Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Czy warto kupić TMUF?
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bzk
Jeździ konno


Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 23
Skąd: W-wa

PostWysłany: 27 października 2008, 17:10    Temat postu: Czy warto kupić TMUF? Odpowiedz z cytatem  

Witam, gram już od wakacji w TMNF i odziwo cały czas mam zapał do grania, zazwyczaj gry mi się nudzą po półtora tygodniu Razz Chciał bym uzsyskać wasze opinie na temat TMUF, bo zamierzam kupić ale nie wiem czy jest sens. Napiszcie wady, zalety najlepiej piscie wszystko coś wiecie.
Pozdrawiam Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stachu
Jeździ konno


Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 42


PostWysłany: 27 października 2008, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No na pewno united forever jest lepsze od nations forever, jest więcej środowisk, wygląd jest lepszy, najlepsze według mnie było samo united, trzymało to dobry klimat gry ze względu na efektywne menu z filmikami, jednak do forever wprowadzono wiele nowych elementów. Jeżeli nie grałeś w poprzednie gry tzn. TM Original, TM Sunrise i samo United to polecam Ci TM United Forever.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 27 października 2008, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja gram w TMNF od premiery, czyli dość sporo. I odradzałbym Ci kupowania TMUF. Styl jazdy jaki tam jest kompletnie mi nie odpowiada. Szerokie trasy, brak driftu kluczowym elementem, więc wręcz przeciwnie jak uczyłem się grać od pół roku. Wiele trybów gry? I co z tego jak jeden z tych trybów Snow jak dla mnie jest totalną porażką.. Inne tryby też nie przypadły mi do gustu.

Jeśli jednak lubisz speedy, to spodoba Ci się. Na niektórych trasach 1000 mph/h (bodajże, albo km/h ;P ) to norma. Lub jeśli chcesz się bawić w ewolucje, to na parę godzin też Cię to wciągnie Wink

Co do serwerów, jest ich znacznie mniej, i ludzi na nich także. Polski serwer stoi przez większość czasu pusty, ale 3-4 osoby to chyba norma.

Do czego mi się przydało więc United? Wszyscy widzą mój avatar i samochód Happy Więc dawać za to 70zł to nieporozumienie Wink

Ale to jest tylko moje zdanie Wink

Jeśli spytasz się "to czemu kupiłeś?" I właśnie o to chodzi, że nie kupiłem Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 27 października 2008, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak lubisz tworzyć mapy to TMUF jest dla Ciebie ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bzk
Jeździ konno


Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 23
Skąd: W-wa

PostWysłany: 27 października 2008, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Smile tak naprawdę to zainteresowalem się TMUF bo wciagnal mnie trochę freestyle czy jak tam to się nazywa. A co do serverów w TMUF to można się łączyć z serverami w TMNF? Jeżeli nie bd mógł się podłączyć do moich kochanych tech serverków to lipa będzie ... Wracając do freestyle'u to jakieś szersze możliwości są czy tylko to że bardziej mapy można rozbudować? na pewno nie chce kupować TMUF jeżeli to tylko daje widoczność samochodu i avatara... Chce módz cały czas grać na serverach na których gram w TMNF Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yorgi
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 283


PostWysłany: 27 października 2008, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

będziesz mogl grać na serwerach TMNF z poziomu TMUF
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 27 października 2008, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bzk napisał:
A co do serverów w TMUF to można się łączyć z serverami w TMNF?


tak, bezproblemowo;] to czy kupowac TMUF zalezy od paru rzeczy;] jeśli masz, jak sam napisales, wyrzucic gre po poltora tygodnia, to kupowanie jakiejkolwiek gry nie ma sensu imho... Smile
jeśli stawiasz na fun, masz okularki 3d w zestawie, 7 srodowisk, ktore zapewnia Ci na pewno dużo zabawy;]
chyba ze masz wizje kariery w TrackManii, wtedy TMUF raczej do niczego Ci się nie przyda, bo turnieikow mało w United;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
bzk
Jeździ konno


Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 23
Skąd: W-wa

PostWysłany: 27 października 2008, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hehe jeżeli chodzi o moją kariere w TM to raczej furory nie zrobie ;D Hmm, narazie to jestem bardziej na TAK z kupnem TMUF, ale jeszcze się wstrzymam, bo to cale 70PLN!! Najważniejsze by móc się lączyć z serverami z TMNF. No cóż przeanalizuje wasze opinie na temat TM i pomyśle czy kupić czy nie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 27 października 2008, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maybe. napisał:
Ja gram w TMNF od premiery, czyli dość sporo. I odradzałbym Ci kupowania TMUF. Styl jazdy jaki tam jest kompletnie mi nie odpowiada. Szerokie trasy, brak driftu kluczowym elementem, więc wręcz przeciwnie jak uczyłem się grać od pół roku. Wiele trybów gry? I co z tego jak jeden z tych trybów Snow jak dla mnie jest totalną porażką.. (ZaX: wiem widziałem) Inne tryby też nie przypadły mi do gustu.

Jeśli jednak lubisz speedy, to spodoba Ci się. Na niektórych trasach 1000 mph/h (bodajże, albo km/h ;P ) to norma. Lub jeśli chcesz się bawić w ewolucje, to na parę godzin też Cię to wciągnie Wink

Co do serwerów, jest ich znacznie mniej, i ludzi na nich także. Polski serwer stoi przez większość czasu pusty, ale 3-4 osoby to chyba norma.

Do czego mi się przydało więc United? Wszyscy widzą mój avatar i samochód Happy Więc dawać za to 70zł to nieporozumienie Wink

Ale to jest tylko moje zdanie Wink

Jeśli spytasz się "to czemu kupiłeś?" I właśnie o to chodzi, że nie kupiłem Wink


fakt on nie kupił tylko ja go wylosowałem w konkursie.

ja polecam united bo nie jest AŻ TAK monotonne jak nations

ja jednak wolę zwykłe united , ale kto w to gra...


wtf?!?! 70 zł?!?!?! u mnie w media expercie jest po 59,90

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 27 października 2008, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Potwierdzam, że TMUF głównie dla funu. Wg. naprawdę TMUF daje dużo, ale tylko wtedy jeśli chcesz grać na innych środowiskach. Jednym przypadają do gustu innym nie. Każde środowisko wymaga innego stylu prowadzenia i dużo umiejętności. Ci, którzy twierdzą, że skillować tylko na Stadium grudo się mylą. No-drift na Island i Coast to nielada wyczyn. Także na desert trzeba sporych umiejętności, aby przy 400/500kph utrzymać się na czterech kółkach na zakręcie. Potwierdzam jednak mizerną w porównaniu do TMNF liczbę serwerów, mi to jednak nie przeszkadza. Znam parę naprawdę ciekawych serwerów za granicą, a w Polsce też czasami zbierze się grupa 10-15 osób. Turnieje... amatorskie, ale atmosfera zawsze zajebista i turnieje dają dużo funu, bo nie trenisz do nich całymi godzinami tylko wchodzisz na serw i pokazujesz skilla Razz (np. jest seria turniejów odbywających się na nie podanych wcześniej mapach, które trzeba obadać i przejechać w kilka minut - jakby co są dobrze oznaczone). Ja polecam. Jeśli czujesz, że dobrze się będziesz czuł tylko na Stadium to zostań przy TMNF.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 27 października 2008, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja gram tylko dla zabawy i powiem że naprawdę uzależniłem się od tej gry Wink Gram już od 4 dni w TMUF i jeszcze gut gut Wink Najpierw lubiłem tylko środowiska Stadium i Island, ale jak takie pojazdy dobrze opanuje to już wszystkie enviry da się polubićSmile I mogłem w końcu publicznie szpanować swoimi skinami Happy

Minusem to są te serwy bo z nich jest dość mało i większość map na tych serwach są "mocno-zżerającymi fps'ami"... no i cena tej gry :/

Nie wiem jak to u Ciebie będzie, bo każdy jest inny i woli inaczej ale z mojej strony polecam tą gierkę Wink

PS: Kurde u mnie w powiacie kluczborskim to taka gra unikatowa, że nawet na małym sklepie komputerowym cudem dało się zamówić ale 3 tygodnie trza było czekać że brak słów :/ Wtedy za moją niecierpliwość dali mi podkładkę na myszkę gratis Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bzk
Jeździ konno


Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 23
Skąd: W-wa

PostWysłany: 28 października 2008, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i kupiłem TMUF, przetestowałem i... i może być :p z tych dodatkowych konkuręcji tylko Freestyle jest fajny Razz I tak bd najwiecej jezdził na Stadium no ale zawsze będzie lans tuningowanym wozem xd Dzięki za wasze opinie przydały się Smile
Pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 28 października 2008, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lepiej pojeźdź sobie na innych envirkach. Ja polecam Island, bo Stadiumowcy jakoś łatwo się do niego przyzwyczajają. Poza tym Desert i Coast wymiatają, ale są trudne do opanowania. No i pamiętaj, że Nadeosy nigdy nie pokazują prawdziwych możliwości enviru.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szychol
Jeździ konno


Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 28
Skąd: Wlkp - Budzyń

PostWysłany: 02 lutego 2009, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

J grałem w TMNF 2 miesiące, i kupiłem TMUF bo wiedziałem że będę grał w TM "troszkę" dłużej niż w inne gry. A zawsze się człowiek lepiej czuje jak ma coś pełnego, niż tylko darmówe Happy (bez skojarzeń).
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?