Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Who is better??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto jest Lepszy Shadow czy , ''Kamilos''
Shadow
54%
 54%  [ 35 ]
''Kamilos''
23%
 23%  [ 15 ]
A ch** wi ;)
21%
 21%  [ 14 ]
Wszystkich Głosów : 64

Autor Wiadomość
marek
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 113


PostWysłany: 28 grudnia 2008, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fajnie że dla Ciebie autorytetem jest ktoś kto się napierdoli i obraża wszystkich do okoła... niestety za swoje słowa trzeba brać odpowiedzialność, i zgdze się z tym że trzeba mówić co się myśli ale odróżnij to od bezczelnego obrażania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hektor17
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 121
Skąd: Śląsk~>Rybnik

PostWysłany: 28 grudnia 2008, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wy macie wszyscy nasrane w deklach jak ja ;d a gdzie kuwa Ci admini od zamykania tematów... raz na tydzień zaglądają ? Neutral po ch** drążyć taką bezsensowną gadke, gregorian Ty też mnie zaskoczyłeś...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 28 grudnia 2008, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  



MISI mi dał swoją fotkem, jak jest ze swoim lachonem. On nie jest e-kozak :<

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Pawel
Team Poland


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 334


PostWysłany: 28 grudnia 2008, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciek napisał:
7 ostrzeżeń to już spokojnie 2 bany na niektórych forach, tu to może być i 100 ostrzeżeń, ale bana nie ma. Dziwne tylko, że niektórzy dostają tu ZP za jeden wybryk, a taki pan Jakub sobie bryka po TMPL najebany i wyzywa wszystkich co mu nie klaszczą i są chujami itp. I za to bana nie ma, tutaj ukłon w strone admina, IrReda.

Jeśli uważasz, że ktokolwiek z PGS-u klaszcze jakubowi (poza Gregorianem, jakos się musial tutaj w łaski wkupic* Very Happy), to się grubo mylisz, naprawdę. Ale nie ma sensu na konstruktywna dyskusje, bo będzie "aaa, zul z PGS-u, na pewno najebany i pieprzy glupoty". Ale jak chcesz, to proszę bardzo, ale bez osobistych podjazdow.



*zart, będę robil jak mor_olo, bo pozniej pretensje o niezrozumiany zart ;P

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 28 grudnia 2008, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nic nie będzie, ja nikogo nie mam zamiaru obrzucać obelgami, tylko wiedzieć, czemu do chuja (bo już nie wytrzymuje...) Jakub sobie grasuje po tym TMPL i robi co mu się k**wa podoba. I NIC, ani bana, ani k**wa nawet ostrzeżenia za OBRAŻANIE nie dostał, nie sądzicie, że Jakub wykorzystuje trochę swój wiek ? Ma 30 lat to może sobie obrażać wszystkich, bo jest nawalony ? Powinieneś chłopie ponieść odpowiedzialność za to co robisz, bo ani to, że jesteś w PGSie, ani to, że jesteś kapitanem reprezentacji, ani to, że masz 30 lat i jesteś większość czasu pod wpływem alkoholu, nie usprawiedliwia Cię to. Jak dalej będziesz taki bezkarny, to inni też pomyślą, że tak mogą, i w końcu z TMPL zrobi się jedno wielkie g*wno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 28 grudnia 2008, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

btw. jakub wg. twojego rozumienia w takim razie sam jesteś chujem, bo repre zaczal wiadp1 a nie ty

slowik, jakby każdy pisal/mowil o każdym co tak naprawdę mysli nie mialbys zadnych przyjaciol i tu i w zyciu
trzeba wiedziec kiedy się zamknac a pod wplywem % hamulce puszczaja, takie zachowanie nalezy tepic a nie zachecac do tego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 28 grudnia 2008, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no Maciek napisz skoro Jakub nic nie dostał też nie dostaniesz a ja z chęcią poczytam. Marek jedno ale odróżnij autorytet od osoby którą się rozumie
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
marek
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 113


PostWysłany: 28 grudnia 2008, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeżeli go cenisz, a tak napisałeś, to niejako jest dla Ciebie autorytetem, w mniejszym czy większym stopniu ale jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 28 grudnia 2008, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciek napisał:
7 ostrzeżeń to już spokojnie 2 bany na niektórych forach, tu to może być i 100 ostrzeżeń, ale bana nie ma. Dziwne tylko, że niektórzy dostają tu ZP za jeden wybryk, a taki pan Jakub sobie bryka po TMPL najebany i wyzywa wszystkich co mu nie klaszczą i są chujami itp. I za to bana nie ma, tutaj ukłon w strone admina, IrReda.


ehhh ... spróbujcie sobie wyobrazić, że w święta jest czas na to , aby spędzić go z rodziną

kretynizm tego topicu i postów w nim zamieszczonych poraża ...

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?