Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Historyczna chwila! Polska w ćwierćfinale NC4!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiśnia
Doświadczony driver


Dołączył: 26 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 210



PostWysłany: 03 października 2008, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a mozna to jakos pobrac ?
_________________
łapie chwile te słodziutkie... choć krótkie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreshMeat_
Jeździ konno


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 17
Skąd: Chotomów

PostWysłany: 03 października 2008, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Obecnie polityka HSTV w kwestii własnych materiałów jest jasna. Możecie oglądać tylko na naszej stronie. Ja tego nie popieram, ale muszę przestrzegać.
Nawet w obecnej formie da się jednak ściągnąć. Trzeba jednakże używać sposobów starożytnych indian, których nie mogę zdradzić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 03 października 2008, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LOOOOOL ... Fresh, a raczej HS ^^ przeciez ten DIVX player automatycznie zapisuje każdy filmik który obejrzysz caly, a w pasku narzedzi ma przycisk do zapisania filmu... no chyba ze w przeciagu kilku tygodni coś się zmienilo Smile
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
wiśnia
Doświadczony driver


Dołączył: 26 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 210



PostWysłany: 03 października 2008, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"save as" nie działa, nieaktywne Sad
_________________
łapie chwile te słodziutkie... choć krótkie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 03 października 2008, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spróbuj jeszcze poszukać w folderze z Divx Web player.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 03 października 2008, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fresh - jak tylko pojawisz się na PGA to dla Ciebie skocze nawet do KFC po Longera, czy jakieś inne piece of shit ;P Tego co dla mnie zrobiłeś nie da się opisać słowami Smile Nawet nie wiesz jak się ciesze, że mogę oglądnąć te mecze bijacz Wink

Co do pobierania filmu na dysk, to jak komuś zależy niech skrobnie PW to coś zaradzimy, bo skoro polityka HSTV jest jaka jest to ja wrogów sobie robił nie będę i na open forum nic nie napisze ;D Dodam tylko, że to żadna filozofia ;P

Pozdro

[ Dodano 03 października 2008, 20:51 ]
*nie można edytować*

Chciałbym tylko Freshu zapytać - dlaczego filmy zajmują aż tak dużo? Troszkę kompresji na pewno nie zaszkodzi Wink

[ Dodano 03 października 2008, 20:52 ]
Ups wpadka Very Happy

Dopiero teraz zauważyłem, że trwają mocno ponad godzinę ;P Zwracam honor Smile

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FreshMeat_
Jeździ konno


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 17
Skąd: Chotomów

PostWysłany: 03 października 2008, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co sprytniejsi bez problemu ściągną sobie ten plik, na co ja osobiście nie mam wpływu. HSTV nie będzie ścigać takich ludzi, bo i to by było czystą głupotą.
Nam chodzi przede wszystkim o to żeby oficjalnie nie było możliwości wykorzystywania naszych materiałów bez naszej wiedzy i zgody, a w celach komercyjnych to już w ogóle.
Posiadanie zmontowanych relacji w swoich zbiorach i oglądanie sobie na swoim kompie boli nas bardzo malutko. Szczególnie w przypadku, gdy HSTV nie jest telewizją komercyjną. No bo co innego używać czegoś co i tak każdy ma za darmo (poza opłatą za internet Wink ), a co innego jakby nasze materiały były płatne.
Co do jakości. TMNF w standardowej jakości jaką wrzucamy do materiałów wygląda tragicznie w porównaniu do każdej innej gry (wrażliwa gra Very Happy ). Dlatego tu macie jakość dwa razy lepszą, która oczywiście odbywa się kosztem dwukrotnie dłuższego czasu ściągania/buforowania. Prawdopodobnie niedługo podmienimy jakość na standardową i dopiero zobaczycie ból i zaczniecie narzekać na jakość Smile

Jako scena możecie poczuć się wyróżnieni, bo taki myk, że tak szybko i w takiej ilości wrzuciliśmy materiały z jednej gry to zasługa tylko i wyłącznie gry repry. Chcieliśmy naszych reprezentantów zmotywować jakoś przed półfinałem, żeby NC4 było na maksa historyczne.

P.S. SykeS: Jem przeważnie na spokojnie przy stolikach, więc co najwyżej będziesz mógł mi pomóc w jedzeniu Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 03 października 2008, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W Twojej wypowiedzi najbardziej cieszy mnie to, że nie zaprzeczyłeś jakobyś miał się pojawić na PGA ;]
_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 października 2008, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na PGA przy naszym stoliku na pewno nie zabraknie wyposażenia Very Happy . Freshu, będziesz mógł spokojnie powalczyć z matematyką ( 0,7 , 0,5 itd Happy ), więc od razu zapraszam, ofkoz po Wink zawodach Very Happy .

Co do materiałów to bajeczka. Czekałem na to i się doczekałem Very Happy. Cieszy bardzo to o ile poziomów podniosła się jakość relacji na HSTV z meczów TM i zainteresowanie headshota nami. Byle tak dalej Wink . Myślę, że ta współpraca ma przed sobą bardzo pozytywna przyszłość Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 października 2008, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tylko po jakiego chuja trzeba pobierać tą wtyczkę? jak pobiorę to mi się kodeki jebią jak chcą Sad

poza tym jakość relacji jest nieporównywalnie lepsza niż to co było pod koniec z Rakiem, olał sobie totalnie tak samo jak my jego niestety. Fresh jako, że wie bez grania tyle ile przeciętny gracz (bo chciał drogi Raku coś się dowiedzieć, czytał drogi Raku co się do niego napisało z zainteresowaniem, dopytywał się drogi Raku co gdzie kiedy i jak, nie zgadywał co się dzieje drogi Raku na ekranie) nawet już wie kiedy bug jest a kiedy to gracz spieprzy Smile

warto też wspomnieć, że to dzięki Freshowi te materiały są dostępne bo to Filipek nęcił i gnębił (prawdopodobnie) hstv aby wrzuciło cały pack. mógłbym jeszcze sporo gadać o tym o tym ile Freshmeat zrobił dla nas, ale każdy przecież wie. dlatego pozostaje powiedzieć tylko DZIĘKUJEMY!

ps. Red, ułamki dziesiętne to każdy głupi potrafi dodawać, pododawaj liczby całkowite Mr. Green

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 04 października 2008, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chybeck napisał:


ps. Red, ułamki dziesiętne to każdy głupi potrafi dodawać, pododawaj liczby całkowite Mr. Green


nono ... zobaczymy jaki z Ciebie cfaniak Chybuś Very Happy ... już niedługo ... zliczaj dni ;]

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
FreshMeat_
Jeździ konno


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 17
Skąd: Chotomów

PostWysłany: 04 października 2008, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Proszę nie robić ze mnie ostatniego sprawiedliwego albo szeryfa co wbija do miasteczka pełnego zbirów i je ratuje.

Żeby była jasność. Pracuję w HSTV. Nie jest ze mną tak jak z większością ludzi w HSie, że robią to z czystej chęci. Mi się udało załapać na to, że mi za to płacą (choć średnia krajowa pewnie jeszcze bardzo długo nie będzie zagrożona, że do niej się zbliżę Wink ). Wolę jednak takie zarobki i zajmowanie się tym co mi sprawia radochę niż robota, która mnie psychicznie niszczy.

Jak to w pracy człowiek ma jakieś obowiązki i jednym z moich obowiązków jest nadzór nad montażem relacji. Dlatego jest mi o wiele łatwiej coś zrobić na co mam się bezpośredni wpływ.

Jedyną można powiedzieć "zasługą" moją jest to, że TrackManią się zainteresowałem (z poczucia winy głównie za Razor Cupa Very Happy) i nieformalnie jestem jej koordynatorem co nie jest w żadnym razie już moim obowiązkiem, tak samo, jak komentowanie czegokolwiek.

Gdybym tyle czasu nie spędzał w studio to bardzo prawdopodobnie w HSie zajmowałbym się tylko i wyłącznie AA (nie takie AA jak macie na myśli panowie matematycy od ułamków Very Happy ).

Na koniec dodam, że akurat te relacje z gry reprezentacji to zajebisty materiał czysto e-sportowy. Korzysta na tym scena TM, ale i na pewno HSTV. Dodam też, że na takich relacjach autopromocja to żaden problem. Nawet seryjnego zabójcę byście pokochali jakby komentował takie zwycięstwa (już wliczam to z Włochami Wink ).

Dlatego chybciu weź na wstrzymanie z tym moim "dobroczyństwem" Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 04 października 2008, 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Freshmeat - może masz to szczęście, że scena TM przed początkiem Twoich udziałów w relacjach była nieszczęsną ofiarą, co by tu dużo nie mówić, konowałów. Kolesi, dla których najważniejszym faktem o jakim warto wspomnieć podczas finału ESWC Polska jest to, że serwer sam potrafi zliczać punkty. Zatem pojawienie się w końcu osoby, która chce wiedzieć o czym mówi już było faktem nie do przemilczenia. Może i reakcja jest trochę żywiołowa, ale pewnie zdążyłeś już zauważyć, że cała ta scena taka jest.

Żaby już nie cukrzyć tutaj powiem tylko zwykłe małe: dziękuję. I tyle Wink. Pozdro

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04 października 2008, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fresh, po prostu mówię jak jest. wiem idealisto, że wolałbyś ostrą krytykę żebyś wiedział co poprawiać by było jeszcze lepiej Razz

Cytat:
Proszę nie robić ze mnie ostatniego sprawiedliwego albo szeryfa co wbija do miasteczka pełnego zbirów i je ratuje.

jak mamy nie robić skoro sam robisz? kapelusz kowbojski (w barwach narodowych) już masz, brakuje Ci tylko gwiazdy szeryfa Smile

Cytat:
nono ... zobaczymy jaki z Ciebie cfaniak Chybuś Very Happy ... już niedługo ... zliczaj dni ;]

będę trenował matematykę ile tylko będę mógł żeby dobrze wypaść Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 04 października 2008, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja sadze, ze fresh powinien nauczyc się pen spinningu, zeby się publicznosc nie nudzila podczas tych momentow, kiedy widac Ciebie i machasz sobie bez ladu i skladu dlugopisem ;]

np. http://www.youtube.com/watch?v=uvKZqUc7mm0

zarazilem się tym od kolegi ze szkoly i już uzalezniony jestem :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?