Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Szukam Poważnej Drużyny!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
No.01
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 stycznia 2009, 1:16    Temat postu: Szukam Poważnej Drużyny! Odpowiedz z cytatem  

Witam!

Na początku napisze coś o sobie. Mam 17 lat i grałem w samochodówki od 3-4 roku życia. W Trackmanie zacząłem jakiś rok temu, potem przestałem i znów wróciłem. Moje doświadczenie w grze <Arrowsłownictwo itp> nie jest duże ale potrafię bardzo dobrze jeżdzić. Proszę tu nie pisać 'podaj czasy na techach' bo nie wiem co to w ogóle znaczy. Chciałbym żeby ktoś mnie sprawdził i nie dyskwalifikował tylko ze względu na to Arrow . Szukam Drużyny która chce osiągnąć coś swoim Klanem w świecie E-Sportu, gra ESL i wszelkiego rodzaju Turnieje.

Propozycje o ile będą a mam taką nadzieję proszę pisać tutaj, bądź na Gadu-Gadu: 3650995.

PS. Chcę poszerzyć swoje umiejętności w Trackmani a mam nadzieję, że dobry klan mi w tym pomoże.

Pozdrawiam!

_________________
I'm 1337, You are 1336,9 Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 stycznia 2009, 1:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o, Czczewianin nastepny, witoj! i powodzonka z szukaniem teamu :wink:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04 stycznia 2009, 1:43    Temat postu: Re: Szukam Poważnej Drużyny! Odpowiedz z cytatem  

No.01 napisał:
Proszę tu nie pisać 'podaj czasy na techach' bo nie wiem co to w ogóle znaczy.

I właśnie to wyklucza dostanie propozycji od dobrego teamu.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 04 stycznia 2009, 1:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hej.

Nie jestem pewien, jak mam traktować twój post, bo choć napisany jest porządnie, zawiera kilka punktów sprzecznych.

Trackmania to gra na dobrą sprawę indywidualna. Tylko od Ciebie zależy jakość przejazdu i inni członkowie drużyny nie mają na Ciebie żadnego wpływu (poza ewentualnym wypisywaniem głupot na czacie). Stąd też gracz nie potrzebuje żadnych czysto drużynowych treningów, by być dla swojego teamu przydatnym. Z tym w parze idzie prosta reguła - teamy nie przyjmują graczy, by ich wytrenować, przyjmują raczej gotowe "produkty", które umieją już grać na poziomie pozwalającym wesprzeć drużynę w jakiś sposób (a jedynym celem przyjmowania graczy słabszych jest ich "zaklepanie", by nikt inny ich później nie podebrał). Szukanie teamu, w którym poduczyłbyś się grać, jest bezcelowe - równie dobrze nauczysz się grać poza drużyną, pytając się ewentualnie lepszych graczy o to i o owo od czasu do czasu.

Kolejnym niepewnym punktem jest twoja deklaracja wysokich umiejętności przy jednoczesnej niewiedzy, czym są techy (o ile dobrze cię zrozumiałem). Na techach gra się każdy poważny turniej - zarówno drużynowe, jak i indywidualne mistrzostwa Polski, a także wszystkie rozgrywki międzynarodowe i jeśli nie wiesz nawet, czym one są, zaprzeczasz temu, że umiesz bardzo dobrze grać; naprawdę nie sposób nie natknąć się na określenie "tech" grając po sieci.

Nie wiem, na jakim poziomie rzeczywiście stoją twoje umiejętności, więc wolę nie ryzykować tłumaczenia driftu, by się nie okazało, że tłumaczę rybakowi, jak się łowi ryby. Wink W każdym razie obecnie rozpoczęły się kwalifikacje do siódmej edycji Polish League i na wielu polskich serwerach zobaczysz trasę PL7*Ordonek*E. Nie jest to może najbardziej klasyczny przykład tego, jak trasa tech wygląda, ale będziesz mógł porównać swoje umiejętności do graczy zarówno z najwyższej polskiej półki, jak i tych ze średniej i niskiej, biorąc pod uwagę, że do PL zapisała się większość polskich teamów.

Życzę powodzenia w szukaniu teamu i dalszym podnoszeniu swoich umiejętności i przepraszam, że próbuję cię pouczać zamiast wyjść z ofertą dołączenia do drużyny. Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Darek_
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 133
Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 stycznia 2009, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Schad, to już nas trochę jest w tą Trackmanie:P powodzenia Czczewiaku!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
No.01
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: Tczew

PostWysłany: 04 stycznia 2009, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh 'Czczewiaku' ^^. Dzięki dzięki. Też mam nadzieję, że coś znajde.

Pozdro!

_________________
I'm 1337, You are 1336,9 Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 04 stycznia 2009, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gdyby ktoś z Tczewa znał kogoś kto był teraz w Brukseli na Taize to proszę serdecznie ode mnie pozdrowić i zapowiedzieć, że może na feriach się ze znajomymi pociągiem do was wybierzemy Very Happy
_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 05 stycznia 2009, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SykeS napisał:
Gdyby ktoś z Tczewa znał kogoś kto był teraz w Brukseli na Taize to proszę serdecznie ode mnie pozdrowić i zapowiedzieć, że może na feriach się ze znajomymi pociągiem do was wybierzemy Very Happy


a wybierajta się i bez okazji:P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?