Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nadsyłanie map na kwalifikacje ESWC rozpoczęte!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 05 stycznia 2009, 21:33    Temat postu: Nadsyłanie map na kwalifikacje ESWC rozpoczęte! Odpowiedz z cytatem  

Administracja Electronic Sports World Cup rozpoczęła proces selekcji tras na krajowe eliminacje, które będą miały miejsce w marcu oraz kwietniu bieżącego roku.

Z tego więc jasno wynika, że informacja ta nie dotyczy kwalifikacji ESWC w naszym kraju. Rodzimym graczom przyjdzie czekać na mapy jeszcze niespełna cztery miesiące! [more]

Niestety, nie wiemy, jakie kraje obejmie zainicjowana przed paroma godzinami selekcja. Oczywiście twórcy map mogą wysyłać swoje dzieła, a nóż trasa znajdzie się w oficjalnej paczce? W tym temacie znajdziecie wymagania, jakie powinny spełniać Wasze tory, które następnie można wysłać pod adres trackmania@eswc.com.

Warto również wspomnieć, że w tym roku, w odróżnieniu od poprzednich lat, obowiązującym trybem, zarówno w eliminacjach, jak i na światowych finałach, będzie Cup. Czterech graczy dążyć będzie do uzyskania limitu 100 punktów na wszystkich mapach. Kiedy jednak ma następować zmiana trasy? To proste. Na początek jedna runda rozgrzewki, następnie pięć rund wyścigu i zmieniamy tor. I tak, aż do uzyskania wspomnianej "setki".

Innowacje nastąpiły także co do samej ilości tras - do wytrenowania nie będzie już aż ośmiu, a pięć map. Jednak i to nie zmienia faktu, że my będziemy mieli zaledwie dwa tygodnie na ich trening - przypuszczając, że otrzymamy je 24 kwietnia (co prawda, można było to wywnioskować już parę miesięcy wcześniej Smile). Tak więc pożyjemy, zobaczymy.

Źródło: TM-Forum.com

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 05 stycznia 2009, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oczekuje na to ze Bax, ew. Jakub wypowie magiczne zdanie:
"mor_olo i tak zna już mapy!"

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 stycznia 2009, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"mor_olo i tak zna już mapy!"

a nawet dodam jeszzce jedno zdanie:
"bagatelizowanie faktu, ze w swoim czasem znałeś mapy, a innym o tym nic nie mowiles, pokazuje tylko, jak bardzo cie dalej boli pewna porazka, która zmanifestowala twoje stanowiska jako wiecznego drugiego"
*****

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 06 stycznia 2009, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sprubuje coś zrobić, pewnie i tak mnie wysmieja za mapy, ale niech będzie Very Happy
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 stycznia 2009, 1:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
"mor_olo i tak zna już mapy!"

a nawet dodam jeszzce jedno zdanie:
"bagatelizowanie faktu, ze w swoim czasem znałeś mapy, a innym o tym nic nie mowile....********


No coż jestem superhero niczym spiderman czy batman, lecz moją super mocą jest wiedza o tym ze na glownej stronie ESWC mogą się znajdować mapy, nie wiem czemu ale ta super moc dziewczynom nie imponuje Very Happy***

Coś tam powiedziałem Wink ale po co dyskutowac 100 raz na ten sam temat skoro już nikt z nas zdania nie zmieni Wink

No no i pięknie wykazujesz się uzywanie mojego trademarku ("*") Wink HF ^^

....CO DO TEMATU: Maxx tylko stwórz w końcu jakąś mapę która choć trochę będzie mi odpowiadać Happy

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?