Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
STC5, faza PLAY OFF
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 września 2008, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mysle, ze poprostu xLo był dziś moncniejszy.
nie ma co na siebie być zly.

szkoda z tym serwerem, ale to może nie obmawjajmy tu na forum, ale miedzy nami.

także pawel, nie musisz być na siebie zly, nikt nie musi być na siebie zly.
xLo gral poprostu na wysokim poziomie, a nam dziś nie było dane wygrac, choć wcale nie daleko od nich odstajemy (tymbardziej, ze brakowalo Lechu i Diav3la w skladzie).

ja zycze polskim teamom dalsze sukcesy w STC5 i mam nadzieje, ze gracze D-Link PGS teraz będą się tym bardziej starac, aby w NC4 Polska dalej grala.


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 22 września 2008, 21:15, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 22 września 2008, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pawel napisał:
To nie ja zaczalem ironizowac, ale ja zakoncze. Sorry, przepraszam, wkurzony jestem na siebie, serwer (zarzad) PGSu i przegrana, choć moglismy i powinnismy znacznie mocniej powalczyc. choć raki kadrowe okropnie daly się we znaki, co potwierdza moja obecnosc na tym meczu, ludzie, nie wymagajcie ode mnie cudow, ja 3 miesiace temu jeszcze w kd jezdzilem, a to jest moj debiut, znaczy był w stc.
Peace i przepraszam, jeśli kogos urazilem, ide się zatopic w muzyce.

Prezes, odezwal się ironiarz ;] Wcale nie placze, choć nie, ryczalem jak bobr normalnie...


Jak ktos będzie mial do Ciebie pretensje, ze zle jedziesz to...zamrozic i skruszyc.

Cytat:
Nie płacz Pawełku Rolling Eyes ironiarzu ty nadworny ;]

Może jak jeszcze przekupicie jareckiego, foxego i innych pr0 elo, to dacie rade, bo chyba hack, diavel i hektor to za mało zakupów jak na to okno pseudo transferowe Smile Szejkowie manchesteru city się chowają normalnie :] Rozwalić składy dwóm czołowym drużynom się da, a rozwalić top12 na swiece się nie da (dla was ? ekhm nie wierze).

Pozdło i szczery żal z powodu waszej klęski Sad

No widze wraca stary dobry prezes, dobrze, ze na polskiej scenie mamy takich ludzi jak ty...
Co do rozwalania skladow:
-Hack (jakub zanim powstalo xS proponowal mu gre w wildzie wtedy jeszcze, powiedzial, ze nie ma czasu na gre, powstalo xS, FF no i nie wiem co do konca się stalo, ale wierz mi, Hack na pewno nie polecial do PGSu dla smiesznej klawiaturki i myszki, a jeżeli tak nisko go cenisz, to jestem ciekawy co sadzisz o innych ;])
-Diavel (Mysle, ze przyszedl tu, bo siedzac z nami czesto na tsie, zmienil poglady na temat niektorych osob, 2gi argument odnosnie nie przkupywania podobnie jak u Hacka)
- Hektor (Sam napisal do NAS prosbe, czy może dojsc, to nie my jemu na POWAZNIE proponowalismy miejsce w skladzie, może ktos kiedyś wspomnial w formie zartu, ale to Hektor pierwszy "wyciagnal reke")

To tyle ode mnie ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 22 września 2008, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powodzenia FF/pexg oraz TCW w dalszych rozgrywkach ;D
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 22 września 2008, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mnie jedynie tylko naprawdę, ale to naprawdę ciekawi jakie sa powody odejscia tych graczy. no akurat nie mowie o hektorze w tym momencie. . .


newsy na tmpl i esports i powody znajdujaca się tam były pod publike. Smile

tak mnie to interesuje, dlaczego oni tak naprawdę odeszli... Smile

Hack, Diav3l, napiszecie prawdziwe powody Co? Cool

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 22 września 2008, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czasami tak jest ze poprostu brakuje bardzo niewiele, wszystko jest na wyciagiecie reki ale się nie udaje. Znam już takie coś i to bardzo dobrze. Pamietaja wszyscy w pl6 ost mecz TCW vs. PGS w którym nie zagrałem bo mi poprostu net nie pozwolił ( dalej mam w profilu najdłużej grana mape Cobham-B a najczesciej przejeżdzana Jarecki-A ), ale mówi się trudno, wyciaga się wnioski samemu jaki i drużyna i żyje się dalej Wink

Nas teraz też czeka bariera praktycznie nie do przebrniecia... z nWo raczej nie będziemy miec prosto, zwłaszcza ze flagga nie ma cały tydzien a Chybeck jedzie na studia. Licze na Wandalka, Wisienke, Baserka, Gutsa, Fana, Cinka i oczywiście Redzika. O reszczie teamu nawet nie mysle bo szkoda czasu. może damy rade Wink

ALe pamiętajcie ze w takich meczach miedzynarodowych każdy gra na własne konto , jakim się pokazemy, takimi nas zapamietaja Wink nie ma co patrzyc na tych co nie ma ;]

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 września 2008, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Niewazne, króciutko chciałem nawiazac do nieudanej proby stworzenia profesjonalnego teamu. Może za rok kilku dojrzeje i będzie dobry team.

proba jest jak najbardziej udana.
pl5, pl6, eswc 07, top 3 eswc 08 (2 graczy w usa), top3 na scrappler vip cupie i mnostwo innych sukcesow.
zaden inny team w polsce nie ma takich sukcesow, a wiekszosc ich jest zdobyta przed doisciem nowych graczy.
a przegrac z xLo to nie jest zaden wstyd.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 22 września 2008, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
Cytat:
Niewazne, króciutko chciałem nawiazac do nieudanej proby stworzenia profesjonalnego teamu. Może za rok kilku dojrzeje i będzie dobry team.

proba jest jak najbardziej udana.
pl5, pl6, eswc 07, top 3 eswc 08 (2 graczy w usa), top3 na scrappler vip cupie i mnostwo innych sukcesow.
zaden inny team w polsce nie ma takich sukcesow.

ile jeszcze razy będziesz isal co to PGS nie osiagnal? wszyscy p tym dobrze wiedza wiec nie musisz caly czas tego przypominac

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 września 2008, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie uwazasz, ze jednak czytajac post prezesa jednak musze?
jak on coś mowi, co jest nie prawda, chyba mam prawo to wyjasnic.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 22 września 2008, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub nie przejmuj się, w nastepnej edycji na pewno się uda. Szkoda ze PGS odpadl :/. Sczery zal z tego powodu :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 22 września 2008, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czego nie prawda, nie po to sciagbeliscie 3dobrych graczy zeby odpasc w 1rundzie play-off, no chyba ze się myle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 22 września 2008, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

prezes napisał:


@mat

A ja ci powiem, że gdybyś miał wgląd na nasze konfy jakieś 3-4 miechy temu, to zdanie Hacka i Diavela o PGS(czy tam wildzie niewazne) było gorsze od tego jakie macie teraz o mnie(niezle beszty lecialy), więc naprawdę musiało coś "drgnąć" miedzy wami, jeśli to takie lajtowe przejscie. Hack`a to nawet nie chce cytowac z rozmow, bo on sam się pogubil w tym co pisal po eswc, jednym mowil, ze zostaje, innym ze pgs to nie dla niego towarzystwo, a jeszcze innym ze FF forever.
AHa i nie pinkol tu bzdur jakiś pokojowych bo koleś który leje na wilde i dziwi się odejsciu hacka tu dowod(o dziwo publiczny i nawet z waszej strony esports.pl) - http://img221.imageshack.us/my.php?image=screensscreen2225072209de0.jpg
nagle staje się wiernym druzynie ? to jest normalne ? Hmm no chyba tylko w Polsce SadSadSadSad
Niewazne, króciutko chciałem nawiazac do nieudanej proby stworzenia profesjonalnego teamu. Może za rok kilku dojrzeje i będzie dobry team.


A wiec tak, jeżeli masz tyle do dodania to moglbys napisac nowego posta tym bardziej, ze po twoim z 5 osob odpowiedzialo, zapewniam cie, ze nikt by cie o spam nie posadzil, to po pierwsze.

Po drugie jeżeli już oceniasz te profesjonalne teamy to najpierw patrz na swoje podworko, nie rozumie twoich slow, skoro jak na razie w Polsce wszystko wygrywamy, a to ze mieslismy pecha i trafilismy na excello mowi się trudno, przegralismy, ale ja i tak jestem zadowolony, bo udowodnilismy, ze nasz wysilki się oplacily i stac na walke jak rowny z rownym w gronie najlepszych zespolow swiata.

Co do tego linka co podales, klotnie sa, były i będą. Ludzie z poczatku moga nie dostrzegac, niektorych rzeczy, ich swiatopoglad (choć to chyba za powazne slowo jak na taka glupia gre), zmienia się i mogę cie zapewnic, ze co do Diav3la nie mam zadnych watpliwosci. A poza tym nie musisz mi nic mowic o zdaniu Diavela o pgsie/wildzie, bo on sam na tsie mowil nam to wprost, ale coś musialo się jednak wydarzyc, ze zmienil zdanie.

Hack niestety stal się ofiara zamieszania przed eswc, bo niby już był, ale jednak nie w pgsie, nie wiem czy to z tego powodu nie zostal na niedziele, no ale niewatpliwie na tym wszystkim stracil.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 22 września 2008, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gratuluje wszystkim :] Wiadomo że szkoda że najlepszy team polski odpadł, no ale nie z byle kim, na razie ta 'fuzja' ff i pexów przynosi efekty, gl ! :]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 22 września 2008, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale ten, kazałiście mu wyjaśnić chyba coś Very Happy ( nie wiem bo nie doczytałem ) ((((( To do grona ale długo pisałem i już poszło dużo postów :F )))))

A co do tego, żeby rozwiać niektórych wątpliwości, dlaczego jestem w PGS a nie gdzie indziej ?

Odpowiadam, Jak dla mnie nie ważne jest gdzie gram, ważne że jeżdzą tam dobzi zawodnicy, i chce powiedzieć ze jestem niesamowitym egoistą, jeżeli chodzi o turnieje typowo indywidualne i takie jest moja zła już cecha... Lubie być na Topie, choć nie z przesadą, czasem się zastanawiam po co niektóre rzeczy robię, czemu to pisze skoro mnie to nie obchodzi... ale prawdą jest, że sam nie wiem czego oczekuje w tej grze... i zawsze mnie to nurtowało, że mam niesamowitego pecha w niektórych sytuacjach, i czasem trzeba się podjąć radykalnych decyzji. Teraz wiem, że jakby nie było teamów i pewnej zazdrości w klanach, o jakichś zawodników - to jestem pewien, że nie było by nigdy rywalizacji. Nie chce się już cofać do przeszłości, bo każdy kto jest w jakimś sensie weteranem w tej grze, będzie wiedział o co chodzi.

Na początku miałbyć to tylko fun, teraz zaczynamy myśleć poważnie o przyszlości w naszej ukochanej grze i każdy z nas chce stworzyć znakomity zespół z dobrych zawodników wśród których panuje harmonia i ład i super regularność. Dązymy do tego jak najbardziej i musimy się wspierać w każdej sytuacji.

Mógłbym pisać dużo jeszcze długo i długo, ale po co jak każdym wie na czym stoi.

P.S widze że FF jeszcze ma do mnie żale Happy Happy Happy Pozdro chłopaki, jakbym się sklonował to na pewno jako drugi team wybrałbym was, za tą zżyłość z niektórymi graczami Wink


Fak yaaaa all Happy


Ostatnio zmieniony przez [POL] hack dnia 22 września 2008, 22:22, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 września 2008, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Grono napisał:
czego nie prawda, nie po to sciagbeliscie 3dobrych graczy zeby odpasc w 1rundzie play-off, no chyba ze się myle

niestety nie mielismy szczescia z losowaniem. sam o tym wiesz.
wiec zamiast zlosliwie się odzywac, powinienes się ciesyc, ze was trafil latwieszy los.
chyba na tyle się znasz, ze wiesz, ze jest jeszcze parę drużyn w turnieju, ktore na to może niezasluguja, a inne, lepsze, także już wypadly.
tak to jest w fazie playoffowej.
my wypadlismy już i szkoda nam, ale już tego nie zimienimy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 22 września 2008, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie ma się co rozdrabniać nie udalo się trudno ;p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22 września 2008, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szkoda, że drużyna, która mogła dojść naprawdę wysoko już odpadła. szkoda tym bardziej, że wnioskując z pretensji odnośnie niektórych graczy PGS-u zwycięstwo było w zasięgu ręki, a właściwie w zasięgu treningu.

można się więc wykręcać pechem, złą radiowką. ale przeciwności losu nie przezwycięży się, los tak chciał. może minutę później byłoby 2:0 dla PGS-u. takie gdybanie, ale oddać im należy, że są wciąż najlepszą polską drużyną.

złośliwi powiedzą, że skoro są najlepsi to powinni wygrać. ale oddajmy cesarzowi to co cesarzowe.

gg PGS. powodzenia na innych turniejach.


PS. a konkretnie złośliwi powiedzą, że moje "słodkie pierdzenie" to podlizywanie się i tych mam głęboko w mojej pięknej dupce :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 22 września 2008, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pawel napisał:
Grono & marrek:
Mocni jesteście, polecam jednak zagrać z jedny top12 teamów w trackmanii i powiedziec, jakie to uczucie, n/c.

Wandal: 4-7, 4-7


Drogi Pawle ZAMKNIJ k**wa MORDE OK3J ? pierw może dowiedz się kilka rzeczy a potem pisz ... No tak pewnie jesteś "newbie" i jeszcze nie KUPILES dostep do google.

Gralismy z NorD , xLo , ReV etc etc fakt przegralismy ale k**wa gralismy allright ?

Przestan się ukrywac za komputerem tylko przyjedz raz chociaż na lan. No chyba ze jesteś za pro by się spotykac z takimi "poczatkujacymi graczami."



gg tcw , pexgff , PGS

Nie mam nic do PGS ale Ciebie Pawel to już k**wa nie trawie. Czemu tak nie kozaczyłeś za czasów K&D ? Myslisz ze jesteś teraz w najlepszym teamie w polsce to mozesz robić wszystko ? holaa holaa kolego Wink


TAK WIEM KOZACZE TERAZ BO JESTEM NA ISLANDII HE_HE ...

ale jeżeli matka dostanie odszkodowanie za noge to nieboj się przylece do polski 15 listopada i wpadne na PGA Smile



na koniec Serdeczne pocałuj mnie w dupe.



Szkoda PGS mogliście daleko zajść ale siła wyższa to nie wy losowaliscie pary play-off Wink szkoda...


Diav wiesz że Cie lubie ale napisz mi dlaczego odlazles od nas. Czy aż tak ch**owo fred kaszle w pokoju ?Razz


powodzenia all and pierdol się Paweł Smile

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 22 września 2008, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
Grono napisał:
czego nie prawda, nie po to sciagbeliscie 3dobrych graczy zeby odpasc w 1rundzie play-off, no chyba ze się myle

niestety nie mielismy szczescia z losowaniem. sam o tym wiesz.
wiec zamiast zlosliwie się odzywac, powinienes się ciesyc, ze was trafil latwieszy los.
chyba na tyle się znasz, ze wiesz, ze jest jeszcze parę drużyn w turnieju, ktore na to może niezasluguja, a inne, lepsze, także już wypadly.
tak to jest w fazie playoffowej.
my wypadlismy już i szkoda nam, ale już tego nie zimienimy.

jak się chce zajsc daleko to trzeba wygrywac z najlepszymi, fakt ze mieliscie trudniejszego rywala, ale z niektorych postow tutaj wynika ze nie byliscie do konca wytrenowali wiec to tylko wasza wina ze przegraliscie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 22 września 2008, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobrze hls gada!polać mu!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 września 2008, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale my się przeciez nie wymawiamy w ogole (conajmniej ja nie widze potrzeby). poza tym nie mielismy jakiegoś minimalnego celu, chcielismy poprostu doisc jak najdalej, ale los na to niepozwolil.
napisalem, ze xLo był mocniejszy. nam zabrakla troszecke regularnosc.

oczywiście, ze jest nam przykro, ale na pewno to przezyjemy.

EDIT: jeszcze chcialbym powiedziec coś o Pawlu.
on jest jeden z najskromniejszych ludzi, których ze sceny znam i wydaje mi się, ze był bardzo niezadowolony ze swoim wystepem z xLo.
może go pierw poznaj, holus, a potem powiesz o co nim myslisz.
przeciez takie wyzywanie wulgaryzmami nic ci nie da, a na pga i tak pewnie dacie sobie reke.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?