Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
trochę kultury!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 29 grudnia 2008, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik jakbyś nie zauważył to zaraz po meczu z RH przeprosiliśmy za zachowanie Maćka i Ordona którzy dali się ponieść emocjom.
Co do meczu z NAR to wtedy tylko wy napisaliscie ze się cieszymy jak dzieci, cieszyliśmy się tak samo jak wy po wygranym meczu z nami, więc nie wiem o co ci lata.



Star Happy buda?Very Happy

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 29 grudnia 2008, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Psikuta ale o to chodzi żebyście nad tym panowali a nie musieli przepraszac za ich zachowanie :?
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Flagg
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 369
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 29 grudnia 2008, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja chce zabrac glos, ja!!

Zaczne od konca tematu może, czyli od Stara Very Happy
Staruś, Ty caly jesteś zbyt erotyczny i nie powinienes się tu pojawiac, tylko zapraszac na takie imprezy jak te z PGA ;* Wiec już cichutko, idz po zeszyt w kolka Very Happy

A teraz co do Jakuba:
hmm, na tymze samym PGA mialem okazje choć trochę go/Cie poznac. Wydaje/Wydajesz się normalnym facetem w zyciu "prywatnym" ale to co tutaj robi/robisz przekracza naprawdę granice. Dobra, ch**, koniec tego pisania na dwa sposoby, będę pisal do Kuby.

Myslisz ze to forum to jakieś Twoje krolestwo? każdy jest rowny, każdy ma prawo wypoiwadac się co mysli, ale nikt nie ma prawa kogos obrazac, tak jak Ty do tej pory to robiles. Dostales zakaz pisania, może to coś Ci da do myslenia. Bardzo na to licze.

Ja bylem na lanie i na PGA i jakos się tym chwale? Tak k**wa bylem tam a Wy jesteście e-kozaki i blablabla. Po co to?


Nie chce mi się dalej pisać, bo dopiero co wstalem i tak, o se machnalem poscika, ale teraz czas na sniadanie.
pzdr, rispekt i full szacun.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|SMD| Wiewiórka
Jeździ konno


Dołączył: 16 Sie 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 57



PostWysłany: 29 grudnia 2008, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik napisał:
już nawet to SMD nie zasługuje na takie upokorzenie by jakiś 14-15letni dzieciak im powiedział wasze miejsce jest tu nie pchajcie się Elity.

początek końca świata.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 29 grudnia 2008, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik ale gdyby Jakubowi się to zdarzyło raz dwa po pijaku i by przeprosił , nikt by nie miał do niego pretensji.

Czy wszyscy są na Ciebie źli za Lana w Gliwicach i Ci go ciągle wypominają ? nie, więc ? weź przemyśl.

Dobra koniec tematu bo za chwilę się zacznie spam Razz

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 29 grudnia 2008, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

KONIEC TEMATU PLEASE. P L E A S E. Az przykro czytac Sad :?
Wszystkie Marki, Slowiki, Psikuty i inne Stary itd proszę nie kontynuujcie tej rozmowy (?). jeśli w tym momencie zaistnieje w Was mysl "ale ja musze odpisac!" albo "i tak mam racje, musze to napisac!" itp, to please nie tutaj już. Na gg sobie pogadajcie. proszę Was jako tutejszy użytkownik plci zenskiej, ktoremu jest przykro, ze czyta o (obrazliwych) "chujach" Sad
UPRASZA się O KONIEC TEGO TEMATU. dzięki.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 29 grudnia 2008, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik, nie wiem co to ma do rzeczy co tu piszesz, ja mówie o TMPL jako o stronie, która ma być wizerunkiem sceny. To co pisałem na naszym forum to wyjaśniłem z Tobą, chyba nawet z Twojej inicjatywy, więc nie rozumiem po co 2. raz to wywlekasz... Ty też nie raz byłeś pod wpływem emocji...Co do tego z RH... Hmm, to było dwuznaczne to co powiedziałem tam, pewien gracz RH użył jednoznacznego określenia wobec H5F, doszło do tego, że RH powiedziało więcej niż my ale w końcu jest zgoda, tak myślę. Nie wiem naprawdę, czy RH potrzebuje kogoś takiego jak Ty, wydaje mi się, że nie, wywalczyli sobie bardzo dobre mniemanie u wielu graczy, w tym mnie, więc trzymajcie się tam Herbaciaki... A temat można zamknąć, bo nie ma sensu kontynuować tej dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?