Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Skórki Flya :D
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FlyeThemoon
Jeździ konno


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 56


PostWysłany: 22 września 2008, 21:57    Temat postu: Skórki Flya :D Odpowiedz z cytatem  

Będę tu moje zamieszczał Very Happy.

Może i będą brzytkie ale, jest powiedzienie Praktyka czyni mistrza, więc z brzydali wyjdą przystojniacy Razz.


Dziś daję Desert Cara Cabrio Razz



PS Zamalowalem w Paincie jedno słowo bo ehem jest obrażliwie Razz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 22 września 2008, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dając tu swoje dzieło musisz liczyć się z krytyką. Więc.. Wnoszę, że modelu sam nie robiłeś, tylko go pomalowałeś. A wtedy nasuwa mi się tylko jedna myśl.. nie włożyłeś w to choć 1% wysiłku jaki wkładają w robienie skinów 3-ci, Sepue i tomerq.. Daje Ci, że robiłeś to w góra 5 minut ;d Bo wszystkie użyte przez Ciebie elementy są z edytora w grze. Postaraj się bardziej drugim razem Smile I powodzenia.

PS. Jesteś kibicem Białej rozGwiazdy czy jak? ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 22 września 2008, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maybe. napisał:
Dając tu swoje dzieło musisz liczyć się z krytyką. Więc.. Wnoszę, że modelu sam nie robiłeś, tylko go pomalowałeś. A wtedy nasuwa mi się tylko jedna myśl.. nie włożyłeś w to choć 1% wysiłku jaki wkładają w robienie skinów 3-ci, Sepue i tomerq.. Daje Ci, że robiłeś to w góra 5 minut ;d Bo wszystkie użyte przez Ciebie elementy są z edytora w grze. Postaraj się bardziej drugim razem Smile I powodzenia.

PS. Jesteś kibicem Białej rozGwiazdy czy jak? ;d


Czlowieku wez się ogarnij, w temacie wyraznie jest napisane SKÓRKI, ale nie ty musiales się przyczepic i nabic sobie kolejnego posta. Chlopak chciał się pokazac, dlaczego nie, od tego jest to forum, lepszy taki topic niz jakieś inne pelne ortow itp.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 22 września 2008, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mat154 napisał:
Maybe. napisał:
Dając tu swoje dzieło musisz liczyć się z krytyką. Więc.. Wnoszę, że modelu sam nie robiłeś, tylko go pomalowałeś. A wtedy nasuwa mi się tylko jedna myśl.. nie włożyłeś w to choć 1% wysiłku jaki wkładają w robienie skinów 3-ci, Sepue i tomerq.. Daje Ci, że robiłeś to w góra 5 minut ;d Bo wszystkie użyte przez Ciebie elementy są z edytora w grze. Postaraj się bardziej drugim razem Smile I powodzenia.

PS. Jesteś kibicem Białej rozGwiazdy czy jak? ;d


Czlowieku wez się ogarnij, w temacie wyraznie jest napisane SKÓRKI, ale nie ty musiales się przyczepic i nabic sobie kolejnego posta. Chlopak chciał się pokazac, dlaczego nie, od tego jest to forum, lepszy taki topic niz jakieś inne pelne ortow itp.


To raczej Ty się ogarnij. Jak narazie to ja wyraziłem opinie o jego pracy, a Ty pierdolisz farmazony. Będzie wiedział co robi źle/dobrze i będzie mógł to poprawić w przyszłości w kolejnych pracach. Jak narazie skórka (niech Ci będzie) jest uboga i opiera się tylko o naklejki z menu gry. Ale nie każdy urodził się odrazu tak cudowny jak ja (tu zaznaczam, że to ironia, żeby znowu ktoś o inteligencji niedorozwiniętej surykatki jak Mat się nie przyczepił), więc życzyłem mu powodzenia w kolejnych pracach. Jak sam pisał, dopiero się uczy i ja to rozumiem. Dlatego Flye - w żadnym wypadku nie chciałem Cię urazić. To, że dziś przegrałeś i masz jakieś żale to idź wypłakać się gdzie indziej, bo naprawdę mało mnie obchodzisz. Jak narazie panuje wolność słowa i moja opinia jest taka, a nie inna, a jak Ci się nie podoba to ZAMKNIJ JAPE i się od****dol, bo jak narazie to Ty zrobiłeś Off-top.

PS. Proszę Admina o skasowanie mojego postu jeśli Mat go przeczyta, a także jego, bo chyba chciał sobie nabić kolejnego bezmyślnego posta, bo jest to temat Flya i nie ma co tu mu robić śmietnik. Temat służy do pokazywania skórek Flya i ich oceniania przez userów, dlatego Mat - pałuj się. Przyjmę z honorem 'ostrzeżenie' od Redzika za obrażanie usera, ale sorry.. wkurzył mnie no Wink


Ostatnio zmieniony przez Maybe. dnia 22 września 2008, 23:19, w całości zmieniany 4 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 22 września 2008, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

spokojnie panowie,to tylko skin.A skin jak skin nic szczegolnego Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FlyeThemoon
Jeździ konno


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 56


PostWysłany: 23 września 2008, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Win'a napisał:
spokojnie panowie,to tylko skin.A skin jak skin nic szczegolnego Razz


No właśnie napisałem tylko SKÓRKI a nie model Razz, ale te z edytora standardowe też czasem trzeba użyć nie Razz, bo niby jak stworzyli te kolorowe Snow Cary i takie tam Very Happy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 23 września 2008, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maybe. napisał:

To raczej Ty się ogarnij. Jak narazie to ja wyraziłem opinie o jego pracy, a Ty pierdolisz farmazony. Będzie wiedział co robi źle/dobrze i będzie mógł to poprawić w przyszłości w kolejnych pracach. Jak narazie skórka (niech Ci będzie) jest uboga i opiera się tylko o naklejki z menu gry. Ale nie każdy urodził się odrazu tak cudowny jak ja (tu zaznaczam, że to ironia, żeby znowu ktoś o inteligencji niedorozwiniętej surykatki jak Mat się nie przyczepił), więc życzyłem mu powodzenia w kolejnych pracach. Jak sam pisał, dopiero się uczy i ja to rozumiem. Dlatego Flye - w żadnym wypadku nie chciałem Cię urazić. To, że dziś przegrałeś i masz jakieś żale to idź wypłakać się gdzie indziej, bo naprawdę mało mnie obchodzisz. Jak narazie panuje wolność słowa i moja opinia jest taka, a nie inna, a jak Ci się nie podoba to ZAMKNIJ JAPE i się od****dol, bo jak narazie to Ty zrobiłeś Off-top.

PS. Proszę Admina o skasowanie mojego postu jeśli Mat go przeczyta, a także jego, bo chyba chciał sobie nabić kolejnego bezmyślnego posta, bo jest to temat Flya i nie ma co tu mu robić śmietnik. Temat służy do pokazywania skórek Flya i ich oceniania przez userów, dlatego Mat - pałuj się. Przyjmę z honorem 'ostrzeżenie' od Redzika za obrażanie usera, ale sorry.. wkurzył mnie no Wink


Z gory sory za to, ale musze na to odpisac, mogę dostac warna, ale nikt mnie nie będzie obrazal i myslal, ze nic na to nie powiem.

Po pierwsze - twoje dobre rady.

Cytat:
Więc.. Wnoszę, że modelu sam nie robiłeś, tylko go pomalowałeś.

No rzeczywiście, pierwsza dobra rada. jeżeli piszesz, ze zrobiłeś SKÓRKE to nie masz od razu na mysli stworzenia jej od podstaw, rownie dobrze może to być skorka/skin stworzony w edytorze, który w tym celu zostal zaimplementowany do Trackmani, aby każdy mogl sobie swoj bolid w prosty sposob zindywidualizowac.

Cytat:
A wtedy nasuwa mi się tylko jedna myśl.. nie włożyłeś w to choć 1% wysiłku jaki wkładają w robienie skinów 3-ci, Sepue i tomerq.. Daje Ci, że robiłeś to w góra 5 minut ;d Bo wszystkie użyte przez Ciebie elementy są z edytora w grze.

Kolejna świetna rada, jest to zwykla krytyka nic nie wnosząca do tematu. Ty nie udzielasz mu rad, ty oceniasz czyjas prace perfidnie oskarzajac wykonawce o brak zaangazowania. Porownujesz poczatkujacego użytkownika do WETERANOW, jeżeli chodzi o tworzenie skinow. Sam pewnie nie masz bladego pojecia ile wysilku i doswiadczenia wymaga stworzenie fajnego skina. Dokonujesz oceny tylko na podstawie tego co zobaczyles w grze/na skrinach.

Jedyna rada tutaj to:
Cytat:
Postaraj się bardziej drugim razem


A to Flye już napisal, ze chce z czasem robić coraz lepsze skorki/skiny w miare nabywania doswiadczenia.

I to wlasnie dlatego zwrocilem uwagę na twojego posta, może trochę zbyt gwaltownie, ale jednak, bo dajesz sobie prawo GNOJENIA czlowieka, jego pracy, która wlozyl w skina, a sam jesteś tu od niedawna i jak się domyslam niewiele wiesz na ten temat. Na pewno dzięki twoim radom
NIE:
Cytat:
Będzie wiedział co robi źle/dobrze i będzie mógł to poprawić w przyszłości w kolejnych pracach.


No i jeszcze sprawa nabijania postow. Popatrz kiedy dolaczylem do forum, spojrz na moja ilosc postow. Nie posadzaj mnie o takie rzeczy, bo doskonale wiesz, ze mi na tym nie zalezy. Co wiecej, bylbym szczesliwy gdyby ten licznik zostal wylaczony.

A odnosnie obrazania, owszem uzylem slow, ktore mogles uznac za obrazliwe, ale to nie uprawnia cie do stosowania ostrzejszych slow w moim kierunku, tym bardziej, ze chciałeś udowodnic jaki to ja jestem zly, a ty kulturalny i pomocny. Sory, ale ja nie porownywalem twojej inteligencji do niedorozwinietej surykatki, i nie napisze tego w tym poscie. Nie obrazilem cie tutaj ani razu kiedy ty w swoim poscie zrobiłeś to kilkukrotnie.

A za ten offtopic przepraszam, ale nie chce mi się już patrzec na te posty wszystko wiedzacych, ktorzy krytykuja nowe klany, czy tez inne twory(mapy, skiny) nie majac do tego podstaw. chciałem, o tym kiedyś napisac na forum, a ze akurat kiedy bylem zdenerwowany (chce zaznaczyc, ze nie po przegranym meczu, bo z postawy w nim akurat jestem zadowolony, ale z postow prezesa, na ktore zreszta również odpisalem) trafilem na twojego posta idealnie pasujacego do tego co chciałem opisac. Wiedz, ze nie jesteś sam, ale gdybym mial odpisywac kazdemu, musialbym chyba caly dzień monitorowac forum.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 23 września 2008, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moja wypowiedź jest tak uboga jak jego bolid. I jeśli uważasz, że takie tematy są potrzebne to apeluję do WSZYSTKICH na tym forum! Jutro KAŻDY niech naklei JEDNĄ naklejkę w edytorze gry i wstawi tu swój bolid w osobnym temacie. Zrobi się nam ok. 100 tematów z bolidami z jedną naklejką, ale jeśli nie zrobicie ortów, to Mat będzie zadowolony, bo wtedy scena będzie się rozwijała! Oraz Wy, wasze umiejętności i w ogóle!

Ty mnie też nie znasz, więc mnie nie oceniaj. A liczbę postów możesz mi wyzerować, tu prośba do Redzika, bo on pewnie może. Więc Mat poproś go o to, a wszyscy będziemy spokojniejsi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 23 września 2008, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja stoję po stronie maybe.

moim zdaniem ma rację.

niech popatrzy na dobre skiny najpierw, niech wejdzie w temat.

ja z tak robiłem z trasami.
(krytykowali że są zbyt łatwe)

ludziom potrzebna KONSTRUKTYWNA KRYTYKA. czy jakoś tak.

P.S.

już robię skina

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 23 września 2008, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ZaX' napisał:
ja stoję po stronie maybe.

moim zdaniem ma rację.

niech popatrzy na dobre skiny najpierw, niech wejdzie w temat.


Rzadko się wypowiadam ale jak czytam takie glupoty jak Ty piszesz Zax to az klawiatura rece przyciaga. Dlaczego myslisz ze najpierw powinien zobaczyc najlepsze prace? może akurat on chce zaskoczyc kogos swoim skinem, różne sa gusta i jeżeli trafi do odbiorcy to tym lepiej dla niego. Niech się chopak rozwija, nikt nie jest doskonaly. To jest forum TM i jak ma coś do zaprezentowania w tej dziedzinie to dobrze jest to zrobić wlasnie tutaj.

Przyznam ze skin nie jest najlepszy, ale każdy nastepny wnosi coś nowego i nabierasz doswiadczenia.
Pozdro

p.s. moj ost post w tym tygodniu co by nie być posadzonym o ich nabijanie;)

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 23 września 2008, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja skina nie widzę... :?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Matt123
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 252

Skąd: Konopnica

PostWysłany: 23 września 2008, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Loxley napisał:
A ja skina nie widzę... :?

nie tylko ty

_________________


═╦═╔╦╗

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 23 września 2008, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fly się wystraszył klotni mejbiego z Matem i znikl skina.Mam nadzieje ze nie zgaslili jego zapalu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TRZ3CI
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 824
Skąd: WUWUA

PostWysłany: 23 września 2008, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Niech się chopak rozwija, nikt nie jest doskonaly. To jest forum TM i jak ma coś do zaprezentowania w tej dziedzinie to dobrze jest to zrobić wlasnie tutaj.

zgadzam się w 100% :wink:

a więc Flye głowa do góry i nie zrażaj się komentami Idea

_________________

upload

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 23 września 2008, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Matt Maybe gz k**wa. Skąd wiecie, że ten chłopak, wrzucając swój pierwszy skin, nie zaczął kariery lepszej od Trzeciego? g*wno wiecie chyba o stosunkach międzyludzkich albo jesteście w 1 klasie podstawówki. Na cholerę robicie gościowi pi***olony offtop w jego temacie? Tym sposobem dobitnie pokazaliście wszechobecny syf i spam na tmpl, czego Wam serdecznie, k**wa, gratuluję. Chłopak się zniechęci i oleje to, co mogło Go wiele nauczyć (na przykład komentarze Trzeciego, enviego, tomerq'a, gdzie co jest źle) ale nie, Wy po prostu wolicie odpierdolić szopkę, bo tak i już.

Teraz już nie opierdalam Was, tylko opowiem się po stronie Mata, gdyż, słusznie zauważył, że w samym temacie jest słowo "skórki", a nie skiny, modele 3D, etc, etc. Więc, Maybe, widocznie masz problem: nie potrafisz na spokojnie wyjaśnić, że się pomyliłeś(tudzież boisz się przyznać do błędu, bo to zniszczy Twoją "pozycję"). Tyle ode mnie, nie róbcie offtopa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 września 2008, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

3-ci popieram. Od czegoś trzeba przeciez zaczac ;p. A wy jak ktos przedstaiwa swoje skiny ewnetualnie IMO szuka klanu to wy od razu go besztacie noi jak tu scena ma się niby rozwijac?? Czyli rozumiem ze nowi gracze nie maja się nawet po co resejstrowac na tmpl bo i tak do niczego nie dojda i nic tu nie zdzialaja. Nie wiem czy jest to spowodowane checia wyzszosci i przedwczesnym eliminowaniem konkurencji czy czyms innym. Takie jest moje zdanie i się bd go trzymal Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 23 września 2008, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szynpol napisał:
A wy jak ktos przedstaiwa swoje skiny ewnetualnie IMO szuka klanu to wy od razu go besztacie noi jak tu scena ma się niby rozwijac??


Nie chce cię Sznpol oceniać ale za to samo jak czytałem starsze tematy Ciebie gonili Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 września 2008, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Noi wciaz się to IMO nie zmienilo. ;/ Poza tym ja nie dawalem ani nie szukalem klanu. Z tego co pamietam to gnoili za to ze pozartowalem w sprawie H5F jak szukalo dywizji.

Btw. Fly czy jak ci tam wez zaktualizuj te szkriny bo nie widac a chcialbym zobaczyc te bryczki ^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 23 września 2008, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dla Twojej wiadomości iAm nie chodźę do 1. podstawówki, a zaczynam studia, czego i Tobie życzę. O co wam chodzi do jasnej cholery? Skin, skórka czy ch** wie co, co za różnica? Napisałem, że użył tylko samych paru naklejek i już.. ja pi***olę.. Jutro wrzucę 50 swoich samochodów z doklejoną inną jedną naklejką, spoko? Napisałem, żeby się bardziej postarał następnym razem i k**wa, ch**, koniec jebanej dyskusji, bo pierdolicie farmazony. Mi się nie podobał, wyraziłem swoją opinie no i co? Musi mi się k**wa podobać?

iAm - nie podoba mi się Twoja trasa TechniX, no i co? Zwyzywasz mnie za to, a może przestaniesz robić trasy? Proste, że nie przestaniesz, więc k**wa nie pierdolić, że kogoś zniechęcam. Skina nie widzicie, bo imageshack jebło i nie działa.

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził i zamknąć japy ludziska.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
FlyeThemoon
Jeździ konno


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 56


PostWysłany: 16 lutego 2009, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  




Moja następna produkcja Very Happy taka mała i prosta Razz Opancerzony Ford Mustang Punishera Razz Wersja 1.0 w wersji 1.1 zamiast białego dam czerwone Razz.

PS jako ciekawostkę dodam że gdy auto się porusza to miniguny na masce zaczną się rozkręcać ;D, wystarczy że scalę 3s dzwięk rozkręconego miniguna i reszte jego wystrzału z soldata Razz można sobie udwać że się gra w Crashday Razz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?