Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Najnowsza zespołowa traska Sebik1992 i Sk84funPrzemo
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy podoba ci si? trasa Core 2 Duo?
Tak
85%
 85%  [ 6 ]
Nie
14%
 14%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 7

Autor Wiadomość
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 26 października 2006, 12:16    Temat postu: Najnowsza zespołowa traska Sebik1992 i Sk84funPrzemo Odpowiedz z cytatem  

Razem z Sebikiem1992 zrobiliśmy we dwóch traskę. Nazwaliśmy ją Core 2 Duo. Oto link do niej:

Mamy nadzieję, że wam się spodoba. Oczywiście prosimy, żebyście ją oceniali na TMX ale także dawali nam rady co mogłobybyć ulepszone lub poprawione. Z góry dzięki Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26 października 2006, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wygląda na to że zacznę tę dyskusję. No ale cóż, co ja mogę powiedzieć o trasie. Pokazaliście że lubicie popisywać się MT, co jest oczywiście zaletą. Pierwszy skok jest całkiem dobry i pomysłowy, ale kolejne stawały się coraz gorsze, ale równie pomysłowe. Trasa jest techniczna w całkiem fajny sposób, spodobał mi się wjazd na pętle no a co o offroadzie - trochę za mocno trzeba na nim skręcić. No a właśnie co do MT - intro nie składa się ze zbyt wielu elementów ale jest całkiem fajne, GPS w in-game jest dobry, tylko te czerwone kreski trochę go zniszczyły. No a outro... niestety takiego nie przyjmę. Sad Też kreski (tym razem niebieskie), tylko jedna kamera która tylko zmienia obieg i często widać, co jest pod trawą i balonami(czyli nic). Screen jest fajny, widać że Kubica jest również i waszym idolem Cool

No jeśli miałbym to ocenić w skali 0-10 to dałbym 6.6/10. Nie jest tak źle Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 26 października 2006, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mnie się Wasza trasa bardzo podoba. Jest w niej kilka ciekawych i oryginalnych elementów - mam na myśli: fajny początek i przeskoki przez CP. Trochę kłopotów mi sprawiło wskoczenie na półkę najazdową przed loopem, ale po kilku próbach w końcu zaliczyłem tą przeszkodę Very Happy . MT też mi się podoba. Faktycznie raz kamerka zjeżdża pod ziemię, ale to mały nieistotny szczegół. Obawiam się jednak, że trasa może nie zostać doceniona, gdyż jest stosunkowo trudna i niewielu ją pokona. Obym się mylił Very Happy .
Ode mnie macie awarda! Please more Cool tracks !
Pozdrawiam!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 27 października 2006, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Core 2 Duo:

Mnie się ta trasa ogólnie podoba. W GPS'się te kreski, aż tak mi nie przeszkadzają, ale mogło by ich nie być. Pierwszy skok podoba mi się. Natomiast dość trudny jest ten "krzywy" checkpoint, jednak po dłuższym graniu można się nauczyć przejeżdżać go. Outro jest trochę niedopracowane (przenikanie) i równierz bez kresek byłoby lepiej. No i jest trochę za szybkie(żadko widać samochód). Ogólnie trasa jest ok.

-krechy
+pierwszy skok
-"krzywy" checkpoint
-niedopracowane outro

Ocena: 7/10

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?