Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Call of Duty 5
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 11 listopada 2008, 16:20    Temat postu: Call of Duty 5 Odpowiedz z cytatem  

Cześć!Very Happy
Jako, że dzisiaj oficjalna premiera nowego coda to tutaj możecie chwalić się wrażeniami z nowej odsłony ;d

Ja sem zaczne ;d

Pomysł, żeby po świetnym modern warfare oddać grę innemu studio (mimo że zaprzyjaźnione), które ma rodowód konsolowy to paranoja. COD4 był rewelacyjnie zoptymalizowany, nawet na prechistorycznym kompie dało się grać. Nowe "dzieło" Treyarch to jedna z najgorszych optymalizacji ever.

Przeszedłem narazie w akcie desperacji 3 misje, na Pacyfiku i tam miałem może z 5fps na low. No ale teraz zaczeła się kampania ruska, na której jest lepiej.

Często też pojawiają się lagi, jak w niektórych grach mmo (w singleplayerze!)

Ale jak macie niezłe kompy, to stary dobry cod, jak nie to kaszana ;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 11 listopada 2008, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie wiem, u mnie szybko nie zagosci raczej;]

http://www.callofduty.com/intel/173?path=intel/173 - dla chętnych patch 1.1 (tylko 300 mb;d)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 11 listopada 2008, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po co to, kiedy jest fallout3! Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 11 listopada 2008, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a mi tak się gra podoba Smile niektóre misje sa trochę chu***e ale idzie przeżyć Very Happy ogólnie daje 9/10

co do optymalizacji to nie jest najgorzej, na radku 4850 nie spada niżej 40 fps przy max ustawieniach Smile


_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 11 listopada 2008, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

U mnie tez gra nie chodzi zle. Gram na 1280 x 900 przy max detalach

moj komp:

c2d E4400
HD2600XT
2GB ramu
300 GB SATA II

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 11 listopada 2008, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

za rok cod6 i znowu trzeba wyrzucac kase w bloto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Egzegezy
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 333



PostWysłany: 11 listopada 2008, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

envy napisał:
za rok cod6 i znowu trzeba wyrzucac kase w bloto

Tak samo jak z FIFA, PES, NFS...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 11 listopada 2008, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po graniu w betę raczej się nie skuszę na kupno... Czemu? Cod 5 to grafika z coda 4 + tekstury z coda 2 i bronie... Według mnie cod 5 powinien się pojawić przed czwórką, która imo jest najlepszą grą fpp wszech czasów. Jeśli ktoś, kto grał w coda od początku i przyzwyczajony jest, że każda kolejna odsłona jest lepsza od poprzedniej srodze się zawiódł... Ogólna ocena moja to 5/10, przy 9+/10 Coda 4 to chyba słabo... ale grajcie, jeśli Wam się podoba. Kampania w Cod 4 nie była długa, wystarczyło przysiąść 6-7h i koniec. Ale to nie było szczególnym malkamentem, gdyż nacisk w tejże odsłonie był położony na tryb multi, co wyszło na zdrowie. Cod 5 to nic nowego, odgrzewanie kotletów jak Fifa czy NHL, etc... single podobno nawet krótszy, ale akurat przy "piątce" jest to minusem, gdyż miał to być najbardziej filmowy tryb pojedynczy... Śmiem twierdzić, że nawet gra Bioware, Mass Effect jest dużo bardziej efekciarska niż World at War... Ale to już Wasza opinia, grajcie, jeśli chcecie. Dla mnie cod 5 to jeden wielki niewypał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 11 listopada 2008, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja nie patrze na coda pod kątem multi, tylko pod kątem jednego z najlepszych solo w fps'ach
Co do optymalizacji to jest masakra i już ;] szczególnie, ze wyglada to jak cod4+parę efektów, a tam klatek było znacznie więcej
Ja już po becie wiedziałem, ze będzie nieciekawie z płynnością, ale może się uda przebrnąc
parę screenów dałem w xfire

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 11 listopada 2008, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

R1p nie mów że optymalizacja jest kiepska ;/?? na czym Ty grasz?? ;>? chyba nie widziałeś optymalizacji crysisa

Iam
Cytat:
...która imo jest najlepszą grą fpp wszech czasów...

dla mnie CS Source jest najlepszą grą fpp Smile ale o gustach się nie decyduje :]

co da cala to bardziej mi się podoba od 5, a co do sieci to spędzilo się parę ładnych miesięcy przy cod2 Very Happy

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 11 listopada 2008, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam napisał:
Cod 5 to nic nowego, odgrzewanie kotletów jak Fifa czy NHL, etc...


o nie nie ajemik, fifa 09 w dużej mierze się poprawiła wizualnie, no i gameplay inny, bardziej realny wydaje mi się i tyle jeżeli chodzi o Fifke tutaj.....



nie grałem w bete coda, ale jak widze te screeny i wasze opinie, to już prędzej sięgne po coda 2 i z chęcią go przejde (który to już raz) na poziomie weterana, dużej różnicy między 2 a 5 nie widze, no może estetyka poprawiona, parę szczegółów jak budynki czy rysy twarzy, ale 4 wyglądała już zdecydowanie lepiej....a gejmpley poprawił się cosik?

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 11 listopada 2008, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Crysis ma lepszą optymalizacje niż nowy cod ;]
Ty uważasz, że jak masz 30fps na max to zła optymalizacja ;d
A ja uważam, że jak 15 na low to nie jest zle ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 11 listopada 2008, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pitman, wiem, że fifa 09 jest lepsza niż poprzednie, ale chodziło mi tutaj bardziej o serię od 03 do 08... Miejmy nadzieję, że z codem będzie jak z falloutem... 1 i 2 genialne, potem przypał z Tactics i 3, która będzie wg mnie najlepszą grą rpg 2008.
Rip, piszesz, że crysis ma lepszą optymalizację? Cod 5 rusza na każdym gównie, które o to poprosisz. Jest to jedna z najlepszych optymalizacji, jakie wyszły. Okrojenie silnika i na procku 2,4 + 512 ram + gf 6600 wyciągnąć da się spokojnie pod 90 fps. Ale to trzeba się umieć bawić cfg. Potrafisz to w crysisie czy jedziesz na surowych? Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 11 listopada 2008, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

R1p jaki masz komp?? cod ma zje****ą optymalizację jak swego czasu Bioshock Smile czego nie można powiedzieć o crysisie Very Happy
a dróga sprawa to taka że żadna gra nie pobije crysisa pod względem grafili, jeszcze do tego parde modów + dx10 i jest miodzio

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 11 listopada 2008, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tyta, pograj sobie w Mass Effect, wygląda dużo lepiej niż crysis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 12 listopada 2008, 9:31    Temat postu: Re: Call of Duty 5 Odpowiedz z cytatem  

R1p napisał:

Pomysł, żeby po świetnym modern warfare oddać grę innemu studio (mimo że zaprzyjaźnione), które ma rodowód konsolowy to paranoja. COD4 był rewelacyjnie zoptymalizowany, nawet na prechistorycznym kompie dało się grać. Nowe "dzieło" Treyarch to jedna z najgorszych optymalizacji ever.


Zgadzam się w 100%. Po raz kolejny po swietnej wersji za COD bierze się Treyarch -.- To tak jakby na wlasne zyczenie producenci chceli zgnoic wlasna gre. Czemu nie zostac przy czym co jest dobre. Ja nie pogram bo komp nie pociagnie, ale z wlasnego doswiadzenia wiem ze te zamiany serii nie wyszly na dobre i teraz prawdopodobnie tez nie wyjdza.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 12 listopada 2008, 13:19    Temat postu: Re: Call of Duty 5 Odpowiedz z cytatem  

Ludwik' napisał:
R1p napisał:

Pomysł, żeby po świetnym modern warfare oddać grę innemu studio (mimo że zaprzyjaźnione), które ma rodowód konsolowy to paranoja. COD4 był rewelacyjnie zoptymalizowany, nawet na prechistorycznym kompie dało się grać. Nowe "dzieło" Treyarch to jedna z najgorszych optymalizacji ever.


Zgadzam się w 100%. Po raz kolejny po swietnej wersji za COD bierze się Treyarch -.- To tak jakby na wlasne zyczenie producenci chceli zgnoic wlasna gre. Czemu nie zostac przy czym co jest dobre. Ja nie pogram bo komp nie pociagnie, ale z wlasnego doswiadzenia wiem ze te zamiany serii nie wyszly na dobre i teraz prawdopodobnie tez nie wyjdza.


Po 1. na wstępie dam cytat z forum Filmwebu:

- Ten film był beznadziejny. W ogóle mi się nie podobał.
- To po ch*j na niego szedłeś skoro Ci się nie podobał?

Jest równie niedorzeczny co Wasze opinie. Nie grałem w tą grę, ale po doświadczeniach wiem, że jest zjebana.

Po 2. od kiedy to wyznacznikiem czy gra jest ciekawa i dobra jest GRAFIKA?! Żadna nowa gra mnie tak nie wciągnęła jak np. Return To Castle Wolfenstein, Max Payne.. A dlaczego? Bo czuć było ten klimat.

Zajebiście ubolewam, że mam tak słabego kompa i nie mogę pograć w Fallout 3, bo ponoć jest zajebisty Sad (przed premierą każdy wieszał na nim psy.. bo przecież F3 musiał być skopany i beznadziejny.. nie było innej opcji) No comment normalnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 12 listopada 2008, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

klimat....hmm....jedyną grą w której czułem na sobie oddech wroga [trzymając się strzelanek] był właśnie stalker. gre można było przejść na 7 sposobów [nie nie pomyliłem się, 2 zakończenia są ukryte, jeśli ktoś nie wie] co prawda trza było chodzić od miejsca do miejsca, ale to nie oznaczało że jest nudna, bo od drzwi do drzwi się nie chodziło, a w codzie niestety ścieżki są wydeptane....
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 12 listopada 2008, 16:55    Temat postu: Re: Call of Duty 5 Odpowiedz z cytatem  

Maybe. napisał:

Jest równie niedorzeczny co Wasze opinie. Nie grałem w tą grę, ale po doświadczeniach wiem, że jest zjebana.

Pokaz mi gdzie napisalem ze COD 5 jest zjebane...
Napisalem ze MOIM ZDANIEM oddawanie tak dobrego produktu jakim jest COD slabszym programistom jest niedorzeczne.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 12 listopada 2008, 17:22    Temat postu: Re: Call of Duty 5 Odpowiedz z cytatem  

Ludwik' napisał:
Maybe. napisał:

Jest równie niedorzeczny co Wasze opinie. Nie grałem w tą grę, ale po doświadczeniach wiem, że jest zjebana.

Pokaz mi gdzie napisalem ze COD 5 jest zjebane...
Napisalem ze MOIM ZDANIEM oddawanie tak dobrego produktu jakim jest COD slabszym programistom jest niedorzeczne.


Ekhm.. ale jeśli nie grałeś to logiczną rzeczą jest, że nie wiesz jak sobie z tym zadaniem poradzili. To, że coś im kiedyś nie wyszło ich nie przekreśla Smile Czasem nawet nieznane studia wydawały ciekawe gry.

No ale, żeby nie było, że nie umiem czytać ze zrozumieniem, kapuje teraz, że chodzi Ci raczej o oddawanie takiego produktu jako zlecenia wykonania komuś innemu.. Tak czy siak, wypada zapoznać się z efektem i później krytykować ^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?