Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jarecki
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 17 lutego 2009, 23:28    Temat postu: Jarecki Odpowiedz z cytatem  

Stary jedno chciałem napisac - gratuluje Ci talentu Smile

To co pokazujesz na codzien w PL, na serwerach, teraz w PITMC zasluguje na szacunek i od starego masz uznanie Smile

Ja tam kiedyś coś przypadkiem i szczesciem z nutką umiejetnosci zrobilem, ale ty jesteś non stop na topie, brakuje Ci tylko sukcesu na zywo.

I tylko pisze to po to zeby Ci zyczyc w tym roku sukcesu na ESWC ! Smile

Nie spapraj tego bo może będziesz nasza wizytowka na ESWC GRAND FINAL i proszę Cie zebys ostro wzial to do siebie, a ten PITMC wykorzystaj do ogarniecia trybu round na maxa.

Wiem ze TCW i PGS to owrotne i zdaje sobie sprawe ze sobie mogę nabrehtac, ale jeżeli chodzi o wyjazd to wtedy nie liczy się kto z jakiego teamu jest i już z przyszloscia Ci kibicuje bo masz mega talent.

I nie wchodze Ci w dupe zeby być na przedzie twojego bolidu tylko zebys kurde uwierzyl w siebie do konca bo sam jesteś skromny i sam tego nie powiesz masz poparcie od Baxa i idz kurna zlej ekipe majac flage Polski.

Ja tam mam swoje zycie i inne priorytety, ale jak już masz w czyms być najlepszy i czujesz to i na pewnym poziomie to ci wystarcza to trwaj młódy i daj powera w tym roku Smile

Sorry PGS ale ja tylko chciałem uznac pozioom kolegi bo jest fantastyczny.

Szczerze to trzymajmy za niego kciuki bez wzgledu na wynik w PITMC bo uwazam ze Warto Smile

Bax

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 17 lutego 2009, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jejku nie wiem co powiedziec, dzięki Stary Smile
Zrobie oczywiście wszystko co w mojej mocy Wink

dzięki wielkie zrobiło mi się tak za***iscie miło, że prawie mi łezka poleciała...

Powiem tyle, że na eswc w tym roku będzie mega cięzko bo ludzi do teoretycznego zwyciestwa będzie wiecej niż palców u rąk Wink poziom jest tak duży ,ze ktokolwiek wygra bankowo dobrze nas będzie reprezentował Smile

dzięki jeszcze raz.

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 17 lutego 2009, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ee. było. (żarcik)

Ja tam też życzę wszystkiego dobrego Jarek Smile

aż mi się łezka w oku kręci na pamięć o 4funowym meczu w PL5 na mapce loonyego Razz wtedy Cie rozwaliłem^^ a teraz mogę spaliny wąchać Smile ah te dzieci tak szybko rosną :DDDD

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 17 lutego 2009, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zawsze miałem do Ciebie wielki szacunek Bax, ale wow ... Ty jesteś człowiekiem, który wie co to sportsmanship Wink.

Ja jeśli miałbym być szczery (i jeśli udałoby się jak w tamtym roku, żeby było dwóch reprezentantów) to, mimo, że życzę każdemu graczowi powodzenia na ESWC, marzy mi się, żeby reprezentowali Polskę Jarek i Paweł. To co Ci goście robią (co dobitnie pokazała ich gra przede wszystkim w NC) i jaki poziom profesjonalizmu sobą prezentują to zasługuje na więcej niż poklask i szacunek. Myślę, że zrobiliby mocną zawieruchę w głowach Frostów, Carli czy innych Xenogear'ów Wink. Niezależnie jednak od tego kto wygra polskie kwalifikacje na pewno będę mu/im kibicował z całego serca.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 17 lutego 2009, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zawsze istnieje pw bax ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 17 lutego 2009, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

envy napisał:
zawsze istnieje pw bax ;d


Jak ja lubię te Twoje super trafne komenciaki

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 lutego 2009, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o Jarku wszyscy wiemy jaki ma talent, ja też szczerze wierzę, że na ESWC pokaże to samo co online. w sumie dobrze wiesz, że całe TCW będzie trzymało za Ciebie kciuki (co nie znaczy, że sami nie powalczymy Razz ) i będziemy się cieszyć jak dzieciaki gdy uniesiesz w górę ręce w geście tryumfu.

też pamiętam jak seque mi mówił, że przyjął do FBN dobrze zapowiadającego się gracza Smile gdzie te czasy gdzie Jarecki był za mną? Very Happy


tak czy owak oddajmy Bogu co boże, a cezarowi to co cezara...

1. jarek jest świetnym graczem, pokazuje większości jak należy grać i oddawać się drużynie.

2. bax pokazuje co naprawdę znaczy duch fair play i oby ludzie jeżeli chodzi o zachowanie brali z takiej postawy przykład.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 18 lutego 2009, 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bax prosil o replaya trasy kwalifikacyjnej do PITMC, wiec pozwolilem sobie wyslac jarka replay, który naprawdę jest fantastyczny.
widze, ze zrobil wrazenie na baxa.

bax, nastepny raz będę Tobie wysylal replaye graczy z PGS, bo to co oni umieja, jest conajmniej tak samo fascynujace Smile

co do skilla i profesionalizmu jareckiego, oczywiście się zgadzam,
a na ESWC niech wygraja najlepsi.
ja oczywiście będę trzymal kciuki za PeGjeeSiki Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 18 lutego 2009, 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coof napisał:
ee. było. (żarcik)

Ja tam też życzę wszystkiego dobrego Jarek Smile

aż mi się łezka w oku kręci na pamięć o 4funowym meczu w PL5 na mapce loonyego Razz wtedy Cie rozwaliłem^^ a teraz mogę spaliny wąchać Smile ah te dzieci tak szybko rosną :DDDD


piękne czasy Very Happy

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 18 lutego 2009, 1:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chybeck napisał:
też pamiętam jak seque mi mówił, że przyjął do FBN dobrze zapowiadającego się gracza Smile
A jakiś czas pozniej TCW ukradlo Wam tego dobrze zapowiadajacego się gracza, gdzie pod troskliwa opieka Cioci przeksztalcil się w bota Very Happy Ehhh wlasnie sobie przypomnialem, jak jeszcze kiedyś Jarek nie szedl spac, dopoki nie uda mu się pobic mojego lokala na trasie nadeo Very Happy To były czasy Very Happy A teraz zamiast grać po nocach, to by tylko pil... normalnie zal....


Ehh ale i tak Ciebie Mendo lubie i będę na Ciebie liczyl na eswc Very Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 18 lutego 2009, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To, że Jar zaiwani jednego slota na ESWC, to jestem tego prawie pewien Wink Ja nie mam żadnych historyjek z przeszłości, że Jara ogrywałem na jakichś trasach, co tylko potwierdza słowa baxa: ty jesteś non stop na topie. Taka prawda. Od kiedy grałem, zawsze wymiatałeś i życzę Ci, jak wszyscy tutaj, byś pomieszał Frostowi i spółce we łbach, nie poczują polski oddech na swoich zacnych plecach Wink
Pozdro człowiek, trzymamy kciuki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 18 lutego 2009, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak będę chciał napisac PW to napisze PW a tam jest off topic i mogę napisac co chce Smile, tak jak Jakub napisal zrobilo to na mnie wrazenie Smile.

Wiecie, dawno nie jezdzilem teraz szok co wiara wyczynia.

I k... logiczne jest ze cala ekipa PGSu to wymiatacze bo mistrzowie PL7, a jaki mialby sens pisać taki temat o swoich żulach.

chciałem wyrazilem proste, a jak ktos z PGSu czy innego teamu jest tym zniesmaczony to znaczy ze nigdy mistrzem nie będzie indywidualnie bo co najmniej mialby moja wypowiedz w pompie, a po drugie wiele razy pisalem gratulacje na gadu Jakuba dla calej ekipy czy pojedyncze bezposrednio przez gg.

Jakub zawsze będziesz moim najblizszym z trackmanii i nigdy nie zapomne piwa basu i siedzenia na tyle przy swizz beats Very Happy

Wszystkich lubie ze sceny i tyle Smile

ps. Coof - Brawo Jasiu dla Ciebie :/

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 18 lutego 2009, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tez podziwiam boba, kamilosa czy foxiego za ich skill, ale czy trzeba zakladac o tym temat? to oczywiste ze sa super-zapierdalaczami i nie trzeba pisać tego po raz n-ty :wink:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 18 lutego 2009, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

envy napisał:
ja tez podziwiam boba, kamilosa czy foxiego za ich skill, ale czy trzeba zakladac o tym temat? to oczywiste ze sa super-zapierdalaczami i nie trzeba pisać tego po raz n-ty :wink:


zazdrooooooooość zazdroooooooooość przez Ciebie przemawia czarna owco w stadzie ;FF

co do Jareckiego to owszemy wymiatacz w cholere ale Gracekch i tak lepszy ! ;DD :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 18 lutego 2009, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

teraz jarka da się tylko ogracć jak na specie siedzi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 18 lutego 2009, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bax napisał:
Jak będę chciał napisac PW to napisze PW a tam jest off topic i mogę napisac co chce Smile, tak jak Jakub napisal zrobilo to na mnie wrazenie Smile.

Wiecie, dawno nie jezdzilem teraz szok co wiara wyczynia.

I k... logiczne jest ze cala ekipa PGSu to wymiatacze bo mistrzowie PL7, a jaki mialby sens pisać taki temat o swoich żulach.

chciałem wyrazilem proste, a jak ktos z PGSu czy innego teamu jest tym zniesmaczony to znaczy ze nigdy mistrzem nie będzie indywidualnie bo co najmniej mialby moja wypowiedz w pompie, a po drugie wiele razy pisalem gratulacje na gadu Jakuba dla calej ekipy czy pojedyncze bezposrednio przez gg.

Jakub zawsze będziesz moim najblizszym z trackmanii i nigdy nie zapomne piwa basu i siedzenia na tyle przy swizz beats Very Happy

Wszystkich lubie ze sceny i tyle Smile

ps. Coof - Brawo Jasiu dla Ciebie :/


przepraszam bardzo ale na tyle to ja siedzialem dużo razy przy swizz'ie : D


A poza tym jarek to nup. Ile razy z nim wygrywalem "z trochę zmienionymi zasadami" na mapach mini !!!! XDDDDDD

I Tak Cie Kocham <3

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 lutego 2009, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jarecki to noob. (zazdrość 836%)

Wink

Choć nagle się okazało, że ja wiem jak on to robi, to ode mnie wielkie uznanie przede wszystkim za pociągnięcie TCW aż do 3 miejsca w PL6 Smile Potem to już samo jechało, ale gdyby nie on, może wciąż lamilibyśmy na mini Razz (przesada trochę).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 lutego 2009, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fan napisał:
może wciąż lamilibyśmy na mini Razz (przesada trochę).


no sory, ale na mini to nawet ja miałem dobre czasy Very Happy ... pamiętacie mecz z MP i BB ? ;p to była prawdziwa extraklasa na mini ;p

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 18 lutego 2009, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopek pewnie, a niby co znaczy moj nick ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 lutego 2009, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie ze wszystkim się zgodzę Bax. Jarecki jest dobry, ale nie najlepszy. Co jak co, ale do hacka mu jeszcze brakuje i nie mówcie, że nie. A co do repa Jarka to Foxy zrobił już lepszy czas Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?