Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Słowa wyjaśnienia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fist, a Ty też pierdolisz. W ogóle, nie wiem, o co biega. Offtopujecie wszyscy jak cholera. Wix napisał wyjaśnienia, więc ok. Zgadzacie się za tym, albo nie. A nie jest to temat na dyskusję, czy Jakub jest fajny, czy nie! Skończmy pisać wszyscy w tym temacie, trochę szacunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ajemku, ogólnie to chodzi mi o to, żeby przywrócić pokój i się nie kłócić, sorry, że kosztem małego offtopu Wink
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 16 stycznia 2009, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Fistashi
napisz o swoich przemysleniach w gazecie wyborczej, czy tam cd-action już nie pamietam
Zapewniam cie tez, ze mozes smialo na lana przyjechac, nic ci się nie stanie ;]

@Maciek Star chyba będzie musial specjalnie dla Ciebie gwiazdki zaczac stawiac

Napisalbym coś, ale mysle, ze nie rozniloby się to za wiele od tego co w swoich postach zawarli Khas i Hack, także zgadzam się z nimi ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mat, nie usprawiedliwiaj go, bo jeżeli był to głupi żart, to na poziomie 10 latka on był. Ale mimo wszystko nie trzeba nikogo wyzywać bez powodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 stycznia 2009, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciek napisał:
Mat, nie usprawiedliwiaj go, bo jeżeli był to głupi żart, to na poziomie 10 latka on był. Ale mimo wszystko nie trzeba nikogo wyzywać bez powodu.

powiedz to leonowi, bez kogo posta nie byloby tu dalszych postow.

pozdrawiam stara i chleje dziś cala butelke rumu jak nie wiecej.
star, ile dales kumplowi, zeby się przebral za babka?

[ Dodano Pią Sty 16, 2009 6:13 pm ]
za babkE*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
Maciek napisał:
Mat, nie usprawiedliwiaj go, bo jeżeli był to głupi żart, to na poziomie 10 latka on był. Ale mimo wszystko nie trzeba nikogo wyzywać bez powodu.

powiedz to leonowi, bez kogo posta nie byloby tu dalszych postow.

pozdrawiam stara i chleje dziś cala butelke rumu jak nie wiecej.
star, ile dales kumplowi, zeby się przebral za babka?

[ Dodano Pią Sty 16, 2009 6:13 pm ]
za babkE*


Już napisałem, że troszkę przesadził.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rozjebaliscie forum,.
ALe przynajmniej parę postow się narobilo i parę madrych zdan padlo.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Forum padło.. Happy Pamięta ktoś jeszcze 'Mamy Cie' i jeden z pierwszych tego odcinków? : )


Mat - i własnie o to mi chodzi, wypomina mi się coś, co zrobiłem 1,5 roku temu za co żałuje i na każdym kroku przepraszam, a mimo to jestem wyzywany i piętnowany ;D A potem się dziwić że tyle osób zostaje emo* Wink)
Dlatego apeluje o zakończenie wojen i życie jako normalna wspólna scena a nie zwalczanie siebie niekoniecznie fair Wink

Pozdro.

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 16 stycznia 2009, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fistashi napisał:
Forum padło.. Happy Pamięta ktoś jeszcze 'Mamy Cie' i jeden z pierwszych tego odcinków? : )


Mat - i własnie o to mi chodzi, wypomina mi się coś, co zrobiłem 1,5 roku temu za co żałuje i na każdym kroku przepraszam, a mimo to jestem wyzywany i piętnowany ;D A potem się dziwić że tyle osób zostaje emo* Wink)
Dlatego apeluje o zakończenie wojen i życie jako normalna wspólna scena a nie zwalczanie siebie niekoniecznie fair Wink

Pozdro.

Fistashi, nie tędy droga.

Kto nie pamięta czasów "Bo w POL same żule są" i akcji z Masterem? Dawne czasy, no nie? Ale sięgnijmy na chwile pamięcią do tamtych wydarzeń. Ile założonych przez Mastera tematów i napisanych postów, z prośbą o "zakopanie toporu" itp. Nikt nie dał Masterowi przychylnej odpowiedzi, jednak dzisiaj jest traktowany jako normalny gracz i członek sceny (może czasami z przymrużeniem oka, ale to bardziej subiektywna opinia). Nie potrzebujemy listów z przeprosinami, pokazów sztucznych ogni czy kraty wódki na łeb. Po prostu zachowuj się jak na człowieka przystało, przysłoń stare wybryki dobrymi uczynkami i nie odliczaj dni jak to teraz robisz. Takich rzeczy nie zapomina się z dnia na dzień, to mija z czasem, jak długo - zależy wyłącznie od Ciebie.

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 16 stycznia 2009, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tu wystarczy mieć inne zdanie i już robi się "złe uczynki"...

[ Dodano 16 stycznia 2009, 22:03 ]
ale nie będę narzekał ;P trzeba się cieszyc życiem

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 16 stycznia 2009, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zly uczynek to podawanie się za osobe która się nie jest Psikuta
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 16 stycznia 2009, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

próbowałem...
_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 16 stycznia 2009, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak, Sajks, ja wiem - ale weź się tu zachowuj normalnie, jak wchodzisz na serva i w najgorszym wypadku jesteś kickowany a w najlepszym po chwili się śmieją z Wyborczej .. ; )) Zresztą, ciekaw jestem kto z was w wieku 12 lat nie robił głupich rzeczy Happy

A zresztą, nevermind, będzie co będzie, ide jakiś film obejrzeć Wink

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 16 stycznia 2009, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fistashi napisał:
w najgorszym wypadku jesteś kickowany a w najlepszym po chwili się śmieją z Wyborczej .. ; ))

Nie narzekaj, tylko dziękuj sobie, że nie wciskałeś kitu, że pracujesz w Fakcie. EOT.

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 17 stycznia 2009, 1:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słuchaj Ty no Maćku. Jeśli Ci się nie podoba coś we mnie przyjedź i powiedz mi to w twarz. Poznań Głogowska 65/39. Zapraszam w godzinnach popołudniowych.
A że napisałem s***dalaj - cóż nigdy za super intelekta się nie uważałem i nie starałem się przebierać w słowach. Krew mnie zalewa, gdy wchodzi pusta laska i pisze w temacie nie na temat. Bo.. co to kogo obchodzi, że ma kompleksy i musiała pocisnąć Jakubowi w threadzie o Wixie? Musiała do jasnej cholery napisać te dwa zdania? Nie mogła tego załatwić przez GG. I nie mów do mnie więcej w taki sposób. Wypraszam to sobie. g*wno mnie interesuje co o mnie myślisz, a Ciebie powinno g*wno interesować gdzie wpierdalam swój nos. I to nie jest groźba. To rada.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 17 stycznia 2009, 3:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

StaR napisał:
Słuchaj Ty no Maćku. Jeśli Ci się nie podoba coś we mnie przyjedź i powiedz mi to w twarz. Poznań Głogowska 65/39. Zapraszam w godzinnach popołudniowych.
A że napisałem spier**laj - cóż nigdy za super intelekta się nie uważałem i nie starałem się przebierać w słowach. Krew mnie zalewa, gdy wchodzi pusta laska i pisze w temacie nie na temat. Bo.. co to kogo obchodzi, że ma kompleksy i musiała pocisnąć Jakubowi w threadzie o Wixie? Musiała do jasnej cholery napisać te dwa zdania? Nie mogła tego załatwić przez GG. I nie mów do mnie więcej w taki sposób. Wypraszam to sobie. g*wno mnie interesuje co o mnie myślisz, a Ciebie powinno g*wno interesować gdzie wpierdalam swój nos. I to nie jest groźba. To rada.


<post edytowany przez moderatora>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 17 stycznia 2009, 5:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak jest. Mamy Cie w d*pie Yo_oo. ch**, że Cię nie znam. Zdenerwowałaś mnie swoimi kompleksami leżącymi u postaw Twoich psychiki. Być może problem pojawił się również w relacjach damsko-męskich. Po prostu większość kobiet jest głupia Razz Z całym szacunkiem dla Meg. Razz Odczep się od Jakuba, jeśli chcesz mu poprawić humor, dorośnij i powiedz wprost, że on Ci się podoba, ponieważ podryw, który zaprezentowałaś był znakomity w czasach podstawówki.
Ehh. Teraz tylko czekać aż Maciek mi pojedzie, że chamem jestem Smile Swoją drogą mój imiennik a myślałem, że bardziej mnie zrozumie (ew. nie będzie na tyle głupi by nie zrozumieć). Wiem, że połowa sceny mnie nie nawidzi za to, że jestem chamski, gadatliwy, opryskliwy etc. Mam to w d*pie, cieszę się natomiast z tego, że żadna z moich "chamskich wypowiedzi" nie była nie uzasadniona. Nie jadę bez potrzeby.
A i LUBIĘ JAKUBA Smile i SCRAPPLERA LUBIĘ I HOLUSA, I JARKA, I REDA I SAJLASA, DIAVELA wszystkich Was k**wa lubię.. Dlatego jeszcze tu jestem. Jeśli Wam to przeszkadza, nie ma sprawy, możemy się pożegnać.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 17 stycznia 2009, 5:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

<post edytowany przez moderatora>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 17 stycznia 2009, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

proponuje wyczyscic caly temat, potem go zamknac i po warnie dla "najbardziej aktywnych"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 17 stycznia 2009, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ty proponuj mamie seque. ona cie lubi chyba.

[ Dodano Sob Sty 17, 2009 8:29 am ]
ty pingwinie ty Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 7 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?