Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
POL vs BLR
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 marca 2006, 22:01    Temat postu: POL vs BLR Odpowiedz z cytatem  

POL vs BLR


Data: 24.03.2006 o godz. 20:00

Rodzaj: Towarzyski 5vs5

Trasy: NC-Bowser-A, NC-Bowser-B, NC-Bowser-C

Serwer: ET Private Server (GER)

Hasło: sk1n

Przewidywany Skład: Akira, mor_olo, nawro, wiadp1, Yard, Marcin aka. Majak

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata


Ostatnio zmieniony przez [CDD] wiadp1 dnia 24 marca 2006, 22:02, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 23 marca 2006, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ciekwawy jestem, czy oni sa za Lukaszenka czy za opozycja, bo jak za Lukaszenka, to nas nie będą lubic Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 24 marca 2006, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ee a mam takie pytanie: był jakiś trening??
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 marca 2006, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Był 22.03.2006 o 20:00. Wszystko masz na stronie głównej, a dokłądniejsze informacje podaje też w dziale TEAM POLAND

Co do ich preferencji to na szczęście TM łamie wszelkie barirery i jest ponad tymi wszystkimi sporami politycznymi itd. pójrzmy chociażby na nasze wspaniałe kontakty z Rosją jak i również Białorusią.

WczorajYAN.BY powiedział mi nawet, że kibicuje 3-em drużynowm w NAtions Cup - Białorusi, Rosji i Polsce. Czyż to nei piękne? Ta wspólna solidarność wszystkich krajów europy wschodniej Smile

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 24 marca 2006, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bardzo mi przykro ale na stronie głównej jakoś nic nie pisze a na forum jestem co dziennie i nic nie pisało!!
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 24 marca 2006, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Majak: na stronie jest po prawej 'nations cup', tam masz treningi i mecze, klikasz, zeby pokazac szczegoly
wiadp1 informuje wszystkich czlonkow team poland przez gadu-gadu, wiec na forum nie piszemy

A co do meczu, to sry za moje spoznienie, ale slyszalem za na A się niezle spisaliscie Very Happy
nie no ogolnie fajny mecz, calkiem zaciety na C
mysle, ze jak potrenujemy jeszcze trochę, to powalczymy z BEL Smile (wiem, wiem, zawsze tak mowie, ale dzisiaj w koncu nie było zle Very Happy)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 24 marca 2006, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

spoko już to zauważyłem Razz
a co do meczu na A poszło nam nieźle, ale niestety ja zawiodłem(trochę za mało grałem)na szczęście cała reszta się popisała i wygraliśmy na B dostalismy lanie a na C to sam widziałeś jaka nerwówka lekka była Razz
szkoda tylko że to tyle trwało ale Białorusini mieli problemy z łączem ;P

_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 marca 2006, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i po meczu Smile

POL vs BLR

POL: Akira, Marcin, mor_olo, nawro, wiadp1, Yard
BLR: LokoMan, pasha, Scorp, ya, yan.by

REZULTAT: 2:1

NC-Bowser-A - 7:6 dla POL
NC-Bowser-B - 2:7 dla BLR
NC-Bowser-C - 5:2 dla POL

RAPORT:

To był chyba jeden z najbardziej pasjonujących meczów jakie grałem i organizowałem i to nie tylko ze względu na wspaniałą, pasjonującą i niezwykle wyrównaną rozgrywkę, ale ze względu na atmosferę i całą otoczkę z nim związaną.
O godzinie 18:00 wszystko było OK. Wyluzowany i w spokojny o wszystko zasiadłem do komputera i troszkę potrenowałem. Kiedy zobaczyłem, że na GG jest już nawro i Massacre - była godz. 19:00 postanowiłem trochę z nimi pogadać. Oczywiście nie mogło być tak pięknie. Massacre oznajmił mi, że nie może grać bo ma osiemnastkę kolegi. No tak, jeden zawodnik to jeszcze nie problem. Szybko znalazłem zastępstwo. Akira z wielką radością przyjął moje zaproszenie Smile. Zbliżała się 20:00. nawro, mor_olo ,Akira i ja już zebraliśmy się na serwerze. Białoruś także w komplecie. Nie ma Yarda. No cóż, Akurat o Yarda się nie martwiłem. Jeszcze chyba nigdy nie opuścił żadnego meczu, a jak coś mu wypadało zawsze odpowiednio wcześniej o tym informował. Jednak i tu spotkała mnie niespodzianka. Yard się nie pojawiał. Była 20:15. Trzeba, więc szukać kolejnego zawodnika. Zupełnie zrezygnowany i załamany napisałem do Kalosa. Chłopak wyraził chęć gry,ale niestety jego TMN nawaliła. Wtedy kiedy już zacząłem ustalać inną formę meczu na serwer wszedł gracz o tajemniczym nicku - Marcin. Tak naprawdę nie wiedziałęm jak on jeździ, ale nie miałem już innego wyjścia.
Tak to udało nam się skompletować 5-ę graczy i około godziny 20:30 zaczęliśmy meczyk na mapie NC-Bowser-A.

Początkowo nie wyglądało to dobrze. Przegraliśmy ze dwie rundy a nasza jazda pozostawiała wiele do życzenia. Jednak nastąpiło przebudzenia nawro i mor_olo, którzy nawiązali równą walkę z najlepszym zawonikiem Białorusi - ya. Ja również starałem się dotrzymać im kroku. Na pochwałę zasługują też Akira i Marcin, którzy tak naprawdę dobrze nie znali tras, a byli w stanie nawiązać równą walkę z zawodnikami białoruskimi. Tak, więc po wielu wyrównanych rundach sytauacja nie była najlepsza ponieważ BLR prowadziło 6:5. Po wielu perturbacjach związanych z faktem, że BLR czasami nie wciskało DEL jak się ich o to prosiło, musieliśmy zrestartować mapę i rozpocząć ostateczne starcie. Pierwszą rundę wygraliśmy i doprowadziliśmy do remisu 6:6. Przed nami była ostatnia decydująca runda, a na niej [BLR]ya popełnił poważny błąd i musiał się wycofać z wyścigu co pozwoliło nam swobodnie dotrzeć do mety na pierwszych pozycjach. Po tym wyścigu rozpoczęły się protesty Białorusi, która twierdziła, że ya miał jakiegoś laga i dlatego popełnił błąd. Doszło nawet do tego, ze zgodziliśmy się na powtórzenie tej rundy. Zrestartowaliśmy mapę i [BLR]ya zniknał. Wtedy rozpoczęły się dyskusje co dalej. Zaczęły pojawiać się nowe propozycje co do liczebności dużyn - 4vs4, potem nawet 3vs3. Jednak niespodziewanie główny sprawca tego zamieszania pojawił się tak nagle jak zniknął i znowu mogliśmy zacząć grę. Wtedy stała się rzecz, której chyba już nikt z nas nie oczekiwał. Na serwer wszedł Yard. Co prawda zaspany, ale przynajmniej dobrze obeznany z trasami.

Jednak w drugiej rundzie na trasie NC-Bowser-B nie byliśmy w stanie nawiązać walki z reprezentacją Białorusi. Gracze BLR jeździli bardzo równo, skutecznie i nie popełniali dużo błędów co pozwoliło im wygrać 7:2. Nie będę wspominał o komplikacjach jakie nastąpiły po opuszceniu serwera przez MOR_OLO, kiedy to do gry powrócił znowu Akira. Poza tym znowu posprzeczaliśmy się o rezultat, kiedy to [BLR]ya zakwestionował nasze zwycięstwo bo jeden z graczy [BLR] wycofał się. [BLR]ya nie zanotował jednak drobnego faktu, że rezygnacja gracza białoruskiego była związana z poważną kolizją i brakiem możliwości kontynuowania jazdy Smile.

No i nadeszła 3-a decydująca runda. Stan meczu 1-1. Obydwie ekipy prezentujące podobny poziom podczas rozgrzewki. Zapowiadała się pasjonująca i wyrównana runda. I taka też była. Tutaj swoją klasę pokazał nawro, który jeszcze raz udowodnił, że trasy LAPS to jego specjalność. Wygrał większość wyścigów, a dobra jazda pozostałych zawodników teamu POL pozwoliła nam na odniesienie pewnego zwycięstwa 5:2. Dzięki temu wygralismy cały mecz: 2:1.

Polska reprezentacja TMN po dotkliwej porażce z Brytyjczykami pokazała, że potrafi wygrywać. Godny podkreślenia jest fakt, że graliśmy w osłabionym składzie. Nasze szeregi zasilili dwaj zawodnicy,którzy tak naprawdę nie mają dużego doświadczenia meczowego w TMN i prawdopodobnie było to ich pierwsze spotkanie. Mowa tu oczywiście o Akirze i Marcinie, którzy naprawdę pokazali się z bardzo dobrrej strony i zaprezentowali przyzwoite umiejętności. Dobrze jeździli też podstawowi gracze naszego teamu - Yard, nawro i mor_olo. Jednym słowem odnotowaliśmy bardzo dobry występ i miejmy nadzieję, że to zwycięstwo podniesie morale naszej drużyny przed arcytrudnym meczem przeciwko reprezentacji Belgii.

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Akira
Jeździ konno


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 28


PostWysłany: 25 marca 2006, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak jak napisał wiadp1. Mecz był strasznie długi, ale nie nudny. Wiadomo było, że po mnie nie można było się dużo spodziewać, ale jakoś się udało strasznie mnie motywował głupi na pisywany przez wiadp1 i Yarda tekst: "gg" takie małe nic, a cieszy i motywuje do działania. Mam nadzieje, że się wam uda tak samo z Belgią.

Ps. Jeśli Marcin był "obcy" to jak dostał hasło na serwer?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25 marca 2006, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No bo Marcin to po prostu Majak, tylko, że nikt o tym nie wiedział Smile
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 25 marca 2006, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no tak nikt nie wiedział kim jestem Very Happy a hasło podane jest na forum ;P a co do mojej jazdy to była ona zdecydowanie najgorsza z całego teamu na tych trasach spędziłem łącznie niecałą 1h może następnym razem będzie lepiej Smile
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Akira
Jeździ konno


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 28


PostWysłany: 25 marca 2006, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majak napisał:
no tak nikt nie wiedział kim jestem Very Happy a hasło podane jest na forum ;P a co do mojej jazdy to była ona zdecydowanie najgorsza z całego teamu na tych trasach spędziłem łącznie niecałą 1h może następnym razem będzie lepiej Smile


Ja tam uważam, że grałeś dobrze.... Ja byłem kulą u nogi Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 25 marca 2006, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no dobra zakończmy temat meczu z białorusią. 26.03.2006 (czyli jutro) jest mecz z belgią, ale jakoś nie widze żadnych informacji (linków na mapy czy date treningu). może wiadp1 podasz jakieś bliższe dane ;P
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 25 marca 2006, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Akurat o ile wczorajszy mecz z Bialorusia był tylko towarzyski, to jutrzejszy z Belgia jest w ramach rozgrywek Nations Cup i moga w nim wziac udzial tylko czlonkowie Team Poland...
przy okzaji przydaloby się już ustalic jakiś termin drugiej rekrutacji do niego, nie wiadp1?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 25 marca 2006, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mysle ze TMPLLeague może być takimi jakby kwalifikacjami
hęęCo?

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 25 marca 2006, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom, co prawda mecze wygladaja zupelnie inaczej, ale wstepnie mozna jakieś talenty wylowic Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 25 marca 2006, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

btw jeżeli o ile po meczu z UK screeny wyglądały być może niezbyt ciekawie, to teraz mozecie się pochwalic Question Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 26 marca 2006, 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

akurat screenow zapomniale zrobić, ale mam parę powtorek, jeśli ktos jest zainteresowany Wink
http://tmpl.info/matches/blr/blr.zip

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 26 marca 2006, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli to ty yard to widac ze trzymasz nerwy na wodzy i kontaktow z bandami unikasz. poza tym ładnie na zakretach jezdzisz w poslizgu, wczoraj te technike zauwazylem w jakims replayu z tm-exchange i musze powiedziec ze sporo mozna się nauczyc po obejrzeniu paru Wink

btw. będzie mozna ogladac na zywo dzisiejszy mecz?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 26 marca 2006, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak, to ja, niestety serwer był taki sobie, poza tym Bialorusini maja raczej kiepskie lacza, wiec srednio to widac.
jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, to trudno powiedziec, jeśli będzie dobra lacze i Belgowie się zgodza to może i tak...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?