Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Słowa wyjaśnienia
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 15 stycznia 2009, 20:10    Temat postu: Słowa wyjaśnienia Odpowiedz z cytatem  

Uważam, że hmm winien jestem słów kilka wyjaśnień, a właściwie chciałbym coś oznajmić tudzież ogłosić.

Po pierwsze. Kwestia serwerów od tmpolska.com czy jak kto woli od Yo_oo. To jest jej dobra nie przymuszona wola, że udostępnia serwery. Są one po te, że jeżeli któraś z ekip nie ma dość stabilnego serwera na mecz to, może on się odbyć na którymś z serwerów tmpolska.com. I TO WSZYSTKO ! Nie ma nic więcej do powiedzenia. Nikt nie chce specjalnie rozkazywać rozgrywania meczów na tychże właśnie serwarach aby szukać oszustów lub kogoś sprawdzać. To jest po prostu w razie problemów któregoś z klanów ! I niektóre dyskusje, komentarze były chyba nie na miejscu, ale nie ważne.

Kolejna sprawa. NIE ŻYCZE SOBIE, aby któryś z adminów był obrażany publicznie ! Obrażany. Nie mówię, że nie można mieć jakigoś "Ale" do kogoś, ale chodzi o fakt, że jeśli ktoś ma coś do któregoś z adminów, to albo sobie to wyjaśnić z nim bezpośrednio, ALBO UDERZA Z TYM DO MNIE!

To że my - admini powołani częściowo przeze mnie na Polish League 7 to ich dobra wola. NIkt im za to nie płaci, a słowo dziękuje nie za często pada na naszej scenie, ale mniejsza oto. Nie każe wam dziękować za to co robimy, ale chciałbym żeby jak to mówimy "scena" miała chociaż odrobinę szacunku dla tego co ktoś robi dla innych bezinteresownie.

Wix mało aktywny ? OK. Najlepiej co zrobić, żeby nie organizował PL7, a wiesz co się działo, że wixa nie było ? NIe, łatwo tylko skreślić. Tak łatwo zoorganizować rozgrywki jakieś? Tak myślicie, to przeprowadzćcie zaowdy lanowe albo nawet on line, tak żeby wszystkim pasowało i wtedy pogadajmy o doświadczeniach, wymieńmy je.

W każdym bądź razie zalegało mi to troszke na duszy więc pisze i proszę o chociaż częściowe zrozumienie.

Pozdrawiam,
Wix

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 15 stycznia 2009, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dokładnie wix.

[ Dodano 15 stycznia 2009, 20:16 ]
Wix napisał:
Uważam, że hmm winien jestem słów kilka wyjaśnień, a właściwie chciałbym coś oznajmić tudzież ogłosić.

Po pierwsze. Kwestia serwerów od tmpolska.com czy jak kto woli od Yo_oo. To jest jej dobra nie przymuszona wola, że udostępnia serwery. Są one po te, że jeżeli któraś z ekip nie ma dość stabilnego serwera na mecz to, może on się odbyć na którymś z serwerów tmpolska.com. I TO WSZYSTKO ! Nie ma nic więcej do powiedzenia. Nikt nie chce specjalnie rozkazywać rozgrywania meczów na tychże właśnie serwarach aby szukać oszustów lub kogoś sprawdzać. To jest po prostu w razie problemów któregoś z klanów ! I niektóre dyskusje, komentarze były chyba nie na miejscu, ale nie ważne.

Kolejna sprawa. NIE ŻYCZE SOBIE, aby któryś z adminów był obrażany publicznie ! Obrażany. Nie mówię, że nie można mieć jakigoś "Ale" do kogoś, ale chodzi o fakt, że jeśli ktoś ma coś do któregoś z adminów, to albo sobie to wyjaśnić z nim bezpośrednio, ALBO UDERZA Z TYM DO MNIE!

To że my - admini powołani częściowo przeze mnie na Polish League 7 to ich dobra wola. NIkt im za to nie płaci, a słowo dziękuje nie za często pada na naszej scenie, ale mniejsza oto. Nie każe wam dziękować za to co robimy, ale chciałbym żeby jak to mówimy "scena" miała chociaż odrobinę szacunku dla tego co ktoś robi dla innych bezinteresownie.

Wix mało aktywny ? OK. Najlepiej co zrobić, żeby nie organizował PL7, a wiesz co się działo, że wixa nie było ? NIe, łatwo tylko skreślić. Tak łatwo zoorganizować rozgrywki jakieś? Tak myślicie, to przeprowadzćcie zaowdy lanowe albo nawet on line, tak żeby wszystkim pasowało i wtedy pogadajmy o doświadczeniach, wymieńmy je.

W każdym bądź razie zalegało mi to troszke na duszy więc pisze i proszę o chociaż częściowe zrozumienie.

Pozdrawiam,
Wix


Dokładnie wix

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 8

Skąd: z fjuta

PostWysłany: 15 stycznia 2009, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dokładnie popieram słowa Wix'a i quote Kinga ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 15 stycznia 2009, 20:23    Temat postu: Re: Słowa wyjaśnienia Odpowiedz z cytatem  

Wix napisał:
Kolejna sprawa. NIE ŻYCZE SOBIE, aby któryś z adminów był obrażany publicznie ! Obrażany. Nie mówię, że nie można mieć jakigoś "Ale" do kogoś, ale chodzi o fakt, że jeśli ktoś ma coś do któregoś z adminów, to albo sobie to wyjaśnić z nim bezpośrednio, ALBO UDERZA Z TYM DO MNIE!


przypominam ze za obrazanie adminow sa ostrzezenia Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 15 stycznia 2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PGS znowu DSQ :/

Wix - Twój post do mnie trafia. yo_oo napisała to dosyć niejasno. Ja zrozumiałem, że mecze MUSZĄ być rozgrywane tam i nie bardzo mi się to spodobało. Tak jak teraz to czytam to w pełni popieram taką inicjatywę i mi się to podoba.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 6:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coof napisał:
PGS znowu DSQ :/

Wix - Twój post do mnie trafia. yo_oo napisała to dosyć niejasno. Ja zrozumiałem, że mecze MUSZĄ być rozgrywane tam i nie bardzo mi się to spodobało. Tak jak teraz to czytam to w pełni popieram taką inicjatywę i mi się to podoba.


Noi gitara. DSQ dla was nie będzie, bo niektorych u was lubie :F

A gdzie reszta wielkich mówców ? i tych zawsze pierwszych do dyskusji ? Już nikt nie ma nic do powiedzenia ?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wix napisał:
[quote="Coof"
A gdzie reszta wielkich mówców ? i tych zawsze pierwszych do dyskusji ? Już nikt nie ma nic do powiedzenia ?


myślisz o kimś konkretnym Question

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wix dziwie się ze się tlumaczysz Jakubowi temu co nie organizowal w zyciu zadnego turnieju tylko zawsze klepie jadaczka jakby to on zrobil itd.Tym bardziej jest to polski turniej jak sama nazwa wskazuje wiec niemiec niech tu się nie wpindala z kopytami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 16 stycznia 2009, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wysoki poziom na narodowość wjezdzać,nie miałeś już co napisać Gobis?To nic nie pisz ^^
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
A gdzie reszta wielkich mówców ? i tych zawsze pierwszych do dyskusji ? Już nikt nie ma nic do powiedzenia ?


Ja ci powiem. Bądź mądry i odpuść. Olej. Albo po prostu przestań to robić.
Z mojego idealistycznego punktu widzenia wynika, że jeśli ktoś Cię olewa, powienieś robić to samo. Bo spójrzmy prawdzie w oczy.. User widzi to tak.
O fajnie LIGA PL7 się zaczęła. Oczywiście sama się zaczeła. Wytrzeźwiała k**wa po 6 edycji przyszła i się zaczęła.
Słuchaj Wix. Poznaliśmy się w Łodzi i kumaty gostek jesteś. Dam Ci małą życiową radę. Wolontariat jest super - jeśli widzisz wyniki swojej pracy i podmiot jest Ci wdzięczny. Jeśli robisz coś z własnej nie przymuszonej woli, a wiara Cię typowo olewa, na dodatek strzępisz se nerwy to po prostu "go with it". Bo z takim podejściem daleko nie zajdziesz. Có pedały.

[ Dodano 16 stycznia 2009, 13:19 ]
EDIT nie działa Confused
EDIT: I pamiętaj twardym chujem trzeba być

Very Truly Yours..
Star~

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ten to ma fajowo... ^^
Wix, nie przejmuj się tymi, co to ciągle pierdolą, jak to źle wszystko wygląda. Oni by tego lepiej nie zrobili, po prostu jesteś w tym najlepszym. Pamiętaj, że nie tylko ja tak uważam Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 stycznia 2009, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon napisał:
Wix dziwie się ze się tlumaczysz Jakubowi temu co nie organizowal w zyciu zadnego turnieju tylko zawsze klepie jadaczka jakby to on zrobil itd.Tym bardziej jest to polski turniej jak sama nazwa wskazuje wiec niemiec niech tu się nie wpindala z kopytami.

ja rozumie, ze dalej ci jajka sciska, ze ta twoja pro dywizja multigamingowa nie dala rade się zakwalifikowac na 1.lige, ale az tak, ze zapomniales, ze sam mieszkasz w hiszpani?
gdziebys nie mieszkal i jakiej narodowosci bys niemial, takie wypowiedzi rasystyczne wiele mowia o twoim rozumie ograniczonym.
na ten temat polecam także przedostatni post tego topicu http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=6111&postdays=0&postorder=asc&start=75

poza tym już ci mowilem, ze urodzilem się w warszawie i uciekaismy w czasie komunizmu, bo mama byla ciężko chora, a w polsce nie było jak ja leczyc.
ja wtedy mialem 7 lat, wiec ciężko mowic, ze ja się na wyjazd zdecydowalem.
jakby nie było, mam papiery polskie (o to ci chyba chodzi), tylko nie sa one poprostu pzedluzone od lat, bo nie było potrzeby, ale zapewniam Ciebie, ze jestem w polsce zarejstrowany i jakbym się postaral pewnie daloby się te papiery aktualizowac.
jednak inaczej niz ty nie potrzebuje papieru jakiegoś, aby udowdnic moja polskosc, bo to jest coś, co mam w sercu, co odczuwam, jak w domu rozmawiamy po polsku przy pierogach czy bigosem, lub jak na lanach w polsce rozmawiam z graczami.

a kto wie, może ty tez się starales o papiery hiszpanskie, tylko poprostu nie chca Tobie dac.

[ Dodano Pią Sty 16, 2009 1:38 pm ]
EDIT:
nie wiem, czemu myslisz, ze wix to do mnie skierowal, ja nikogo nie obrazilem, wypowiedzialem swoje zdanie jak najbardziej do rzeczy bez przklenstw spokojnie itp.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 16 stycznia 2009, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

coś w Tobie dziwnego jest Jakubie...

także nie obrażam a jedynie wyrażam swoje zdanie.!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W Tobie yo_oo też jest coś dziwnego. Powiem nawet, że coś czego nie trafię. Twój post jest nie na temat. Więc proszę Cię delikatnie. s***dalaj.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja pi***olę Leon, starszy, a jeszcze glupszy. Wam normalnie odpierdala na tej emigracji niesamowicie. :shock: może dzięki temu w Polsce jest coraz normalniej, jak tacy wyjezdzaja. Opanujcie się, bo to jest naprawdę zalosne czytac wasze zale, klotnie itp porownywalne z poziomem przedszkolnym.

Wix rob swoje i tyle. Podejmowanie jakiś dzialan zawsze wiaze się z ryzykiem otrzymania zjebki, wiec to normalne. Kwestia zdrowego podejscia do tego.

P.S. Jakby ktos nie wiedzial (jak Leon), to Jakub akurat organizowal już turniej, ale przez wasze zapatrzenie ciul wie na co, ciężko przyjac wam temu podobne fakty do swojej spaczonej dziwnymi antypatiami glowy.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie chce nikogo bronić ani nikogo obrażać, więc no offence, ale co by nie było to Jakub zawsze jest pierwszy do obrażania innych, do mówienia 'wy****dalaj', do dyskryminowania innych, do poniżania ich, do robienia z nimi ch** wie czego, do nawoływania jawnego, żeby najeżdżać na kogoś. To on najczęściej skreśla ludzi na polskiej scenie, bo wszyscy za nim zawsze pójdą. Dlatego teraz nie jeżdże na żadne lany itp., bo wiem, że nie byłbym tam mile widziany, bo pomimo że przepraszałem wielokrotnie, i tego, że chyba wszyscy widzą że się zmieniłem, dalej będę miał lipę, przez takich ludzi jak Jakub, którzy nie zapominaja, nawet jak się przeprasza.
Ale jeżeli ktoś ODWAŻY SIĘ, prosto w twarz powiedzieć takiemu komuś jak Jakub co mu leży na sercu, to od razu jest zły i be! Bo jak on śmiał się sprzeciwić tym ważnym! Prawda jest taka, że osoby pokroju Jakuba ZNISZCZYŁY życie w społeczności trackmanii, a same nie potrafią przyjać godnie krytyki, i za to stfu. :/

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja pi***olę. Jakub, jeśli tak Cię cieszy, że lepiej wypadliście od nas, to proszę, ciesz się, ale najpierw zrób porównanie : dwukrotni mistrzowie Polski, a drużyna, która tak na dobrą sprawę jeszcze nic nie zdziałała. Star, na ch** Ty tu się wpierdalasz, wyzywasz na siłę, tak bardzo gadasz o noliferach, e-kozakach, a bawisz się w wyzywanie przez neta, to jest naprawdę bardzo żałosne. Leon może trochę przesadził, więc uważam, że Jakub także jako anty-e-kozak i antyfan H5F i wszystkiego co ma z tym wspólnego, powinien po prostu to ignorować, a udowodnić to możesz w piaskownicy, bo mi nie zależy na tym, żeby zobaczyć, jakie masz zajebiste obywatelstwo, czy akt urodzenia, czy czym Ty się tam chcesz chwalić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciek napisał:
Ja p***dole. Jakub, jeśli tak Cię cieszy, że lepiej wypadliście od nas, to proszę, ciesz się, ale najpierw zrób porównanie : dwukrotni mistrzowie Polski, a drużyna, która tak na dobrą sprawę jeszcze nic nie zdziałała. Star, na ch** Ty tu się wpierdalasz, wyzywasz na siłę, tak bardzo gadasz o noliferach, e-kozakach, a bawisz się w wyzywanie przez neta, to jest naprawdę bardzo żałosne. Leon może trochę przesadził, więc uważam, że Jakub także jako anty-e-kozak i antyfan H5F i wszystkiego co ma z tym wspólnego, powinien po prostu to ignorować, a udowodnić to możesz w piaskownicy, bo mi nie zależy na tym, żeby zobaczyć, jakie masz zajebiste obywatelstwo, czy akt urodzenia, czy czym Ty się tam chcesz chwalić...


kto jest bez grzechu niech pierwszy zuci kamień.

[ Dodano Pią Sty 16, 2009 4:03 pm ]
szopek napisał:
Maciek napisał:
Ja p***dole. Jakub, jeśli tak Cię cieszy, że lepiej wypadliście od nas, to proszę, ciesz się, ale najpierw zrób porównanie : dwukrotni mistrzowie Polski, a drużyna, która tak na dobrą sprawę jeszcze nic nie zdziałała. Star, na ch** Ty tu się wpierdalasz, wyzywasz na siłę, tak bardzo gadasz o noliferach, e-kozakach, a bawisz się w wyzywanie przez neta, to jest naprawdę bardzo żałosne. Leon może trochę przesadził, więc uważam, że Jakub także jako anty-e-kozak i antyfan H5F i wszystkiego co ma z tym wspólnego, powinien po prostu to ignorować, a udowodnić to możesz w piaskownicy, bo mi nie zależy na tym, żeby zobaczyć, jakie masz zajebiste obywatelstwo, czy akt urodzenia, czy czym Ty się tam chcesz chwalić...


kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiecie co Wink, od dawna nie włączałem się w wasze dziwne topici, które zakładacie nie wiadomo po co.

Moje pytanie.

Czy z wami jest coś nie tak ? Czy za każdym razem musicie się tłumaczyć ze swoich dziwnych przejęzyczeń i chwilowych emocji( które najczęściej przekładają się na głupie bezsensowne posty, które w całości zaśmiecają bazę tmpl. - i to nie jest dbanie prawie wcale o stronę jak i o społeczność TrackManii).

Po drugie jeżeli poruszacie tematy narodowości to nie jesteście rodowitymi Polakami, bo narodowość się porusza wtedy gdy dochodzi do zabójstw i szkody na rzecz Państwa. Jeżeli widzicie tutaj jakiś podobny sens, to trochę z wami nie tak.

Uważam, że społeczność się troszeczkę obniżyła w rozumowaniu i pisaniu na forum. Nie piszcie tego co wam ślina na język przyniesie, bo później macie problemy i ciągle was ponoszą emocje.


PL7 trwa i administratorzy są od tego, żeby prowadzić to sami !! Nie pomagajcie im w tym. Sami chcieli prowadzić przy obecnym regulaminie i koniec. Jeżeli się regulamin nie podoba to po prostu przestańcie grać ( nie zachęcam nikogo oczywiście do tego.)


Poziom w trackmanii w Polsce osiąga w tej chwili niesamowicie wysoki poziom i osobiście uważam, że w żadnym kraju nie ma tylu dobrych graczy na poziomie (oprócz Francji). Jeżeli chcecie coś osiągnąć to nie przez nienawiść ale przez wspólną grę. I - Jeżeli usłyszycie w swoją stronę obelgi, określenia i przekleństwa, to nie zniżajcie się do tego niskiego poziomu i trzymajcie emocje na wodzy. Jesteście w większości znacznej mądrymi ludźmi, którzy przyszłości mają coś przynieść a tylko niszczyć.


Róbcie co chcecie może choć jedna osoba zrozumie o co mi chodzi.

Pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja się tam nie mam zamiaru z niczego tłumaczyć, nikogo nie obrażam i nie mam nawet zamiaru. Mam podobne poglądy na to jak Ty, Hack, po prostu nie wiem po co tworzyć konflikty, i radze nie popadac w to głębiej. Jakby wszyscy byli serdecznie to nie byłoby problemów, i akurat teraz zwróciłem uwagę, że np. taki Jakub ma tyle samo wrogów co zwolenników przez poniżanie ludzi. A po co to robić jak można normalnie ze soba żyć? Np. mój przykład, że jestem jakoś dziwnie wyklęty w tm, bo kiedyś zrobiłem coś złego Wink
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?