Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Odzyskiwanie tras w TMNF
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
danlei
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 3


PostWysłany: 18 lutego 2009, 22:00    Temat postu: Odzyskiwanie tras w TMNF Odpowiedz z cytatem  

Czy jest możliwość odzyskania zdobytych już tras?

Miałem dość poważny problem ze sterownikami na komputerze, przez co musiałem go sformatować. W związku z tym, moja uwaga była zaprzątnięta czymś innym niż grą. Po zainstalowaniu oprogramowania przypomniałem sobie o TMNF. Zainstalowałem grę, zalogowałem się bez żadnych problemów na swoje stare konto i okazało się, że muszę od nowa odblokowywać trasy.

Przed formatem miałem 164 medale co dawało mi pełny dostęp do wszystkich tras. Aktualnie gra wyświetla 0 medali a trasy są zablokowane.

U kolegi sprawdziłem i z jego profilu dalej mam tą samą ilość medali co przed formatem, co oznacza że na serwerze gry dalej istnieją wszystkie moje "osiągnięcia".

Wątpię żeby chciało mi się przechodzić wszystko od nowa, a nie chcę się zrazić do gry.

Czy istnieje możliwość ponownego odblokowania tras do stanu przed formatem? Nie potrzebuję "ducha" moich poprzednich przejazdów, jedynie sam dostęp do tras z podanym zdobytym przeze mnie medalem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 18 lutego 2009, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli u kumpla masz swój profil to skpjuj go z moich dokumentów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
danlei
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 3


PostWysłany: 18 lutego 2009, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niestety, gdybym miał drugi profil nie byłoby problemu. Miałem na myśli, że to kolega widzi moją ilość medali z jego własnego profilu. Jestem po prostu u niego na liście znajomych, a tam obok mojego nicku jest ilość zdobytych przeze mnie medali. Ta ilość jest stanem sprzed formatowania, co oznacza, że gdzieś na serwerze TM istnieją moje wyniki. Jeżeli jest możliwość update'a takich wyników, bądź odzyskania ich w dowolny inny sposób, proszę o pomoc. Mam przeczucie jednak, że medale przypisane do profilu na serwerze TM są zapisane jedynie liczbowo, czyli nie sprecyzowane na jakiej trasie zostały zdobyte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 19 lutego 2009, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie sadze, solo jak sama nazwa wskazuje mozna grać i bez polaczenia z siecia, wiec medale musza być zapisane na danym komputerze

mozesz dac screena z tym jak kolega widzi twoja ilosc medali?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
danlei
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 3


PostWysłany: 19 lutego 2009, 2:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po załadowaniu gry i kliknięciu pierwszej opcji (jeden gracz), pojawia się okno "Ranking Twoich Medali", a poniżej "Ranking znajomych". W tym właśnie rankingu znajomych jest mój nick a obok liczba 164 medali (czyli stan sprzed formatowania). Tylko w ten sposób kolega widzi moją ilość medali.
Jeśli mój opis nie jest wystarczający to postaram się o screena.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 19 lutego 2009, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na serwerze istnieją twoje medale. poprostu je zdobądź ale to jest niepotzrebne Smile bo ja mam united i mam 200 coś do zebrania a mi się nie chce. te same mapy mam w trybie sieci Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 19 lutego 2009, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trudno mi powiedziec gdzie sa zapisane medale, migrujac na laptopa skopiowalem folder tmnf z moich dokumentow i mam wszystkie medale
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?