Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
"Ni ma aR. enymor"
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TrixX
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3
Skąd: wawa

PostWysłany: 13 października 2006, 9:32    Temat postu: "Ni ma aR. enymor" Odpowiedz z cytatem  

Heh, chciałbym ogłosić, że rozpadł się team Adrenalin RacerZ (.aR)... Niestety ostatnio nie miałem zbyt dużo czasu na grę i BoX z Lewartem odeszli... Został jeszcze WartbOOrg, OLOK i ja, ale to jednak nie to samo... Trudno ;p Przynajmniej przez miesiąc było fajnie... Teraz znowu mam czas na grę, więc może pomyślę nad reaktywacją Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?