Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Rezerwacja terminów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiśnia
Doświadczony driver


Dołączył: 26 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 210



PostWysłany: 14 stycznia 2009, 6:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Jak ktoś głupio skomentuje moją wypowiedż to kur** znajdą go 2 miechy później w nelonowym worku gdzieś pośród mółu w wiśle, ale to tak btw


a już chciałem coś głupiego napisać Very Happy Rolling Eyes

_________________
łapie chwile te słodziutkie... choć krótkie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kamila napisał:
przeczytaj mój pierwszy post, od którego się to zaczęłoSmile
3 serwery pełno godzin do wyboru.. trzeba to dam i następne 3. Znajdzie się miejsce ale chciałam docenić "scenę" i dałam Wam pierwszeństwo wyboru godziny, stad są 3 serwery i tyle godzin... sugestia Jarusia.

Nie rozumiemy się nawzajem.
Rozchodzi mi się o ograniczenia godzin, że TP (Turniej Pocieszenia) trzeba grać w godzinach 15-18, TL w godzinach 18-20, a PL w 20-22. Według mnie jakiekolwiek ograniczenia są niepotrzebne i urudniają rozgrywki, bo jak drużyna nie może zagrać o 18 (a zakwalifikowała się do TL), to będzie i tak grała na serwerze załatwionym przez siebie o godzinie 20:00 i nic nie osiągniesz.
Bo każdy wie, że godziny 15-20 to za wcześnie na grę, wtedy zwykle sobie wszyscy siedzą na piwku przy sympatycznej rozmowie, tym bardziej w weekendy.
Ja mam tylko "ale" do tych godzin, bo i tak każdy wie, że większość meczów się rozegra w niedzielę o 20:00, pomimo to, że już termin został zarezerwowany.

Btw, Wiśnia aleś kotów pozabijał* ;d.

Mam nadzieję, że mogę użyć "*" bo to się przydaje ;d.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bilus czytajac twoje posty zaczynam się zastanawiac czy aby w kwali nie zrobiliscie takiego numeru o jakim mowa.coś strasznie się boisz zeby tylko nie jechac na serwerach Kamili.
Nie wiem czemu się jej tak czepiacie.Nie każdy team ma swoj serwer.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 14 stycznia 2009, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bilus... proponuje przeczytać wszystko zanim coś napiszesz:
Terminy wieczorne zarezerwowane są dla drużyn z PL7. Terminy późnego popołudnia zarezerwowane są dla drużyn z TL. Na pozostałe terminy oraz wolne godziny nie wykorzystane przez wcześniej wymienione drużyny mogą zapisywać się gracze Turnieju Pocieszenia. Oczywiście TL może zapisać się na terminy, które nie wykorzystali gracze z PL
Każda drużyna wybiera termin. Pierwszeństwo wyboru ma PL, później TL a na końcu uczestnicy Turnieju Pocieszenia.
W sumie meczów ma się odbyć 12 a godzin rezerwacji, łącznie na trzech serwerach, jest 57.

Coś więcej należy się tym co mieli najlepsze czasy. Terminów jest więcej niż meczów do rozegrania.
A do tego moja uwaga, że jak zabraknie to dołożę serwerów.
Nie wiem czego jeszcze oczekujecie ale nie mam zamiaru dać każdej drużynie serwerka na rozgrywki.

A co do "wojny".....
moja reakcja na posta Jakuba była taka a nie inna bo zaledwie kilka godzin wcześniej o tym z nim rozmawiałam i nie wiedziałam jaki kuźwa znalazł sobie motyw przewodni by pisać o tym tutaj.
I nie mów mi, że mam kogoś słuchać. Takie obowiązki ma się w pracy czy szkole jak się jest pracownikiem lub uczniem.
Ci co chcieli poradzić, i doradzić znaleźli ze mną kontakt i powiedzieli i mówią nadal a ja Ich słucham i bardzo cenię sobie Ich słowa.
Przykład.....
wczoraj daje informacje a po chwilki na gg otrzymuje:
11:26:51 TM - Jakub
odpowiedz mi tam na tmpl

A na gg nie mogłam? Co chciałeś i komu pokazać Jakubie?

Za to co teraz napisze możecie mnie zlinczować, nazwać używając brzydkich słów lub cokolwiek innego co odpowiada poziomowi niektórych osób....

Tylko niech każdy z was zastanowi się chociaż chwilkę nad moimi słowami.

1. nazywacie się "sceną" (specjalnie pisze w "" bo jest to dla mnie swojego rodzaju dość ironiczne). Jeśli słowo "scena" ma odnosić się do 8-9 drużyn i ta "scena" ma się izolować to nadal będę używać"". Ktoś mi kiedyś powiedział, że robiąc coś dla TM automatem znalazłam się na tej "scenie"
Wcale ale to wcale mi nie zależy na tym. Wczoraj Jareckiemu napisałam.. moim celem było zintegrować "scenę" z pozostałymi graczami, po co?
- by ci spoza "sceny" gracze mogli zobaczyć ze ta gra daje coś więcej niż tylko jazdę na nadeo, by zobaczyli ze cześć osób ma tu swoje osiągnięcia i ze można nawet dzięki temu poznać więcej ludzi, miast czy świata.
Ze to nie jest totalna durna jazda bolidkiem.
- by pokazac "scenie" ze sa tez inni gracze, ktorzy może nie dzisiaj ale jutro będą lepsi. NSteam powstalo dla jaj (już o tym pisalam), spary były przypadkowe, turnieje dlatego ze zazwyczaj namawialismy się wzajemnie. A jednak Krzychal wygral Nadeo a NS jest w TL.

Mowicie ze powinnam znać ludzi.. a wy mnie znacie? A może znacie Lukę albo Cene? hmm nie sadze.
Stworzyliscie swoj swiat. Ale jest was mniejszość patrzac bo wynikach PL7.
Chwalicie się osiągnieciami i slusznie bo jest się czym chwalic. Ale wykorzystujecie to w ten sposob ze inni musza się do was dostosowac. A to już jest chore.

Jakubie, mówiłam Ci ze brakuje strony reprezentacji. Rozmawialiśmy o tym kilka wieczorów. I nagle jest! no pięknie super.. do dzisiaj nie dałeś mi banerka który bym mogla zamieścić na tmpolska (a prosiłam wiele razy). Zaznaczę ze nigdy nie powiedziałam ze oczekuje ze zamieścisz tam tmpolska. Ja chciałam dać kierunki rozwoju TM innym graczom bo jakiś gracz nawet nie wie o waszym istnieniu.

Jakubie, rozmawialiśmy (do wczoraj) często na gg i mówilismy i o PL7 i o tmpolska. Nie rozumie dlaczego prowokujesz innych do dyskusji, które można przeprowadzić na gg. Bo ja tak to widzę a co gorsza osoby, którym powiedziałam ze o tym z Tobą rozmawiałam nagle tez to dostrzegły.

Co do znajomości.... Mam wystarczającą ilość znajomych i nie Twoja sprawa kogo powinnam poznać. Nie jesteście Bogami bym musiała zabiegać o kontakty z Wami

Sorki za caps teraz....

UWAŻAM ZE TAKICH CO POTRAFIĄ PYSKOWAĆ NA FORUM A NIE MAJA ODWAGI NAPISAĆ MI NA GG JEST MNIEJSZOŚĆ! I może właśnie dlatego tych osób nie znam....

Jakub także nazwał sędziów PL7 drugoligowcami.. aż ciężko uwierzyć mi teraz ze potrafił tak napisać o koledze z PGS, mam na myśli Shadowa, czy o Wixie... podobno guru w sprawach PL. Do tego Ziom czy h0lus.... Strzeliłeś tak zwana gafę a co gorsza nawet nie przeprosiłeś.... a nie, pewnie przeprosiłeś ich na gg. Ale już publicznie nie przyznasz się?

Kolejna sprawa.....
brak doświadczenia mojego.... Czy ktoś z was zna mnie osobiście? Czy ktoś wie o tym, że organizowałam wiele imprez w Polsce? czy ktoś wie o organizacji wspomagającej dzieci z biednych rodzin, którą stworzyłam? Czy ktoś wie o konkursach i turniejach w koszykówkę czy tenisa, których byłam współorganizatorem?
Nic o mnie nie wiecie.
Zrobiłam 2 Turnieje w TM i wiecie jakie mam wrażenie....
póki się "scena" nie wmieszała to wszystko szlo dobrze. Zaczęliście przekrzykiwać nakazywać i tak to własnie wygląda.
Bo to wybiera się adminów i sędziów (btw wasz wybór) by były to osoby odpowiedzialne za turnieje. I jedna rzecz.... dajcie mi przykład kiedy na ogólnym forum jakiejkolwiek organizacji dostaje się publicznie sędziemu a nie organizatorowi.

Moje zdanie jest takie...
"scena" to 30% graczy (dane z PL) Słowo daje ze wole dać nagrodę, którą nie raz ufundowałam z własnej kieszeni szaremu graczowi, który ma w sobie kulturę i wiarę niż człowiekowi uważającemu się za lepszego bo niby jest na "scenie" (czyt. Jakubkowy grajdołek).

Są osoby , które cenie i które szanuje ale nie za to ze są na "scenie" tylko za to ze są sobą!

Wisnia... twój wulgaryzm i chamstwo potwierdziło jacy ludzie są także na tej "scenie" a tłumaczenie ze wypiłeś i tak gadasz... ehhh no chyba tylko ludzie Twojego pokroju będą potrafić to zrozumieć.

Nie będę bywać na ogólnym TSie TM (Jakuba TSie) bo weszłam tam kilka razy i wasze słownictwo zniechęciła mnie wystarczająco. Stąd TS naszego teamu, na którym osoby zaglądające, przebywające potrafią się zachować odpowiednio do swojego wieku.


I jeszcze... wyjechałam do Irlandii z wielu powodów. Ale dopiero w Irlandii znalazłam największy dowód na potwierdzenie słuszności naszej decyzji.
Tutaj nikt nigdy nie doszukuje się złych intencji w działaniu drugiej osoby. Tutaj się ufa i pomaga jak tylko się da.
Powiedzieliśmy sobie z mężem, że gdy zostaniemy w Polsce nasze wnuki będą miały już życie na poziomie Unii Europejskiej. Wyjeżdżając daliśmy tę szanse już naszym dzieciom.
Tak, w Polsce nadal dominuje mniemanie, że jak Ktoś coś osiąga, lub komuś coś się udaje to albo oszukuje albo kombinuje więc trzeba go zniszczyć.
Żyjcie tak dalej, ja Was nie zmienię (mówię tylko o niektórych osobach).
Ale mogę dać coś tym osobą, tym graczom, którzy odpalają TM by sobie pograć a nie by szukać powodów do kłótni czy udawadniania jakim jest super facetem (kobietą).

RGS nie zostało zdyskwalifikowane tylko sami zrezygnowali.

Tak, pisałam z sarkazmem posty dotyczące Jakuba. Nie widzę powodów na to by ktoś taki jak On miał jakiekolwiek prawo wypowiadania się na temat mojej osoby. Moje posty na Jego temat, w których ironizowałam nie odniosły oczekiwanego efektu. W moich oczach Jakubie tylko pogrążyłeś się w ośmieszaniu własnej osoby a co gorsza ośmieszyłeś swój grajdołek.
Wypowiadałeś się pisząc za "scenę". Az tak jesteś słaby by nie napisać własnego zdania? Przynajmniej doceniłeś scarego .. no chorągiewka...

A na sam koniec.. tmpl w większości to spam. Sami nie raz pisaliście o bałaganie w tematach i postach. Nie mam na myśli tutaj działań Reda (bo wiem, że porządkuje to i się strasznie stara. Ale to właśnie ta sama "scena" co narzeka na burdel, burdel ten zrobiła.
Dlatego piszcie co chcecie na mój temat, wyzywajcie.... Wasza sprawa, wasz bałagan. Nie należę do "sceny" więc to forum nie jest dla mnie. Swój czas poświęcę tym co chcą grać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 stycznia 2009, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

xard, wes przeczytaj jeszcze raz posty kamili w tym topiku i powiedz mi, czy chcialoby się Tobie z ta osoba wspolpracowac.
tu nie chodzi o to, ze nie ma być paru serwisow, ale o zachowanie czlowieka, który je prowadzi.

mysle poprostu, ze wiele ludzi ma tu już pewne powiazanie z trackmania, jej scena i z jej aspektem esportowym.

ci ludzie, ktorzy od lat graja w turnieje onlienowe, jada na lany w calej polsce i przez to daja tej scenie twarz i bez których nie było by tutaj multigamingow, powinni miec ze strony nowych pewny respekt, bo jednak maja to doswiadczenie i sporo wlozyli w gre.

jeżeli człowiek, który pewnie nawet nie wie, co to jest ET-generation lub kim jest powiedzmy xenogear i nigdy nie bral udzialu w bylekolwiek wiekszym miedzynarodowym lub narodowym turnieju bierze się za organizacje turnieju polskiego, który ma już pareletnia historie (o której także mało wie), to powinien conajmniej posluchac innych, a nie, jak w tym wypadku, się burzyc, jeżeli ktos coś się pyta.

poza tym ten człowiek nie ma w ogole zamiaru przyblizyc się do sceny. wszystko co się dzieje, ma się dziac na tmpolska, na teamspeaku ich itp.
(tu polecaam tez cytat kamili, gdzie pisze, ze jak tak będzie dalej szlo, to już w ogole na tmpl nie będzie wchodzic).

jakby nie było, fakt jest, ze wysluchalem zdan kilku graczy i wiem, ze zdanie jest raczej takie, ze tmpolska jest optycznie najwyzej srednia strona, która także technicznie, nic nowego nie jest wstanie zrobić, co by tmpl nie mogl, ale zato mamy adminow, których mało kto zna i ktorzy już doprowadzili teraz sytuacie do dziwnego punktu jeżeli chodzi o NAR i RGS.

zwiazane z tym naprawdę nie rozumie, co to wszystko ma dac scenie.
jak wyslesz jako team dobry wynik z PL z linkiem na strone tmposlka, gdzie jako newsy widac jakieś wybory palcow lub zgadki kogo jest jakas koszulka, watpie, zeby ten ktos jakos podziwial twoj wynik i powiedzial: "wow, super, bierzemy cie do naszego MG i będziemy ci placic za wyjazdy na lany".
czy ty myslisz, ze oprocz paru graczy tm, jeszcze ktos inny w ogole wchodzi na te strone?

kiedy PL mialo być grane na gamebite, wielu ludzi się nie zgadzalo, mimo ze serwis był w miare preztizowy.
teraz wyszlo na to, ze gramy PL na stronie hobby-graczow, adminuja turniej niedoswiadczone osboby i robi się maly burdel, który adminy probuja zatrzymac z zmuszaniem w podane czasy na podanych serwerach.

mi się taki rozwoj poprostu nie wydaje poprawny i jak od trzech lat tu na tmpl robię, pisze o tym (jak widac, staram się nawet nie przeklinac Smile ).

[ Dodano Sro Sty 14, 2009 1:40 pm ]
dopiero teraz zauwazylem post kamili i chce coś dodac.

tych twoich malych obrazan w moj kierunek już wole nie komentowac, ale chce powiedziec ci tyle, ze nieraz wole, zeby ktos mnie nazwal chujem, niz jakos miedzy slowami mowil, co o mnie mysli.
cenie sobie bardziej szczeros niz elokwencje.

do tematu: bardzo fajnie, ze chcesz slabszym graczom dostepic gre.
tylko powiedz mi, co to ma do roboty z prowadzeniem PL?
PL mial być polski turniej drużyn pod wzorem miedzynarodowych rozgrywek. akurat tu wlasnie potrzeba trochę doswiadczenia.
jak widzisz, sama kwalifikacja pokazala, co się może stac, jak się jej nie ma.

[ Dodano Sro Sty 14, 2009 1:43 pm ]
aha i jeszcze jedno.
widze, ze kamila zaczyna wysylac tu czesci rozmow z GG.

ja tez mam takie nawet bardzo ciekawe czesci naszych rozmow, których objecalem, ze nie będę wysylac.
ale jeżeli to wedlug Ciebie, drago kamila, nie jest problemem, to może się rozmysle.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 14 stycznia 2009, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oceniles tmpolske bardzo krytycznie a ja Ci na to: nei Twoj biznes.. bo nie ty ja prowadzisz bo nawet nie powiedziales co mozna by było zrobić by było lepije. Poza tym twoje wyobrazenie ...
Cytat:
ze tmpolska jest optycznie najwyżej srednia strona, która także technicznie,

porownales nas do forum|?!?!? No Jakubie wybacz ale tmpl to dopiero sztuka. nawet linki do pobierania map dajecie (poza tmx) z darmowych serwisow lub z tmpolska:)
a teraz to co najbardziej mnei ujęlo:

Cytat:
jeżeli człowiek, który pewnie nawet nie wie, co to jest ET-generation lub kim jest powiedzmy xenogear i nigdy nie bral udzialu w bylekolwiek wiekszym miedzynarodowym lub narodowym turnieju bierze się za organizacje turnieju polskiego, który ma już pareletnia historie (o której także mało wie), to powinien conajmniej posluchac innych, a nie, jak w tym wypadku, się burzyc, jeżeli ktos coś się pyta.

poza tym ten człowiek nie ma w ogole zamiaru przyblizyc się do sceny. wszystko co się dzieje, ma się dziac na tmpolska, na teamspeaku ich itp.
(tu polecaam tez cytat kamili, gdzie pisze, ze jak tak będzie dalej szlo, to już w ogole na tmpl nie będzie wchodzic).


odpowiedz jest jakże prosta:
http://www.tmpolska.com/viewpage.php?page_id=24
czyli:
Głównym organizatorem Turnieju PL7 jest wix.
Osoby wchodzące w skład sędziów oraz inne osoby współorganizujące zostaną wybrane przez wix'a. Lista tych osób zostanie opublikowana.

i na tym koniec ładnie oceniles Wixa

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 14 stycznia 2009, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh tak sobie czytam i napisze tylko ze mam to wszystko nad czym dyskutujecie w.... no wiecie gdzie ;p pozdro.

Wiem ze to nie jest miłe ale witki opadaja ;p

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 stycznia 2009, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

yo_oo napisał:
oceniles tmpolske bardzo krytycznie a ja Ci na to: nei Twoj biznes.. bo nie ty ja prowadzisz bo nawet nie powiedziales co mozna by było zrobić by było lepije. Poza tym twoje wyobrazenie ...
Cytat:
ze tmpolska jest optycznie najwyżej srednia strona, która także technicznie,

porownales nas do forum|?!?!? No Jakubie wybacz ale tmpl to dopiero sztuka. nawet linki do pobierania map dajecie (poza tmx) z darmowych serwisow lub z tmpolska:)
a teraz to co najbardziej mnei ujęlo:

Cytat:
jeżeli człowiek, który pewnie nawet nie wie, co to jest ET-generation lub kim jest powiedzmy xenogear i nigdy nie bral udzialu w bylekolwiek wiekszym miedzynarodowym lub narodowym turnieju bierze się za organizacje turnieju polskiego, który ma już pareletnia historie (o której także mało wie), to powinien conajmniej posluchac innych, a nie, jak w tym wypadku, się burzyc, jeżeli ktos coś się pyta.

poza tym ten człowiek nie ma w ogole zamiaru przyblizyc się do sceny. wszystko co się dzieje, ma się dziac na tmpolska, na teamspeaku ich itp.
(tu polecaam tez cytat kamili, gdzie pisze, ze jak tak będzie dalej szlo, to już w ogole na tmpl nie będzie wchodzic).


odpowiedz jest jakże prosta:
http://www.tmpolska.com/viewpage.php?page_id=24
czyli:
Głównym organizatorem Turnieju PL7 jest wix.
Osoby wchodzące w skład sędziów oraz inne osoby współorganizujące zostaną wybrane przez wix'a. Lista tych osób zostanie opublikowana.

i na tym koniec ładnie oceniles Wixa


no wiem, ze tmpl ci się nie podoba, przeciesz mowilas, ze chcialabys najlepiej wszystko miec na tmpolska.

znow jesteś strasznie obrazliwa, jak chodzi o krytyke chocby twojej strony, która z przproszeniem nie nalezy do tych najladniejszych, to chyba każdy widzi, ze jest tam logo, parę kresek i tyle.

kamila, ogolnie już trochę zaczynasz pisać od rzeczy.
ja nie krytykowalem wixa, tylko głównie Ciebie i twoja zakochanosc we wlasna strone i czynnosc.
nie rzucaj teraz swoich bledow na wixa, bo z wixem da się jakos zawsze dogadac. a ze jest glownym organizatorem, to nie zmienia nic w naszym temacie, a tym badrdziej nie ma nic do roboty z toba, twoimi postami i zachowaniem.

a jak już tak dramatycznie konczysz swoje posty z zdaniami jak "ładnie oceniles wixa", to napisz coś przed tym, co dla kazdego jest jasne i z czego dokładnie wynika to zdanie, bo ja już zaczynam mocno się gubic w tych twoich wykaldach i jakos tej twojej dramatyki nie rozumie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra kuba masz całkowitą racje , ale to mi uświadomiły jej 3 last posty .

Próbowałem znaleść jakieś porozumienie między wami , ale to nie jest możliwe

yo_oo gdzie ja Ci kurde napisałem zebyś się słuchała jakuba?Co? napisałęm doradziła. A to ze kuba chciał zebyś pisała na tmpl , to normalne bo chce wiedzieć jakie jest zdanie innych....

A tak BTW sam sobie też prowadziłem lige , coprawda jedną na 8 zespołów i jakoś była przeprowadzona sprawnie..... pomimo ze kolidowała z PL5

Jestem w profesjonalnej drużynie i uważam się za profesjonalnego gracza,
Ta liga nie jest w żadnym calu profesjonalna dlatego też , nie mam zamiaru brać w niej udziału

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Smieszni jestesce, i jakub i yo_oo (kamila tak?).
O co wy tak naprawdę się klocicie? O to kto ma wiekszego ptaka? (przenosnia) Jak mozna w tym wieku o takie coś jazdy robić? Mentalnie to normalnie piaskownica, a wiek niby niepasujacy.
A najlepiej jak chcecie gadac ze soba, to wezcie to przez kogos normalnego, kto te wasze tresci będzie umial ujac w bardziej przystosowane do rozmowy slowa.

P.S.
Cytat:
I jeszcze... wyjechałam do Irlandii z wielu powodów. Ale dopiero w Irlandii znalazłam największy dowód na potwierdzenie słuszności naszej decyzji.
Tutaj nikt nigdy nie doszukuje się złych intencji w działaniu drugiej osoby. Tutaj się ufa i pomaga jak tylko się da.
Powiedzieliśmy sobie z mężem, że gdy zostaniemy w Polsce nasze wnuki będą miały już życie na poziomie Unii Europejskiej. Wyjeżdżając daliśmy tę szanse już naszym dzieciom.
Tak, w Polsce nadal dominuje mniemanie, że jak Ktoś coś osiąga, lub komuś coś się udaje to albo oszukuje albo kombinuje więc trzeba go zniszczyć.

Dziwne, bo ja nie musze nigdzie wyjezdzac, zeby miec to, co niby ty masz w Irlandii. :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
Bilus czytajac twoje posty zaczynam się zastanawiac czy aby w kwali nie zrobiliscie takiego numeru o jakim mowa.coś strasznie się boisz zeby tylko nie jechac na serwerach Kamili.

Tak. Na pewno. Załóżmy że tak zrobiliśmy, i jaki w tym sens skoro 3 z 4 graczy pojechało może nie dużo, ale na pewno znacząco poniżej czasów jakie kręcili przed kwali?

@Khasius - dokładnie. IMO w całej tej dyskusji chodzi o jedno - kto jest ważniejszy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
Cytat:
siedze tu już na tyle i zrobilem tyle

Cytat:
nie musze prosic nowa osobe na scenie o wyjasnienie mi pewnych punktów w regulaminu

lepsi i lepsiejsi co nie Jakub Very Happy


Nie będę się wpiepszał w wasza "rozmowe" i udawadnial kto ma recje. To jest wasza sprawa i sami ją sobie rozwiązecie.

Ale tym co napisałes (szczegolnie w 2 czesci) mocno przesadziłes.

już widze tą odpowiedz. "Ty jesteś nowy, wiec g*wno masz tu do gadania" Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

podbijam się pod postem Xardasa... wezcie nauczcie się wspolpracy i zrozumcie ze szkodzicie SOBIE nie innym tylko sobie...
1) Wezcie wszyscy odwalcie się od Jakuba, może go nie znam osobiscie( a szkoda bo mialem okazje na pga, tak samo jak i innych graczy ) i za to co zrobil już dla gry zwanej TM już powinni przyznawac Nagrode Jobla.
2) Nie kloccie się o te bogu ducha winne serwery no ludzie... ogarnijcie się za przeproszeniem.
3) jeśli jeszcze jakiś patafian napisze ze w RH nie jechalo RH to normalnie udusze go wlasnymi rekoma umazanymi w rozowej farbie, przeciez Donert w tym czasie jezdzil chyba z TCW bo mi nawet napisal na gg ze ma kwali do kwali (btw. jak to smiesznie brzmi: "kwali do kwali" xd) a Noth chyba nie znał mapy, wiec nie znam innego gracza tak zaprzyjaznionego z RH oprocz tych dwoch który moglby pojechac w RH. A jeśli nie wierzycie jednak to iccie spac i nie mieszajcie nas z gownem.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hektor17
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 121
Skąd: Śląsk~>Rybnik

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i żeście rozdupcyli forum xd

admin czuwa ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:
podbijam się pod postem Xardasa... wezcie nauczcie się wspolpracy i zrozumcie ze szkodzicie SOBIE nie innym tylko sobie...
1) Wezcie wszyscy odwalcie się od Jakuba, może go nie znam osobiscie( a szkoda bo mialem okazje na pga, tak samo jak i innych graczy ) i za to co zrobil już dla gry zwanej TM już powinni przyznawac Nagrode Jobla.
2) Nie kloccie się o te bogu ducha winne serwery no ludzie... ogarnijcie się za przeproszeniem.
3) jeśli jeszcze jakiś patafian napisze ze w RH nie jechalo RH to normalnie udusze go wlasnymi rekoma umazanymi w rozowej farbie, przeciez Donert w tym czasie jezdzil chyba z TCW bo mi nawet napisal na gg ze ma kwali do kwali (btw. jak to smiesznie brzmi: "kwali do kwali" xd) a Noth chyba nie znał mapy, wiec nie znam innego gracza tak zaprzyjaznionego z RH oprocz tych dwoch który moglby pojechac w RH. A jeśli nie wierzycie jednak to iccie spac i nie mieszajcie nas z gownem.


Tylko bez wyzwisk proszę... Yyy, powiedz mi co Jakub zrobił dla polskiej sceny TM, bo chyba o tym pisałeś ? Czy tak uważasz bo dużo "fajnych" ludzi tak uważa ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciek napisał:
Outsid3r napisał:
podbijam się pod postem Xardasa... wezcie nauczcie się wspolpracy i zrozumcie ze szkodzicie SOBIE nie innym tylko sobie...
1) Wezcie wszyscy odwalcie się od Jakuba, może go nie znam osobiscie( a szkoda bo mialem okazje na pga, tak samo jak i innych graczy ) i za to co zrobil już dla gry zwanej TM już powinni przyznawac Nagrode Jobla.
2) Nie kloccie się o te bogu ducha winne serwery no ludzie... ogarnijcie się za przeproszeniem.
3) jeśli jeszcze jakiś patafian napisze ze w RH nie jechalo RH to normalnie udusze go wlasnymi rekoma umazanymi w rozowej farbie, przeciez Donert w tym czasie jezdzil chyba z TCW bo mi nawet napisal na gg ze ma kwali do kwali (btw. jak to smiesznie brzmi: "kwali do kwali" xd) a Noth chyba nie znał mapy, wiec nie znam innego gracza tak zaprzyjaznionego z RH oprocz tych dwoch który moglby pojechac w RH. A jeśli nie wierzycie jednak to iccie spac i nie mieszajcie nas z gownem.


Tylko bez wyzwisk proszę... Yyy, powiedz mi co Jakub zrobił dla polskiej sceny TM, bo chyba o tym pisałeś ? Czy tak uważasz bo dużo "fajnych" ludzi tak uważa ?

ehh... jest kapitanem repry, jest tu w zasadzie od poczatku, wiadomo ze na jego radach zawsze mozna polegac itd itp jeszcze jakieś dowody chcesz ? i ja nikogo nie wyzywam tylko stwierdzam fakt. a Ty jakbys nazwal kogos kto rzuca w Ciebie falszywymi obelgami ? he ?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:
Maciek napisał:
Outsid3r napisał:
podbijam się pod postem Xardasa... wezcie nauczcie się wspolpracy i zrozumcie ze szkodzicie SOBIE nie innym tylko sobie...
1) Wezcie wszyscy odwalcie się od Jakuba, może go nie znam osobiscie( a szkoda bo mialem okazje na pga, tak samo jak i innych graczy ) i za to co zrobil już dla gry zwanej TM już powinni przyznawac Nagrode Jobla.
2) Nie kloccie się o te bogu ducha winne serwery no ludzie... ogarnijcie się za przeproszeniem.
3) jeśli jeszcze jakiś patafian napisze ze w RH nie jechalo RH to normalnie udusze go wlasnymi rekoma umazanymi w rozowej farbie, przeciez Donert w tym czasie jezdzil chyba z TCW bo mi nawet napisal na gg ze ma kwali do kwali (btw. jak to smiesznie brzmi: "kwali do kwali" xd) a Noth chyba nie znał mapy, wiec nie znam innego gracza tak zaprzyjaznionego z RH oprocz tych dwoch który moglby pojechac w RH. A jeśli nie wierzycie jednak to iccie spac i nie mieszajcie nas z gownem.


Tylko bez wyzwisk proszę... Yyy, powiedz mi co Jakub zrobił dla polskiej sceny TM, bo chyba o tym pisałeś ? Czy tak uważasz bo dużo "fajnych" ludzi tak uważa ?

ehh... jest kapitanem repry, jest tu w zasadzie od poczatku, wiadomo ze na jego radach zawsze mozna polegac itd itp jeszcze jakieś dowody chcesz ? i ja nikogo nie wyzywam tylko stwierdzam fakt. a Ty jakbys nazwal kogos kto rzuca w Ciebie falszywymi obelgami ? he ?


Od początku to był Yard, Mor_Olo i Wiadp Smile I to Wiadp zainicjował występy polskiej reprezentacji na NC, więc chyba obaliłem twoje dowody. Co do tego drugiego, to bym nie wyzywał, nawet bym nie tłumaczył, bo i tak będzie przy swoim. Po co się tłumaczysz, skoro tak nie było ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Bilus czytajac twoje posty zaczynam się zastanawiac czy aby w kwali nie zrobiliscie takiego numeru o jakim mowa.coś strasznie się boisz zeby tylko nie jechac na serwerach Kamili.
Nie wiem czemu się jej tak czepiacie.Nie każdy team ma swoj serwer.

Dla Twojej wiadomości, kwali jechaliśmy na serwie Kamili. Zgacha? ;d.
Poza tym nigdy nie czepiałem się serwów, tylko godzin kwalifikacji. Bo jak dwie drużyny zarezerwują godziny na niedzielę to reszta jest poszkodowana, i by się skończyło że i tak drużyna by zagrała mecz na swoim serwerze w terminie, który już jest zajęty.
Jednak doczytałem i nie się nie odzywałem już ;].

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ehhh... dobra wez przeczytaj co napisali o RH chocby niektorzy w swoich postach (xywki litosciwie pomine) ze RH to neokidsy, traktujacy gre jako sens swojego istnienia i się nie dziwie ze Maybe letko się wkurzyl za co dostal zakaz pisania (szczerze mowiac nie wiem czemu) bo bym pewnie sam tak zareagowal gdybym był mniej spokojny a ze trudno mnie wnerwic to się zbytnio nie pluje do innych... dlatego także nie będę klocil się z Toba. pis and loff. :]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja jak głupi myślałem, że temat jest zamknięty. Po ch** to wyciągasz Out? ;/.
_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?