Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Kwestia PL7 i profesjonalnej organizacji.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 16:24    Temat postu: Kwestia PL7 i profesjonalnej organizacji. Odpowiedz z cytatem  

Nowy temat założyłem w obawie, że mój post zgubiłby się pośród potoku kolejnych postów w temacie podobno o rezerwacji terminów. Wink

Jestem nowy, niedoświadczony i nie mam większego pojęcia o niuansach i historii polskiej sceny TMNF (by nikt nie mówił, że uważam inaczej), dlatego chciałbym, by ktoś mi wyjaśnił na publicznym forum, dlaczego doszło do takiej sytuacji, jaką widzimy teraz. Nie chodzi mi o karę dla NAR czy wycofanie się RGS-u, ale o następujące pytania:

- Skoro Polish League w zamierzeniu ma być profesjonalnie (a przynajmniej na tyle profesjonalnie, na ile pozwala na to ogólna kondycja e-sportu) organizowanym turniejem, zakładam, że nastąpiły próby podłączenia go do jakiegoś międzynarodowego serwisu podobnym turniejom poświęconemu. (Nie znam się na tym, bo TMNF jest pierwszą grą, w której staram się aktywnie udzielać online, więc jedynym takim serwisem, jaki znam, jest ESL.) O co dokładnie chodzi z gamebite? Czy takie próby podłączenia się poza tą z gamebite faktycznie miały miejsce, jaki był ich efekt i czy takie próby nadal są prowadzone?
- Turniej PL7 cierpiał na spore opóźnienie, w końcu miał być grany na jesieni ubiegłego roku. Czy lepiej byłoby nadal czekać na bardziej profesjonalną organizację (a nie wiadomo, ile należałoby czekać, może miesiąc, może rok, może dłużej) niż uczestniczyć w PL7 współorganizowanym przez tmpolska?
- Pierwsza edycja PITMC była rozgrywana w "zamierzchłych czasach" i mimo co jakiś czas podnoszących się głosów o tym, że może przydałoby się zorganizować następną (sądząc po tematach na forum), o drugiej edycji słuch na dobrą sprawę zaginął aż do momentu pojawienia się jej w kalendarzu na tmpolska. Czy współorganizacja drugiego PITMC przez tmpolska też jest złym pomysłem i należy zamiast tego czekać kolejne miesiące na drugą edycję?

Zaznaczam, że nie piszę tego z pozycji admina tmpolska.com, ale z pozycji relatywnie nowego polskiego gracza TMNF, który chciałby po prostu zagrać w PL i PITMC. Nie mam zamiaru tym postem włączać się do dyskusji między Kamilą a Jakubem, chciałbym po prostu otrzymać odpowiedzi, które pozwoliłyby mi zrozumieć, skąd cały ten konflikt w ogóle się wziął.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 16:47    Temat postu: Re: Kwestia PL7 i profesjonalnej organizacji. Odpowiedz z cytatem  

No to krotko i mam nadzieje rzeczowo:
Scooter Fox napisał:
- Skoro Polish League w zamierzeniu ma być profesjonalnie (a przynajmniej na tyle profesjonalnie, na ile pozwala na to ogólna kondycja e-sportu) organizowanym turniejem, zakładam, że nastąpiły próby podłączenia go do jakiegoś międzynarodowego serwisu podobnym turniejom poświęconemu. (Nie znam się na tym, bo TMNF jest pierwszą grą, w której staram się aktywnie udzielać online, więc jedynym takim serwisem, jaki znam, jest ESL.) O co dokładnie chodzi z gamebite? Czy takie próby podłączenia się poza tą z gamebite faktycznie miały miejsce, jaki był ich efekt i czy takie próby nadal są prowadzone?

TMNF znajduje się duuuzo poniżej jak to nazwales 'kondycji e-sportu', proby były jedynie z gamebite, odybyly się tam nawet dwie poprzednie edycje i moglo tak pozostac, gdyby nie konfikty w zarzadzie tej strony i powstanie stosunkowo niedawno podobnej strony gameback.net (nie chce dokładnie tlumaczyc, tym bardziej, ze nie bardzo już pamietam o co chodzilo). Wiecej mozesz poszperac tu na forum lub na [url]gamebite.net[/url]

Scooter Fox napisał:
- Turniej PL7 cierpiał na spore opóźnienie, w końcu miał być grany na jesieni ubiegłego roku. Czy lepiej byłoby nadal czekać na bardziej profesjonalną organizację (a nie wiadomo, ile należałoby czekać, może miesiąc, może rok, może dłużej) niż uczestniczyć w PL7 współorganizowanym przez tmpolska?

n/c PL7 imho i tak jest zbyt szybko, w poprzednim roku mielismy dwie edycje ciagu pol roku, ile mozna?

Scooter Fox napisał:
- Pierwsza edycja PITMC była rozgrywana w "zamierzchłych czasach" i mimo co jakiś czas podnoszących się głosów o tym, że może przydałoby się zorganizować następną (sądząc po tematach na forum), o drugiej edycji słuch na dobrą sprawę zaginął aż do momentu pojawienia się jej w kalendarzu na tmpolska. Czy współorganizacja drugiego PITMC przez tmpolska też jest złym pomysłem i należy zamiast tego czekać kolejne miesiące na drugą edycję?


W PITMC były spore nagrody i wlasnie z powodu ich braku Scary a pozniej Red zaprzestali dzialan... Turniejow 4fun jest wystarczajaco, ten nie musi się odbywac, jeśli ma być kolejnym z rzedu Smile
jeśli jednak ma się odbyc zaraz po PL7 to może Redzik wznow poszukiwania sponsorow? Razz może Skrap dolozy się zamiast swojego 'turnieju only for pł0'? Cool

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 14 stycznia 2009, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wcale PL7 nie cierpiało na spore opóźnienie i nie wiem skąd wziąłeś granie na jesieni tamtego roku ?
Odrazu po PL6 większość doszła do wniosku że więcej niż 2 turnieje na rok to przesada, bo to w końcu ma być "elitarny" turniej a nie zwykłą liga/drabinka.

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 14 stycznia 2009, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Krotko mowiac

ESL nie chciał
GB było "trochę" amatorskie

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?