Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pytanie do mapek.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NowikPL
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 4


PostWysłany: 25 lutego 2009, 16:31    Temat postu: Pytanie do mapek. Odpowiedz z cytatem  

Mam pytanko. Czy jak zrobię mapę i założę na nią hasło, to inni tzn. gracze będą musieli wpisywać to hasło czy to jest tylko po to aby ktoś nie mógł edytować mojej mapy ??
Mam jeszcze jedno pytanko. Jak wkleić swoją piosenkę na mapę ??


Ostatnio zmieniony przez NowikPL dnia 25 lutego 2009, 17:30, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 25 lutego 2009, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Będą mogli jeździć, ale żeby edytować trasy będą musieli wpisac hasło.
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
base
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 132

Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: 25 lutego 2009, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a aby miec wlasna piosenke na mapce musisz dana piosenke skonwertowac na format ogg a potem wchodzac do mediatrackera znalezc przycisk dodaj wlasna muzyke dalej to już bardzo proste napowno się pochytasz :wink:
_________________

i help you

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| kamyl
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 228


PostWysłany: 25 lutego 2009, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wszelką muzykę, dźwięki czy obrazki musisz najpierw gdzieś zaupać, a następnie tworzysz lokator. Najlepiej na swój serwer (na darmowych plik zniknie po szybkim czasie i/lub będzie się ściągać z prędkością 10 kb/s). W przeciwnym wypadku inni będą widzieli tylko kratkę lub ciszę. W MT wybierasz plik lokatora, nie muzykę! (kolega wyżej źle pisze)

Ktoś tu zaraz może napisać: "przecierz można przesłać komuś muzykę/obrazek żeby sobie dał do Moje Dokumenty". Jasne, że tak można. Szkoda, że nie wszystkim się chce (np mi) specjalnie kombinować z wklejaniem plików do odpowiednich katalogów aby obejrzeć łaskawie obejrzeć czyjąś trase z bajerami. Dodatkowo łatwiej jest usuńąć te pliki, gdy znajdują się w cache, a nie w folderze Moje Dokumenty. Najważniejsze jest jednak to, że pliki (za pomocą lokatora) pobierają się same na trasie!

_________________


// to tylko prowizorka, na wiecej nie mam czasu niestety - Yard

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?