Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Próbne techy by AnteQ;)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*NS* AnteQ
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 271
Skąd: Zgierz/Łódź

PostWysłany: 10 grudnia 2008, 14:41    Temat postu: Próbne techy by AnteQ;) Odpowiedz z cytatem  

Tak się zastanawiałem czy umiem robić trasy.. I doszedłem do wniosku, że mistrzowie w tej dziedzinie mi powiedzą najlepiej.
Więc zrobiłem kilka "próbnych techów"(dokładnie 4 + jedna trochę dłuższa trasa "zwykła") i prosiłbym o sprawdzenie ich czy się kwalifikują do nazwy "tech".

Proszę o opinie. Przeboleję wszystko..Very Happy

a tu linki do TMX;)
Próbny tech 1

Próbny tech 2

Próbny tech 3

Próbny tech 4

Próbny tech 5

Race 69

_________________
Trance to nie tylko muzyka. To styl życia... Słuchając go możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. Jest jak ocean uczuć - kiedy raz się w nich zanurzysz - utoniesz.


Ostatnio zmieniony przez *NS* AnteQ dnia 11 grudnia 2008, 18:09, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DameK
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Lis 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 255



PostWysłany: 10 grudnia 2008, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Siema! :]
Trasy fajne.. podobaja mi się w budowie w roznosci jakie panuja .. Smile
Ale z niektorych tras niepamietam numerków wyeliminowal bym niektore zakrety o 180* i niektore - skok i zakret 90* ktore trochę psuja plynnosc jazdy na mapie ;] ale ogolnie wykonanie bardzo ladne i solidne postarales się! ;] 9/10 ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 10 grudnia 2008, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cały mój komentarz:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 10 grudnia 2008, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nawet mi się spodobala pierwsza mapka dopoki nie zobaczylem mety. Niektore momenty sa nawet niezle, ale wiekszosc jest niewymierzona i zle się jezdzi.

jeśli chodzi o mape Race 69 to po pierwszym wyskoku depłem Alt F4.
Pozdro

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* AnteQ
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 271
Skąd: Zgierz/Łódź

PostWysłany: 10 grudnia 2008, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mikohn_vegas napisał:
jeśli chodzi o mape Race 69 to po pierwszym wyskoku depłem Alt F4.
Pozdro

nie wiem co w tym wyskoku jest złego, no ale spx:PRazz
Poproszę o więcej opini Very HappyVery Happy

_________________
Trance to nie tylko muzyka. To styl życia... Słuchając go możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. Jest jak ocean uczuć - kiedy raz się w nich zanurzysz - utoniesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 11 grudnia 2008, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

AnteQ napisał:
mikohn_vegas napisał:
jeśli chodzi o mape Race 69 to po pierwszym wyskoku depłem Alt F4.
Pozdro

nie wiem co w tym wyskoku jest złego, no ale spx:PRazz


Hmm . To jest w nim złego, że trzeba od połowy drogi hamować żeby nie wylecieć. Tak samo jest na każdej innej twojej trasie . Albo te tech'y są robione tak, żeby jechać max. 100 km/h, albo zrobione są tak, żeby ciągle hamować i obijać się o bandy. ; ] Przynajmniej dla mnie. Bo zawsze jak już miałem dobre wejście w zakręt, dobrą prędkość żeby dobry czas zrobić, na następnym zakręcie nie mogłem wyrobić. Nie dlatego, że taki lame jestem. Po prostu zakręty są źle wymierzone.
Przykład ? Na Próbnym Techu 3 bodajże, jest wyskok i zaraz za wyskokiem zakręt o 180 stopni. Żeby móc ten zakręt pokonać musiałem zwolnić przed wyskokiem do 50 km/h ... a jechałem 200... ; ] Popracuj nad takimi rzeczami. Pozdro ; ]

P.S. Tech to tech. Chodzi tam o trudność, płynność i jak dla mnie lepszą zabawę niż na LoL itp. W techach nie potrzeba używać tylu ozdobników co ty nawaliłeś O.o . Hmm .. przynajmniej to moje odczucie.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* AnteQ
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 271
Skąd: Zgierz/Łódź

PostWysłany: 11 grudnia 2008, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No wiem.. z tą płynnością trochę zjechałem te trasy.. A co do ozdobników to widziałem techy, które miały więcej ich Wink nie powiem jakie, bo były one na zagranicznym servie i nie pamiętam nazw w razie gdyby ktoś się pytał co to za tech był.. Smile
_________________
Trance to nie tylko muzyka. To styl życia... Słuchając go możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. Jest jak ocean uczuć - kiedy raz się w nich zanurzysz - utoniesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 11 grudnia 2008, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie mówię, że techy nie powinny mieć ozdób. Niech są ale takie, które zbytnio nie przeszkadzają w jeździe, nie rozpraszają ani nie powodują wielkiego spadku fps. ; ] Jak mówiłem. Tech to nie Lol gdzie od wszystkiego zależy dobry czas O.o .
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 30 grudnia 2008, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To ja dodam tu swoja trase, zeby nie robić kolejnych teamtow. Mam ich parę ale wystawie swoją ostatnią. Nie wiem czy ide w dobra strone w robieniu techow i proszę jeżeli jezdzisz nadeo i nie umiesz driftu nie wypowadaj się Smile

Oto traska:


Zeby nie było nie uwazam osob jezdzacych tylko i wylacznie nadeo za gorsze. Poprostu jeżeli ktos techow nie jezdzi to i prawidlowo tego nie oceni Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 30 grudnia 2008, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Ludwik - powinieneś zrobić swój topic. Zasadą jest umieszczanie wszystkich SWOICH tras w jednym topicu, a nie wszystkich tras w jednym topicu.

Voj4k do dzieła Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 30 grudnia 2008, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie chciałem robić swojego teamtu, bo nie wiem czy robienie przezemnie tras i umieszczanie tutaj ma jakiś sens Smile jeżeli nie bedą się ona wam podobac to i po co Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?