Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Propozycja Naprawy tego FORUM!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 22 grudnia 2008, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co w tym zlego ze ktos kogo nie znasz chce zrobić coś dla sceny? ;> Co w tym dizwnego?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 grudnia 2008, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
co w tym zlego ze ktos kogo nie znasz chce zrobić coś dla sceny? ;> Co w tym dizwnego?

nic, ale skad on wie coś o scenie, jeżeli ani razu nie bral udzial np na PL, lanow nie zwiedzial i poprostu nie ma doswiadczenia, jak to forum "dziala"?
nie sadzisz, ze to byloby dziwne, jeżeli ja bym napisal na forum CS i proponowalbym zmienic scene na lepsza, kiedy mało o niej wiem?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 22 grudnia 2008, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mylisz pojęcia sceny TM a forum TM ;] Siedząc na forum jakiś czas można zaproponować zmianę dotyczącą FORUM...
A lanów się nie zwiedza :]

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 grudnia 2008, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
Mylisz pojęcia sceny TM a forum TM ;] Siedząc na forum jakiś czas można zaproponować zmianę dotyczącą FORUM...
A lanów się nie zwiedza :]

dobrze, jeżeli sobie rzyczysz, chetnie mozesz pod administratorem vojakiem pisać sobie na tmpl, ja ci w tym na pewno nie przeszkodze.

ja lany ZWIEDZAM, do cholery!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hektor17
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 121
Skąd: Śląsk~>Rybnik

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

poooojeeebało Cie vojak?!?!?!?!?!?
Ty chcesz tylko dyskutować na temat tmnf? czyli wszelakiego typu lany konkursy i turnieje? wiesz jaka by tu k**wa była nuda? a tak się k**wa przynajmniej coś dzieje, idz posprzątaj w pokoju, albo choinke ubieraj bo święta idą, a nie tutaj będziesz srał na forum. Forum jest od tego żeby offtopować i chui!!!! suiaalalalalalalal ;D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 22 grudnia 2008, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub Very Happy
Chodzi mi o to, że ktoś kto jest rok na forum o jakiejkolwiek tematyce, ma prawo ZAPROPONOWAĆ zmianę STRUKTURY forum... Nie oznacza to, że jestem za tymi zmianami, bo nie jestem.

Cytat:
rzyczysz

^^

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 22 grudnia 2008, 23:43    Temat postu: Re: Propozycja Naprawy tego FORUM! Odpowiedz z cytatem  

voj4k napisał:
Witam. Pisze tego posta bo chce coś zmienic na tym forum, wg mnie trzeba naprawic to forum. Mam kilka pomysłów jak to zrobić, niżej je wymienie

1. Usunięcie tematów niezwiązane z tematyką forum, czyli:
a) Typu Mam problem z CoD5, CS nie chce działać Te gry mają swoje fora, a jeżeli nie mają to są fora wielotematyczne, lub gg kumpli.
b) Typu Chamski offtop (czyli tematy z literkami typu "euvcweuccnnckbew")

2. Większa liczba moderatorów:
a) Każdy moderator na odpowiedni dział
b) Zaufany Modderator, nie taki który będzie działał tylko dla tych co lubi
c) Moderator który jest częstym odwiedzającym, aby był na bierząco

3. Porządek na forum:
a) Regularne czyszenie forum z brudów
b) Na stronie startowej tam gdzie pisze sciągnij skin TM dac krótki regulamin
c) W dziale Trasy, Skiny, Mody zrobić Podfora dla skonczonych prac


oczywiście ... to jest super pomysł. Skaczę i szaleję z radości. Po prostu total-szał-pał. Nie wiem skąd Ty wyczarowałeś takie rewelacyjne, rewolucyjne, reinstalacyjne rewelacje. Genialny wprost pomysł typu: 'Chcę pokoju na świecie i lekarstwa na wszystkie choroby'. Zauważyć pragnę tylko, że kandydatki na Miss World powszechnie są uznawane za ekspertki w dziedzinach militarnych, politycznych i medycznych Wink . Przemyśl to Wink .

A'propos uwag do moderatora to z pewnych źródeł, wiem, że to co piszesz jest równie trafne jak Mateja na progu i Polscy biatloniści. Zatem dla szacownego gremium Nowo-Starej-Gwardii oznajmiam wszem i wobec:
- Jestem na tmpl przynajmniej kilka razy dziennie i odkąd piastuję wielce zaszczytne stanowisko związane z administorwaniem przeszacownego tmpl przeczytał każdy post na nim, nawet ten najbardziej kretyński. Stronniczy jestem jak busola, więc wszyscy spodziewajcie się banów (nie ma userów, nie ma pracy Very Happy ).
Więcej pisać mi się o tym nie chce.

Apropos 'chamski offtop' - nie interesuje to nie czytaj. Problem z głowy. Spytaj ludzi, którzy tworzyli scenę polskiego TM, czy napierdalali ciągle o Trackmanii i dlaczego ta scena jest tak ze sobą zżyta.

Wyobraź sobie, że ludzie którzy tworzą tmpl, głównie ta 'stara-gwardia' której tak strasznie się boicie, to pasjonaci dzięki którym istnieje to forum i zrobili dla sceny więcej niż Ty kiedykolwiek zrobisz, więc miej chociaż szacunek. Gdyby nie ich pieniądze i zaangażowanie własnego czasu to nic by nie było.

voj4k napisał:

Dziękuje za przeczytanie, mam nadzieje ze coś zrobicie z tym syfem na tym forum.

PS: Jeśli dostane bana za ten topic to p***dole takie forum
PS2: PS napisany powyżej jest wolnością słowa mam do tego prawo.


ta zaraz dostaniesz bana, a potem banana ... idź się wyśpij kolego ... a syf posprzątaj w pokoju ...

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 22 grudnia 2008, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ehh może z tym ograniczeniem się tylko do TM to przesadził bo po to jest offtopic no ale i tak jak już wspominałem moderatorów powinno być więcej ... sorki Irred wiem że ty wszystko oblukasz itp. ale tak czy tak ty jesteś hmmm ze Starej Gwardii czyli do tych starych graczy bardziej ulgowo podchodzisz(Jakub pisze że zasłużyli ale czy nie zauważyłeś Jakub że jakbyś miał inny nick to już dawno miałbyś bana ?)...

Sam często offtopuję i pewnie też już na kilka warnów zasłużyłem (ciekawe kto nie Happy ) no ale tak czy tak można by ten spam trochę ograniczyć .

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 23 grudnia 2008, 1:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja się zgadzam,ale jeszcze bym obniżył podatki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 grudnia 2008, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Psikuta napisał:
sorki Irred wiem że ty wszystko oblukasz itp. ale tak czy tak ty jesteś hmmm ze Starej Gwardii czyli do tych starych graczy bardziej ulgowo podchodzisz(Jakub pisze że zasłużyli ale czy nie zauważyłeś Jakub że jakbyś miał inny nick to już dawno miałbyś bana ?)...


Psik ... gdyby każdy zrobił tyle dla sceny co Jakub, Scrappler, Vipek, czy Scary to bylibyśmy najpotężniejszą sceną w Polsce. Myślisz, że nie kasowałem nisko-lotnych postów Jakubowi ?! Jest zakręcony jak korkociąg, ale poświęcił dla rozwoju sceny tyle czasu, zaangażowania, a także i własnych pieniędzy, że zasłużył na to by nie dawać mu ZP, czy bana. Myślisz, że byłoby w porządku, gdyby przyszedł jakiś moderator zupełnie nie obeznany w tematach scenowych i zaczął dawać warny i ZP każdemu ?! TMPL przestałoby istnieć szybciej niż myślisz, lub straciłoby zupełnie swoje miejsce i znaczenie dla sceny. Poza tym to forum od początku swojego istnienia traktowało użytkowników łagodniej i z większym przymrużeniem oka niż każde inne jakie znam, bo zawsze chodziło o tworzenie przede wszystkim społeczności, a nie ściśle tematycznego serwisu. Czy to źle ?! Staram się na bieżąco kasować wszelki spam jaki zauważę, ale jeśli ktoś ma problem, to czemu nie miałby o tym pisać i pytać o radę ?!

EDIT---
Swoją drogą ciekawe jest to, że 'sprzątania syfu' żąda ktoś kto ma już 2 warny za ... a jakże SPAM i to wybitnie kretyński ... n/c

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sanford
Jeździ konno


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 79
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 23 grudnia 2008, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
Cytat:
bo "stara gwardia" na to zasluzyla w pewnym stopniu. kto wie jak by scena tej gry i to forum wygladala bez niej.


dokładnie.

_________________
________________________________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 23 grudnia 2008, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak już maja być zasady powinny dotyczyc wszystkich bez wyjatku, gdyz jak nowi użytkownicy (szczegolnie młodzi) widza bezsensowne tematy jakuba sami sobie pozwalaja na spam, trzeba dawac dobry przyklad panie i panowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 23 grudnia 2008, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

envy napisał:
jak już maja być zasady powinny dotyczyc wszystkich bez wyjatku, gdyz jak nowi użytkownicy (szczegolnie młodzi) widza bezsensowne tematy jakuba sami sobie pozwalaja na spam, trzeba dawac dobry przyklad panie i panowie
ehh przeczytaj jeszcze raz post Redzika. Czemu tak samo maja być traktowani ludzie, dzięki ktorym scena jest, jaka jest, dzięki ktorym scena rozwinela się w Polsce, ale i Polska stala się istotna drużyna za granica, i ludzie, ktorzy do istnienia sceny dokladaja kolejny, bezsensowny spam na tym forum? Jak dla mnie Jakub i reszta "starej gwardii" zasluzyli sobie na to ze jak napisza jakiegoś posta po pijaku to nie dostanie bana. Zreszta dużo osob pisze tutaj bezsensowne posty i jakos bana nie dostali. I serio watpie ze wszystkie takie osoby poszly za przykladem Jakuba.
_________________




Ostatnio zmieniony przez *тсω* Fefan dnia 23 grudnia 2008, 11:04, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 23 grudnia 2008, 10:54    Temat postu: Re: Propozycja Naprawy tego FORUM! Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:

A'propos uwag do moderatora to z pewnych źródeł, wiem, że to co piszesz jest równie trafne jak Mateja na progu i Polscy biatloniści. ..


przepraszam bardzo ale Tomek Sikora jest 2 w klasyfikacji generalnej za Norwegiem Svendsenem Oops

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 grudnia 2008, 11:11    Temat postu: Re: Propozycja Naprawy tego FORUM! Odpowiedz z cytatem  

Słowik napisał:
IrRed napisał:

A'propos uwag do moderatora to z pewnych źródeł, wiem, że to co piszesz jest równie trafne jak Mateja na progu i Polscy biatloniści. ..


przepraszam bardzo ale Tomek Sikora jest 2 w klasyfikacji generalnej za Norwegiem Svendsenem Oops


Akurat Tomek Sikora jest wybitnym przykładem tego, że nie ma reguły bez wyjątku Wink. Szczerze to śledzę cały czas jego poczynania i napisałem o tych biatlonistach mając w pamięci ostatnie występy naszej 'drużyny', której nawet genialny bieg Sikory nie pomógł. Ale tak btw. to siła Sikory leży w jego genialnym biegu bardziej niż w strzelaniu, więc nie do końca masz tutaj rację Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 23 grudnia 2008, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Irred masz rację Wink, argument raczej nie do przebicia bo każdy wie ile zrobili dla sceny. Ale czasami warto ich troszkę po opieprzać chociaż Smile "dużo"(bez przesady) już lat mają ale może się jeszcze nauczą :]. Bardziej nie chodzi mi o spam tylko o obrażanie innych... spam to mnie tak o interesuję, nie chcę to nie czytam Razz.
_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 grudnia 2008, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Psikuta napisał:
Ale czasami warto ich troszkę po opieprzać chociaż Smile


Zdarza się, ale też mi głupi pouczać starych dziadów :* ...

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 23 grudnia 2008, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czytając wasze posty to wy chyba mnie nie rozumiecie:

NIE KAZE WAM USUWAĆ ZABAW!!!! ZABAWY SĄ SPOKO, JA WIEM JAK TO być NA NUDNYM FORUM, dlatego nie chce zeby to forum było nudne ale tylko zeby było uporządkowane.

Corvetter napisał:
Vojak pisząc takie posty myśli sobie że będzie fajny...

N/C Tak samo mogę ja powiedzec ty piszesz te posty by zaistniec na forum

Jakub napisał:
...ja pewnych rzeczy nie rozumie. vojaka chyba raz w zyciu na ts slyszalem, ogolnie nie wiem, kim on jest, gdzie on gra, co on robi wspolne z gry, a jednak chce zmienic scena na lepsza. dziwne.

Jakub tego nie rozumiem Very Happy siedziałem na TS'ie ale w pewnym momencie zaczeło nie działać więc jak byłbym poinformowany to bym wchodził na TS'a. Jakbyś mógl to daj ip i pass na PW

Jakub napisał:
nic, ale skad on wie coś o scenie, jeżeli ani razu nie bral udzial np na PL, lanow nie zwiedzial i poprostu nie ma doswiadczenia, jak to forum "dziala"?

1. Rok udziału na forum chyba starczy
2. Nie brałem udziału na PL6 ale się nią interesowałem, potem przyszedł TL tam udział brałem.
3. Lanów nie zwiedzam po nie miałem kasy na nie (nie ze biedny jestem ale je przepieprzyłem przed wyjazdem na PGA) Na najbliszy się postaram wybrac.
4. Wiem jak forum działa.

Jakub napisał:
nie sadzisz, ze to byloby dziwne, jeżeli ja bym napisal na forum CS i proponowalbym zmienic scene na lepsza, kiedy mało o niej wiem?

Ja poznałem scene na tyle, że wiem jak funkcjonuje i jakie ma problemu i zalety.

hektor17 napisał:
poooojeeebało Cie vojak?!?!?!?!?!?
Ty chcesz tylko dyskutować na temat tmnf? czyli wszelakiego typu lany konkursy i turnieje? wiesz jaka by tu kur** była nuda? a tak się kur** przynajmniej coś dzieje, idz posprzątaj w pokoju, albo choinke ubieraj bo święta idą, a nie tutaj będziesz srał na forum. Forum jest od tego żeby offtopować i chui!!!! suiaalalalalalalal ;D

Offtop tak ale z umiarem, napisze które tematy bym zostawił:
1. SpamThread - Przydaje się czasem
2. Czego słuchacie - Mozna poznac fajne kawałki
3. inne zabawy forumowe
4. Ofttop np o grach a nie ich problemach ze nie dziła mi crisis
5. Coś się jeszce znajdzie Very Happy

@IrRed - TAK ty więc pocztaj to uważnie... WIEM ZE CI STARZY zrobili dużo dla sceni i nie zabraniam im offtopicu nie zabraniam nikomu nic ja chce tylko zminic strukture,
Cytat:
c) W dziale Trasy, Skiny, Mody zrobić Podfora dla skonczonych prac

Nabardziej mi na tym zalezy, RED jeśli mozesz daj tam takie podforum Smile Najlepiej Prace skończone i w trakcie pracy ale to od Ciebie zależy.
Cytat:
EDIT---
Swoją drogą ciekawe jest to, że 'sprzątania syfu' żąda ktoś kto ma już 2 warny za ... a jakże SPAM i to wybitnie kretyński ... n/c

o jeszce mi się taki fajny tekst złapał, wiem to mój błąd ale nie zauważyłes ze potem napisałem poradnik, przyzwyczajenie z innego forum. może mało przydatny ale mój.

To tyle na ten czas:

Pamiętajcie: JA NIE CHCE NIKOGO OGRANICZAC JA TAM NIC TAKIEGO NIE NAPISAŁEM, POZDRAWIAM CAŁĄ "STARĄ GWARDIE" nie zeby było chamsie ale wiem co im się należy Smile

NIE KAZE WAM USUWAĆ ZABAW!!!! ZABAWY SĄ SPOKO, JA WIEM JAK TO być NA NUDNYM FORUM, dlatego nie chce zeby to forum było nudne ale tylko zeby było uporządkowane.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 23 grudnia 2008, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

voj4k napisał:
czytając wasze posty to wy chyba mnie nie rozumiecie:

NIE KAZE WAM USUWAĆ ZABAW!!!! ZABAWY SĄ SPOKO, JA WIEM JAK TO być NA NUDNYM FORUM, dlatego nie chce zeby to forum było nudne ale tylko zeby było uporządkowane.

Corvetter napisał:
Vojak pisząc takie posty myśli sobie że będzie fajny...

N/C Tak samo mogę ja powiedzec ty piszesz te posty by zaistniec na forum

Jakub napisał:
...ja pewnych rzeczy nie rozumie. vojaka chyba raz w zyciu na ts slyszalem, ogolnie nie wiem, kim on jest, gdzie on gra, co on robi wspolne z gry, a jednak chce zmienic scena na lepsza. dziwne.

Jakub tego nie rozumiem Very Happy siedziałem na TS'ie ale w pewnym momencie zaczeło nie działać więc jak byłbym poinformowany to bym wchodził na TS'a. Jakbyś mógl to daj ip i pass na PW

Jakub napisał:
nic, ale skad on wie coś o scenie, jeżeli ani razu nie bral udzial np na PL, lanow nie zwiedzial i poprostu nie ma doswiadczenia, jak to forum "dziala"?

1. Rok udziału na forum chyba starczy
2. Nie brałem udziału na PL6 ale się nią interesowałem, potem przyszedł TL tam udział brałem.
3. Lanów nie zwiedzam po nie miałem kasy na nie (nie ze biedny jestem ale je przepieprzyłem przed wyjazdem na PGA) Na najbliszy się postaram wybrac.
4. Wiem jak forum działa.

Jakub napisał:
nie sadzisz, ze to byloby dziwne, jeżeli ja bym napisal na forum CS i proponowalbym zmienic scene na lepsza, kiedy mało o niej wiem?

Ja poznałem scene na tyle, że wiem jak funkcjonuje i jakie ma problemu i zalety.

hektor17 napisał:
poooojeeebało Cie vojak?!?!?!?!?!?
Ty chcesz tylko dyskutować na temat tmnf? czyli wszelakiego typu lany konkursy i turnieje? wiesz jaka by tu kur** była nuda? a tak się kur** przynajmniej coś dzieje, idz posprzątaj w pokoju, albo choinke ubieraj bo święta idą, a nie tutaj będziesz srał na forum. Forum jest od tego żeby offtopować i chui!!!! suiaalalalalalalal ;D

Offtop tak ale z umiarem, napisze które tematy bym zostawił:
1. SpamThread - Przydaje się czasem
2. Czego słuchacie - Mozna poznac fajne kawałki
3. inne zabawy forumowe
4. Ofttop np o grach a nie ich problemach ze nie dziła mi crisis
5. Coś się jeszce znajdzie Very Happy

@IrRed - TAK ty więc pocztaj to uważnie... WIEM ZE CI STARZY zrobili dużo dla sceni i nie zabraniam im offtopicu nie zabraniam nikomu nic ja chce tylko zminic strukture,
Cytat:
c) W dziale Trasy, Skiny, Mody zrobić Podfora dla skonczonych prac

Nabardziej mi na tym zalezy, RED jeśli mozesz daj tam takie podforum Smile Najlepiej Prace skończone i w trakcie pracy ale to od Ciebie zależy.
Cytat:
EDIT---
Swoją drogą ciekawe jest to, że 'sprzątania syfu' żąda ktoś kto ma już 2 warny za ... a jakże SPAM i to wybitnie kretyński ... n/c

o jeszce mi się taki fajny tekst złapał, wiem to mój błąd ale nie zauważyłes ze potem napisałem poradnik, przyzwyczajenie z innego forum. może mało przydatny ale mój.

To tyle na ten czas:

Pamiętajcie: JA NIE CHCE NIKOGO OGRANICZAC JA TAM NIC TAKIEGO NIE NAPISAŁEM, POZDRAWIAM CAŁĄ "STARĄ GWARDIE" nie zeby było chamsie ale wiem co im się należy Smile

NIE KAZE WAM USUWAĆ ZABAW!!!! ZABAWY SĄ SPOKO, JA WIEM JAK TO być NA NUDNYM FORUM, dlatego nie chce zeby to forum było nudne ale tylko zeby było uporządkowane.


może JESZCZE FRYTKI DO TEGO??

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 23 grudnia 2008, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Psikuta napisał:
Irred masz rację Wink, argument raczej nie do przebicia bo każdy wie ile zrobili dla sceny. Ale czasami warto ich troszkę po opieprzać chociaż Smile "dużo"(bez przesady) już lat mają ale może się jeszcze nauczą :]. Bardziej nie chodzi mi o spam tylko o obrażanie innych... spam to mnie tak o interesuję, nie chcę to nie czytam Razz.

akurat ty 15 latku-cwaniaku się nadajesz, aby innych uczyc.
może pierw sam skoncz chociaż szkole.
albo jak już gadamy o grze, pokaz chocisz jedna rzecz, która jakos dla spolecznosci zrobiłeś.
jedyne co ty umiesz, to jest pierdolic-pisać na forumie.

a no opieprz masz szanse prawie co każdy lan, nie mogę się doczekac i już teraz daje gwarancje, ze będzie to nastepny przyklad wielkiego madralinskiego odwaznego po za monitorem.
poza tym tych lanow było już kilka od ponad dwoch lat, czemu tam nikogo nie opieprzyles?

wes naprawdę zareprezentuj pierw coś, zrób coś konkretnego czy chociaż pojedz w miare dobrze, a potem się bierz za nauczenie innych, tymbardziej starszych.

jesteś najlepszy przyklad, czemu tu jest tyle syfu. bo jest za dużo ludzi, ktorzy tylko umia pierdolic.
tacy jak ty wlasnie NIE tworza sceny, ale ci co sa na lanach, daje twarz scenie, ci ktorzy reprezentuja nas na ESWC lub na nations cupie, ci ktpórzy organizuja lany i turnieje, ci ktorzy prubuja coś zalatwiac.


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 23 grudnia 2008, 15:18, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?