Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Propozycja dla rozwoju sceny
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 02 września 2008, 21:51    Temat postu: Propozycja dla rozwoju sceny Odpowiedz z cytatem  

Nie wiedziałem gdzie mam dać ten temat, więc dałem tutaj. Po kilku dniach przemyśleń co można by wprowadzić na naszą scenę TrackManii proponuję, aby były rozgrywane tzw. mixy, tak jak w CS. Nie wszyscy jednak interesują się CS-em, więc powiem o co mi dokładnie chodzi. Osoba, która chce zagrać mixa, zbiera kilka innych osób (najlepiej nie więcej niż 9 by nie było tłoku na serwerze, gdyż 6on6 to już lekka przesada), które też będą grać i potem dzielimy składy Najlepiej jednak, aby jedna osoba szukała drugiej osoby i obydwie szukaja swoich składów. Aby te mixy miały jakikolwiek sens proponuję, aby były rozgrywane tylko i wyłącznie na mapach technicznych. Dalej chyba się domyślacie o co chodzi Smile
_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 02 września 2008, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja z tego nic nie czaje bo najpierw piszesz o mixach potem o cs potem o jakimś szukaniu a kończysz pisząc że mecze rozgrywane na mapach technicznych. Masterku idź już do spac bo do szkoły trzeba chodzic wypoczętym żeby potem bełkotów takich nie było. pozdro i dobranoc

edit: po dogłębnym przemyśleniu coś da się wyskrobac, ale napisz chociaż o co chodzi z tymi mixami wiem ze skłądy mieszane ale po co niby to skoro teamy grają regularnie spary

btw. hahaha na Lanie był mix ConVicted i PGS-u Happy pozdro Shadow Laughing

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 02 września 2008, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie myślę tu o klanówkach tylko o zupełnie przypadkowych osobach. Może być np. w jednym teamie 1 z PGS, 2 z FF, 1 z peXg i ktoś zupełnie przypadkowy jeszcze bez klanu. I o to właśnie chodzi w mixach.
_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* suwak
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 357
Skąd: Gdansk/Zabianka

PostWysłany: 02 września 2008, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa ja ostatnio podpisywałem znów umowe z Mixem w Orange to nic takiego nie mówili ...

jakiś pomysł jest ale gdzie tu rozwój sceny?;/

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 02 września 2008, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o ile dobrze zrozumiałem Master'a to chodzi mu o to...
zbiera się pewna liczba osób na jakims serwie, i sa robione losowe sklady, trochę by się wqrwil mocny gracz który by trafil na reszte slabego teamu ;/ ale w tym cala zabawa, nie wiadomo z kim będziemy grać Smile

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 02 września 2008, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@tyta: nie o to chodzi by się on wkurzył, tylko żeby ci słabsi zobaczyi ile do takiego kogoś mają straty.

Chodzi o to, że podczas takiego mixa, kiedy graja osoby przypadkowe, mogą zobaczyć jak inni jeżdżą czy po prostu spróbować swoich sił, żeby było wiadomo o cho mniej więcej chodzi w takim czymś. Można też robić mixy z graczami ze sceny światowej, wtedy będziemy wiedzieć jak jeżdżą inni etc. To może takim graczom dać jeszcze większą motywacją do bycia pro.

_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Adaś
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 342

Skąd: Olsztyn/Warszawa

PostWysłany: 02 września 2008, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i tak zawsze będą grali najlepsi Smile
_________________


mister kratka z browarkiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 02 września 2008, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Master ja wiem o co chodzi, ale niektóre osoby sa porywcze no i wiesz...trafi im się ekipa z SMD Very Happy ale raczej mniej jest takich osób i wiekszosc się będzie smiala z tego anizeli plakala Smile

edit: Kiszonka mozna zebrac z 40 graczy i podzielic ich na teamy...

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* suwak
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 357
Skąd: Gdansk/Zabianka

PostWysłany: 02 września 2008, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ludzie master czesto tak się robi pamietam kiedyś była spora ekipa na mini mówimy za chwile na tym i na tym serwie podzielismy się obojetnie jak i jezdzilismy tyle z tego było ze było smiesznie:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 września 2008, 6:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miałoby to sens gdyby każdy znał mapy i miał je mniej więcej wytrenowane, bo jak dobrze wiesz Master, bez treningu to się raczej na techach pięknie nie jedzie. Chodź sama idea bardzo ciekawa. Można by to rozwinąć jakoś Wink . Zróbcie kilka nietrudnych map, niech każdy je pozna i wtedy można się nawet pięć minut wcześniej zbierać na takie mecze Wink
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Scary
Jeździ konno


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 23
Skąd: Tychy

PostWysłany: 03 września 2008, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie pomysł też nie jest głupi Smile
A gdyby zrobić taki turniej 4fun że zapisują się osoby, które chciałyby wziąć w nim udział, a następnie wylosowałoby się osoby do teamu... myślę że by było wtedy ciekawie i co niektóre osoby mogłyby potrenować i nauczyć się dużo od lepszych ( lub może też ci lepsi by się nauczyli czegoś od tych gorszych Happy ) Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 03 września 2008, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scary napisał:
Jak dla mnie pomysł też nie jest głupi Smile
A gdyby zrobić taki turniej 4fun że zapisują się osoby, które chciałyby wziąć w nim udział, a następnie wylosowałoby się osoby do teamu... myślę że by było wtedy ciekawie i co niektóre osoby mogłyby potrenować i nauczyć się dużo od lepszych ( lub może też ci lepsi by się nauczyli czegoś od tych gorszych Happy ) Razz
ciag dalszy wg mnie to podzielic na kilka drużyn tzn zbierze się dajmy 60 drużyn podzielimy 3vs 3 będzie 2 drużyn po jednej kolejce będzie 10 drużyn znow zmiana skladow jakieś losowanie i znowu kolejna kolejna po kolejnej kolejce zostanie 5 drużyn znow wymieszanie skladow i jazda;d fajna zabawa tak sobie mysle bo nie tylko wszystko zalezy od Ciebie tylko od innych ludzi których mozesz nie znać^^
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 03 września 2008, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No masterq bardzo ciekawa idea. Ja akurat nie grywam na serwerach TMNF, ale zdarza się robić takie mixy w TMUF (choć rzadko). Co do map można dać nie hardore tech, ale może łagodny tech na lapsy, albo bardzo prosta trasa start-meta, którą można dobrze przejechać za 1 razem, ale też za wykazaniem skilla trochę podśróbować swój czas. Rozumiem że te mixy z trybie team?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 03 września 2008, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moim zdaniem wprowadzanie 'mixów' na wyższy poziom, żeby to jakoś bardzo ogłaszać czy organizować turnieje to nie jest dobry pomysł. Ale przecież Master nic nowego nie wprowadza... nie raz siedząc na tsie, w ramach treningi wbijamy sobie na jakiś serwer, wlaczamy tryb team no i jazda. Zabawa jest przednia, to jednak trzeba przyznać. Ale nie ma sensu robienia z tego jakiegoś wielkiego halo.

PS. Spaliłem wczoraj płytę główną w moim kompie w internacie. Yoł pata floł.

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 września 2008, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie masz szczęścia do tych kompów oj nie masz ;p ...

Takie mixy graliśmy sobie na lanie na tej samej mapce co turniej i było zajebiście Very Happy . Każdy się świetnie bawił Very Happy . Róbcie zbiórkę luda na tmpl, ustawiać serwa i można grać Wink .

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 03 września 2008, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o ile pamietam był meczyk 4fun, z tego co czytam master to samo "wymyslil"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 03 września 2008, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pomysl (czy mastera czy nie) jest fajny i objecuje dobra zabawe, tylko jak chodzi o rozwoj sceny, a tak master wpisal w temacie, to nie robcie takich rzeczy w czasie stc, bo gracze będą jeszcze mniej trenowac i wyjdzie nie na rozwoj, ale raczej na odwrotne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 września 2008, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie chodziło raczej o jakieś nieregularne pykanie 4fun rodzaju 'chodźta zagrać na serwa XYZ ', więc raczej wątpię żeby to miało szkodzić komukolwiek, zresztą można pojeździć mapki NC4/STC5 Wink .

@Envy - graliśmy pół dnia tak Very Happy ... teamy się zmieniały ciągle 4fun oczywiście Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 03 września 2008, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pomysł Scarego z turniejem jest świetny, tylko można by robić takie turnieje dośc często, ale nie za często by się nie znudziło. Oczywiście każdy nowy turniej to nowy skład. Jak już mówiłem to jest też skierowane nie tylko do graczy siedzących już dłuższy czas na scenie, ale też takich, którzy nie graja jeszcze w żadnym teamie, więc krótko mówiąc dla każdego. Jeśli chodzi o czas rozgrywania takiego turnieju, to raczej każdy jest dobry. Co do NC4 czy STC5, można robić takie wewnętrzne spraingi dla drużyn, które biorą udział w tym turnieju właśnie na tych mapach. Jeśli chodzi o tryb to oczywiście team, skoro mowa tu o drużynach Smile
_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cheetah
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Cze 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 200

Skąd: Lignition

PostWysłany: 03 września 2008, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Master napisał:
Jak już mówiłem to jest też skierowane nie tylko do graczy siedzących już dłuższy czas na scenie, ale też takich, którzy nie graja jeszcze w żadnym teamie, więc krótko mówiąc dla każdego

Przepraszam że pytam ale czy dla mnie też? Bo parę osób mni nie lubi...

_________________
Oh dear, jak długo mnie tu nie było D:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?