Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL7 - preselekcja map
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 08 grudnia 2008, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shad, a ja mogę? Smile
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Pawel
Team Poland


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 334


PostWysłany: 08 grudnia 2008, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chciałem tylko powiedzieć, że o selekcję map powinny być poproszone osoby, które mają wyrobioną renomę dzięki swojemu przemyślanemu i odpowiedzialnemu zadaniu, żeby później nie było, że ktoś wcześniej podrzuci kolegom z teamu mapki, na których rozgrywane będą mecze danej kolejki. Jeśli jednak decyzja o danych mapach na kolejkę będzie podejmowana zaraz przed upublicznieniem mappacka, to tego posta nie było ;P
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 08 grudnia 2008, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja tak troszkę w innym temacie... tylko proszę, nie krzyczcie na mnie od razu... tylko taka propozycja...
na tmpolska jest kilka drużyn .... jeśli pojawią się tam wszystkie drużyny (wiecie o kim mówię) to bardzo ułatwi to sprawę techniczną dotyczącą pisania o wynikach oraz samego zgłaszania się drużyn i graczy. Automatem dany gracz będzie przypisany w turniejach do danej drużyny. Dodatkowo proponujemy takie rozwiązanie:
wejście na jakikolwiek serwer turniejowy spowoduje automatyczne wyświetlanie się na stronie najlepszych czasów (możemy stworzyć nasz polski ladder - indywidualny a także drużynowy) A co najważniejsze dla niektórych.. nicki z TM będą się same generować na stronie i każde ewentualne zmiany same będą się uaktualniać.
Ułatwi to na przyszłość zgłaszanie się oraz tworzenie listy graczy na każdy inny turniej.
Ja wiem, że proszę o dodatkową prace liderów drużyn.. ale może znajdziecie chwilkę na to? Dopisanie si do drużyny jest proste a lider zawsze ma prawa edycji listy, kolorków itp drużyny....
Już niedługo stronę przeniesiemy na serwer gdzie stoją serwery tmpolska.
Wówczas wszystko jesteśmy w stanie podpiąć pod wspólną bazę. W skrócie... wszystko będzie współgrać, strona, serwery.. stanowić będzie jedność.
dziękuję za uwagęSmile i jeszcze raz proszę o łagodny wymiar kary...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 grudnia 2008, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok wiec Wix zgodzil się na nastepujaca ekipe;
balaganmen napisał:
Balagan
Foxy
Maxer
Ordon
Shadow


jeszcze Max nie jest zdecydowany, ale wlasciwie już nie ma wyboru Mr. Green

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 08 grudnia 2008, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to ja poprosze o rejestracje na tmpolska te osoby bym mogla dodac do grupy sedziow by te osoby widzialy mapki nadeslane i bym mogla tym osobom przekazac hasło na serwer gdzie te mapki sa.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 08 grudnia 2008, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra, dopisz mnie Smile
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 08 grudnia 2008, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

yo_oo bardzo bym prosił, żebyś mi dała funkcje oglądania map nadesłanych na PL7. Wink

PS. Dziękować Wix'owi za wybranie mnie do jury. Obiecuję wybierać z resztą najlepsze mapy. ^^

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 08 grudnia 2008, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to jury mamy jak z mam talent ;D będzie ciężko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 08 grudnia 2008, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Znaczy że Ordon jest jak Foremniak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 08 grudnia 2008, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Postarajcie się przy mapach, bo będzie ciężko Wam przy Ordonie aka Wojewódzkim. Very Happy
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 08 grudnia 2008, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ordonku odezwij się na gg do mnei *3*6*6* Razz

Ostatnio zmieniony przez *NS* yo_oo dnia 08 grudnia 2008, 21:50, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 grudnia 2008, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ogolnie zasada naszego dzialania jest prosta: autorzy wrzucaja mapy na ftp, yo_oo wrzuca na tmpolska i serwer, gdzie mamy uprawnienia tylko my i wix ofc, uzgadniamy sycko, dzielimy się opiniami i ustalamy zmiany...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 grudnia 2008, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja was nie rozumiem w ogóle Sad

1. morolo, bądź konsekwentny, albo dostosujemy się do norm unii europejskiej albo gramy wciąż swoje. mieszanie to zła rzecz, jak powiedział chomik ruchany przez słonia.

2. tutaj powiem do całej sceny: psioczycie na mapy maxera, a wybieracie go do selekcji tras, które to będzie wybierał takie, jakie jemu się podobają czyli zbliżone do tras maxera, czyli takie na które narzekacie. bądźcie że konsekwentni i albo skończta opierdzielać go albo nie dawać do wyboru map. (osobiście to uważam, że co druga mapa maxera jest fajna, dosłownie co druga)

3. multilapy. jaką wy widzicie w nich różnicę między innymi trasami? gdyby ktoś zrobił mapkę składającą się z dwóch takich samych części, ale nie byłby to multilap to byłoby ok? nie rozumiem takowego podejścia w którym to co odrobinę inne, ale nasze jest tłamszone.

4. ilość graczy? 4vs4 albo 5vs5 wszystkim przecież chodzi o zabawę, a jak gra więcej to więcej osób ma zabawę. że nie stawi się wystarczająca liczba 4 albo 5 graczy tylko 3ka? jestem pewien, że drużyna, która naprawdę pragnie się bawić zagra wtedy mecz 3vs3, niezgodne z regulaminem, ale zgodne z zasadą fair play.

5. słowa do jury, shadowa i wixa. kładźcie lachę na to jak będą was przez całe pl7 obrzucać gnojem, nigdy przecież nie dogodzicie wszystkim i zawsze znajdzie się ktoś, komu trasa nie będzie pasowała albo termin. na koniec i tak wam wszyscy grzecznie podziękują bo poświęciliście swój wolny czas i oddaliście go nam, żebyśmy mogli się dobrze bawić w pl7.

PS.
powodzenia wszystkim na pl7 gdyż ja nie zagram pewnie żadnego meczu.

PS2.
i tutaj zaczną się teksy: "skoro nie grasz to po co piszesz", śpieszę z odpowiedzią: "bo mogę!" pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 09 grudnia 2008, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja bym proponowal szopka, co jak co, ale mapki dobrze wybieral ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 09 grudnia 2008, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

envy napisał:
ja bym proponowal szopka, co jak co, ale mapki dobrze wybieral ^^


eee tam ... Szopek się najlepiej nadaje do smażenia kiełbasek Razz :* ... a tak serio to faktycznie dobrze wybierał na PL5

Według mnie bez sensu jest robić komisję pięćdzięsięciostronną do wyboru map. Niech to będą 2 góra 3 zaufane osoby ze sceny (wielka szkoda, że Cobham nie chce, z jakichś powodów, podjąć się tego zadania, bo jak dla mnie to jest on bezkonkurencyjny w tych sprawach). Może, skoro Shad jest współorganizatorem, dobierze sobie 2 inne osoby i będzie gites.

PS. Chybuś dobrze napisał Wink . Każdemu nie dogodzisz, więc podejmijcie decyzję, ogłoście ją i niech wszyscy przyjmą ją do wiadomości zamiast pierdolić jak ślepy o kolorach. Pozdro

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 09 grudnia 2008, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

huhuh. ciekawie się dzieje. nie wiem czemu tak "chybeck: napisal, ale mam wrazenie , ze po czesci ma racje. Smile

@red; swiete slowa, szopek fajnie wybieral mnapy na pl5, jednak smazenie kielbasek wychodzi mu znacznie lepiej , hehe Smile

mam nadzieje ze pl7 będzie fajnie zoorganizowanym turniejem, ale jeśli przed rozpoczeciem turnieju już mamy do czynienia z haslami typu. ze ktos coś robi zle, to sorry, ale moim zdaniem jest to zachowanie nie na miejscu...

jeszcze się nic nie zaczelo, a niektorzy już maja wyjebane na temat pl7.

to jest normalna rzecza , ze nikomu nikt nie dogodzi , i ze zawsze jednmu się będzie podobac, drugiemu natomiast nie... , to jest normalne, i przyjmijcie to z gory do wiadomosci ze tak będzie, i nie da się tego zmienic...

zastanowcie się jednak czy warto tak podchodzic do sprawy, bo jak narazie to dziwnie się zachowujecie...

ja już nic wiecej nie będę pisal, bo znowu się zaczna pisania typu "s***dalaj" i nie znasz się.

ok, rozumiem. jedynie mam nadzieje ze ten turniej,będzie fajny i nie będzie zadnych problemow, aby ten turniej powiedzmy "zniszczyc".

pozdro Smile

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 09 grudnia 2008, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mam tutaj mala propozycje dla dobra ligi.
proszę o nie uznawanie niepisanej zasady, by trasy jak najwiekszej ilosci autorow znalazly się w pl, proponuje dawac tylko te najlepsze, nawet jeśli pula tras mialaby być podzielona na 6 autorow.
i proponuje, by przestrzegac zasade z min 4 graczami do meczu, bo grać 4v3 jest po chamie, a przy 3v3 wiecej osob jest pokrzywdzonych tym ze trenilo sporo a nie może zagrac.
pozdrawiam

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G balaganmen
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 310



PostWysłany: 09 grudnia 2008, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spoko wally dobrze godosz:]
A ty maxer ju tam nie narzekaj:D "s***dalaj, nie znasz się" hehehe:D

POzdro

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 09 grudnia 2008, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

eeej ja tu tylko posredniczeeee miedzy esami od Wixa a Wami Razz i miedzy Kamila a Wami Razz wiec to
Chybe napisał:
kładźcie lachę na to jak będą was przez całe pl7 obrzucać gnojem
i tak będę robil;]

@Red
Cytat:
Każdemu nie dogodzisz, więc podejmijcie decyzję, ogłoście ją i niech wszyscy przyjmą ją do wiadomości zamiast pierdolić jak ślepy o kolorach
Przeciez jest podjeta?
@Wally - Ordon już wyslal 5 map wiec chyba ciężko z tym będzie:E

ilosc graczy ustali Wix i mysle, ze będzie to 4vs4, sam jestem za tym;]

a smazenie kielbasek zostawcie Wizzardowi Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 09 grudnia 2008, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To prawda wysłałem 5 (jeszcze dojdą mapy duo ;d) ale nie wyszystkie są też udane, co nie Shad? ;P
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?