Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Mecz o pierwsze miejsce PL7 już w niedzielę! [UPDATE]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 05 lutego 2009, 1:44    Temat postu: Mecz o pierwsze miejsce PL7 już w niedzielę! [UPDATE] Odpowiedz z cytatem  

Przed nami najdłużej wyczekiwany pojedynek tego sezonu - obrońcy tytułu D-Link PGS zmierzą się z zespołem często stawianym na równi z nimi - Teamem Cioci Wiesi. Mecz będzie możliwy do obejrzenia dla sporej ilości osób na serwerze udostępnionym dzięki uprzejmości Vipa!

Pozostałe pojedynki to spotkania Fear Factory X-Fi z X-treme X-drifters oraz RBForever z Republiką Herbacianą. "Fabryka Strachu" nie powinna olewać przeciwnika, gdyż ostatnimi czasy XX(X?)-ki nieźle cisną i byli bardzo blisko wygranej z byłym HardPlay. Ci ostatni powinni bez większych problemów poradzić sobie z rywalem w tej rundzie.

[UPDATE] Mecz TCW vs. D-Link PGS odbędzie się w niedzielę o godz. 20:00 i będzie możliwy do obejrzenia na Maniachannelu. [more]

Oto, jak przedstawia się aktualna sytuacja w tabeli Polish League 7:

1. D-Link PGS 9-0 ( 63-8 )
2. Team Cioci Wiesi 9-0 ( 63-11 )
3. Fear Factory X-Fi 6-3 ( 48-32 )
4. HardPlay 2-7 ( 26-47 )
5. X-treme X-drifters 1-8 ( 24-58 )
6. Republika Herbaciana 0-9 ( 5-63 )

Hit kolejki: D-Link PGS vs. Team Cioci Wiesi

Bądźmy szczerzy - jeśli Fefan stawi się na meczu, PGS może pożegnać się z wygraną w całej lidze. Na korzyść TCW przemawia także fakt, że pod kiltem ciotki Wiesi dużo osób nie może się zmieścić i na pewno będzie ciasno, a jak wiadomo w kupie siła (to z pewnego rodzimego serialu). Dodajmy do tego niecodzienne taktyki typu podloty i na chatę wloty i sytuacja jasna - zwycięzca może być tylko jeden - Jakub.

Przewidywany wynik: D-Link PGS 2:1 Team Cioci Wiesi



RBForever vs. Republika Herbaciana

Brzezik się żeni, a marrek13 to nie Eleni. OeMGie znowu te rymy... Okey, więc "Herbaciaki" swoim trunkiem mogą w tym spotkaniu podnieść sobie co najwyżej ciśnienie pikawy, bo na zwiększenie choć trochę swojego dorobku punktowego większych szans nie mają. Trzeba jednak zaznaczyć, że RBF nie trzyma się ostatnimi czasy najlepiej i utrata kilku rund może być dla nich bolesna w skutkach.

Przewidywany wynik: RBForever 3:0 Republika Herbaciana



Fear Factory X-Fi vs. X-treme X-drifters

Dobrze przygotowana "Fabryka Strachu" (hm, a ogólnie czym oni niby tak straszą?) powinna poradzić sobie bezproblemowo z graczami X-treme X-drifters. Ci jednak także potrafią się mocno skoncentrować i ostatnio wypadają naprawdę dobrze - TOP4 w tych rozgrywkach jest dla tego zespołu naprawdę osiągalne. Mimo wszystko w roli faworyta stawiamy FF.X-Fi.

Przewidywany wynik: Fear Factory X-Fi 2:1 X-treme X-drifters

Good Lag & Have Ban All!


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 11 lutego 2009, 12:33, w całości zmieniany 4 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 05 lutego 2009, 1:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ooo Shadow dajesz nam 1 trase na wygrana Smile No ale czego innego się spodziewac po naszych niecnych taktykach? Very Happy już mowilem ze fajnie piszesz, wiec teraz tego nie powtorze Razz
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 05 lutego 2009, 7:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ciśniem Ciśniem :-D BoBa przyciśniem ^.^ powodzenia na meczach ^^
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 05 lutego 2009, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja stawiam tak:

RBF - RH 3:0
RBF musza wygrac ten mecz 3:0, jeżeli chca na koncu zajac 4. miejsce, wiec mysle, ze się dobrze przygotuja.

FF - XX 3-0
po meczami PGS z FF i XX, mysle ze mimo dobrego wyniku XX z RBF, jednak porownywajac te mecze, FF powinno okazac się mocniejsza.

PGS - TCW 3:0
jeżeli nasi czolowi gracze, pawel, hack, lokash, lechu, diav3l, shadow, się odpowiednio przygotuja, mysle, ze z pomoca coof, mat, ace i poul powinnismy wygrac ten mecz 3:0. jednak TCW na pewno będzie mocno walczyc i mamy wielki respekt przed tym przeciwnikem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 05 lutego 2009, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hahah Happy Jakub ty nadal traktujesz tamten mecz jako wyznacznik naszej formy Happy gl ;d
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05 lutego 2009, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PGS - TCW 0:3 Smile
jeżeli ich czolowi gracze, pawel, hack, lokash, lechu, diav3l, shadow, połamią sobie ręce, mysle, ze z pomoca fefana powinnismy wygrac ten mecz 3:0. jednak PGS na pewno będzie mocno walczyc i mamy wielki respekt przed tym przeciwnikem Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 05 lutego 2009, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ok TCW wygrywa z PGS-em 21:0, następnie my wygrywamy z TCW 21:0 w miedzyczasie zbieramy jakieś małe punkty i wygrywamy lige.... ogólnie tak jak mówiłem na starcie na luzie możemy wygrać PL7 Smile

Dobra FF, plan już macie teraz tylko potrencie, a ja ide za 15min na egzamin Very Happy

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 05 lutego 2009, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no cóż ja stawiam na TCW! niech wasza pozytywna moc będzie z Wami! Jak wygracie ten turniej to pokażecie...... i tego wam życze Very Happy
Aha, ponieważ jest FUN to jeżeli wygracie każdy grający w meczu w składzie TCW (Tereaz Ci Wpierdole Very Happy ) dostanie prezent....zajebisty krawat Very Happy, żeby nie było Very Happy

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 lutego 2009, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja także stawiam na tcw, piczki nie zawiedzcie mnie tak jak w PL6, wtedy to był zal do potegi n-tej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 05 lutego 2009, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja myślę, że jeśli PGS mocno się przyłoży, to będzie podobny scenariusz jak w PL6 (odpukać!). Chciałbym, żeby TCW wygrało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Pawel
Team Poland


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 334


PostWysłany: 05 lutego 2009, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

scrappler napisał:
no cóż ja stawiam na TCW! niech wasza pozytywna moc będzie z Wami! Jak wygracie ten turniej to pokażecie...... i tego wam życze Very Happy
Aha, ponieważ jest FUN to jeżeli wygracie każdy grający w meczu w składzie TCW (Tereaz Ci Wpierdole Very Happy ) dostanie prezent....zajebisty krawat Very Happy, żeby nie było Very Happy

A jak my wygramy, to krawatów nie dostaniemy? Sad

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 05 lutego 2009, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pawel napisał:
scrappler napisał:
no cóż ja stawiam na TCW! niech wasza pozytywna moc będzie z Wami! Jak wygracie ten turniej to pokażecie...... i tego wam życze Very Happy
Aha, ponieważ jest FUN to jeżeli wygracie każdy grający w meczu w składzie TCW (Tereaz Ci Wpierdole Very Happy ) dostanie prezent....zajebisty krawat Very Happy, żeby nie było Very Happy

A jak my wygramy, to krawatów nie dostaniemy? Sad


dostaniesz od jakuba mleczna niespodzianke ;D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 05 lutego 2009, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

scrappler napisał:
no cóż ja stawiam na TCW! niech wasza pozytywna moc będzie z Wami! Jak wygracie ten turniej to pokażecie...... i tego wam życze Very Happy
Aha, ponieważ jest FUN to jeżeli wygracie każdy grający w meczu w składzie TCW (Tereaz Ci Wpierdole Very Happy ) dostanie prezent....zajebisty krawat Very Happy, żeby nie było Very Happy


Ehm, no tak, mi się krawat bardzo przyda.... :p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 05 lutego 2009, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scrapp szykuj krawat Smile zabieram się do treningu Very Happy chociaż jeszcze powinienes obiecac krawat PGS-om jeśli z nami przegraja Smile będziemy mieli latwiej Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 05 lutego 2009, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:
Scrapp szykuj krawat Smile zabieram się do treningu Very Happy chociaż jeszcze powinienes obiecac krawat PGS-om jeśli z nami przegraja Smile będziemy mieli latwiej Very Happy


ale my już wszyscy mamy omg...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 05 lutego 2009, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

scrappler napisał:
jeżeli wygracie każdy grający w meczu w składzie TCW (Tereaz Ci Wpierdole Very Happy ) dostanie prezent....zajebisty krawat Very Happy, żeby nie było Very Happy



Meg ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 05 lutego 2009, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Fefan napisał:
Scrapp szykuj krawat Smile zabieram się do treningu Very Happy chociaż jeszcze powinienes obiecac krawat PGS-om jeśli z nami przegraja Smile będziemy mieli latwiej Very Happy


ale my już wszyscy mamy omg...
ale takich, o jakich mowa, to jeszcze nikt nie ma Smile Shadow już nie udawaj Smile wiem, ze chcesz przegrac ten mecz, aby tylko otrzymac krawat Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 05 lutego 2009, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

buahahaha, mam zbankrutować na krawatach??? Very Happy

ilu graczy z TCW będzie grało w meczu przeciwko PGS? chcę się już naszykować, zamówić (bo będą specjalne Very Happy ), bo wierzę szczerze w Waszą pozytywną energie Very Happy, dodam, że jak przegracie to ja będę oczekiwał krawata Razz

co do PGS-ów to nie da rady, Wy tyle wygrywacie, że pewnie PGS, D-LINK i reszta waszych sponsorów sypie kasą, klawiaturami albo mlecznymi niespodziankami Very Happy przynajmnie Very Happy

mój mini sponsoring dla TCW,ma wyraz humanitarny Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 05 lutego 2009, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scrapp, zagramy w naszym najsilniejszym skladzie: Meg, Lolka, Elvis i ja Smile Musisz zamowic 2 wersje zenskie Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 05 lutego 2009, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopek napisał:
scrappler napisał:
jeżeli wygracie każdy grający w meczu w składzie TCW (Tereaz Ci Wpierdole Very Happy ) dostanie prezent....zajebisty krawat Very Happy, żeby nie było Very Happy



Meg ;p


A skąd wiesz, że nie będę grała w meczu? Może akurat mi się ujawnił mój nieprawdopodobny skill? Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?