Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem z Modem
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzywo
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Kalisz

PostWysłany: 01 listopada 2008, 14:49    Temat postu: Problem z Modem Odpowiedz z cytatem  

Witam Wszystkich!

Mam Problem z Modem poniezważ jestem w tym Newbie Razz otoz:
Gdy wkleilem moda i zrobilem trase to wszystko cacy, mam fajna mapke ze sniegiem (zassalem IceAge by Crusard) po skonczeniu trasy wszedlem na moj ulubiony server i patrze a tu nadal snieg O.O wiem ze na tamtych mapkach nie ma sniegu wiec się zdziwilem.. Wylaczylem gre i zrobilem wszystko jak było przed wklejeniem modu (przed zaczeciem tras zrobilem kopie folderow) potem wlaczylem gre i wyszstko było normalnie, tylko te trasy ktore zrobilem ze sniegiem nie były wiecej ze sniegiem Sad nie wiem co robić

Pytanie: czy mozna zrobić tak zebym mogl grać mapki ze sniegiem ale nie miec sniegu na mapkach bez niego?

ps. sory za zle sformulowane zdania lub bledy ortograficzne Smile slaby w tym jestem Happy)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 01 listopada 2008, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
po skonczeniu trasy wszedlem na moj ulubiony server i patrze a tu nadal snieg O.O

Czasami na polskim serwerze Swensena są mapki z modem IceAge od Crusarda. Jak Mini.Swensen to Twój ulubiony serwer to masz już rozwiązany problem ;p.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Krzywo
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Kalisz

PostWysłany: 01 listopada 2008, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hehe ^^ nie Razz moj ulubiony to Limited Mini i tam nie ma zadnej na sniegu, jakieś inne pomysly? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
matiwas13
Jeździ konno


Dołączył: 02 Paź 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 18



PostWysłany: 01 listopada 2008, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam pomysł Very Happy (co dla niektórych czytających jest pewnie zaskoczeniem) Poradź się wujka google Very Happy Nie jestem w takich sprawach obcykany ale jak znasz anglika to może ci lepiej pójdzie na angielskim/amerykańskim forum może już mieli taki przypadek .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matt123
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 252

Skąd: Konopnica

PostWysłany: 01 listopada 2008, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A gdzie tego moda dałeś? w jaki folder?
_________________


═╦═╔╦╗

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 01 listopada 2008, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Musisz tego moda dać w folder: /moje dokumety/trackmania/skins/stadium/mod . Jeżeli go nie masz to go stwórz.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Krzywo
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Kalisz

PostWysłany: 01 listopada 2008, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No Nie Dziala Sad zrobilem jak kazales z tymi folderami

Matt123 ja mialem tego moda w stadium/media/texture/image i drugi folder w stadium/media/moods

Nadal mi nie dziala :/ HELP!

[ Dodano 01 listopada 2008, 19:16 ]
Dobra Problem rozwiazany HappyD dzięki za pomoc Razz NBlast dobrze mowiles ^^ thx wielkie!!!

[ Dodano 01 listopada 2008, 19:50 ]
sory ze tak pisze i pisze ale kurde mam kolejny problem ... otoz mam do wyboru IceAge i domyslna skorke i jak chce wybrac IceAge to niemoge Sad wciskam i wciskam i nic Sad mogę się wrucic i wszystko ale nie mogę zrobić nawet trasy z domyslna skorka teraz Sad kurde!! Pomocy

[ Dodano 01 listopada 2008, 19:54 ]
Ale Ze Mnie N00b!!! ja cie nie mogę Happy sorry ale już wszystko O.K Smile dzięki wielkie!!! caly problem to we mnie Happy bo zamiast nacisnac na ikone moda i OK to ja chciałem 2 razy kliknac myszka Happy sorry i dzięki wielkie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?