Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
2. mecz NC4, POL - FIN
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 03 września 2008, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no comment....

już ci nie offtopikuje czy co tam. mowie tylko ze chce grać i tyle, dawac mi tu czyjes acc z FF i ja pojade. Kapitanie Laughing Reprezentacji czy ty brales udzial w kwali???

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 03 września 2008, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie scrappler nie bralem udzialu w kwalifikacji jako gracz, kapitan ma inne zadania.
jak piszesz, ze już nie offtopikujesz, dziwie się, ze jednak jeszcze stawiasz dalsze pytania.

a pod innych accountach tu nikt nie będzie gral, bo jest to oszustwo i mozna za to być dyskwalifikowany.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 03 września 2008, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

znaczy Kapitan Kapitanuje Very Happy, to chyba tylko w Polsce możliwe żeby kapitan Kapitanował a nie grał :? :? a jak są chętni do grania to offtopikują Sad W Polsce jest masa DZIAłACZY np: w piłce nożnej, szermierce co to DZIAłAJą........ i mamy co mamy(nachlani ciągle pieprzą "trenować będzie dobrze" a potem śpią w Pekinie na trawie) Sad więc nie chrzań i weź się w garść. Kapitan proszony jest o wzięcie udziału w Kapitańskim Tangu!!! a drużyna potrzebuje mega lidera Smile więc ucz się dalej drifta i grać a nie Kapitanować Laughing Laughing

Scrappler choć nobi to jak zabraknie ludzi do grania wysuwa swoją kandydaturę!!! Ile będę mógł to się nauczę a acc nikt nie jest w stanie sprawdzić.

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 września 2008, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i tu się z Tobą nie zgodzę scrappler, są w stanie wykryć jakie ip było przypisane jakiemu komputerowi w danej chwili, nawet zwykli informatycy to potrafią, szczególnie jak nasz net na umowę. tak wykryli przecież oszustwo w FF (w CS'a oczywiście).

poza tym, chwała Ci za to, że chcesz scrapp pomóc itp, niewiele osób chce, nawet niektórzy z repry nie robią tego (nie chcą, nie mogą, nie moja sprawa).

co do jakuba to fakt faktem, kapitanuje. ale załatwia wszystko i z wszystkimi, to mu trzeba oddać.

sorry za offtop

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 03 września 2008, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to szkoda Chybek Sad , choć wierzę że jest sposób na obejście tego w sytuacji gdyby nie było ludzi do grania, only in this case, to save our's asses!!! Co do kapitanowania to nie mam mu nic do zarzucenia, ino by się grający szeryf przydał, bo myślę, że trackmania wchodzi w fazę stabilizacji, więc nudy, rutyny itp.... a jednocześnie jest tyle nowych konkursów, cup'ów itp. Zachęcam naszego kapitanuącego by był kapitanem a nie kapitanował Smile proszę tego nie zrozumieć źle!!

Chciałem dobrze..... Laughing Laughing
jak się wkurzę to wezmę urlop i się map wykuje na blache Very Happy


chyba znowu offtopikuję, więc już buda Razz

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 03 września 2008, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub, nie pisz o tym ze FF zrezygnowalo z kwali do repry. każdy mial jakieś problemy widocznie albo coś wypadlo Smile

nie mam zamiaru być noł liferem i codziennie napierdalac te mapy. w reprze wszyscy to tylko trening i swiata poza tym nie widza ( nie no, szkola przeciez Very Happy )

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 03 września 2008, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja pi***olę ale wy bzdury piszecie, po pierwsze po co masz scrap trenować jak na meczu wystarczy 5 osób a już trenuje 10? po drugie myśle ze to JESZCZE LEPIEJ jak kapitan nie gra tylko zajmuje się sprawami związanymi z turniejem, a po trzecie Scrapuś jak tak bardzo chciałbyś grać bądź być kapitanem reprezentacji niestety musisz poczekać do nc5 bo teraz to już jakub nie przestanie "kapitanować"
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 03 września 2008, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

scrappler, prosilem Ciebie, zebys już tutaj nie offtopowal i powiedziales, ze nie będziesz. jednak nie trzymasz swojego slowa.

jak ludzie nie trenuja, czy nie maja czasu na treningi, to kapitan ich nie zmusi. nierozumie wiec calkiem o co ci chodzi i czemu nie piszesz do graczy, zeby wzeli się za trening, ale zwracasz się domnie.
ja kontaktuje się z innymi teamami, zalatwiam serwery, wysalam gracza hasla, kluce się w meczach, jak coś nie tak itp, zeby gracze miali wolna glowe na jazde.
oprocz tego oczywiście także trenuje te mapy, ale jak wszyscy wiemy, nie dosiagam to czolowych graczy naszego kraju.

jeśli jedyny twoj pomysl jest oszukiwanie inne teamy, grajac pod innych accountach, to może lepiej w ogole tu niepisz, po chyba oprocz Ciebie nikt niechche, zeby nasza reprezentacja byla znana jako oszusty.
czy to by wyszlo, czy nie, tak się poprostu nie robi, jak uwaza się sa fair team.

chciałem jeszcze dodac, ze mamy super pro elo jareckiego jako gracza-cokapitana, wiec mysle, ze ta mieszanka jest calkiem w porzadku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 03 września 2008, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hehe Lok ja nie chce być kapitanem bo nie umiem grać........ i tyle jeśli chodzi o bycie kapitanem, a kapitanować ma już kto Laughing Co do grania to super, że są chętni i trenują. Cieszę się Smile ale nie mówiłem tego na pokaz, jakby trzeba było to w ramach możliwości bym się przyłożył.


@Maxerek - full zgoda brachu, no lajfy, off lajny i inne postacie siedzące całe noce i dnie to żenuła na maxa i chyba powiem śMIERć TS-OM!!! ja dlatego z calych sił chce zrobić ten konkurs naukowy (choć czasu nie ma Sad ) by ludziom dać perspektywę szerszą niż cupy, NC 4, NC5, NC324534534534. Grajmy dla zabawy i żyjmy dla ludzi - ooooooo fajne motto Very Happy

wiem wiem offtopikuje pewnie znowu Cool ale buda Razz

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 03 września 2008, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

maxerr napisał:
jakub, nie pisz o tym ze FF zrezygnowalo z kwali do repry. każdy mial jakieś problemy widocznie albo coś wypadlo

nie mam zamiaru być noł liferem i codziennie napierdalac te mapy. w reprze wszyscy to tylko trening i swiata poza tym nie widza ( nie no, szkola przeciez )

scrappler napisał:

@Maxerek - full zgoda brachu, no lajfy, off lajny i inne postacie siedzące całe noce i dnie to żenuła na maxa i chyba powiem śMIERć TS-OM!!! ja dlatego z calych sił chce zrobić ten konkurs naukowy (choć czasu nie ma Sad ) by ludziom dać perspektywę szerszą niż cupy, NC 4, NC5, NC324534534534. Grajmy dla zabawy i żyjmy dla ludzi - ooooooo fajne motto Very Happy

wiem wiem offtopikuje pewnie znowu Cool ale buda Razz


aha, no tu tak jak myslalem, nie chodzilo o jakas sensowna dyskusje o reprze, ale o obrazanie i klucenie się.

jak uwazacie graczy repry za nolifery, to proszę już tutaj nie piszcie, bo zamiast nas suportowac, to obrazacie i downujecie.

idzcie se liferujcie, ale nie piszcie o tym na topicu reprezentacji trackmanii.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 03 września 2008, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
scrappler, prosilem Ciebie, zebys już tutaj nie offtopowal i powiedziales, ze nie będziesz. jednak nie trzymasz swojego slowa.

jak ludzie nie trenuja, czy nie maja czasu na treningi, to kapitan ich nie zmusi. nierozumie wiec calkiem o co ci chodzi i czemu nie piszesz do graczy, zeby wzeli się za trening, ale zwracasz się domnie.
ja kontaktuje się z innymi teamami, zalatwiam serwery, wysalam gracza hasla, kluce się w meczach, jak coś nie tak itp, zeby gracze miali wolna glowe na jazde.
oprocz tego oczywiście także trenuje te mapy, ale jak wszyscy wiemy, nie dosiagam to czolowych graczy naszego kraju.

jeśli jedyny twoj pomysl jest oszukiwanie inne teamy, grajac pod innych accountach, to może lepiej w ogole tu niepisz, po chyba oprocz Ciebie nikt niechche, zeby nasza reprezentacja byla znana jako oszusty.
czy to by wyszlo, czy nie, tak się poprostu nie robi, jak uwaza się sa fair team.

chciałem jeszcze dodac, ze mamy super pro elo jareckiego jako gracza-cokapitana, wiec mysle, ze ta mieszanka jest calkiem w porzadku.



piszę bo mam taką potrzebę widocznie. czy tego też chcesz zabronić?? nie kłuć się tu Jakub. Pisalem o acc z jajem wiec nie uogólniaj, buda!
DO BOJU POLSKO DO BOJU Smile

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 05 września 2008, 1:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przypominam, ze w piatek i sobote o 20:00 trenujemy sobie razem.

i proszę na ile się da, brac to na serio, ba jak już przypominalem, nie mozemy sobie już pozwolic na porazke.

z jareckim się dogadalem, ze flagg i hektor bardzo dobrze i rowna jeżdżą, wiec jak mielibysmy wyjsc z grupy, będą oni prawdopodobnie zmienac nieobecnych lub mało wytrenowanch graczy.

proszę was wiec dawac nam przez super jazde powody, zebysmy się jednak rozmysleli i mieli trudno was wymienic.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Pawel
Team Poland


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 334


PostWysłany: 05 września 2008, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie mam nic do kandydatury Flagga, bo jeździ bardzo dobrze, ale zmieniać nieaktywnego zawodnika na drugiego nieaktywnego? (ponoc jego mama zabronila mu jeździć, bo to najwazniejszy moment jego zycia, 3. klasa gimnazum itepe (co zreszta jest apsurtem w najczystszej postaci)

jeśli jest inaczej i coś się zmienilo w Twojej sprawie, Flagg, to tego posta nie było ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 05 września 2008, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiem, że to temat w którym nie powinienem się wypowiadać, ale zapewniam Cię Pawełku, że Jarecki by nie polecał Jakubowi nieaktywnego gracza. Moim zdaniem Flagg zasłużył na to by zagrać dla repry. Bardzo mnie cieszy, że Jakub bierze pod uwagę Flagga. Na pewno drużyna na tym nie straci.
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 05 września 2008, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no ja Flaga tez popieram. EKSTRA GOOD PLAYER Exclamation
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 07 września 2008, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słuchajcie... ja prawdopodobnie nie zdąże na kwalifikacje, mam mecz ligowy w piłke o godz 16.30. W domu będę po 19 ale na pewno przed 20. (całkiem mozliwe ze może się udac zdazyc ale będzie bardzo, bardzi ciężko)
Gadałem już z Jakubem na ten temat.
Jeżeli pozwolicie mi pojechac bez kwali to pomógłbym w meczu

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07 września 2008, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Myślę, że i tak byś się na wszystkich dostał. Ja nie jestem pewny czy grać na haze. Ta mapa jest pokurwiona :?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 07 września 2008, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok to o 18:00 gramy kwali.

kwalifikuje się top4, bo jarek będzie automatycznie zakwalifikowany na kazdej trasie.

mam nadzieje, ze nikt nie będzie zly, znacie jazde jarka.

aha, i pamietyjmy tez lokaty 5. na kwali, zeby zawsze byla conajmniej jedna rezerwa.

good luck, poland!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 07 września 2008, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lejecie te cold picze Very Happy powodzenia Smile pozdro all
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Flagg
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 369
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 07 września 2008, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O widze ze o mnie tu mowa! ^^
Wiec co do postu Pawla:
po 1. zle to brzmi ze mi mama zabronila HappyD
po 2. jakbym mial grać w reprze to oczywiście zdecydowanie lepiej bo w niedziele to spokojnie mogę grać, nie to co w STC w poniedziałek Smile
trenuje w miare mozliwosci, czyli okolo godzinki dziennie, może wiecej Very Happy

fajnie by było się dostac Razz

popieram tez kandydature Hektora!
od momentu jak mu w KD wyjasnilem co to powerdrift to się chlopak niezlym koxem stal Wink

oczywiście ostateczna decyzje podejmie Captain Razz

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?