Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
NC4 i STC5 jeszcze w wakacje!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 31 lipca 2008, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LooKaSh napisał:
mor_olo napisał:
wole to Very Happy

http://pl.youtube.com/watch?v=-Qae_TUTeGo&feature=related


olek wyobrażasz sobie że to ty jesteś tym karateką? ;d


Nie, a ty wyobrazasz sobie ze będziesz gral w reprezentacji, bo slyszalem ze jakubowi zalezy przede wszystkim na dobrej atmosferze.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 31 lipca 2008, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a Tobie się śni po nocach ze wygrywasz eswc
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 31 lipca 2008, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie również nie.

Więcej takich postów napisz do gracza z ktorym masz za miesiac grać w druzynie przeciwko najlepszym graczom an swiecie, a gwarantuje ci ze z nikim sobie nie pograsz, bo ze mna chyba jest już jasne ze nie będziesz grał.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 31 lipca 2008, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie! proszę! nie rób mi tego! hihihihi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 31 lipca 2008, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rozumiem że nie zależy ci ani na grze w reprezentacji ani na tym żeby miała jak najsilniejszy skład i wolisz podgrzewać tylko kłótnie między graczami...OK
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 31 lipca 2008, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ciiii Panowie Wink ... chillout ;]
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 31 lipca 2008, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mnie tylko rozśmieszyło powiązanie karate i Ciebie, więc pomyśl sobie że żartowałem i odpuść, pitbull'ku ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 31 lipca 2008, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To co cię rozsmiesza mnie mało obchodzi pójdź do piaskownicy i opowiedz kolegom na pewno się pośmieją równie bardzo jak ty, to że karate kojarzy ci się z mordobiciem świadczy tylko o twoim wszystkim znanym poziomie.

Myślę że mimo swojego 11letniego poziomu potrafisz ocenić że cię nie lubię i jeśli masz ochotę na grę w reprze i pomaganiu jej powinieneś poprostu to przemilczeć.

Jakubowi już dawno mówiłem o tym żeby Ciebie uspokoił jako kapitan bo predzej czy poźniej z twojego zachowanie wynikną niemiłe sytuacje.

Żeby wszystko było jasne, nasz kapitan mówił że osoby prowokujące (prezes) i zachowujące się dziecinnie (foxy) nie będą miały miejsca w reprezentacji. Ty łączysz te cechy i jesteś w nich o wiele lepszy od dwóch wyżej wymienionych. Oni natomiast pokazali że potrafią na czas gry zamilknąć bądź zachowywać się na stałe lepiej, do tego w sytuacjach kryzysowych (u prezesa nietrzeba nic mowic, u foxego ostatani PGS cup) pokazali ze nie poddaja się ani dekoncentrują. Ty natomiast dekoncentrujesz badź uciekasz i płaczesz (ostatnie lany i wele meczów w ostanim NC)

Sprawa jest prosta Foxxy i Prezes grają w reprze, Lookash nie gra, ja w innym wypadku nei mam ochoty grać w reprezentacji, która w innym wypadku będzie wybierana po dobrych znajomościach.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 31 lipca 2008, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

www_pl napisał:
no to ch** Sad
skoro tak wczesnie się to zaczyna, to raczej nie mozna będzie na mnie liczyc w tej edycji...
przykro mi, ale nic się nie zapowiada, ze będę mial nowego kompa...
zrobie co w mojej mocy zeby powalczyc o reprezentacje jeśli uda mi się jakiegoś kompa tanio zalatwic Wink


aj aj aj wally, to jest bardzo nie dobrze.
czy naprawdę nie widzisz szansy, abys jednak dal rady?

kurde, na calego kompa napenwo nie damy rade się jakos tam zlozyc, ale jakbys zlokalizowal problem (może jakas szczegolna czesc kompa), to bysmy się zlozyli?

[ Dodano Czw Lip 31, 2008 1:30 pm ]
lokash proszę Ciebie, nie obrazaj już mor_ola.
każdy ma prawo kogos lubic czy nie lubic, ale kiedy gramy w reprze, powinnismy się trzymac razem.
mysle, ze mor_olowi nalezy się respekt, nie tylko bo dużo osiagnal.

mor_olo proszę Ciebie, nie groz już teraz, ze nie będziesz gral, jak ten czy tamten będzie, lub nie będzie w reprze. to do niczego nie prowadzi.
poza tym, jak jesteś starszy i madrzejszy, nie daj się prowokowac i nie obrazaj z powrotem.

oboje jesteście bardzo wazni dla repry, wiec trzymajta mordy i srajcie do jednego kubka (pracujcie razem) Smile
szkoda by było, jak by jakieś osobiste klutnie oslabialy nasza kadre.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 31 lipca 2008, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
To co cię rozsmiesza mnie mało obchodzi pójdź do piaskownicy i opowiedz kolegom na pewno się pośmieją równie bardzo jak ty, to że karate kojarzy ci się z mordobiciem świadczy tylko o twoim wszystkim znanym poziomie.

Myślę że mimo swojego 11letniego poziomu potrafisz ocenić że cię nie lubię i jeśli masz ochotę na grę w reprze i pomaganiu jej powinieneś poprostu to przemilczeć.

Jakubowi już dawno mówiłem o tym żeby Ciebie uspokoił jako kapitan bo predzej czy poźniej z twojego zachowanie wynikną niemiłe sytuacje.

Żeby wszystko było jasne, nasz kapitan mówił że osoby prowokujące (prezes) i zachowujące się dziecinnie (foxy) nie będą miały miejsca w reprezentacji. Ty łączysz te cechy i jesteś w nich o wiele lepszy od dwóch wyżej wymienionych. Oni natomiast pokazali że potrafią na czas gry zamilknąć bądź zachowywać się na stałe lepiej, do tego w sytuacjach kryzysowych (u prezesa nietrzeba nic mowic, u foxego ostatani PGS cup) pokazali ze nie poddaja się ani dekoncentrują. Ty natomiast dekoncentrujesz badź uciekasz i płaczesz (ostatnie lany i wele meczów w ostanim NC)

Sprawa jest prosta Foxxy i Prezes grają w reprze, Lookash nie gra, ja w innym wypadku nei mam ochoty grać w reprezentacji, która w innym wypadku będzie wybierana po dobrych znajomościach.


Nie korci mnie żeby prać twoje brudy, których masz nie mało. Nie będę się zachowywał ja ty przecież, bo mi wstyd ;]

Do tej listy powinieneś dodać siebie, nie dość, że odpowiadasz na prowokujące teksty 11 latka, to do tego obrażasz go. Jak ci nie wstyd?

Uważasz też, że jeżeli ja będę grać to tylko dzięki dobrym znajomosciom. Na pewno masz racje ;] w końcu jestem taki zły, obrażam wszystkich na około i na dodatek nie mam skilla, przecież z pestką w "d*pie" rozwaliłeś mnie w Elblągu ;]

myśle ze teraz się zastanowisz co napisałeś, i tak żeby cie jeszcze sprowokować i dać ci argumenty dla twojego zakompleksionego JA: na 11 letnim poziomie to jest twój siusiak

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 31 lipca 2008, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To że jestem starszy nie sprawia że lubie grać z osobami które probuja mnie przeprosic obrazajac.
Ja już swoje w NC pograłem, z checia pomogę ale nie zamierzam się tam meczyc z powodu MOJEJ drużyny, a nie chcialbym zachecony(ze będzie fajnie i git) przez kogos rozegrac jednego meczu..zrezygnowac..i zostawic reprezentacje z pustym slotem na kilka meczów(do jakiejs wymiany), bo obojetnie kto tam nie zagra będę się cieszyl ze zwyciestw Polskiej reprezentacji.

Pomijajac fakt kolezenstwa w druzynie, IMO Lookash na meczach o wysoką stawke reprezentuje w samej grze niski poziom. Jeśli go powołasz to znaczy że powołujesz tych co lubisz, IMO.

Przykro mi że muszę cię stawiać w takiej sytuacji w tym momencie, ale po to zostales kapitanem by podejmowac takie decyzje badź je ukracać , mogles to zrobić już miesiac temu wiedzac ze chcesz powolac nas obu oraz to ze lookash mnie mocno prowokuje, nie zrobiłeś tego wtedy i masz konsekwencje kolejnej prowokacji ze strony lookasha.

[ Dodano Czw Lip 31, 2008 1:53 pm ]
Jak widac Lookash uważa ze to ja go prowokuje, wiec tym bardziej nei wierze ze moja wspolna gra z nim w druzynie przyniesie efekt.

Sry ze ci mowie kogo masz powolac, przesadzilem, chciałem tylko pokazac ze jest dwóch silniejszych psychicznie, skillowo oraz spokojneijszych graczy kitórych wczesniej pomijales.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 31 lipca 2008, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie korci mnie żeby prać twoje brudy, których masz nie mało. Nie będę się zachowywał ja ty przecież, bo mi wstyd ;]

Do tej listy powinieneś dodać siebie, nie dość, że odpowiadasz na prowokujące teksty 11 latka, to do tego obrażasz go. Jak ci nie wstyd?

Uważasz też, że jeżeli ja będę grać to tylko dzięki dobrym znajomosciom. Na pewno masz racje ;] w końcu jestem taki zły, obrażam wszystkich na około i na dodatek nie mam skilla, przecież z pestką w "d*pie" rozwaliłeś mnie w Elblągu ;]

myśle ze teraz się zastanowisz co napisałeś, i tak żeby cie jeszcze sprowokować i dać ci argumenty dla twojego zakompleksionego JA: na 11 letnim poziomie to jest twój siusiak.



"Pomijajac fakt kolezenstwa w druzynie, IMO Lookash na meczach o wysoką stawke reprezentuje w samej grze niski poziom. Jeśli go powołasz to znaczy że powołujesz tych co lubisz, IMO. "

o co ci chodzi z tym niskim poziomie w grze o wysoką stawke? bo nie rozumiem cie hihihi

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 31 lipca 2008, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

widocznie się nie lubicie, to jest widoczne.
ponownie proszę was nie klucic siebie.

lokash zaczol i prowokuje, to jest prawda. nie dobrze robi i napisalem mu, zeby przestal na gg.

ale ty mor_olo tez nie dobrze robisz, stawiajac wybor, on czy ja i sugerujac lokashowi maly skill.

proszę was bardzo pomyslec nad tym, czy naprawdę wasza klutnia jest wazniesza, niz sukces polski w NC i pomyslec nad tym, ze wszystkim innym reprezentantom psujecie może wieksze szansy na lepsze wyniki wasza klutnia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 31 lipca 2008, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub vs. mor_olo - przeszłość
lokash vs. mor_olo - teraźniejszość
Co będzie przyszłością ?

I tak nie wyjdziecie z grupy ;P

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 31 lipca 2008, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mi i tak termin nie pasuje , szkoła się zaczyna a mam ważny rok, i tak w ogóle to jeżeli taki znawca jak mor_olo uważa ze sa osoby dysponujące lepszym skillem to ja NIE GRAM ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 31 lipca 2008, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Proponuję posłać ostatnią serię postów w eter, to sprawa prywatna, nikt więcej nie powinien tego czytać bo nie ma takiej potrzeby.
_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 31 lipca 2008, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LooKaSh napisał:
to ja NIE GRAM ;]


Płakać nikt nie będzie.

Spadać na TS'a czy gg i się tam rzalić ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 31 lipca 2008, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

goł goł goł ;D
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 31 lipca 2008, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SykeS napisał:
Proponuję posłać ostatnią serię postów w eter, to sprawa prywatna, nikt więcej nie powinien tego czytać bo nie ma takiej potrzeby.


Masz racje sajks. ale jeżeli to ma wpłynąć negatywnie na udział reprezentacji w Pucharze Narodów to to już jest sprawa nas wszystkich dotycząca, i musimy rozwiązać go wspólnie, a mor olo, lookash fochy na bok, dobrze wiecie że taki turniej jest wart świeczki, pamiętam że w 2002 roku na mundialu reprezentacja Niemiec była skłócona ze sobą, ale potrafili zakopać topór wojenny. I teraz ja was się zapytam: Czy WY też potraficie?

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 31 lipca 2008, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

on się focha ze nie chce ze mną grać, i mówi ze ja się nie nadaje do repry... to niech sam gra... ja i tak nie mogę za bardzo
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?