Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Rezerwacja terminów
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 13 stycznia 2009, 11:57    Temat postu: Rezerwacja terminów Odpowiedz z cytatem  

By nie powtórzyła się sytuacja jaka spotkała drużynę NAR, tmpolska.com udostępnia 3 serwery na rozgrywki.
Terminy wieczorne zarezerwowane są dla drużyn z PL7. Terminy późnego popołudnia zarezerwowane są dla drużyn z TL. Na pozostałe terminu oraz wolne godziny nie wykorzystane przez wcześniej wymienione drużyny mogą zapisywać się gracze Turnieju Pocieszenia..
Rezerwować terminy proszę w komentarzach.

i zanim skrytykujecie pomyślcie proszę, że serwery dajemy po to by nie było jakiś dziwnych insynuacji lub jakiś dziwnych numerów.
poniżej link do rezerwacji terminu

www.tmpolska.com/news.php?readmore=69

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 13 stycznia 2009, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rozumie, ze to jest dobrowolny wybor, czy jakos teraz musimy już grać mecze na serwerach twoich, yo_oo?

ah, jeszcze takie male pytanie, bo "tmpolska.com udostepia", "serwery dajemy" itp, czy ta tmpolska jest jakas firma, czy czemu uzywasz liczbe mnoga? tz kto to jest "my"?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 13 stycznia 2009, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TM polska:
http://www.tmpolska.com/viewpage.php?page_id=47
jest nasza a nie moja
w przypadku PL7 ilość administratorów czyli osób zarządzajcych miedzy innymi serwerami powiększa się o Wixa, shadowa i innych adminów tego turnieju.
Co do dobrowolnego wybory.. jasne, niech inni nadal myślą w ten sposób jak na przykład Biluś:
"Jakby PGSowi wywaliło serwer, to by kary nie było.
Jakby nasz serwer lagował niemiłosiernie (a lagował kiszonowi, dlatego taki słaby czas) to byśmy musieli sobie radzić, a gdyby były lagi na PGSu to by mogli sobie znaleźć inny.
Ja to tak widzę, tak to dla mnie wygląda i tyle."


To Wasz wybór jeśli chcecie pokazać, że tak trudno zagrać na serwerach udostępnianych dla wszystkich. To, że jesteście dobrzy (są lepsi) nie znaczy, że musicie być traktowani wyjątkowo.

Moje zdanie poznałeś wczoraj podczas naszej rozmowy na GG. I nie rozumie dlaczego nagle wszystkim chcesz pokazać powtórkę tej dyskusji. Ale to także jest Twój wybór Jakubie.
Ja daję serwery, kto nie ma nic do ukrycia to mu rybka na jakim serwerze pojedzie.
Nie chcę mieć także później podejrzeń, że ten jechał za tego itd...
Na serwerach tmpolska mamy możliwości kontrolowania graczy i wykrywania oszustw.
Przykre było, że po kwalifikacjach pojawiły się podejrzenia, że RH oszukiwało. Jechali na serwerze NS i mieli świadomość, że możemy ich posprawdzać. A jakoś nie narzekali.

coś jeszcze?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 13 stycznia 2009, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

aha, to takie bajery, ze ten kto nie jedzie na twoich serwerach, to jest potencialny oszust.
nawet madra droga, aby powoli i po cichu caly turniej i ciegle wiecej użytkowników z tmpl skrobnac sobie pod palce tmpolska.

Cytat:
To, że jesteście dobrzy (są lepsi) nie znaczy, że musicie być traktowani wyjątkowo.

kiedy my bylismy traktowani wyjatkowo? daj mi jakiś konkretny przyklad, jak już takie ponizajace slowo w nasz kierunek rzucasz.
cytujesz kogos, kto napisal, jakby było, kiedy. a skad on wie, jakby było, kiedy, jeżeli tak się nie stalo?
i ten marny cytat jest twoim argumentem, ze nas się traktuje wyjatkowo?
smieszne.

rozumie wiec, ze teraz każda drużyna musi grać na serwerach tmpolska, tak, a jak nie to ta drużyna oszukuje?

edit: ta rozmowa z gg dlatego tu będzie dalej katowana, bo gra na serwerach tmpolska nie byla czesc regulaminu, wiec mysle, ze może to interesowac także innych użytkowników oprocz mnie.

[ Dodano Wto Sty 13, 2009 1:02 pm ]
aha, i jeszcze takie pytanie, kto to zdecydowal, ze mecze teraz już musza być grane na serwerach tmpolska? wix? ty? wszyscy?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 13 stycznia 2009, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

yo_oo napisał:
mieli świadomość, że możemy ich posprawdzać.

fajnie wiedzieć ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 13 stycznia 2009, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wy się kłócicie o serwery, przecież każdy serwer może paść w czasie meczu, a dla tamów bez serwa lub co sobie sami serwa stawiają będzie to znacznie ułatwienie....zagranie dna dedykach tmpolska
_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 13 stycznia 2009, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakubie.. jak łatwo przychodzi Ci mówienie co ja planuję. No geniusz! nie dość, że jesteś 2 tys km ode mnie, nie dość, że w życiu mnie nie spotkałeś to jeszcze przypisujesz mi intencje, o których nic nigdy nie mówiłam. Czy mam Ci przypomnieć jak sam pisałeś, że zebranie informacji o turniejach na jednej stronie jest dobrym pomysłem? Ja nic nie narzucam. Po prostu nie dziele na lepszych i na gorszych. Nie dziele na scenę i innych. Nie chcesz jechać na serwerze tmpolska? to nie, na siłę Cie nie zaciągnę. Wcześniej mówiłam, że to Wasz wybór. Ktoś chyba mi powiedział, że sędziowie są dla graczy a nie rządzą.. Kurcze.. to byłeś TY! patrz... no ja tylko chciałam dać wszystkim równe szanse. Zastanawiające, co Ci w tym nie pasuje...
A co do katowania rozmowy na GG.. katuj sobie ją sam bo nie wciągniesz mnie w gadanie o niczym. Bo pospolicie to się spam nazywa a nic nie wnosi.
Chcesz coś ode mnie co dotyczy PGSu? napisz na gg. Ja tu dałam informację o rezerwacji terminów. A.. ktoś kiedyś narzekał, że pomijam tmpl.info i nie daję tutaj informacji o tym co się dzieje na tmpolska. Kurcze, to znów byłeś TY. To teraz sam odpowiedz sobie na pytanie czemu nie dawałam informacji.
Zamiast spamować z Tobą i powtarzać się wole ten czas poświęcić tmpolska.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 13 stycznia 2009, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam osobiscie nie widzę problemu. Zakładam jednak, że w każdą niedzielę o 20.00 na graczy PL7 czekają puste serwery z pingiem max 100, jeżeli to wymóg, aby tam grać. Ale nie widzę też powodu, aby coś takiego robić. PGS ma dobry serwer. Tak samo FF/HardPlay/TCW/XX i nie wiem co z RH.

Tak czy inaczej. Ja tam się dostosuje.

[ Dodano 13 stycznia 2009, 14:15 ]
i poprawcie na tmpolska w rezerwacji daty. Nie 18 styczeń, tylko 18 stycznia Smile Hyh. Taka rada.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 13 stycznia 2009, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Myślę, że Jakub zrozumiał jakoby każdy MUSIAŁ rozgrywać swój mecz na serwerach tmpolska. Ja rozumiem to w ten sposób, że jeśli ktoś nie ma serwera może zagrać na serwerach udostępnionych przez tmpolska, a jeśli posiada swój serwer to może grać na własnym (co jest raczej logiczne) Wink.

Jeśli się pomyliłem to mnie poprawcie.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 13 stycznia 2009, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powiem Ci Jarku... ja boję się tu cokolwiek już pisać. Bo nigdy nie robiłam nić przeciwko TM ani na niekorzyść graczy TM (mam nadzieje, bo jeśli tak to nie takie były intencje). A skoro ja nie mam złych zamiarów to nie mam ochoty słuchać czasem smutnych, czasem nawet przykrych rzeczy o tym co robię i o mnie samej.
Powiem tylko tak: serwery są do dyspozycji. Miło jest gdy każdy ma jednakowe szanse zawsze i wszędzie. A decyzja jest Wasza.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 13 stycznia 2009, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kamila, nie wiem, co to, co napisalas w ostatnim poscie ma do rzeczy o która mi chodzi.
ja wyrazilem jedynie zdanie, ze nie podoba mi się fakt, ze tmpolska ciegla wiecej bierze pod siebie.

kiedyś mowilem, ze pomysl zrobić PL na tmpolska moglby być dobry.
niestey wtedy nie wiedzialem, ze:
1. pol adminow jest wybranych nie wiem z jakiego powodu i nie ma w ogole doswiadczenie.
2. trzeba się bedze rejstrowac na stronie.
3. trzeba będzie grać na serwerach tmpolska, gdzie sprawdzane będzie IP.

a ty przeciez zawsze twierdzilas, ze chcesz tylko pomoc i dac tmpolska jako serwis do wynikow.
teraz masz dane wielu graczy, a ja się zaczynam czuc jak pod objektywem KGB.

do tego dochodzi, ze nikt z adminow nie wejdzie na teamspeaka ogolnego, ale my musimy wchodzic na teamspeaka teamu NS, dziwne.
tam jeszcze jak się o coś zapytalm, dostalem beszczelna odpowiedz, ja ja się mogę pytac o jakas decyzje adminow.

nie wiem jak to wszystko moglo się stac, ale naraz gramy PL pod strona drugoligowego teamu z adminami bez doswiadczenia i mamy przed pierwsza runda już niezly burdel.
ta nasza scena miala isc w strone "profesionalizmu", a teraz robi się z niej smieszna rzecz.

wy się tam cieszcie, ze RGS się poddal, bo jestem ciekawy jakbyscie ten problem rozwiazali.

a z tym PGS i lepszych i lepszejszych to już naprawdę daj sobie spokoj, bo od twoch lat potwierdzamy umiejetnosci wynikami nie tylko online, ale także na lanach, wiec nie wiem jak ty mozesz nam zarzucac, ze ktos nas jakos lepiej traktuje, czy może nawet, ze nasze wyniki za osieh´gniete przez oszustwa.
dalej cekam na przyklad, gdzie PGS był lepiej traktowany niz jakikolwiek inni team. jak tego nie umiesz dac, to lepiej już na ten temat nic nie mow.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 13 stycznia 2009, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

#yo_oo
Dlaczego nie napisalas po prostu informacji o możliwości skorzystania z serwerów tmpolska, które mogą się przydac druzynom, ktore takowymi nie dysponują lub nie są tak stabilne? Taka notka by wystarczyla.
Ty dodalas do tego jeszcze jakiś kwas i teraz się dziwisz, ze powstala dyskusja. Wiecej profesjonalizmu i będzie po klopocie. Po co w ogole ta dyskusja? Jest nowe info to piszcie to w jakims "info dziale" bez mozliwosci komentowania.

PS. Kiedy jakiś mecz na żywo w hstv? Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 13 stycznia 2009, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cobham napisał:
Kiedy jakiś mecz na żywo w hstv? Smile


jak Freshu znajdzie czas;] a w soboty i niedziele ponoc go nie ma

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 13 stycznia 2009, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

najpierw cobham... zacznij od samej góry a nie od dołu czytać wątek! A jeśli nie zauważyłeś to dałam INFORMACJE.
a teraz Jakub co chcesz udowodnić?

Cytat:
ze nie podoba mi się fakt, ze tmpolska ciegla wiecej bierze pod siebie.

nie twoja jest tmpolska i na serio akurat nie interesuje mnie czy Ci się podoba czy nie ile MY (Ulyk i ja) bierzemy na siebie bo to nasza praca i nasz czas jest a nie Twój!

Cytat:
a ja się zaczynam czuc jak pod objektywem KGB.

No super.. to pojechałeś... może warto poczytać historie Rosji? Bo w Polsce to działał SB.

Cytat:
do tego dochodzi, ze nikt z adminow nie wejdzie na teamspeaka ogolnego, ale my musimy wchodzic na teamspeaka teamu NS, dziwne.

nie wiesz czemu? bo jak Ty wszedłeś na TSa NS to zacząłeś żądać informacji. A my chcieliśmy móc porozmawiać a nie przekrzykiwać ileś osób! Jak nie rozumiesz to Twój problem.

Cytat:
tam jeszcze jak się o coś zapytalm, dostalem beszczelna odpowiedz, ja ja się mogę pytac o jakas decyzje adminow

Zaproszony zostałeś do rozmowy? A może to obowiązek adminów informować Pana Jakuba? Zastanów się co Ty piszesz!

Cytat:
nie wiem jak to wszystko moglo się stac, ale naraz gramy PL pod strona drugoligowego teamu z adminami bez doswiadczenia i mamy przed pierwsza runda już niezly burdel.


I ty mówisz, że nie dzielisz na lepszych i gorszych? a co złego by było gdybyś miał grać pod (jak to dziwnie określiłeś)"stroną" tych co są w turnieju pocieszenia? Właśnie nas zaszufladkowałeś do tych gorszych.

Cytat:
wy się tam cieszcie, ze RGS się poddal, bo jestem ciekawy jakbyscie ten problem rozwiazali.


Skąd Ty wiesz czy my się cieszymy? no tak zapomniałam o Twoim geniuszu. Nie Twój to problem co byśmy zrobili. Gdybyś chciał się zaangażować w PL7 to pewnie byś wiedział.

Cytat:
jak ty mozesz nam zarzucac, ze ktos nas jakos lepiej traktuje, czy może nawet, ze nasze wyniki za osieh´gniete przez oszustwa.

skoro Ty chcesz bym poparła takie słowa dowodami - cytatami to ja poproszę o to samo!, kiedy napisałam, że zarzucam coś komuś? Lub, że oszukiwaliście?

Jak chcesz wymagać ode mnie czegoś to najpierw bądź sam w tej kwestii idealny. Bo ja nigdy nie oskarżyłam nikogo a napisałam, że :

Cytat:
niech inni nadal myślą w ten sposób jak na przykład Biluś:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 13 stycznia 2009, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kamila to jest inna sytuacja, bo podczas turnieju obydwie drużyny grają na jednym serwerze. Tak więc, jak będą lagi to obydwie drużyny będą poszkodowane. To wszystkich interes, żeby znaleźć dobry serwer, a nie sądzę żeby PGS czy inny zespół z pierwszej ligi oszukiwał w stylu "resnijmy serwa przed końcem meczu".
Cytat:
i zanim skrytykujecie pomyślcie proszę, że serwery dajemy po to by nie było jakiś dziwnych insynuacji lub jakiś dziwnych numerów.

Tutaj oto jest zdanie, które sprowokowało Jakuba. Wygląda to tak, jakbyś chciała żeby wszystkie mecze były rozgrywane na serwerach tmpolska, co jest po prostu bez sensu. Fajnie, że udostępniasz serwery, przyda się w przypadku kiedy jednej drużynie padnie serwer, a na serwerze drugiej drużyny będą lagi, ale jak już pisałem to kwestia dogadania się pomiędzy teamami.
Wytłumaczyłaś, że drużyna ma wybór czy gra na serwerze tmpolska czy na swoim i fajnie. Dziękujemy.

Wszyscy niech sobie rozdają całusa na zgodę, zmieńcie świat na plus zakończcie temat ;].

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 13 stycznia 2009, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki Biluś, po moim ostatnim poście postanowiłam więcej tu nie wchodzi.
niestety, każdy miewa różne zdania na tema różnych sytuacji...
u mnie pozostanie niestety wrażenie ze tutejsze forum służy do walki, kurwienia (sorki, że publicznie tak pisze) a co gorsza do udawadniania niektórym przez niektórych, że jednak są lepsi i gorsi. Przyszła nawet refleksja czy niektóre osoby nie zachowują się tu jak 80-latki, które boją się czegoś nowego. A nowe wcale nie oznacza gorsze. Dlatego dzięki bb all.
Niech to forum pozostanie (tak jak jest w opini wielu) forum "sceny".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 13 stycznia 2009, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

admini sa z kazdej 'polki' ligowej, wiec nie wiem co mozna miec do tego wyboru

robicie z igly widly, kamila napisala, ze daje serwery do meczów i tyle, nikt nie musi z tego korzystac

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 13 stycznia 2009, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Proszę Cię Kamilo nie posuwaj się za daleko w swoich komentarzach. Strasznie agresywnie reagujesz na wszystko co się tutaj piszę. Ja nie widzę w postach Jakuba żadnego powodu do takiej reakcji. Jeśli faktycznie chcieliście rozgrywać wszystkie mecze na serwerach tmpolska, to jest to co najmniej niezrozumiałe, bo nigdzie na świecie tak nie ma (poza turniejami indywidualnymi). Udostępnienie serwerów - świetnie i chwała Wam za to, ale czynienie z gry na Waszych serwerach obowiązku to już zupełnie inna rzecz (choć do końca nie wiem nadal jak to w Waszym zamyśle ma być). Obrażanie się także jest dla mnie niezrozumiałe, a tym bardziej jakieś dziwne aluzje pod adresem całego tmpl.
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 13 stycznia 2009, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Aluzje sa uzasadnione, bo na tmpl ciagle ktos sobie do gardla skacze ;f
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 13 stycznia 2009, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Teeeee trzydziestolatki! Very Happy Cicho tam! To teraz po piwku w myśl zasady "piwko jest dobre na wszystko" i wszycho OK! Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?