Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Szukam teamu
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 19 stycznia 2009, 21:49    Temat postu: Szukam teamu Odpowiedz z cytatem  

Witam, szukam teamu który mnie przygarnie i nauczy grać. Gram od 3dni dopiero więc 0doświadczenia.
Wiek 18lat
nick: skt7
TS irc wszystko jest
Na trasie PL7*Ordonek*E uzyskałem piękny czas 1:05min, więc nie jest za ciekawie.
Jeśli ktoś się na mnie zdecyduje to proszę tutaj albo gg:2055581

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 19 stycznia 2009, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po tak krótkim okresie czasu nie masz co szukać klanu. Pojezdzij trochę, zapoznaj się z grą i wtedy zakładaj takie tematy. ;p
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!


Ostatnio zmieniony przez KD OrdonekQ7 dnia 19 stycznia 2009, 23:42, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 19 stycznia 2009, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no na tym ordonku to przyszponciles Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 19 stycznia 2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No już nie meczta chopaka Razz Siostra mi opowiedziała (BQ), ze przed meczem w turnieju pocieszenia z KSC, lider KSC mial opis "kto robi na odonkiu 59.xx sek niech się zglasza!!!". Wiec jak widac nie wszystkie druzyny szukają "pro playerow" Razz

Czyli jak zrobisz niską minutę to pewnie cie przyjmą...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 19 stycznia 2009, 23:37    Temat postu: Re: Szukam teamu Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:
Witam, szukam teamu który mnie przygarnie i nauczy grać. Gram od 3dni dopiero więc 0doświadczenia.
Wiek 18lat
nick: skt7
TS irc wszystko jest
Na trasie PL7*Ordonek*E uzyskałem piękny czas 1:05min, więc nie jest za ciekawie.
Jeśli ktoś się na mnie zdecyduje to proszę tutaj albo gg:2055581


dobra rada: najpierw naucz się grać ... do zobaczenia wtedy

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Przemo'
Jeździ konno


Dołączył: 26 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 62

Skąd: Tomaszów Mazowiecki

PostWysłany: 20 stycznia 2009, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No śliczny masz ten czas na Ordonku Happy I dokładnie naucz się grać potrenuj i potem pogadamy :wink:
_________________


''Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą''.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 20 stycznia 2009, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

proszę o czytanie ze zrozumieniem, chodzi mi właśnie o team który by mnie poduczył, jeśli nie ma nic takiego to szkoda.
/Radus, niewiele zrozumiałem z twojej wypowiedzi Very Happy
Każdy dobrze wie, że szybciej się rozwija jak dostaje jakieś wskazówki, i o to mi chodzi. Jeśli nie ma żadnego teamu"wychowującego" młodych zawodników to temat do zamknięcia, dzięki.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"


Ostatnio zmieniony przez eXiliado skt7 dnia 20 stycznia 2009, 18:37, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 20 stycznia 2009, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skt7 napisał:
proszę o czytanie ze zrozumieniem, chodzi mi właśnie o team który by mnie poduczył, jeśli nie ma nic takiego to szkoda.

czytam i czytam i przeczytalem podupczyl i zwala spadłem z krzesla ocb teraz czytam i widze ze mi się coś po***ało, sluchaj musisz trochę wiecej pograc tyle powiem

_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 25 stycznia 2009, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopek napisał:
no na tym ordonku to przyszponciles Happy

Mam 1.02 :DDDDDDDDDDD pro0 playazzzzz ;DDDD
/edit 1:00:82 ;D

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 26 stycznia 2009, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ordonku ordonku to nie CS tu nie ma klanów ;] tylko teamy/drużyny ;]
co do teamtu , to nie wezme Cie do teamu bo by mnie za tobre na sośnie powiesili ;] ale mogę udzielić wskazówek gg 895072

na ordonku kwali 1:00;8x po 3 dniach gry to nie jest tak strasznie źle biorąc pod uwagę ze mnie w konia nie robisz ;] i gasz faktycznie 3 dni + bankowo driftu też nie rozczaiłeś jeszcze ;] a mapka ordoka to totalny speed tech i nie dziwie się za tye tracisz ;] takie mapki są IMO najgorsze dla początkujących ;] tak więc nie jest źle ;] chcesz pomocy to do usług ;]

Raduś to co piłeś to odstaw lepiej Very Happy bo totalnie Ci zaszkodziło ;]

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 26 stycznia 2009, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Idź pod prąd... graj na SOLO !! Very Happy
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 26 stycznia 2009, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1X4rd451 napisał:
na ordonku kwali 1:00;8x po 3 dniach gry to nie jest tak strasznie źle biorąc pod uwagę ze mnie w konia nie robisz ;] i gasz faktycznie 3 dni + bankowo driftu też nie rozczaiłeś jeszcze ;] a mapka ordoka to totalny speed tech i nie dziwie się za tye tracisz ;] takie mapki są IMO najgorsze dla początkujących ;] tak więc nie jest źle ;] chcesz pomocy to do usług ;]


Nie no gram teraz od tygodnia ponad, ale na ordonku jeździlem chyba ze 2h łącznie może mniej. Co do wskazówek chętnie skorzystam

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 26 stycznia 2009, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

polecam zarezerwowanie miecha, zeby nauczyc się drifta i ogolnie poznac techy, potem się oglaszaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 26 stycznia 2009, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szukanie teamu na siłę na pewno Ci żadnego nie przyniesie. Chwalenie się sukcesami w postaci dość miernych czasów co też odnosi się do tego jaki masz staż w trackmanii nie jest dobre. Jak zauważyłeś wszyscy Ci polecają trenowanie map i to też rób. Całkiem możliwe, że ktoś z jakiejś drużyny sam sobie Ciebie wypatrzy i dostaniesz propozycje dołączenia do jakiegoś teamu. Sądząc po tym, że grasz tydzień musisz jeszcze się sporo nauczyć, lecz jak zauważyłeś Xardas proponuje Ci swoją pomoc, więc dobrze by było gdybyś skorzystał, ponieważ to bardzo dobry zawodnik. Na razie nie martw się o team, lecz szlifuj swoją jazdę, team sam się znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?