Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
CB Trackmania Forever NationsCup!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 15 grudnia 2008, 15:25    Temat postu: CB Trackmania Forever NationsCup! Odpowiedz z cytatem  

Po raz pierwszy w historii, znana większości graczy liga ClanBase w swoim cyklu Nations Cup uwzględniła również plan rozegrania pucharu narodów w Trackmanii Nations Forever.

[more]
System rejestracji drużyn nieco różni się od tego, do którego przywykliśmy w dość hermetycznym światku et-leagues. Kapitanowie narodowych reprezentacji mają się wcześniej zgłosić i dopiero po uzyskaniu zgody organizatorów na prowadzenie reprezentacji dostana możliwość skompletowania kadry narodowej. Choć w tym względzie możemy być raczej pewni kto zostanie (a raczej pozostanie nadal) selekcjonerem reprezentacji Polski to nie wiemy jeszcze, czy Polacy zechcą brać udział w tym turnieju. Nie ze względu na brak graczy, czy umiejętności, a raczej o niezbyt fortunne rozplanowanie turnieju w czasie, który zgodnie z planami organizatorów ma trwać od stycznia, aż do kwietnia. Zapewne w świecie trackmaniaków pojawią się również kontrowersje co do samej nazwy turnieju, bo przecież w tym roku mieliśmy już Nations Cup. Zapewne już w niedługim czasie wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane. Stay tuned Wink

Źródło: eSports.pl, ClanBase

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj


Ostatnio zmieniony przez *тсω* IrRed dnia 15 grudnia 2008, 15:43, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 15 grudnia 2008, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm... Ciekawe,
Jest nad czym myśleć tak sądze. Tylko nie proście mnie żebym przeniósł termin PL7 bo to chyba nie będzie dobre rozwiązanie... (?)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 grudnia 2008, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no ja nie wiem, co o tym sadzic.
2 nations cupy co rok, to trochę bzdora, poza tym zawsze ET to organizowal.

pamietam, ze kiedyś ktos mi nawet o tym pisal, ale nie bralem tego za zbyt serio, bo nie bylem i nie jestem dalej przekonany, czy to wyjdzie.

poczekajmy, jakie będą zdania innch graczy z innych nacji (napsialem topic na ET, może ktos się tam wyrazi na ten temat).

nie wiem także, jak to ma być mozliwe, ze będziemy grać PL7 i NC na raz.
jak jednak wiele nacji braloby udzial, trzeba byloby się jakos dogadac, czy PL7 czy NC na CB jest dla reprezentantow wazniejszy.

mysle, ze narazie odczekajmy co się stanie, do 31.12.2008 bylby i tak czas się zapisac, wiec nie spieszy nam się.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 15 grudnia 2008, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No dokładnie. Nie powiem, że będzie to nie lada orzech do zgryzienia. Ciekaw jestem też listy adminów tego NC. I jak Jakub będziesz miał info co et o tym sądzi daj znać też tutaj. Nie ukrywa, że z kogo jak kogo ale ich zdaniem możemy się liczyć i uznać za rzetelne.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 grudnia 2008, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

EDIT:
chcialbym jeszcze dodac, ze nie mam pojecia, kto sa ci admini, tymbardziej, ze stawiaja takie wysokie wymagania na zapisy i robia voting, czy ma być miedzy innymi 2 vs 2.

coś mi się wydaje, ze frostbeule czy nawet bergie się wiecej nadaja jako admini, a ze oni adminuja ET w szeregach graczy na pewno będą mieli wieksze zaufanie.

no zobaczymy.

[ Dodano Pon Gru 15, 2008 4:15 pm ]
bergie już napisal, ze norwegia nie będzie w tym brala udzialu.

może nawet ktos tam się zapisze jako norwegia, ale takie fake reprezentacje to mozna se wlozyc gdzies.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2008, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bardzo dobra idea, bo z tego co wiem to CB NC to także finały na lanie... Wink

Po drugie CB dysponuje zapleczem sponsorskim, a zasady na pewno nei będą się ogromnie roznily , ja mysle ze to krok w przod Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 grudnia 2008, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Bardzo dobra idea, bo z tego co wiem to CB NC to także finały na lanie... Wink

jak ty sobie to wyobrazasz, ze będą zapraszali cale reprezentacje (conajmniej dwie, wiec minimum 10 ludzi jak będzie 5 vs 5) na jakiś lan gdzies w europie?
ciężko mi w to uwiezyc.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2008, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
mor_olo napisał:
Bardzo dobra idea, bo z tego co wiem to CB NC to także finały na lanie... Wink

jak ty sobie to wyobrazasz, ze będą zapraszali cale reprezentacje (conajmniej dwie, wiec minimum 10 ludzi jak będzie 5 vs 5) na jakiś lan gdzies w europie?
ciężko mi w to uwiezyc.


Pomyliło mi się z jakimś innym cupem CB chyba, ale ESL robi takie zawody z finałami LANowymi, wiec to zaden problem(jeśli esport podejdzie an powaznie do TM)

Po paru min zastanowienia, poczytania na esp.pl, sadze ze to jednak się nie uda, prawda jest taka ze CB upada i to bardziej takie prestiżowe rozgrywki ze wzgledu na dobra historie tych turneiji, dla nas to raczej nei ma znaczenia.

jeśli liczyć na jakiś serwis to tylko na ESL.

A podsumowując to trzeba poczekać do ogloszenia zasad, jeśli nie będzie jakiegoś czynnika przewyższającego ET-Leagues, to nie widze sensu zeby brac w tym udziału.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 15 grudnia 2008, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nations Cupy ESL mają zakończenie Lanow z tego co pamiętam, nie wiem jak z CB. A poza tym jeszcze kwestia jak sobie poradzą admini...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 grudnia 2008, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

coś mi się wydaje, ze w spokoju będziemy mogli pograc PL7.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mantiq
Jeździ konno


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 46


PostWysłany: 15 grudnia 2008, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem jak by było z organizacja TM ale w cs CB to już nie to samo co kiedyś teraz to wylegarnia drużyn z czitami Very Happy ( oczywiście TM jest wolne od czitow).

Moją propozycją było by jednak zastąpienie Narodowych drużyn zwykłymi. Mogli by zamiast NC zrobić team ladder...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 15 grudnia 2008, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mantiq napisał:

Moją propozycją było by jednak zastąpienie Narodowych drużyn zwykłymi. Mogli by zamiast NC zrobić team ladder...


był i nikt nie grał, ESL dominuje CB organizacja, sonsorami nawet strona

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Mantiq
Jeździ konno


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 46


PostWysłany: 16 grudnia 2008, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Mantiq napisał:

Moją propozycją było by jednak zastąpienie Narodowych drużyn zwykłymi. Mogli by zamiast NC zrobić team ladder...


był i nikt nie grał, ESL dominuje CB organizacja, sonsorami nawet strona


A to wybacz nie wiedziałem.

Ale co fakt to fakt ESL>CB i większośc tak powie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?