Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nowe drużyny na tmpl
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 19 listopada 2008, 11:19    Temat postu: Nowe drużyny na tmpl Odpowiedz z cytatem  

W związku z pojawieniem się na scenie nowych teamów, chciałbym przeprowadzić aktualizację zakładki 'Drużyny' . Wiem, że są osoby które w tej sprawie pisały już do mnie PW, ale ze względu na braki czasowe nie mogłem tego zrobić. Dlatego, aby wilk był syty i owca cała proszę leaderów nowych drużyn o napisanie do mnie PW o tytule :
Kod:

Nowa drużyna: <tag>


W treści proszę zamieścić wszystkie informacje, które są wymagane w formularzu rejestracji teamu, a także listę nicków z tmpl członków teamu.

Jeśli ktoś chce, aby usuńąć jego team lub dokonać jakichś zmian, proszę również o PW o tytule:
Kod:

<tag> nowy gracz: <nick>


Podobnie z usunięciem gracza:
Kod:

<tag> usuń gracza: <nick>


Zmian dokonam do przyszłej środy. Liczę na udaną wymianę informacji Wink.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 25 listopada 2008, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Doszły moje poprzednie pw z prośbą o zmianę danych? Wiem, że nie wg szablonu ale były pisane zanim powstał ten temat jednak i tak wydaje mi się, że zostały w miarę poprawnie napisane ;p Nie to żebym poganiał tylko chcę się dowiedzieć czy muszę wysyłać to drugi raz. ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 25 listopada 2008, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No ja już 3 wysłałem PW w większym przedziale czasu o zmianie ale coś chyba słabo serwer chodzi albo coś innego ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 26 listopada 2008, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś dane do wprowadzenia, lub zmiany to pisać. Proszę też o zachowanie formy o jaką prosiłem.
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?