Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
NC2 - Round 3 >>> POL vs ITA 05.11.2006r
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 04 listopada 2006, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najlepsza mapka tej rundy jest wg. mnie multilap tak jak już wczesniej wspomnialem. Na poczatku moje pb nie wyglądały obiecujaco na tej mapie, do meczu ps vs cdd na której to zobaczylem jak czesto inni popelniaja na tej trasie bledy. Widze ze macie pb bardzo ladne w okolicach 1:11:00 ale jak już gdzies wczesniej wspomnialem mecz z ITA to nie będzie pojedynek na to kto ma lepsze pb. O wszystkim jak zwykle zadecyduje regularnosc. Musze się wam pochwalic ze w ostatnich 10 przejazdach w solo, ani razu nie mialem czasu powyzej 1:12:00, a jeżeli wszyscy bysmy tak pojechali na meczu to gwarantuje sukces na multilapie. Jednak nie o tym chcailem pisać.
Moj pb na te chwile wynosi 1:10:92 jednak jestem w stanie pojechac tam o jakieś 0.4 szybciej poniewaz moje pb ghosta na czekpoincie "za 2 słupami" wyprzedzam przy dobrych wiatrach już o 0.25.
Na meczu ps vs cdd zauwazylem ze praktycznie nikt nie uzywa slizgu na ostrym zakrecie przed metą. Mozna tam nadrobic spokojnie 0.2, dzięki wiekszej predkosci przy jezdzie pod górke tuz przed meta.
Zamieszcze tutaj replay http://download.yousendit.com/929EC64749242C92
mozecie porównac prawdziwosc moich slow porownujac swoj replay na tym elemencie wykonany łukiem z moim. Nie sugerujcie się gorsza jazda we wczesniejszych elementach trasy.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 04 listopada 2006, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie bylbym pewien czy to wystarczy z ITA Neutral
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 04 listopada 2006, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niestety musze was trochę uspokoić ponieważ jak już wspominalem na meczu, natrasie Raxa wynik 1:11 to znacznie za mało. !!

WIdzialem jak ITa jezdzi poniżej 1:09 to nie sa jaja Razz

Poza tym jakiś rusek przed chwila ze mna jezdzil na NC2 w GER i mialm 1:09 Razz no no Team Poland Jescze trzeba potranowac Smile


poz
dro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04 listopada 2006, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jutro tradycyjnie o 19:00 kwalifikacje, a o 20:00 mecz

To tak tylko na wszelki wypadek gdyby ktoś zapomniał

Poza tym właśnie przed sekundą dowiedziałem się, że Polska zagrała sparing z Norwegią. Wynik był bardzo optymistyczny

Przegraliśmy 3:0, ale wyniki na poszczególnych mapach mówią same za siebie:

7:3 7:4 7:5

Mam nadzieję, że jutro z Włochami będzie jeszcze lepiej

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 04 listopada 2006, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak, ale to nie był pierwszy skład Norwegii - to tak dla ostudzenia zapałów !


Pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 04 listopada 2006, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mecz był wyrownany powiem wam, na kirzu nie zachwycalismy, ale coz, Bergie zreobil 59.69 i widac było ze ma potencjal Razz
dalej to trudno się w tloku jechalo i bledow było na poczatkach map sporo...
rax było nie do 7 ale do 11 bo dostalem disconnecta Very Happy
a na C było wyrownanie, norwedzy krecili swietne czasy ale się obijali i dzięki temu nadganialismy Smile ale było dobrze graty POLAND Smile
a nor grali w skladzie:
Bergie Beast Palamas(coś takeigo) a 4ty nie pameitam Sad

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tomaszg
Jeździ konno


Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 38


PostWysłany: 04 listopada 2006, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli ktos ma na rax-b czas poniżej minuty(najlepeij kolo 58-59) to bardzo bym bym wdzieczny o replaya bo chcialbym coś sobie sprawdzic pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 05 listopada 2006, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie mam replaya, ale jak coś to powiedz o co chodzi to powiem Wink

Ja tam trenuje se te trasy i palam do nich już nienawiscia... Razz
Kirza trase jak widze to tak jakbym widzial zeszyt od chemii...
Ale dobra to jest nasza szansa, pozniej potrenowac nei będę mial jak wiec teraz trenuje Smile jedna wada... to to ze tu jest zimno jak w kostnicy... ile mozna oszczedzac no bez przesady, mi palce zamarzaja i nie wiem co mogę na to poradzic... ale coz będę i tak się staral Smile

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tomaszg
Jeździ konno


Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 38


PostWysłany: 05 listopada 2006, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chodzi mi o to ze mam rek ktore znacznie odbiegaja od rek innych graczy np na multilap mam 1:10:82 , na raxie 59:82, na kirzie 1:00:68
inni gracze jeżdżą dużo szybciej
multi kolo 1:09, rax 58 i kirz poniżej 1:00
wiec chciałem zobaczyc ktore odcinki oposzczegolnych tras psuje lub jak inaczej lepiej wejsc w dany zakret a do tego niestety potrzebne sa replaye

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05 listopada 2006, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przepraszam Crying or Very sad Ja i mój komputer nie bylismy zdolni do jazdy, w ostatnim tygodniu mam poważne kłopoty z połączeniem, Internet zaczął chodzić mi bardzo wolno, więc na serwerze też były lagi. Tyle treningu psu na budę...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 05 listopada 2006, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

różnica klas Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05 listopada 2006, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Krótkie i konkretne podsumowanie nawias, jakże trafnie oddające dzisiejszy obraz meczu Smile

Jeżeli o UK można było powiedzieć, że walka była w miarę wyrównana to tuż Włosi po prstu nas zmiażdżyli.

No, ale tak jak mówiłem. Te mecze możemy przegrać,a prawdziwym sprawdzianem będzie dla nas pojedynekz Węgrami i Luksemburgiem

Więcna razie nie ma co panikować, bo jeszcze jest szansa na awans do PLAYOFFS.

No i wyraźnie było widać, że taktyka MOR_OLO zupełnie się nie sprawdziła ,dlatego wracamy do starej, klasycznej metody treningu Smile

A na koniec, zeby was pocieszyć krótki cytat wypowiedzi głownego admin ET Generation i kapitana reprezentacji Niemiec zapytanego o jego faworytów w tej edycji Nations Cup:

I think UK is showing a great performance, such as Norway. Italy will aswell head up as last time of course.

Z tego wynika, ze teporetycznie dwa ostatnie mecz graliśmy z głównymi pretendentami do tytułu mistrzowskiego, więc teraz może być jużtylko lepiej Smile

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 06 listopada 2006, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja przepraszam za moja nierowna jazde na kirzie i raxie oraz zla jazde na fezie...
mialem tragiczny dzień cud ze się udalo w ogóle mi rozegrac ten mecz...
teraz z treningiem będzie ciezej ale zrobie co w mojej mocy i wytrenuje trochę tych map chodź nie obiecuje pro czasów,.,,.
Coz... na Kirz mielibysmy szanse, ale to nie był nasz dzień...
Na PL1 jechalismy znacznie lepiej (zwlaszcza Hack) a ja taktyke mor olo zastosowalem i wyszla na dobre bo trzykrotnie bylem w trojce... niestety na wiecej nie było mnie stac tego wieczoru...
mysle ze walczyc walczylismy, ale przegralismy po 1 z serwerem po 2 (przynajmniej ja) z emocjami tego dnia po 3 sami ze soba nmiestety, nie wychodzilo nam...
I wiecie, mimo wszystko nie było tragicznie, jak wypali metoda wiadpa na ten tydzien, to ugramy coś!
Ja na treningach postaram się w miare być, chodź będzie to trudne po rozmowie wczorajszej ze starym, ale pozdro Smile

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?