Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Edytor samochodow
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarek99
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 2


PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 18:27    Temat postu: Edytor samochodow Odpowiedz z cytatem  

Przepraszam jeżeli pomylilem dzial ale chcialbym robić samochody tylko ze nie umiem i ten edytor z gry mi nie odpowiada dlatego poszukuje poradnik lub jakiś inny program ktorym mozna tworzyc samochody bo zaowazylem ze niektorzy maja inne samochody niz te bolidy np. mustanga lub bmw co było w nfs mw z gory dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matt123
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 252

Skąd: Konopnica

PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Poradnik jak się maluje inaczej niż w edytorze jest w dziele poradniki jest przyklejony ale jak się robi inne modele niż bolid to ja ci tego nie powiem bo nie wiem Mr. Green
_________________


═╦═╔╦╗

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 19 sierpnia 2008, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chwila i już mam:

http://www.trackmania-carpark.com/tutorial.php

caly tutorial od poczatku do konca jak zrobić model 3d i teksture do wozu, nie wiem czy będzie dla Ciebie problemem jedynie angielska wersja tutoriala

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jarek99
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 2


PostWysłany: 20 sierpnia 2008, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki za link ale niewiele rozumiem z tego co tam jest jak ktos by mial to po polsku ale naprawdę dziekuje obydwie otpowiedzi mi pomogly dziekuje i proszę jeżeli ktos ma instrukcje po polsku do tworzenia samochodow już moga być zwykle bolidy tylko zebym mogl widzec samochod z roznych stron
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?