Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
58 setnych różnicy w jednej rundzie
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 01 lutego 2009, 21:47    Temat postu: 58 setnych różnicy w jednej rundzie Odpowiedz z cytatem  

Trzecia runda Polish League 7 oraz Technical League 2 dobiegła już końca. Najciekawiej zapowiadające się spotkanie D-Link PGS z Fear Factory X-Fi zakończyło się dość łatwym zwycięstwem tych pierwszych.

Dzięki wysokiej wygranej D-Link PGS nadal utrzymuje pierwsze miejsce w tabeli PL7. Team Cioci Wiesi po rozgromieniu Republiki Herbacianej nie odstaje im jednak ani o krok. Dalej "Fabryka Strachu", jednak już z dość znaczną strata punktówą po ostatniej kolejce. Szczegółowe wyniki trzeciej rundy w dalszej części newsa. [more]

Oto, jak prezentują się wyniki drugiej rundy Polish League 7 oraz Technical League 2:

D-Link PGS 21:6
Fear Factory X-Fi (7-2, 7-2, 7-2)
Team Cioci Wiesi 21:0 Republika Herbaciana (7-0, 7-0, 7-0)
HardPlay 16:15 X-treme X-drifters (7-2, 2-7, 7-6)

H5F 20:11 No Name (7-1, 6-7, 7-3)
Power 4 Gear 21:0 Cosworth (7-0, 7-0, 7-0)
MaDrivers 14:16 Nie Szkodzi (7-2, 3-7, 4-7)

Ten news nie jest już taki zajefajny, bo się rozchorowałem i nie potrafię nic sensownego ułożyć. Sad Wiem tylko, że dzięki znakomitej postawie Fefana (ktoś go tam pod stołkiem musiał motywować) TCW wygrało do zera Republiką Herbacianą i w następnej rundzie Ciocie Wiesie poniosą pierwszą porażkę z nami (ale cii, tajne). HardPlaye czy tam RBF-y się nie rozpadają, bo wygrali mecz, no i Foxy wraca, może nam tam jedną rundę ukradną pod koniec. A PGS z FF-ami ładnie tylko na Maxerze jeździli i nawet ciekawa runda się wytworzyła - różnica 58 setnych w rundzie! Była to jedna z nielicznych rund wygranych przez Team Mołoło.

W tabeli PL7 PGS powah, choć trzy małe oczka za nimi znajduje się TCW.

1. D-Link PGS 9-0 ( 63-8 )
2. Team Cioci Wiesi 9-0 ( 63-11 )
3. Fear Factory X-Fi 6-3 ( 48-32 )
4. HardPlay 2-7 ( 26-47 )
5. X-treme X-drifters 1-8 ( 24-58 )
6. Republika Herbaciana 0-9 ( 5-63 )

W drugiej lidze P4G powah i pewnie zostanie tak do końca:

1. Power 4 Gear 9-0 ( 63-4 )
2. Happy Five Friends 8-1 ( 62-21 )
3. No Name 7-2 ( 53-38 )
4. Nie Szkodzi 2-7 ( 23-56 )
5. MaDrivers 1-8 ( 22-58 )
6. Cosworth 0-9 ( 17-63 )

A już za tydzień istne starcie gigantów! Bezapelacyjnie dwie najlepsze ekipy w naszym kraju spotkają się ze sobą, aby powalczyć o prowadzenie w tabeli. Obie drużyny wygrały swoje dotychczasowe mecze bez większego problemu. Obie są w stanie wygrać tę ligę - teoretycznie jedna z nich może też spaść za podium. Mapy na drugą rundę zostaną podane jutro około godziny 16:00.


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 08 lutego 2009, 12:38, w całości zmieniany 5 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 01 lutego 2009, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To NS wygrało dwie mapy, nie MD. Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 lutego 2009, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hóiowy news Siadoł!

Za tydzień będzie całkiem ciekawie Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 01 lutego 2009, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

super news Shadow Very Happy Ta choroba Ci dobrze sluzy Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 01 lutego 2009, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a mi się średnio podoba :-P myślałem że więcej emocji w to włożysz ^^ czekałem na tego posta i czekałem i się zawiodłem Sad
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* wasciu
Jeździ konno


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 82


PostWysłany: 01 lutego 2009, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

taki na odpier*** się ten news szczerze mówiac ;P
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 lutego 2009, 22:36    Temat postu: Re: 58 setnych różnicy w jednej rundzie Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
teoretycznie jedna z nich może też spaść za podium


chyba jednak nie Wink RBF ma już szanse tylko na 3 miejsce i to pod warunkiem, że ugra z PGS co najmniej 1 mapę, a FF wszystko przegra. Z całym szacunkiem to chyba mało prawdopodobny scenariusz. Myślę, że można powiedzieć, że podium jest już znane. Pytanie brzmi: jaki będzie na nim układ ?

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 02 lutego 2009, 0:08    Temat postu: Re: 58 setnych różnicy w jednej rundzie Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
damianhhh napisał:
teoretycznie jedna z nich może też spaść za podium


chyba jednak nie Wink RBF ma już szanse tylko na 3 miejsce i to pod warunkiem, że ugra z PGS co najmniej 1 mapę, a FF wszystko przegra. Z całym szacunkiem to chyba mało prawdopodobny scenariusz. Myślę, że można powiedzieć, że podium jest już znane. Pytanie brzmi: jaki będzie na nim układ ?


jak to jaki ? ;DD kasztaniaki ! ;| ;OO

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 lutego 2009, 0:15    Temat postu: Re: 58 setnych różnicy w jednej rundzie Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
damianhhh napisał:
teoretycznie jedna z nich może też spaść za podium


chyba jednak nie Wink RBF ma już szanse tylko na 3 miejsce i to pod warunkiem, że ugra z PGS co najmniej 1 mapę, a FF wszystko przegra. Z całym szacunkiem to chyba mało prawdopodobny scenariusz. Myślę, że można powiedzieć, że podium jest już znane. Pytanie brzmi: jaki będzie na nim układ ?


przeciez mowie ze teoretycznie, zreszta nie myslalem nad tym tylko palnalem:D

btw japa all mowie ze chory jestem, myslec mi się nie chce :F

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?