Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Polish League 8 na ESL!
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 stycznia 2009, 2:08    Temat postu: Polish League 8 na ESL! Odpowiedz z cytatem  

[poprosze o przyklejenie jako news]



dziesiejszego dnia dowiedzielismy się o zrezygnowaniu strony tmpolska.com z organizacji dalszych edycji polish league.
z tego co się doczytalem ta edycja będzie jednak do konca rozegrana na tej stronie, wiec nie ma się o co martiwc.

jakby nie było, mysle ze to jest odpowiedni moment, aby oglosic, ze kolejne edycje polish league będziemy mogli rozegrac na ESL http://www.esl.eu lub http://www.esl.eu/pl/ .

mam nadzieje, ze nie ma potrzeby tlumaczyc, co to jest esl, ale dla tych, ktorzy by nie wiedzieli, powiem, ze jest to jedna z najstarszych i najwiekszych lig
w swiecie esportowym z 850.000 zarejstrowanymi graczami.

w ostatnich dniach mialem zaszczyt dogadac się z glownym adminem polskiego ESL i również z multigamingiem PGS, ktorzy sa chętni pomagac przy wprowadzeniu trackmanii
na poslkie ESL w wiekszym stylu, miedzy innym przez reklamamy i ogloszenia na ich stronach internetowych.
naprawdę czulem w rozmowach chec rozwinac trackmanie na ESL, wiec będziemy miec potezneých partnerow.

nasza wspolpraca z ESL zacznie się jednak na wprowadzeniu reprezentacji polski na te strone i w zwiazku z tym z showmatchami z innymi nacjami.
nations cup oczywiście dalej będzie grany na et-generation.com, ale jednak w ten sposob będziemy mogli robić sparingi z innymi nacjami, testowac graczy na natioans cup
i również bądź aktywni jako reprezentacjia nie tylko w czasie nations cupa raz w roku.

co do administracji polish league dogadalem się z top 4 teamami naszej sceny i każdy z nich postawi jednego gracza jako administratora.
wydaje mi się to jak najbardziej fair, bo gracze nie tylko będę doswiadczeni, ale także będzie rownowaga posrod administracji, jak chodzi o teamy.
mor_olo z FF proponowal holusa, który się zgodzil na wspolprace. z Hard Play szym lub xardas się do jutra dogadaja, który z tych dwoch będzie reprezentowal ich team.
z TCW natomiast rzyczyl bym sobie irreda, który mi powiedzial, ze jak nie będzie mial czasu, wybierze innego gracza tego teamu.

mam nadzieje, ze to jest odpowiedni krok w dalszy rozwoj trackmanii, bo chyba nikt nie zaprzeczy, ze ESL jest wiecej niz prestizowa strona.

wiem, ze były już proby zamiescic trackmanie n polskim ESL, ale były to raczej proby turniejow indiwidualnych i z tego co slyszalem ze strony adminow ESL,
tamtoczasowa administracja niestety nie pokazala się z najlepszej strony.

mam nadzieje, ze tym razem zrobimy to lepiej wspolpracowujac z najlepszymi teamami trackmanii i damy rade wykorzystac te mozliwosc.
ja z mojej strony mogę powiedziec, ze postaram się jak najbardziej, aby to ładnie wyszlo.

do nastepnego polish league jest jeszcze daleko, wiec mamy wystarczajaco czasu, aby wszystko ładnie przygotować, a do tej pory z reprezentacja zagramy pewnie kilka shomatchow.

administracja będzie odwarta na kazdekolwiek propozycje, komunikacje, wspolprace i pomoc.
także za obrazanie mnie prywatnie na pewno nie będzie banow Smile
mamy również zamiar dalej niesc technical league, ewentualnie tu wezmiemy jeszcze jednego gracza ze "slabszego" teamu jako administratora.
owszem team administratorow będzie otwarty na dodanie admina, jeżeli jakiś team osiegnie ladne sukcesy w PL.

pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 2:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to zajebiście Jakub Smile
_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 2:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No, i to jest najlepszym przykładem że w pełni zasłużyłeś na tytuł Najbardziej Zasłużonego Dla Sceny, i to nie tylko w roku 2008! ;-)

Good job!

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 stycznia 2009, 3:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki bardzo za mile slowa, konrad.

tez mysle, ze np taki news jak
Cytat:
niedziela, 20:00 na HSTV:
3. kolejka ESL Polish League 8
Fear Factory X-Fi vs D-Link PGS

w przyszlosci na stronie HSTV by calkiem ładnie wygladal Smile

poprostu wygrywaja takie rozgrywki na znaczeniu, jak sa one grane na powaznej platformie i na pewno nie jeden gracz innych gier na nas spojrzy.

rozumiem wiec, ze HSTV nas także będzie w tym wszystkim supportowal z transmisjami o ile będzie mozliwosc?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 3:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie no, świetna sprawa Wink Jakub, jeszcze trochę to załatwisz scenie cotygodniowy reportaż na TVP ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 5:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
rozumiem wiec, ze HSTV nas także będzie w tym wszystkim supportowal z transmisjami o ile będzie mozliwosc?

Jasne że tak. Nieco problematyczne jest jednak dla nas rozgrywanie meczów PL w weekendy, bowiem teoretycznie w tym okresie Fresh ma wolne. No, ale zobaczymy co da się ugrać. Teraz jeszcze urobić Cybersport.pl i mamy złoty rok dla sceny Trackmanii jeszcze zanim się na dobre rozpoczął Smile

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Okej to jak już się popstaraliście o ligi sponsorów i nagrody to mogę ujawnić swój mega talent i przestac zdobywac 2 miejsca dla niepoznaki ?Smile

A na powaznie gadalem o tym to każdy wie ze na esl bardzo mi zalezalo no i udalo się gj Wink

Zeby nie było niedomowien ja tam w adminowaniu tmpolska nie widze tych wielkich problemów Smile po prostu esl to duży krok do przodu Smile

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 28 stycznia 2009, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Okej to jak już się popstaraliście o ligi sponsorów i nagrody to mogę ujawnić swój mega talent i przestac zdobywac 2 miejsca dla niepoznaki ?Smile

A na powaznie gadalem o tym to każdy wie ze na esl bardzo mi zalezalo no i udalo się gj Wink

Zeby nie było niedomowien ja tam w adminowaniu tmpolska nie widze tych wielkich problemów Smile po prostu esl to duży krok do przodu Smile



olo, to teraz będzie 1 czy 3 ? Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak wypali zgadzam się z konradem ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli tylko będzie wola współpracy z obu stron to wypali. Już gadałem z Jakubotem o tym i wie jakie mam zdanie. Chciałbym tylko, żeby były jasne zasady współpracy, bez nieporozumień.
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub - co by nie mówić - naprawdę jesteś wielki! Zajebiście że zorganizowałeś coś takiego, może tym azem będzie to w pełni profesjonalna liga i bardzo się z tego cieszę! Precz z uprzedzeniami - tym razem naprawdę się popisałeś, w pełni zasługujesz na swoje tytuły!
Graty!

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wypas. Chwała Ci, Jakubie ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wielki dzięki za to co robisz dla sceny Trackmani, Jakub. Wink
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 28 stycznia 2009, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może trochę pijactwa, przesadzań itp. robisz, ale z drugiej strony potrafisz naprawdę coś zajebistego zrobić i taki powinien być Kapitan Reprezentacji Polski TM Smile GJ
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co do mnie i szyma , to tak jak rozmawiałem z jakubem wieczorem napisze który z nas + oczywiście rozmowa z mareczkiem ;] ale ja i szym zawsze dochodzimy do porozumienia i to bardzo szybko ;] i mogę już powiedzieć ze kto by to nie był , to na pewno się postara pomóc w tym zajebiaszczym projekcie ;] GJ kubuś ;] ;] ;] ;]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szym
Team Poland


Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 193
Skąd: Bukówiec Górny

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No piękny news!
Po szybkich i emocjonujących negocjacjach z Xardasem ustaliliśmy że niech on będzie tym adminem. Ja niestety ostatnio mam mało czasu na gre, a co dopiero jeszcze zajmować się administracją. A Xardas się całymi dniami opierdala, więc na pewno się przyda ;p

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szym napisał:
No piękny news!
Po szybkich i emocjonujących negocjacjach z Xardasem ustaliliśmy że niech on będzie tym adminem. Ja niestety ostatnio mam mało czasu na gre, a co dopiero jeszcze zajmować się administracją. A Xardas się całymi dniami opierdala, więc na pewno się przyda ;p


last zdanie jest buahahahaha ale zato jakie prawdziewe , ;] ;] ;] wszystko jak najbardziej potwierdzam ;] jeszcze tylko do marka klikne czy nie ma jakiś zastrzeżeń , i wszystko ok będzie ;] .

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No Jakub naprawdę mnie mile zaskoczyłeś Wink. A co do HSTV to fajnie by było gdyby każdy mecz był rozgrywany w innym terminie zeby mozna było wszystkie obejrzec ^^. Waidomo ze jeszcze fajniej by było ogladac mecze z TL ale zdaje sobie sprawe z tego ze bardzo trudno byloby to wszystko zmiescic w ramówce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szynpol napisał:
No Jakub naprawdę mnie mile zaskoczyłeś Wink. A co do HSTV to fajnie by było gdyby każdy mecz był rozgrywany w innym terminie zeby mozna było wszystkie obejrzec ^^. Waidomo ze jeszcze fajniej by było ogladac mecze z TL ale zdaje sobie sprawe z tego ze bardzo trudno byloby to wszystko zmiescic w ramówce.

ramowka no problem, chodzi o komentatora

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 28 stycznia 2009, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No wiesz olo. Myslalem ze mogliby się nie wyrobic w czasie gdyby mieli spedzic 6 godzin przy tm ;p. A jeśli chodzi o komentatora to dac Freshowi wolne w tygodniu zeby w weekend nam komentowal ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?