Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Propozycja Naprawy tego FORUM!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 23 grudnia 2008, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mat154 napisał:
voj4k napisał:
czytając wasze posty to wy chyba mnie nie rozumiecie:

NIE KAZE WAM USUWAĆ ZABAW!!!! ZABAWY SĄ SPOKO, JA WIEM JAK TO być NA NUDNYM FORUM, dlatego nie chce zeby to forum było nudne ale tylko zeby było uporządkowane.

Corvetter napisał:
Vojak pisząc takie posty myśli sobie że będzie fajny...

N/C Tak samo mogę ja powiedzec ty piszesz te posty by zaistniec na forum

Jakub napisał:
...ja pewnych rzeczy nie rozumie. vojaka chyba raz w zyciu na ts slyszalem, ogolnie nie wiem, kim on jest, gdzie on gra, co on robi wspolne z gry, a jednak chce zmienic scena na lepsza. dziwne.

Jakub tego nie rozumiem Very Happy siedziałem na TS'ie ale w pewnym momencie zaczeło nie działać więc jak byłbym poinformowany to bym wchodził na TS'a. Jakbyś mógl to daj ip i pass na PW

Jakub napisał:
nic, ale skad on wie coś o scenie, jeżeli ani razu nie bral udzial np na PL, lanow nie zwiedzial i poprostu nie ma doswiadczenia, jak to forum "dziala"?

1. Rok udziału na forum chyba starczy
2. Nie brałem udziału na PL6 ale się nią interesowałem, potem przyszedł TL tam udział brałem.
3. Lanów nie zwiedzam po nie miałem kasy na nie (nie ze biedny jestem ale je przepieprzyłem przed wyjazdem na PGA) Na najbliszy się postaram wybrac.
4. Wiem jak forum działa.

Jakub napisał:
nie sadzisz, ze to byloby dziwne, jeżeli ja bym napisal na forum CS i proponowalbym zmienic scene na lepsza, kiedy mało o niej wiem?

Ja poznałem scene na tyle, że wiem jak funkcjonuje i jakie ma problemu i zalety.

hektor17 napisał:
poooojeeebało Cie vojak?!?!?!?!?!?
Ty chcesz tylko dyskutować na temat tmnf? czyli wszelakiego typu lany konkursy i turnieje? wiesz jaka by tu kur** była nuda? a tak się kur** przynajmniej coś dzieje, idz posprzątaj w pokoju, albo choinke ubieraj bo święta idą, a nie tutaj będziesz srał na forum. Forum jest od tego żeby offtopować i chui!!!! suiaalalalalalalal ;D

Offtop tak ale z umiarem, napisze które tematy bym zostawił:
1. SpamThread - Przydaje się czasem
2. Czego słuchacie - Mozna poznac fajne kawałki
3. inne zabawy forumowe
4. Ofttop np o grach a nie ich problemach ze nie dziła mi crisis
5. Coś się jeszce znajdzie Very Happy

@IrRed - TAK ty więc pocztaj to uważnie... WIEM ZE CI STARZY zrobili dużo dla sceni i nie zabraniam im offtopicu nie zabraniam nikomu nic ja chce tylko zminic strukture,
Cytat:
c) W dziale Trasy, Skiny, Mody zrobić Podfora dla skonczonych prac

Nabardziej mi na tym zalezy, RED jeśli mozesz daj tam takie podforum Smile Najlepiej Prace skończone i w trakcie pracy ale to od Ciebie zależy.
Cytat:
EDIT---
Swoją drogą ciekawe jest to, że 'sprzątania syfu' żąda ktoś kto ma już 2 warny za ... a jakże SPAM i to wybitnie kretyński ... n/c

o jeszce mi się taki fajny tekst złapał, wiem to mój błąd ale nie zauważyłes ze potem napisałem poradnik, przyzwyczajenie z innego forum. może mało przydatny ale mój.

To tyle na ten czas:

Pamiętajcie: JA NIE CHCE NIKOGO OGRANICZAC JA TAM NIC TAKIEGO NIE NAPISAŁEM, POZDRAWIAM CAŁĄ "STARĄ GWARDIE" nie zeby było chamsie ale wiem co im się należy Smile

NIE KAZE WAM USUWAĆ ZABAW!!!! ZABAWY SĄ SPOKO, JA WIEM JAK TO być NA NUDNYM FORUM, dlatego nie chce zeby to forum było nudne ale tylko zeby było uporządkowane.


może JESZCZE FRYTKI DO TEGO??

Takie rzeczy tylko w Erze...

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 23 grudnia 2008, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przystopuje z tymi porządkami na forum bo jenak macie racje Razz doszedłem do wniosku (po przeczytaniu forum o Bf2 gdzies ktos o nim gadał) ze nasze forum nie jest takie złe ( po przeczytaniu forum z spamem) ze nie spamujem za bardzo :wink: więc to co powypisywałem może nie w całosci mądre za co teraz serdecznie przepraszam

ale teraz pytanie do admina odnosnie punktu 3 a podpunktu C

c) W dziale Trasy, Skiny, Mody zrobić Podfora dla skonczonych prac

wiem ze jest taka możliwosc da się tyakie coś dorobic?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 23 grudnia 2008, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niezdecydowany jak baba ;F
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 23 grudnia 2008, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Vojak, ja tylko nie rozumiem jednego. Pomysł z restrukturyzacją forum jezst jak najbardziej na miejscu, ale: czemu piszesz najpierw okropnie zmotywowany, że to, tamto. Teraz się z tego wycofujesz? Nie wierzysz, że da się coś takiego zrobić, bo moderatorzy, Scary, etc., oleją to? Im też zależy na tym, by było forum jak w najlepszym stanie, nawet bardziej im zależy, niż Tobie. I nie sądzę, by zakładanie tematu na forum było koniecznością, większy efekt dałoby napisanie pw Redzikowi, czy któremuś z moderatorów, tudzież władz wyższych. Ale może nie o efektywność, a o efektowność Ci chodziło przy zakładaniu tematu? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 23 grudnia 2008, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
Psikuta napisał:
Irred masz rację Wink, argument raczej nie do przebicia bo każdy wie ile zrobili dla sceny. Ale czasami warto ich troszkę po opieprzać chociaż Smile "dużo"(bez przesady) już lat mają ale może się jeszcze nauczą :]. Bardziej nie chodzi mi o spam tylko o obrażanie innych... spam to mnie tak o interesuję, nie chcę to nie czytam Razz.

akurat ty 15 latku-cwaniaku się nadajesz, aby innych uczyc.
może pierw sam skoncz chociaż szkole.
albo jak już gadamy o grze, pokaz chocisz jedna rzecz, która jakos dla spolecznosci zrobiłeś.
jedyne co ty umiesz, to jest pierdolic-pisać na forumie.

a no opieprz masz szanse prawie co każdy lan, nie mogę się doczekac i już teraz daje gwarancje, ze będzie to nastepny przyklad wielkiego madralinskiego odwaznego po za monitorem.
poza tym tych lanow było już kilka od ponad dwoch lat, czemu tam nikogo nie opieprzyles?

wes naprawdę zareprezentuj pierw coś, zrób coś konkretnego czy chociaż pojedz w miare dobrze, a potem się bierz za nauczenie innych, tymbardziej starszych.

jesteś najlepszy przyklad, czemu tu jest tyle syfu. bo jest za dużo ludzi, ktorzy tylko umia pierdolic.
tacy jak ty wlasnie NIE tworza sceny, ale ci co sa na lanach, daje twarz scenie, ci ktorzy reprezentuja nas na ESWC lub na nations cupie, ci ktpórzy organizuja lany i turnieje, ci ktorzy prubuja coś zalatwiac.



a czy ja napisałem że to ja powinienem cie pouczać ?? chodzi mi tylko o to że moderatorzy powinni starać się ograniczyć takie posty jak twój gdzie tylko kogoś obrażasz ... napisałem że nie chce być obrażany jak i pewnie wiekszość nie chce więc nie wiem o co ci chodzi ...
Co do lanów byłem już na 2 Smile mam w d*pie że Ciebie nie było, byli inni i było warto ich poznać. Nie mówię że robię coś nadzwyczajnego dla sceny bo prawie nic nie robię, po za graniem online czasami na lanach i wypowiedziami tutaj.


PS. zaraz pójdzie hasło : e-cwaniak, e-kozak i pedofil (mając 15 lat :])
pozdro Smile

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 23 grudnia 2008, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Im więcej więcej stron, tym się robi ostrzej. Wink

k**wa otworzyłem następna strone, ja pieeerdole. Kłoćcie się, bo lubie to czytac. Very Happy

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!


Ostatnio zmieniony przez KD OrdonekQ7 dnia 23 grudnia 2008, 19:42, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 23 grudnia 2008, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja go tam nie obrażam :> odpowiedziałem tylko ...
_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR' Spash
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 176

Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 23 grudnia 2008, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i tutaj się okazuje kto jest cwaniakiem...

Drogi Jakubie.
To ze masz (nie wiem dokładnie) z 25+ lat, to ze masz (nie wiem dokdnie) z 35+ bica, to ze jesteś kapitanem reprezentacji itd. nie zwalnia Ciebie od tego zeby obrazac osob ktorzy sobie graja w TMNF. I nie wazne czy dla sceny czy dla sukcesu. Wiem ,ze jesteś kapitanem, ale nie wiem czy jezdziles w jakims meczów na ESL (czy Bog wie gdzie, chociaż mogę się mylic. NIE WIEM!).

Wiem ,ze zrobiłeś ładny topic na temat e-kozakow. A się okazuje ,ze Ty tam najbardziej pasujesz.

Wiem ,ze zaraz mnie zjedziecie z gory na dol (bo nie uczestnicze w LAN-ach itp.), ale mnie to nie obchodzi. jeżdzę sobie dla przyjemnosci, a jeżeli dla Ciebie Jakub TMNF oznacza no-life i jezdzenie po mniej utalentowanych od Ciebie osob (bo tylko reprezentacja Polski w TMNF jest pro elo) to Twoja sprawa.

_________________



http://s11.bitefight.onet.pl/c.php?uid=108233

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Szampon
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 227



PostWysłany: 23 grudnia 2008, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spash ty trzynastolenti e kozaku.
To, że napisałeś, że Jakub najlepiej pasuje do tematu o e kozakach to sobie fajnie przewaliłeś ;] Co do wymiany zdań Psika i Jakuba no to niech będzie, że ci o których mówicie "Stara gwardia" zrobili dużo dla sceny itp itd, no ale te posty typu "najebałem się i coś napisze" trochę to bez sensu, warnów za takie coś nie powinno się dawac, no bo wymówka typu "byłem naje****" jest wystarczająca, i żeby na forum nie uzbierało się takich tematów to możnaby je usuwać bez żadnych warnów.


Ps. Jakub ma 32 jeśli nie nie myle, to prawie 2,5 raza więcej niż ty cfaniaczku Cool

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 grudnia 2008, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spash napisał:

Wiem ,ze zaraz mnie zjedziecie z gory na dol


dajcie już spokój ... Święta idą ...

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 23 grudnia 2008, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie chce mi się czytac tych waszych posranych postów, bo zawsze sa jakieś zwady, wiec tym którym to wydaje się już smieszne polecam jedno. Zamiast znowu spamować forum idźcie na spacer, mimo iż zimno to przewieje wam tą palice i nie będziecie pierdolić takich smutów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 23 grudnia 2008, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nadal jestem za rownymi zasadami dla wszystkich
jak tego nie ma wytwarza się podzial na lepszych i gorszych a tego tmpl by nie chcialo prawda?

jakubie tak mnie wyzywales na gg, ze mnie pobijesz a potem na forum "jak Ciebie łatwo zdenerwowac"

naprawdę jestem za ustanowieniem jakiegoś porzadku, ale tez wiem, ze g*wna lepiej nie dotykac :wink:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 23 grudnia 2008, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Vipek dobrze mówi. Powiem szczerze, że na tmpl wchodzę z coraz mniejszą chęcią i angażuję się także o wiele mniej. Kiedy kolejny raz trzeba czytac takiego tasiemca, z którego ostatecznie wychodzi tyle co (prawie) zawsze - g*wno, to się odechciewa. Polecam przemyśleć sobie, zanim ktoś napisze nowy topic czy post, czy warto go wysłać? Ile razy miałem sytuację, że napisałem kilkanaście zdań, aby stwierdzić, że nie ma sensu tego wysyłać. Wrzućcie na luz, bo to już nie jest śmieszne, żałosne, czy głupie - tego się nie da określić. Jedno wiem - cały czas przewija się temat e-kozactwa, cfaniakowania, 'grożenia' itp. Niektórzy podchodzą do tych rzeczy chyba trochę nader emocjonalnie i za bardzo biorą je do siebie. Jak ktoś raz napisze, że jesteś e-kozakiem, to czy naprawdę nim jesteś? Nie warto brać wszystkiego dosłownie i momentalnie prawić litanie na ten temat.

Zresztą, co ja będę więcej pisał. Za pół godziny wigilia, dlatego wysyłam to właśnie teraz. Mam tylko nadzieję, że chociaż jutro nie zobaczę tutaj kolejnych kłótni i wyzwisk, bo ten post będzie moim ostatnim na tym forum, przynajmniej dopóki nic nie zmusi mnie aby się wypowiedzieć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 23 grudnia 2008, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dokładnie. ja również mniej razy wbijam , zeby sobie poczytac tmpl, bo masakra się robi. tematy, ktore już po samej nazwie brzmia zjebanie, albo spamersko, to nawet nie wchodze. na tmpl w tym momencie wyglada to tak , ze ktos napisze jakiegoś posta, i jeden odbierze to jako spoko i jet ok, druga osoba natomiast jakos inaczej... i zaczyna się zabawa. ..

każdy najezdza na kazdego, ma totalnie w d*pie, co inni napisza o nim, wazne jest to, ze napisze, bo mysli ze jest fajny...

poza tym ponad polowa postow, ktore sa pisane na tmpl sa albo bezsensu albo sa poprostu zwyklym spamem...

a co do samej zmiany tych modow, etc co "dotyczy" tematu...

to IrRed wykonuje swietnie wszystko, ale czasem nie nadaza, albo poprostu nie chce czytac tych nedznych tematow. ja zreszta mu się nie dziwie, skoro jest temat, od zajebania spamu.. wjebalbym wszystkim warna za miejscu IrReda, bo az zal to nawet czytac , hehe Very Happy

nie mowie tu do wszystkich, ale do tych co spamuja, i sami doskonale o tym wiedza, i tym, ktorzy pisza bezsensowne posty. zastanowcie się co robicie, i jak vipek powiedzial idzcie na dwor, wypijcie sobie pifko, może wam przejdzie i zastanowicie się nad swoim postepowaniem... Smile

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 23 grudnia 2008, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seque wez lepiej zamknij ryj, bo już tych twoich bzdur w tym i w madrym topicu nie chce mi się czytac, a bylem u spowiedzi i nie chcialbym nikogo wyzywac.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 24 grudnia 2008, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
~Mark Twain~
Wesołch Świąt panowie i panie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 grudnia 2008, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spash napisał:
i tutaj się okazuje kto jest cwaniakiem...

Drogi Jakubie.
To ze masz (nie wiem dokładnie) z 25+ lat, to ze masz (nie wiem dokdnie) z 35+ bica, to ze jesteś kapitanem reprezentacji itd. nie zwalnia Ciebie od tego zeby obrazac osob ktorzy sobie graja w TMNF. I nie wazne czy dla sceny czy dla sukcesu. Wiem ,ze jesteś kapitanem, ale nie wiem czy jezdziles w jakims meczów na ESL (czy Bog wie gdzie, chociaż mogę się mylic. NIE WIEM!).

Wiem ,ze zrobiłeś ładny topic na temat e-kozakow. A się okazuje ,ze Ty tam najbardziej pasujesz.
Ciebie Jakub TMNF oznacza no-life i jezdzenie po mniej utalentowanych od Ciebie osob (bo tylko reprezentacja Polski w TMNF jest pro elo) to Twoja sprawa
Wiem ,ze zaraz mnie zjedziecie z gory na dol (bo nie uczestnicze w LAN-ach itp.), ale mnie to nie obchodzi. jeżdzę sobie dla przyjemnosci, a jeżeli dla .


ten post jest taki glupi, ze brak mi slow.
zdania zbudowane bez wiekszej logiki, argumentow zero.
caly teamspeak dlugo nad tym myslal, co ty chciałeś powiedziec, ale niestety nikt nie był wstanie mi pomoc.
już tutaj daje ci rade w szkole lepiej uwazac.
ecwaniak jestem bo co?

ecwaniak, wytlumaczylem to w moim topiku, to taki, który jest madry i odwazny na forum (jak ty), a boi się pokazac na zywo, aby tam powtorzyc swoje cwane wypowiedzi (także jak ty).
ja na drugiej stronie, jadę na każdy lan, na który mi pozwala praca i studia i nie boje się przedstawic mojego zdania także na zywo.

skad ty wiesz, czy ja jestem nolifem, znamy się jakos?
wejdz na nasza klasa, tam wyslalem wiele zdiec i powiedz mi, czy robię na Ciebie wrazenie nolifa.
może nawet sam nam pokazesz jakieś zdiecie, jeżeli jesteś taki odwazny?

poza tym jak już mowilem, skoncz jakas szkole, plac wlasne rachunki, a potem dawaj rady starszym.

a teraz zycze ci, zebys spokojnie spal, bo wiem jak to jest w twoim wieku, jak się czeka na prezenty od mikolaja. takie podniecajace, nie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 24 grudnia 2008, 1:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dostanę warna za ten spam ale nurtuję mnie 1 rzecz...

DLACZEGO... co 2 post Jakuba jest najazdem na jakiegoś gracza... :/? Może jesteś jakiś nadpobudliwy... nie wiem, ale w sumie co sensowniejszy temat zacznę tu czytać (bynajmniej na początku) to w momencie odezwania się Ciebie Jakubie przestaje być sensowny bo już ktoś kogoś wyzywa... (bynajmniej w wielu przypadkach do tego dochodziło >.>)

Mogę za to być zjechany i dostać warna, ale już więcej się nie wypowiem (chyba, że będzie to konieczność, albo temat nie zostanie jeszcze "spaczony" off topem)

PS. Mogę pisać niezrozumiale ze względu na to, iż nie jestem humanistą i klejenie zdań przychodzi mi z trudem... :? :? więc nie będę zaskoczy jak ktoś mnie nie zrozumie

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 24 grudnia 2008, 1:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak diablos jak ktos by cie atakowal to ty wspanialomyslnie bys go przeprosil i poklepal po plecach. może jeszcze w dupe pocalowal...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 grudnia 2008, 1:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
DLACZEGO... co 2 post Jakuba jest najazdem na jakiegoś gracza

aby potwierdzic te odwazna teze, proszę Ciebie pierw pokazac mi te liczbe 1831 (wiec 50% moich postow), gdzie innych obrazam.
tak dlugo jak tej liczby nie potwierdzisz, cytujac te posty i podkreslajac obrazenia, niestety nie jestem w stanie z toba toczyc dyskusji na poziomie, bo nie ma to sensu, jak się nie trzyma do faktow.
także polecam policzyc, ile procentow tych obrazen jest w kierunek ecwaniakow, glupich dzieciakow, lowskillerow, ktorzy mysla, ze sa fajni itp itd. (to moim zdanjem tez ma pewne znaczenie).

tak dlugo jak będziesz tym zajety, zycze ci wesolych swiat i proszę, jeżeli chcesz coś wyjasnic, przyjechac na jakiś lan i zemna porozmaiwac (nie gryze), bo nie widze w tym wiekszego sensu, rozmawiac z "anonymem", który siedzi wygodnie na pupsku za kompem i gada bez zadnych konsekwencji, co tylko mu wpadnie w glowe.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?