Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
[FS]SubMission by Sebik1992 (TMUF)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 13:06    Temat postu: [FS]SubMission by Sebik1992 (TMUF) Odpowiedz z cytatem  



Mam przyjemność zaprezentowania kolejnego speedwaya, lecz tym razem dodatkowo połączonego z story-trackiem. Niewiele osób umie zrobić 100%-owego fullspeeda na Coast, mi ta sztuka się udała Smile Trasa zawiera 4 utwory muzyczne, 2 modele 3D, 6 easter eggsów i bardzo mocno rozbudowany MediaTracker. Wykorzystałem tu wiele nowych funkcji w MT, że jest na co popatrzeć Smile Wszystkich co mają United zapraszam do oglądania, oceniania oraz awardowania Smile Shoot mi trochę nie wyszedł, ale trasa jest zajebista Smile

Ps. Poziekowania za awardy dla: -Razor-, OLDA_X, Dakkon, [TNT]Ripper, Crixu', radPL, kamyl, Cayman, Mr. Brow, DawiD, djmastar, Stoney, PsychoPath, DrZuckerbrot, Ratte, Optimus

Pss. W starym teamcie nikt nie odpisywał więc musiałem założyć nowy żeby ktoś zauważył Razz

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trasa jest boska. Polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PlayerGrid
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 142
Skąd: Poland

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trasa jest Zaje fajna, również polecam.

P.S - mam pytanie czy jest jakiś sposób aby przejechać tą trasę w wersji stadium ? Nie chodzi mi o nową trasę tylko o taką jakby "konwersję" trasy z coast na stadium.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PlayerGrid napisał:
P.S - mam pytanie czy jest jakiś sposób aby przejechać tą trasę w wersji stadium ? Nie chodzi mi o nową trasę tylko o taką jakby "konwersję" trasy z coast na stadium.

Nie da się zmienić enviromewntu Poza tym jeśli bym chciał zrobić ten sam układ trasy z Coast na Stadium (podmienić klocki) to po 1:
1. Nie wszystkie Coastowe klocki mają odpowiedniki w envirze Stadium
2. Fizyka Coast i Stadium to 2 różne rzeczy że trasa nie byłaby FS, ani nie dawała takiej frajdy
3. Stadium nie umie oddać tego klimatu, który jest w Coast, wg. mnie to właśnie ten enviroment (cały czas mówie o Coast) ma najlepsze dekoracje tras Smile

Wniosek: Gracze z TMNF raczej tego nie obejrzą (no chyba że filmik). Ewentualnie za nastepną trasę się brać na Stadium :/

PS. Jak się podoba to dać awarda albo rekorda (trasa jest na PlayPal'u oraz PlayPalu OnLine) Razz

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pokaz filmik Very Happy
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PlayerGrid
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 142
Skąd: Poland

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A jakaby ktoś miał tylko TMNF to co nie uruchomi mu się ta mapa ?? Bo mi się wydaję że mu pójdzie w wersji stadium. Albo jak ktoś kto ma TMNF wrzuci tą trasę na serva to też chyba będzie model jazdy ze stadium...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie będzie działac bo w TMNF nie ma srodowiska Coast!

dalej proszę o film ;p

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX <AlekSior>
Jeździ konno


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 26
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

^^^^^^^^LOL^^^^^^^^
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co? xddd sam zes lol alex ;>

...po przemysleniu stwierdziłem ze te strzałki były do Grid playera xd

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!


Ostatnio zmieniony przez KD OrdonekQ7 dnia 29 sierpnia 2008, 14:46, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 29 sierpnia 2008, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra, coś upne tylko muszę rozwiązać problem audio bo mi dźiwęk nie chce się nagrywać

EDIT: Macie Smile http://www.tm-tube.com/video/2336/-fs--submission-track-gameplay
Co prawda link pokazuje tylko główną część trasy. Szukanie ukrytych paczek daje dużą frajdę Smile W filmie MT też jest około 15-20% bo nie ma pokazaych efektów jeśli coś się nie uda, bądź jedzie od CP albo zbiera paczkę. Mówię - jak ktoś ma TMUF lepiej żeby obadał tę trasę w grze.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?