Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nations Cup 2 - Kwalifikacje Do Reprezentacji Polski
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06 października 2006, 16:45    Temat postu: Nations Cup 2 - Kwalifikacje Do Reprezentacji Polski Odpowiedz z cytatem  

Chciałem Was poinformować, że już niedługo rozpoczną się kwalifikacje do reprezentacji polski TMN. Tak, jak wczesniej zapowiadałem, na podstawie czterech treningów, które zostały ostatnio przeprowadzone dokonałem wstępnego wyboru pewniaków, którzy na pewno znajdą się w reprezentacji. Takich graczy jest dwunastu i dokładną listę podam 07.10.2006 podczas audycji radiowej, która odbędzie się o 13:00 w naszym radiu www.TMPL.info. Tuż po audycji lista zostanie także podana na forum. Oznacza to, że zostanie nam jeszcze miejsce dla czterech graczy, którzy zostaną wyłonieni podczas kwalifikacji. Informacje na temat kwalifikacji poniżej[more]

Chciałbym przeprowdzić 2 tury kwalifikacji.
Pierwsza tura odbędzie się 08.10.2006 o 20:00.
Druga tura zaś 10.10.2006 o 20:00.

Zasady Kwalifikacji

Rywalizujemy na 6-u wybranych przez Was mapach, które możecie pobrać TUTAJ. Kwalifikacje będą odbywały się w trybie ROUNDS do 40 punktów, a ostateczna klasyfikacja zostanie sporządzona na podstawie sumy wszystkich punktów, które zdobędziecie na poszczególnych mapach. Ze względu na to, że organizujemy 2 tury kwalifikacji warunki awansu do reprezentacji wyglądają natępująco:

1. TURA (08.10.2006 o 20:00) - 2 najlepsi gracze kwalifikacji
2. TURA (10.10.2006 o 20:00) - 2 najlepsi gracze kwalifikacji

Jeżeli np. któryś z graczy nie dostanie się do reprezentacji w I turze może spróbować także swoich sił w II Turze. Poza tym w kwalifikacjach nie mogą brać udziału wcześniej wybrani pewniacy.

Parametry Serwera

Kraj: POL
Hoster: Hack
Nazwa: Team Poland
Hasło: nc2polska

W przypadku jakiś pytań proszę się ze mną kontaktować za pośrednictwem Gadu-Gadu.

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?