Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Czy HardPlay podoła wyzwaniu?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 24 stycznia 2009, 18:05    Temat postu: Czy HardPlay podoła wyzwaniu? Odpowiedz z cytatem  

Przed nami druga runda Polish League 7. Najważniejsze spotkanie tej rundy stoczą ekipy HardPlay i Fear Factory X-Fi. Jeżeli ci pierwsi ponownie odniosą porażkę, ich szanse na zdobycie podium w całych rozgrywkach spadną do minimum.

Prowadząca w tabeli drużyna D-Link PGS podejmie beniaminka Republikę Herbacianą. Dwukrotni zwycięzcy PL są oczywiście murowanymi faworytami tego spotkania. Natomiast Team Cioci Wiesi będzie miał do pokonania nietrudną przeszkodę w postaci zespołu X-treme X-drifters. W dalszej części newsa znajdziecie krótkie opisy oraz przewidywania wyników wyżej wymienionych spotkań. [more]

Oto, jak przedstawia się aktualna sytuacja w tabeli Polish League 7:

1. D-Link PGS 3-0 (21-1)
2. Team Cioci Wiesi 3-0 (21-3)
3. Fear Factory X-Fi 3-0 (21-4)
4. Republika Herbaciana 0-3 (4-21)
5. HardPlay 0-3 (3-21)
6. X-treme X-drifters 0-3 (1-21)

Hit kolejki: HardPlay vs. Fear Factory X-Fi

Gracze HardPlay bez Foxy'ego - ich podstawowego zawodnika, wydają się być inną, znacznie słabszą drużyną niż za czasów PL6. Mecz przeciwko "Fabryce Strachu" da nam odpowiedź na pytanie czy bolesna przegrana z Teamem Cioci Wiesi to tylko jednorazowe potknięcie, czy może rzeczywiście przerwa w grze zwycięzcy Razer Cup znacząco osłabia tę ekipę.

Przewidywany wynik: HardPlay 0:3 Fear Factory X-Fi



D-Link PGS vs. Republika Herbaciana

Republika Herbaciana w ostatnim starciu ze zwycięzcami kwalifikacji, Fear Factory X-Fi, zdołała ugrać zaledwie cztery małe punkty. Drużynę tę czeka teraz jeszcze trudniejsze zadane, jakim jest stawienie czoła graczom D-Link PGS. Nic jednak nie wskazuje na to, aby zażycie herbatek przed tym starciem pomogło im w pokonaniu graczy wojowniczego ninjy.

Przewidywany wynik: D-Link PGS 3:0 Republika Herbaciana



Team Cioci Wiesi vs. X-treme X-drifters

Ciocia Wiesia z pewnością była dumna ze swoich podopiecznych po wygranym w znakomitym stylu meczu z dywizją HardPlay. W tej rundzie pokonanie rywala powinno być jeszcze łatwiejsze. X-treme X-drifters bowiem nie stanowi jeszcze naprawdę realnego zagrożenia dla czołowych drużyn w naszym kraju, o czym świadczyć może wygrana w meczu pierwszej kolejki zaledwie jednej rundy z D-Link PGS.

Przewidywany wynik: Team Cioci Wiesi 3:0 X-treme X-drifters

Good Lag & Have Ban All!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 stycznia 2009, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Przed nami druga runda Polish League 7. Najważniejsze spotkanie tej rundy stoczą ekipy HardPlay i Fear Factory

a ty k**wa kiedy zacznisz trening na RH?
na newsy k**wa czas jest.

[ Dodano Sob Sty 24, 2009 6:31 pm ]
I ch**!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 24 stycznia 2009, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

prawie fajny news Shadow... tylko brakuje mi jednej rzeczy.... brak zastanawiania się w newsie czy znowu zostane graczem meczu Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 24 stycznia 2009, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:
prawie fajny news Shadow... tylko brakuje mi jednej rzeczy.... brak zastanawiania się w newsie czy znowu zostane graczem meczu Very Happy


to, ze nim będziesz, jest już przesadzone, wiec po co mam o takich bzdetach wspominac?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 24 stycznia 2009, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Fefan napisał:
prawie fajny news Shadow... tylko brakuje mi jednej rzeczy.... brak zastanawiania się w newsie czy znowu zostane graczem meczu Very Happy


to, ze nim będziesz, jest już przesadzone, wiec po co mam o takich bzdetach wspominac?
po to, zeby wreszcie do graczy dotarlo ze Fan i ja to 2 różne osoby Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* W@ND@L
Team Poland


Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 stycznia 2009, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja zadam pytanie niezwiazane z tematem,czy będzie mozliwosc przeczytania czegokolwiek na łamach portalu esport.pl o Trackmanii i PL7? Very Happy

[ Dodano 25 stycznia 2009, 8:30 ]
btw.najs nius Shad! Very Happy

_________________


http://www.neobux.com/?r=wandal33

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 stycznia 2009, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:
po to, zeby wreszcie do graczy dotarlo ze Fan i ja to 2 różne osoby Very Happy

Popieram. ;]

WNDL pytaj Sekłe Very Happy

n1 Siadoł.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 25 stycznia 2009, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szadol mysle, ze lepiej jak wznowisz aktywnosc na esports a tu dasz np. redowi pisać ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 stycznia 2009, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

envy napisał:
szadol mysle, ze lepiej jak wznowisz aktywnosc na esports a tu dasz np. redowi pisać ;]


To nie jest tak, że Shadow nie pozwala mi tutaj pisać. Poprosiłem Shadowa i Coofa o to by pisali newsy na tmpl, bo robią to dobrze (przykładem jest chociażby ten i poprzedni news przed meczami PL, które są moim zdaniem świetne. Zresztą widać ich aktywność już na pierwszy rzut oka na tmpl). Jak to się mówi: lepiej dobrze wydoić jedną krowę niż pomacać całe stado, dlatego musiał zajść pewien podział obowiązków. Zespół dobrze dobranych redaktorów i moderatorów bardzo dużo robi dla dobra tmpl, bez nich, a właściwie Was, była by bieda z nędzą. Wiadomo, że każdy ma ograniczony czas na, jakby na to nie patrzeć, wolontariat. Za co przy okazji dziękuję całemu TMPL Crew Wink.

A co do esports.pl to się nie wypowiadam, bo dla mnie to są osobiste sprawy Shadowa, czy on tam pisze czy nie i nie mam zamiaru się w nie wtrącać. Ze strony tmpl nigdy nie było zastrzeżenia, że mamy redaktorów na wyłączność. Każdy ma wolną rękę i pisze tutaj z własnej, nieprzymuszonej woli.

@Topic - czy mecz z XX faktycznie będzie łatwiejszy ?! No nie wiem. Chłopaki mają firepower, ale postaramy się walczyć o każdą rundę.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 25 stycznia 2009, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
@Topic - czy mecz z XX faktycznie będzie łatwiejszy ?! No nie wiem. Chłopaki mają firepower, ale postaramy się walczyć o każdą rundę.

ahahahahahahahahahahahahaha
tyle na ten temat Laughing

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 25 stycznia 2009, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
@Topic - czy mecz z XX faktycznie będzie łatwiejszy ?! No nie wiem. Chłopaki mają firepower, ale postaramy się walczyć o każdą rundę.


^.^ Dobrze prawisz Redzik ^.^ będzie fajny mecz. Shadddd przesadzasz mówiąc o tym że jesteśmy "nietrudną" przeszkodą... po prostu mamy aktualnie mało tajmu (dziwny zbieg okoliczności... albo Sesyjki albo Testy gimnazjalne Happy lub Matury ^^) ale staramy się jak możemy ^^

btw... Majkel ^.^ nie zdradzaj się!! To że Ty nie umiesz jeździć nie znaczy że inni też Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 25 stycznia 2009, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W@ND@L napisał:
A ja zadam pytanie niezwiazane z tematem,czy będzie mozliwosc przeczytania czegokolwiek na łamach portalu esport.pl o Trackmanii i PL7? Very Happy

[ Dodano 25 stycznia 2009, 8:30 ]
btw.najs nius Shad! Very Happy


jeśli się zglosisz na redaktora, to i owszem Razz z checia Ci nawet powiem co i jak Smile

@Seque sam widziales jak się tam pisze;] nie dosc ze trzeba się trzymac pewnych zasad, nie moglbym np. wspominac o jakims Fefanie ze był najlepszy (bo mi grozil ze mnie ugryzie), pelno funcji na nowej strone jest zwalone, trzeba dawac jakieś kosmiczne grafiki, których z dupy niestety nie wyciagne, a grafika nie ma w redakcji:F
to wszystko plus 'brak weny' wplywa na cholernie długi czas pisania newsa na esp, a jeszcze jak mam czytac o zwolnieniach rednaczow (teraz np nie ma wcale naczelnego:X) i o braku wyplat to naprawdę się odechciewa;]

@Diablos może i przesadzam, ale sam podales kilka przyczyn slabszej jazdy - zle się dobraliscie Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 25 stycznia 2009, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shad dzisiaj tez mam być najlepszy, bo inaczej Ciebie ugryze Razz
A ja tam mysle ze czytelnicy esportsa by chcieli poczytac ze fefan jest caly czas najlepszym zawodnikiem. Jak dla mnie to ciekawy temat Very Happy


taa już to widze, jak Wandal się zglosi na redaktora esports... On na naszej stronie zadnego newsa nie napisal, mimo ze chcielismy mu placic... A jak na esports jest brak wyplat, to by go nawet sila nie zmusili do napisania czegokolwiek...

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 25 stycznia 2009, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

shad, dokładnie, brak weny, niusa pisalem prawie 3h, mialem dosc i już nie pisze ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 25 stycznia 2009, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

FF vs HardPlay 3:0 (7:5 7:1 7:1)

mecz był wyrownanym na 1mapie dopoki markowi się nie zjebal net, pozniej poszlo już z gorki Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 stycznia 2009, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Uuuu. To HarPlay teraz będzie miec cholernie ciężko zwlaszcza ze czeka ich jeszcze mecz z PGSem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 stycznia 2009, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Grono napisał:
FF vs HardPlay 3:0 (7:5 7:1 7:1)

mecz był wyrownanym na 1mapie dopoki markowi się nie zjebal net, pozniej poszlo już z gorki Smile


no było 5-1 Very Happy potym jak przybociłem :] potem maruś pisze "pogane k**wa net padł" wlazł envy Very Happy i dalej pograliśmy ;] ;] ale mam fajne screeny reakcji ff :DHappy "xard coś palił" buahahahah Very Happy jak chcecie to dam Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 25 stycznia 2009, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

najbardziej mnie ubawla reakcja ff jak napisalem, ze musze odlozyc gitare ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 25 stycznia 2009, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PGS vs RH - 21:1 i nie ma impry Pawel, bo zlamiles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 25 stycznia 2009, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
PGS vs RH - 21:1 i nie ma impry Pawel, bo zlamiles

flagg 7-0, wally 7-1, bialy 7-0

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?