczej po wakacjach, bo teraz drużyny mają braki kadrowe ze względu na urlopy Happy . A co do samego rankingu nie ma jak zrobić, bo na jakiej podstawie ?

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
Taka statystyka nie ma sensu, dlatego że poza topowymi zespołami rotacja zawodników jest zbyt duża by móc cokolwiek o nich powiedzieć, lub są zbyt młode by cokolwiek o nich powiedzieć. Do określenia rankingu zespołów służy właśnie PLS. Moim zdaniem pomysł takiego rankingu jaki zaproponowałeś nie ma sensu.


Popieram w pełni wypowiedź IrReda . Jedyne co można by zmienic w tych rozgrywkach to jednak zrobić kolejną PLS na 8 teamów bądź też zrobić 2 ligi. Wtedy zespoły lepsze z ligi pierwszej i tak mogłyby miec zwis na to co dzieje się w lidze drugiej bo ich by to nie dotyczyło. Emsi powodzenia rzycze jak zrobisz lige chociaż na miare 2 ligi PLS to napisze że jesteś wielki. A uwierz mi że nie napisze bo ze słabszymi teamami nie zorganizujesz porządnej ligi gdzie nie będzie głupich walkowerów itp. Aczykolwiek jeśli Ci się uda to..... to zobaczymy.

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego


Ostatnio zmieniony przez Słowik dnia 24 lipca 2008, 9:37, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*pG. Emsi
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 96



PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:36    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem  

No ja właśnie tylko opisuje swój pomysł, i chce zobaczyć co wy na to. Jak będzie mało docinków, to pomyśli się o konkretach.

Teksty negatywne zapewne będą od zespołów z PL6

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SGMateusz napisał:
gdzie nie będzie głupich walkowerów


Dokładnie. To jest największy problem organizowania lig dla zespołów, które jeszcze się nie do końca ukształtowały. Potem ligę zaśmiecają walkowery, a prestiż rozgrywek leci na pysk. Jedyną opcją byłoby wprowadzenie kaucji zwrotnych dla teamów chcących uczestniczyć w lidze, zwracanych po rozegraniu wszystkich meczów.

Emsi napisał:
Teksty negatywne zapewne będą od zespołów z PL6


Zapewniam Cię, że drużynom z PL6 nie zależy na tym, żeby się znajdować w jakichś rankingach, bo i tak cała scena esportowa będzie przede wszystkim patrzeć na wyniki PL6.

To nie teksty negatywne, tylko zwykła opinia. Możesz ją nazwać konstruktywną krytyką Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj


Ostatnio zmieniony przez *тсω* IrRed dnia 24 lipca 2008, 9:44, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak to by było dobre ale pojawia się odrazu kolejny problem że żaden z tych teamów nie wpłaci nikomu nigdzie kasy, bo jak napisałeś nie są jeszcze tak bardzo ukształtowane i zorganizowane by coś takiego zrobić, tak więc pomysł Emsi uważam za bezsensowny, bo tak teamy nie dadzą sobie rady by uczestniczyc i stworzyc porządną lige tak samo i Ty nie jesteś drugim Wixem żeby to zorganizowac w pełni profesjonalnie by było to na jako takim poziomie. Ale zrobisz jak zechcesz
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pograjcie sobie spary miedzy soba.

jeśli to wam nie wystarcza co to za problem zrobić sobie turniej.

Umowcie się na jakiś dzień na 3 godziny, niech każda drużyna tydzien przed turniejem poda swoją mape i wygrywa ten kto zdobedzie wiecej małych punktów na mapach obu drużyn. W ten sposob drużyna może rozegrać 3 mecze w 2 godziny.

GL

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dokładnie mor_olo
dokładnie red

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o pomysł mor_ola jest niezły.
W waszym przypadku Emsi byłoby to najbardziej właściwe rozwiązanie bo turnieju długo dystansowego czyli 1 mecz na tydzień to ze słabszymi teamami nie zorganizujesz

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*pG. Emsi
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 96



PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:54    Temat postu: .... Odpowiedz z cytatem  

Ehh, czy napisałem choć raz, ze mam zamiar to zorganizować? Chciałem tylko znać wasze zdanie, nic poza tym. Wiem, że nie patrzy się na 2 lige PL tak jak na pierwszą, ale przydałaby się taka dodatkowa drużynowa roz(g)rywka dostępna dla większej ilości graczy i zespołów w TM

Ostatnio zmieniony przez *pG. Emsi dnia 24 lipca 2008, 10:15, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NAR' PiceK
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 178
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra, tylko pytanie po co tak naprawdę organizować takie coś???
Np jakoś FIFA nie organizuje osobnych mistrzostw świata dla np. iranu czy bangladeszu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
2 lige PL6

ciekawe...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*pG. Emsi
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 96



PostWysłany: 24 lipca 2008, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To sprawdź ile krajów biorących udział w kwalifikacjach do MŚ przypada na jedno miejsce w mundialu, a ile w tej grze przypada drużyn na jedno miejsce w PL, ok? A później napisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 24 lipca 2008, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wychodzi na to samo. Sory ale już tak jest i raczej będzie że powiedzmy pierwsze 10 czołowych zespołów tmn to będą Brazylia i Portugalia. A reszta znoobowiałych ( nie zawsze ) teamów to będzie Kazachstan i Armenia ;p
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
seboes
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 113


PostWysłany: 24 lipca 2008, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przeciez teamów jest nie wiecej jak 15 a krajow startujacych w elmnacjach prawie 300 Smile
_________________
W SWIETOKRZYSKIM TYLKO KSZO!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 24 lipca 2008, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no tak Seboes teamów jest MAXYMALNIE 15 reszta to różnego rodzaju klansy gildie plemiona itp. ;p
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?