Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Turniej w Trackmanię United Forever na HLC 2008 by HSTV.pl !
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 14 października 2008, 6:15    Temat postu: Turniej w Trackmanię United Forever na HLC 2008 by HSTV.pl ! Odpowiedz z cytatem  

Podobnie jak to miało miejsce rok temu, i na tegoroczne finały HLC pragniemy Was zaprosić na organizowany przez ekipę Headshot Media miniturniej w najnowszą Trackmanię.

W strefie fun zone na pięciu komputerach będziecie mogli i tym razem pokazać światu, kto jest najlepszy na platformie najnowszej Trackmanii. Pierwsze miejsce z każdego dnia zgarnie najnowszą kierownicę of Logitecha - Formula Force EX, ponadto kolejne miejsca będą obdarowane grami od CD Projektu i doładowaniami oraz starterami Heyah. Do tego randomowo rozdamy pewnie jakieś gadżety Heyah/Logitech i gry firmy Techland pośród graczy (w tym również egzemplarze najnowszej TM).

[more]

Turniej ma charakter otwarty, zapisać można się na miejscu, regulamin i szczegółowe informacje postaram się zamieścić na dzień-dwa przed turniejem.

Finały HLC 2008 odbędą się w centrum wystawienniczym Blue Expo w Warszawskim centrum handlowym Blue City, czyli tam gdzie miało to miejsce rok temu. Dojazd jest banalny, CH Blue City znajduje się bardzo blisko Dworca Zachodniego do którego z kolei można się przebić każdym pociągiem jadącym do Warszawy, oraz PKSem.

Więcej informacji o finałach HLC 2008:
http://cybersport.pl/newsy/pelny/Ostateczna_Rozgrywka_2008_rozklad_jazdy_dla_Kibicow_i_Graczy

Do zobaczenia Wink
KonradM, HSTV

[ Dodano 14 Paź 2008, 7:15 ]
Aaaa, zapomniałem dodać - HLC 2008 będzie miało miejsce w ten weekend, czyli za cztery-pięć dni Smile

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 października 2008, 6:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zawody odbędą się w środowisku Stadium, czy innym Question Jakieś zasady Question
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 14 października 2008, 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szczegóły postaram się podać w przeciągu dwóch dni, jeszcze nic nie wiemy.
Kogoś z administracji prosił bym o wrzucenie newsa na tmpl.info , im więcej nas na HLC tym lepiej Smile

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 14 października 2008, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak będzie z zapisami? Do kiedy sa zapisy? Czy tak jak rok temu?
_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 14 października 2008, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

podejrzewam że zapisy będą na miejscu Razz ale oby były na Stadium bo inaczej to **** Razz
_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 14 października 2008, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kto ze sceny jedzie w sobote a kto w niedziele? żeby nie było tak ze wszyscy przyjadą w sobote a w niedziele master będzie sam grać ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 14 października 2008, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a czemu nie Very Happy? "podaruj dzieciom słońce" Very Happy

[ Dodano 14 października 2008, 10:56 ]
joke ofc

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 14 października 2008, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z tego co się od nich dowiedziałem zapisy będą od 10 ale jak się zapytałem czy jak przyjadę o 13 bo tak mam połączenie to czy zdążę się jeszcze zapisać napisali,że pewnie tak chyba,że będzie bardzo dużo chętnych. Kto kiedy przyjedzie nie ma znaczenia bo można wystartować i w niedziele i w sobotę. Turnieje mają się kończyć w niedzielę o 18 i w sobotę o 19 jeżeli nie będzie jakichś opóźnień. Więcej informacji albo nie chcą udzielić albo narazie sami jeszcze nie wiedzą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP ralf_PL
Jeździ konno


Dołączył: 05 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 83

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 października 2008, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Byście mogli uchylić rąbka tajemnicy jakie mapy będą nedeo czy inne ?
_________________
www.xppower.u2.pl __

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 października 2008, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ralf_PL napisał:
Byście mogli uchylić rąbka tajemnicy jakie mapy będą nedeo czy inne ?

ralf się ubudzil k**wa raz w roku.

[ Dodano Wto Paź 14, 2008 2:04 pm ]
mapy sa jeszcze nie znane, było przeciez napisane, chlopie ty prawie z warszawy.

[ Dodano Wto Paź 14, 2008 2:05 pm ]
to nie moja wina, ze zepsulem forum!
tylko coś dodalem :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 14 października 2008, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Jak będzie z zapisami? Do kiedy sa zapisy? Czy tak jak rok temu?

Prawdopodobnie wszystko na miejscu, od ręki.
Cytat:
kto ze sceny jedzie w sobote a kto w niedziele? żeby nie było tak ze wszyscy przyjadą w sobote a w niedziele master będzie sam grać ;]

O właśnie, to też bardzo istotna sprawa Smile
Cytat:
mapy sa jeszcze nie znane

O, właśnie - a jakie byście chcieli?

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 14 października 2008, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Prawdopodobnie wszystko na miejscu, od ręki.


tzn. że jak przyjadę ok. 13 to też będę mógł się zapisać?

_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 14 października 2008, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

właśnie moglibyście zrobić też zapisy online ... ze mozna i online i na miejscu ... a tak btw wiecej będzie ludzi w sobote czy niedziele ?Very Happy

hmmm ja proponuje wszystko na maks 3 mapach jeśli podacie np. jutro albo na 1 jeśli tam ją poznamy - oczywiście jakiś tech Smile

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 14 października 2008, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

moznaby stworzyc mapke specjalnie na ten turniej. tak tylko mowie Very Happy

[ Dodano 14 października 2008, 15:28 ]
wtedy byloby lepiej, poniewaz nikt nie znalby mapek tak dobrze, niz np pl6. Smile

zrobić 2-4 mapy, i heja Happy

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 października 2008, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eh myślałem, że w tym roku się trochę bardziej postaracie i załtwicie tmnf a nie tmuf. To teraz jako zadość uczynienie wybierzcie lepsze mapki. Polecam mapki z nc4/stc5, a nie jak rok temu nadeo i 2 marne z pl4 czy pl5 -.-. I zróbcie chociaż finał na rundach.

[ Dodano 14 października 2008, 15:34 ]
Konrad rok temu miałeś mi wysłać jakąś tam grę i do tej pory jej nie widzęVery Happy
Za to chce TMUF dostać teraz Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 14 października 2008, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

diavel jaka roznica miedzy stadium tmuf a tmnf?
_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 października 2008, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie ogromna. Zresztą nie widzę sensu żeby wypowiadały się tu osoby których tam nie będzie(o wypowiedzi na temat map i zasad oczywiście Razz)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 14 października 2008, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eeee. Tak się składa, że mam na kompie i TMUF i TMNF i gram sobie raz tak, raz tak. Dla mnie różnicy nie ma Razz No ale każdy to widzi inaczej Smile Powodzenia na HLC!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XP ralf_PL
Jeździ konno


Dołączył: 05 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 83

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 października 2008, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub właśnie się obudziłem ze snu letniego....

Najlepsze by były mapy nadeo z TMN Razz
Ale tak na poważnie. Jak ktoś tam powiedział wcześniej zrobić 3 mapki i nikomu nie pokazywać. A nie jak rok temu morda miał na złotej karteczce napisane wszystkie mapy i przy nich rekordy co do jednej setnej i se sprawdza przez swoje szkiełka czy dobrze pojechał czy nie. A później latał do kibla i na rękawie szalał.

_________________
www.xppower.u2.pl __

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 14 października 2008, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
właśnie moglibyście zrobić też zapisy online ... ze mozna i online i na miejscu ... a tak btw wiecej będzie ludzi w sobote czy niedziele ?Very Happy

Niestety, ze wzgledów regulaminowych HLC opcja zapisów do turnieju przez net nie wchodzi w grę. Jeśli chodzi natomiast o rozłożenie w dniach - rok temu wydaje mi się że w niedziele było mniej ludzi.
Cytat:
Konrad rok temu miałeś mi wysłać jakąś tam grę i do tej pory jej nie widzęVery Happy
Za to chce TMUF dostać teraz Very Happy

O, kolega z Błonia Smile Łap mnie na lanie w weekend.
Cytat:
To teraz jako zadość uczynienie wybierzcie lepsze mapki. Polecam mapki z nc4/stc5, a nie jak rok temu nadeo i 2 marne z pl4 czy pl5 -.-. I zróbcie chociaż finał na rundach.

Eliminacje będą pewnie podobne do tych na ESWC - czyli elimki timeattack co ileśtam minut, finały w rounds. Trochę ogranicza nas kwestia pięciu komputerów, ale coś na to wymyślimy - pewnie będą półfinały jeszcze, zobaczymy Smile

Mapy to kwestia dogadania się - nie mamy ciśnienia na żadne, w zasadzie prócz tego żeby jakieś dziecko z rodzicem potrafiło ja przejechać nie ma żadnych ograniczeń. Zaraz założę oddzielny wątek i będziemy mogli dojść do tego jakie mapy chcemy.

W sobotę i niedzielę odbędą się dwa _niezależne_ od siebie turnieje, czyli pula nagród będzie zdublowana jednego i drugiego dnia. Żeby jednak nie było przegięć, wprowadzone będą jakieś ograniczenia żeby ktoś np. nie zgarnął dwóch kierownic.

More info soon, to tak nieoficjalnie narazie Wink

[ Dodano 14 Paź 2008, 20:03 ]
Aaaaaa, o ile administracyjnie ja będę za ten turniej ręczył jajami, o tyle z HSTV wpadnie mi inne dość czasochłonne zadanie, przez co na stoisku Trackmanii będę rzadziej niż częściej. Turniejem będą administrować dwie nowe twarze, nie ukrywam że w temacie Trackmanii nie są jakoś super ogarnięci, dlatego prosił bym o wyrozumiałość.

W razie jakiś wątpliwości lub nieprawidłowości (aczkolwiek nie sądzę aby takowe wystąpiły) proszę o złapanie mnie gdzieś biegającego po hali - na sygnał "jestem ze sceny Trackmanii" oderwę się od innych obowiązków i wysłucham dokładnie o co chodzi.

Diav3l - Ciebie też się to tyczy Smile

[ Dodano 14 Paź 2008, 20:06 ]
Aaaaaaaa, jeszcze jedno.

Oficjalnie wszystkie osoby niepełnoletnie (patrz: nie mające ukończonego 18th roku życia) aby móc legalnie odebrać nagrodę (regulamin HLC) muszą mieć podpisaną przez rodzica (patrz: musi tam widnieć napisane długopisem imię i nazwisko jednego z rodziców lub prawnych opiekunów) karteczke z upoważnieniem że wyrażam zgodę na blablabla (karteczki będą do odebrania u mnie). To tak tylko informacyjnie piszę żeby nie było paniki na turnieju - rok temu sobie z tym poradziliśmy, to poradzimy i tym razem Wink

[ Dodano 14 Paź 2008, 20:08 ]
W razie jakiś szczegółowych pytań od poszczególnych graczy, jestem dziś w nocy dostępny do godziny około siódmej rano (nocna zmiana w pracy Sad ), pytać i walić w ciemno bez zastanowienia, nudzi mi się Razz

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?