Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
ESL MAJOR SERIES !
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 26 października 2008, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeb** to Very Happy jeste liferem !!! Very Happy

[ Dodano 26 października 2008, 23:37 ]
wale to esl razem z adminami poraz 2 Smile weźcie sobie o 400 euro, mam nadzieje ze uda Wam się też oszukac reszte swiata Very Happy pozro Kochani

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 26 października 2008, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

taa. wlasnie dziwi mnie to, dlaczego piszecie zal.bob.ru skoro i tak bob by rozkuwil jareckiego na ESL.
Smile


Jarek, sam widziales jak Bobas gral na pierwszym meczu Smile

to jest moje zdanie, piszcie jaki to ja ch**owy, bo przeciez sprzeciwiam się wam Cool


co do organizacji, to rzeczywiście, zgadzam się, organizacja = 0

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 26 października 2008, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MAXERRR napisał:
taa. wlasnie dziwi mnie to, dlaczego piszecie zal.bob.ru skoro i tak bob by rozkuwil jareckiego na ESL.
Smile


Jarek, sam widziales jak Bobas gral na pierwszym meczu Smile

to jest moje zdanie, piszcie jaki to ja ch**owy, bo przeciez sprzeciwiam się wam Cool


co do organizacji, to rzeczywiście, zgadzam się, organizacja = 0


omg pozdro Maxer.. k**wa naprawdę nic nie napisze !! Happy niech żyje inteligencja

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 26 października 2008, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom admini pokazali klase Surprised (sam wyslalem aplikacje ponad tydzien temu jak zobaczylem co się dzieje ale nie dostalem odpowiedzi;d)
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 26 października 2008, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

holus my się rozumiemy Wink przekaż kolegom z teamu Very Happy <3U :*

[ Dodano 26 października 2008, 23:47 ]
rozpierdala mnie to wszystko... szczerzem mówiac

zawsze wszsytko chce aby było w porządku i każdy kto mnie zna to potwierdz... napisze tylko jedno wielkie ŻĄL ! dziekuje

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!


Ostatnio zmieniony przez *тсω* Jarecki dnia 27 października 2008, 1:02, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 26 października 2008, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chyba <3 !: D hhyhy ;**
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 26 października 2008, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pi***olę to jeszcze raz


Ja jestem zawsze fair i oczekuje to od reszty a Twój Maxer post jest N/C... pogrązasz się i tyle... zal

Maxerku w moich oczach niestety tracisz mniemanie, wiem ze CIe to nie obochodzi ale przykro mi bardzo...

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 października 2008, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OMG ! Od początku organizacja tego turnieju cuchnęła zepsutą rybą ... widać, że Wix nie miał totalnie czasu ( lub ochoty, ale w to wątpię ) by się tym zająć. To co zrobili admini to absolutna bzdura i krętactwo.

@ Maxer - ........................................ taaaaa jasne ...

Nie napiszę nic więcej, bo zwyczajnie brak mi słów ...

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 27 października 2008, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Brak zaangazowania graczy, admina i Werkos musiał zacząć anulować mecze, bo było widać na końcu jak ledwo ledwo udało się to zakończyć(bo raczej nie dograć) w terminie.

Jarecki, trochę źle wyszło z tym finałem fakt, ale mogłeś pokonać boba w WB final i ty byłbyś w uprzywilejowanej pozycji.

ESL to żadna podrzędna liga(o czym świadczy wczorajsze intel friday night games) i nie najeżdzajcie tak na adminów na ESL, tylko starajcie się raczej pomoc czy polepszyc, bo pozniej będziemy narzekać na to że TM nie ma na PGA, bo nie ma go na NAJPOPULARNIEJSZYM serwisie ligowym. Chyba że fajniej będzie bez lanów , wielkich emocji, nagrod i prestizu i będziemy grać na for-funowym et leagues.

EDIT: Dodam tylko jeszcze ze ESL PL a EU to dwie inne bajki, na EU jest naprawdę wysoki poziom organizacji i nie mozna na nic narzekać, a to co zrobili jest wielkim sukcesem i mam nadzieje że się przyjmie: chodzi mi o wybranie 7 map na półroku rozgrywek, dzięki czemu bardziej chodzi o granie niz trenowanie.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 27 października 2008, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

morolo ale ESL eu się nie czepiamy,tylko naszej polskiej słabszej wesji.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 27 października 2008, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

popieram olka, jak coś wam nie pasi sami się zabierzcie za organizacje a nie narzekacie, ze jest slaba i ch**

jarecki nie bulwersuj się tym
nie ma sensu się denerwowac na coś na co się wplywu nie ma (decyzja admina)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 27 października 2008, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Win'a napisał:
morolo ale ESL eu się nie czepiamy,tylko naszej polskiej słabszej wesji.

To poszukajcie kandydata na admina, a będzie rownie dobrze, bo ESL ma potencjał Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 października 2008, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trudno ocenić organizację tego turnieju pozytywnie ... chyba tego nie zanegujesz Olo. Nie trzeba nikogo przekonywać, że ESL to bardzo ważna esportowa organizacja, ale na niektóre rzeczy trzeba popatrzeć ze szczerą krytyką ... szkoda, że adminom zaczęło się spieszyć dopiero w czasie finałów ... gdyby raczyli się zainteresować porządkiem w drabince wcześniej to byłby spokojnie czas na normalne rozegranie ostatecznych rozstrzygnięć ... Zaprzeczysz Question
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 27 października 2008, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dlaczego się pograzam ? od tego jest forum, ze każdy może powiedziec swoja opinie. Smile


moje zdanie jest takie ze poprostu skoro Jarek masz wyjebane na ten ESL, to podejrzewam ze na meczu tez bys gral, aby skończyć i tyle , być może się myle. Smile

poprostu wiem jak Bob gra na tych mapach, i stwierdzam na podstawie moich obserwacji ze lepiej gra na tych mapkach niz ty Smile


jeśli cie urazilem to sry....

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 27 października 2008, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
Trudno ocenić organizację tego turnieju pozytywnie ... chyba tego nie zanegujesz Olo. Nie trzeba nikogo przekonywać, że ESL to bardzo ważna esportowa organizacja, ale na niektóre rzeczy trzeba popatrzeć ze szczerą krytyką ... szkoda, że adminom zaczęło się spieszyć dopiero w czasie finałów ... gdyby raczyli się zainteresować porządkiem w drabince wcześniej to byłby spokojnie czas na normalne rozegranie ostatecznych rozstrzygnięć ... Zaprzeczysz Question


Zgadzam się ale chyba lepiej:
*poszukać admina
*napisać jakieś pomysły na to żeby było lepiej

zamiast:
*"pi***olę taka lige, zero organizacji, ja już tu nie gram, oszukano mnie, wsadzcie sobei te 400 euro... "


Tym sposobem pokazujemy jedynie ze nasza scena jest niedojrzała i stawiamy ja w złym świetle.

Lepiej tworzyć, pomagać tworzyć niż krytykować obrazać.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 27 października 2008, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra nie ma się co rozwodzic nad tym... Ale gadanie ze i tak by ktos wygrał to jest według mnie bez sensu i piepszenie jak polscy piłkarze przed EURO Wink potem wiadomo co z tego wyszło. W proroka się nie bawmy.

Co do tego ze mogłem wygrac wtedy, no cóż... Nie trenowałem ani 5 minut bo jeździłem do NC, wybrałem sobie mapke, która myslałem ze umiem ale jednak nie szło mi na niej nic i na dodatek tą sama mapka była trasa nr3. Z której strony byś na to nie patrzył Olo to jednak po coś jest ten koszyk przegranych. Wyszło jak wyszło.

na stronie ESL trochę za mocno i za dużo napisałem z powodu iż wróciłem do domu w stanie wskazujacym ale mimo tego miałem racje w 90%. może i dobrze, ze tak pojechałem z koksem to teraz ludzie przemyśla przynajmniej... Pewnie napisał bym jeszcze wiecej ale Marta zajeła mnie fajna stroną z bielizną i na tyle mnie to zachwyciło ze zapomniałem o tym Razz

Fakt, faktem to nie jest ok co się stało nawet w 1%... może bym i przegrał ale co z tego ?? Tak to przegrałem w ogóle nie majac okazji powalczyc Wink

Nie bawcie się w proroków, proszę Was jeszcze raz. Bo to jest smieszne. Jak tak wszystko wiecie no to prosimy do sejmu, bo po co marnowac taka cenna wiedze na gry komputerowe. pozdro

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 27 października 2008, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Win'a napisał:
morolo ale ESL eu się nie czepiamy,tylko naszej polskiej słabszej wesji.

To poszukajcie kandydata na admina, a będzie rownie dobrze, bo ESL ma potencjał Wink



Dziwki mi jeszcze nie odpisały Very Happy

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 października 2008, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:



Tym sposobem pokazujemy jedynie ze nasza scena jest niedojrzała i stawiamy ja w złym świetle.

Lepiej tworzyć, pomagać tworzyć niż krytykować obrazać.


Może i słowa Jarka były trochę zbyt mocne, ale trudno nie krytykować ESL ... jeśli ciągle będziemy mówić : "no nie było super, ale fajnie że pomyśleliście o nas i w ogóle, że chociaż splunęliście w naszym kierunku ... " to myślisz, że będziemy traktowani poważnie ?! ... może się chociaż zastanowią co zrobić by nie było znów takiej wtopy i totalnej kompromitacji ... tak tak ... to nie scena się skompromitowała tylko ESL ... czy będą chcieli naprawić swój błąd ? nie wiem. Może będzie im zależało na tym, by pokazać się z dobrej strony. Na początku tej całej pseudoligi Wix pisał, że potrzebowałby pomocy, więc od razu tego samego dnia napisałem do niego w jaki sposób mogę pomóc, nie doczekałem się odpowiedzi do dziś, zatem nie mów Olo, że nie chciałem pomóc tylko krytykuję. Mówię Wam : nie pozwólmy się traktować jak podrzędna scena jakiejś 'rajdówkowej zręcznościówki' ... organizacja tego turnieju była chujowa i tyle ... nikt nie zaprzeczy.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 27 października 2008, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed to samo ja : ) spaaamowalem Wixo'wi na gg chyba codziennie ze pomoge mu bo widze ze chyba czasu nie ma albo nie daje rady , no ale odpowiedzi tez nie doczekalem to w końcu wyslalem admin application i tez się nie doczekalem odpowiedzi : p
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 27 października 2008, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wix napisał:
damianhhh napisał:
mysle, ze będzie Double Elimination Razz btw bardzo fajne trasy;]


również mam taka nadzieje. Szczegoly będę dogadywał dzisiaj.
Da się zauwazyc ze shad będzie również jednym z administratorow tmnf na esl, ale będę chciał jeszcze nawiazac wspolprace z irredem jak również TOBA JAKUB ! Very Happy

jeśli bylibyscie zainteresowani <jakub oraz red> po proszę info na gg Wink


Cytat:
Ja (27-09-2008 19:22)
oczywiście, ze będę wypolpracowal, lix Smile
Ja (27-09-2008 19:22)
wspol*
Ja (27-09-2008 19:23)
czaisz zart?
Ja (27-09-2008 19:23)
ze poprawilem wspolpracowal, ale lix nie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?