Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
6. mecz, POL vs ITA, 1/2 Final
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 września 2008, 4:36    Temat postu: 6. mecz, POL vs ITA, 1/2 Final Odpowiedz z cytatem  

dobra ludzie, sluchajta

czeka nas już w ta niedziele najwazniejszy mecz reprezentacji polski w historii trackmanii.
mozna się zdziwic, ze nie jest on najwazniejszy, bo walczymy o awans do playoffow, o bycie lub nie bycie, ale bo walczymy o FINAL!!! nations cup 4.

jak by mi ktos powiedzial po wylosowaniu grup, ze będziemy miec szanse grać o final, chyba bym go wysmial.
wylosowalismy najtrudniejsza grupe, która tylko mogla być, potwierdza to fakt, ze 2 zespoly z tej grupy znalazly się w 1/2 finale.
ale jednak udalo się nam.
po przegranej z FRA, wygralismy z FIN, BRA, SVK i NOR, a teraz gramy z wlochami o final.

w tym momencie chcialbym podziekowac cokapitanowi reprezentacji, jareckiemu, za najbardziej profesionalne ustawienie do gry, ktore kiedyś widzialem.
ciegnie innych, motywuje, zawsze się postawia na walke, ale także znakomicie gra.
on razem z hackiem, shiefem i pawelem tworza centrum tej zajebistej reprezentacji i ciegna ja, jak tylko moga.

trzymajcie tak dalej ludzie, ja wiem, ze to jest tylko gra, ale ten teamspirit w reprezentacji nigdy nie był taki zajebisty, jakim jest teraz i naprawdę az emocje mnie nieraz bjora, patrzac na napisy na czacie jak np ""walka", "jedziemy" lub "40:1" i wspolnie z tym nasze wyniki.
nawet już nasz "niemiec" shief zarazil się 40:1-mania.

chcialbym tez podziekowac calej scenie, za wielkie sparcie w waszych postach. to do czesci jest tez wasza zasluga, ze tak dobrze nam idzie.
przeciez bez sykesa, który kiedyś mi pokazal piosenke 40:1, bez wixa, marrka i basera, ktorzy zawsze jak moga, pomagaja nam z serwerami i bez irreda, który zawsze pisze reprezentacyjne newsy na tmpl i o kogo co mecz musimy się martiwc, aby tylko jako spectator HSTV (pozdro freshmeat) nie dostal zawalu serca, to nie było by co jest.


ja niewiem, kiedy będziemy miec nastepna szanse grać o final nc, wiec także chce apelowac do KAZDEGO gracza reprezentacji, zeby trenil, jak jeszcze w zyciu nie trenil, aby osiagnac wymarzony cel: final.

hack, przypomnij sobie pitmc, pawel svc, lechu, diav3l i mat eswc i pokazcie, dlaczego mieliscie tam wlasnie takie a nie inne wyniki.
shadow, wandal, szym, lokash, wescie się w garsc i trenujcie ile się da, jesteście super gracze, ale jednak jezdzicie poniżej mozliwosci.
flagg, hektor, nie pozwolcie, zeby jakieś nooby mowili, ze nie nadajecie się na reprezentacjie.
mor_olo, prezes, przeztance wrescie być uzupelnienie kadry, przeciez stac was na wiele wiecej.

nie potrzebujemy statystow, nawet nie na kwali. każdy ma walczyc jak glupi o top5, a jak się nie uda, to niech będzie pewny, ze dal z siebie wszytko i ten który był na koncu przed nim musial zapierdalac jak zwariowany, być naprawdę gotowy na przeciwnika, aby osiagnac miejsce na sklad.

niech ten "40:1" i wszytko z nim zwiazane stanie się naszym hymnem.
już teraz jestem pewny, ze nigdy nie zapomniemy tej edycji nations cupa.

pokazcie, ze nasza wola do wygrania jest wieksza niz wloska.
nigdy się nie poddawajcie, nie istotne jaki jest wynik, tak dlugo jak mecz się nie skończył, jest jeszcze szansa na wygrana.

...No army may enter that land
That is protected by Polish hand...

jeszcze jeden raz do walki, zolnierze, o FINAL!


EDIT
i nie spamować mi tu topica, komentarza dawac tu: http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?p=90876#90876

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?